Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
19. okt 2010

@adulik76 ... adu jasle? od kedy musi ist malinka?

minka051
19. okt 2010

@sincerity ano ale nám to robí firma tak za 3 dni je to hotové. Ide to rýchlo. No ked vám ešte nespojazdnili ČOVku tak vam ani tie baktérie asi nedali bez toho to nefunguje. 😉 Možno len o tom nevieš.

@adulik76 no veď háadm vyjde 🙂

sincerity
19. okt 2010

@minka051
aha uz rozumiem... takze ked spojazdnime, budu aj bakterie 😀 tesim tesim
no nam omietky tiez robila firma... mali sme to ako pises za tri dni... len to muselo dlho schnut a o konecnom malovani ani nahovorim.

minka051
19. okt 2010

@sincerity a akú vám robili omietku. Nám robia sadrovú hladkú takú tenučkú brúsenú tak to schce vraj rýchlo.
No tie baktérie vám tam musia nasadiť . 🙂

laxity
19. okt 2010

@adulik76 práveže nemyslím bo nechutí jej nič iné iba MM 🙂

a ty už ideš do práce? Musíš? Či? 😕

adulik76
19. okt 2010

@sincerity od 9/2011

@laxity musím ísť do roboty 😝

laxity
19. okt 2010

@adulik76 fúha no nič moc...toľko ste na Lenočku čakali ☹ no ale keď sa inak nedá 😕

orsulka
autor
19. okt 2010

ahojte kuriatka.....

@laxity vy ste také krásne bambulky, Natlaka rastie krásne a do krasy......tak mliečko maminkine je mliečko 😉 😉
@adulik76 tak super, že jasle su už vybavene.....o tej praci viem, že si pisala, aj to, že to inak nepojde....tak čo sa dá robit.....aj ja som chodila do jasiel.... 😉
@minka051 zajtra krvička...už sa tesim na vysledok 😉 😉 😉
dnes na poradni len skontroloval krčok...si ma tam zapisali.......o tyžden v utotok nastupujem do tej nemocky, aj mi tam urobia test na cukrovku.....a budem do piatku...že jaká rekreácia?????? 😀 😀

laxity
19. okt 2010

@orsulka aj ja som chodila 🙂

laxity
19. okt 2010

@orsulka ďakujem 🙂

lora2
19. okt 2010

ahojte žienky, nahodou má zaujala táto téma a rada, by som sa k vám pridala. Mám za sebou neuspešné IVF, aj KET. No niečo mi hovorí, aby som to ešte skúsila, aj keď ako sa poviem mám na krku 38 r. Preto chcem od vás radu, či ste po neuspechu menili centrum. Alebo či ste to skúšali v tom istom.

orsulka
autor
19. okt 2010

@laxity kam si chodila??????
@lora2 ahoj.......
ja som nemenila centrum...ostala som v jednom centre na 4x IVF a tuším aj 4X KET........ale potom som si povedala staci, a to centrum zmenila, nakolko mi nemali čo viac ponuknut.......po zmene centra (hoci tam bolo aj viac faktrov) sa nám konečne podarilo otehotnieť 😉 😉 n takže toto rozhodnutie je určite individuálne a na každom samotnom 😉 😉

adulik76
19. okt 2010

@lora2 ahoj a kde si chodila do centra? Ja som bola vo Ferticente v BA, ale nám sa podarilo otehotnieť po prvom IVF, ale až po KET, po ET sa nám bábo prestalo vyvíjať.

@laxity došli mi pančušky, nechceš pre Naty?

adulik76
19. okt 2010

@laxity takéto.....

orsulka
autor
19. okt 2010

@adulik76 tie su kráááááááásne 🙂)))))))

adulik76
19. okt 2010

...jáj a bola by som aj zabudla, pri vybavovaní jaslí som dostala rovno ponuku na zamestnanie 🙂 , no, uvidíme, či uniformu nezavesím na kliniec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
19. okt 2010

@orsulka z každej veľkosti si nechám pre Lenušku, veď za takú cenu......no, nezober to 😀 😀 😀 😀

lora2
19. okt 2010

@orsulka ahoj
ďakujem,......... máš pravdu radiť niekomu, aby urobil zmenu nie je jednoduche. Musím sa rozhodnuť sama...

adulik76
19. okt 2010

@lora2 konečné rozhodnutie musíš spraviť sama, ale je dobré, keď máš pri rozhodovaní čo najviac informácií. A v ktorom centre si to bola?

lora2
19. okt 2010

@ adulik76
v gyncare KE. Asi uspešnosť je podmienená viacerými faktormi.

adulik76
19. okt 2010

@lora2 poviem ti tak, že každá baba, ktorá otehotnie, bude odporúčať to centrum, v ktorom sa tak stalo. To je aj môj prípad. Ale sú centrá, kam by som vôbec nešla. Koľko sa už snažíte?

minka051
19. okt 2010

@orsulka no ja by som brala hneď takú rekreáciu 😀 😀 a možno ma už aj poukaz čaká 😀 😀

@lora2 no ja mám za sebou tiež už pár neúspechov a teraz som už v treťom centre. No to nie preto, lebo by bolo niektoré zlé ale ide aj o niečo iné čo ti vlastne výhodnejšie ponúknu aj časovo a finančne. Ja mám už 43 takže nič nevzdávaj ešte je času dosť.Mňa vlastne z jedného doporučili do druhého. 🙂

lora2
19. okt 2010

@adulik76 prvá navšteva centra 11/2009, 1 IVF 7/2010 a KET 10/10. Dosť dlho sme čakali na vysledky genetiky.

laxity
19. okt 2010

@orsulka do jaslí moja 😀

laxity
19. okt 2010

@adulik76 keď budem robiť objednávku určite vezmem 🙂

ivkaj
19. okt 2010

Baby, neznáte čistě náhodou nějakého šikovného fografa v Praze? ;o) Chtěla bych profi foto na památku a nějak nevím podle čeho vybírat.

orsulka
autor
19. okt 2010

@ivkaj ja poznam jedneho...ale je tu v PD...
prave teraz v nedelu som sa s Vilkom dohadovala, že budeme robit nejake pekne fotecky s bruskom, aspolocne s Ferkom. cierno-biele aj farebne......
tak jedine, že by ste dobehli .-)))) vybavim ti to 😉 😉
@laxity aj mala pojde do jasli...a ty spat do prace??????? 😕

laxity
19. okt 2010

@orsulka určite nie...neplánujem ísť do práce 🙂

sincerity
19. okt 2010

@minka051 aha... tak to my sme mali tie druhe - tie su lacnejsie, ale zase aj dlhsie schnu....


@orsulka
@ivkaj no tak to dufam, ze uz konecne nejake fotky uvidime, damy!

orsulka
autor
20. okt 2010

dobre ranko...zas buntošíme od tretej......ale zas som si prečitala informacie o tehu, o babetkách a podobne .....vzdelávanie na každej urovni 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre