Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

lada_dee
6. okt 2011

Ja sa citim... babenky, ze dobre, výborne..
Ziadna nevolnost.... zatial, prsia bolia.... obcas sa podbrusko ohlasi... niektore jedla mi netravi dobre.... citim sa len trosku unavene.... inak fantasticky.

Pani doktorka vravi, ze mam sa mat "zle"... som ju moc nepotesila... ale nevolnosti, tak som rada, ze nemam.
Herpesik uz presiel... aj take male nachladenie ..... 🙂 ..to je dla nej dobre, lebo vieme, ze sa telicko "brani".

ivkaj
6. okt 2011

@lada_dee mě taky zle nebylo, takže pohodička. Je fakt, že ze začátku jsem byla dost unavená, ale tělo si pak na hormony zvyklo a bylo to taky v pohodě.

@laxity u nás má svátek Hanuš ;o)

noemarta
6. okt 2011

@lada_dee to je dobre ked sa citis fantasticky, ja som sa tiez tak citila, uplne super, ziadne nevolnosti, cize to babatko chce byt u teba v bruskuuuuu 🙂 🙂 🙂

adulik76
7. okt 2011

@lada_dee nie je to zákonité, že sa musíš mať zle.... mne tiež nič nebolo, akurát mi smrdela chladnička a raz som zvracala, a to bolo počas prvých troch mesiacov všetko a potom mi už bolo len supeeer.

baby, včera maťo povedal lenuške, že ideme "papa", rozbehla sa do izby, vyškriabala sa do kočíka, usadila sa a čakala, moje drobátenko krásne 🙂

nelia
7. okt 2011

Baby, nad ránom sa mi narodil synovec 😵 😵 😵 😵 😵

lada_dee
7. okt 2011

@nelia tak synovcovi vela vela zdravicka.... a co chvila i tebe budemem gratulovat... 🙂
sup sup s chorobkami prec... a tesim sa... 🙂

noemarta
7. okt 2011

@nelia gratulka 🙂
@adulik76 aj nela toto robi, tesi sa ked ma ist von 😉

laxity
7. okt 2011

ránko

@lada_dee buď rada, že sa cítiš dobre, mne bolo zo začiatku zle, aj som vracala, prvé tri mesiace u mňa boli také a hlavne na svadobnej ceste ...je to normálne pri tehotenstve 🙂 s tým treba počítať 🙂

@nelia gratulka veliká veľa veľa zdravíčka prajem 🙂

laxity
7. okt 2011

@adulik76 my sme kúpili v lete golfový kočík a Naty je z neho total hotová, furt by v ňom sedela 😀

laxity
7. okt 2011

@noemarta všetky deti by boli stále vonku, Naty od rána do večera by mohla a pri zvieratách ani nevravím, stačia jej u našich sliepky, zajace a spokojnosť nadovšetko 🙂

nelia
7. okt 2011

Dakujem baby 🙂
Ja inak uznávam, keď detičky trávia veľa času vonku... aj v zime... zvyšuje to ich obranyschopnosť a radšej ich treba nosiť von, ako keby mali čučať pred TV, nie? 🙂

adulik76
7. okt 2011

@nelia tak to máš pravdu, aj tak doma moc nevydrží, furt by niekde brúzgala, tak chodíme, chodíme 😀
...gratulujem ku synovcovi 🙂

noemarta
7. okt 2011

@laxity asi tak, aj u nas zvierata hraju hlavnu rolu 🙂 a my mame dva kociky, sportovy a golfac a uz sa nechce vozit v ani jednom 😝

laxity
7. okt 2011

@noemarta tak to máš fajn, chodíte len na prechádzky...Naty by bola stále v tom golfovom, ale snažím sa ho nechávať doma a chodíme na prechádzky peši...veď nejak sa unaviť musí 😀

noemarta
7. okt 2011

@laxity hm.... tento tyzden mala strasny, ani chodit, ani v kociku, len na rukach.... 😒
A co ste kupili za golfac??

laxity
7. okt 2011
noemarta
7. okt 2011

@laxity poznam, obzerala som ho 😉

laxity
7. okt 2011

@noemarta perfektný je ten kočík a Naty je maximálne spokojná 🙂

a nepozdával sa ti? 😕 bo mne bol odporúčaný od viacerých a ja som ho mala vyhliadnutý už dávno a suseda, že šuuuuup nechceš ho ja ti ho predám (jej malá už išla do škôlky)

noemarta
7. okt 2011

@laxity tak to je hlavne, ze sa tam Naty paci. Pozdaval, ale ja som nechcela tolko investovat do golfacu, ja som kupila nakoniec Espiro Metro. 😉

adulik76
10. okt 2011

dobré ránko, je pred nami krásny prvý deň nového týždňa 😵

nelia
10. okt 2011

@adulik76 no to si vystihla 😵 .. totálne sa mi nechce 😝

noemarta
10. okt 2011

@ivkaj jaka pekna profilovka 🙂
pekny den prajem 🙂

nelia
10. okt 2011

@ivkaj veru, krásne foto 😉

lada_dee
10. okt 2011

Krasny den kocky,
tak ... Vily to uz ma asi za sebou... 🙂
Srobik v nohe... sportom k trvalej invalidite... 😀 ...snad sa mu to co najskor zahoji.... 🙂

Čo by sa mal on o mňa starať, tak.. budem ja o neho... 😀DDDD

lada_dee
10. okt 2011

@ivkaj jeeej... krasna fotkaaa 🙂

majkl81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkaj
10. okt 2011

@lada_dee @noemarta @nelia díky za pochvalu;o) Ani se mi nechce věřit že už tomu prckovi je o 3měsíce víc než na fotce 😕 Já nechci aby tak rychle rostli, přijde mi, že si to mateřství nestihnu vychutnat 😅

@lada_dee Vilka moc pozdravuj, že přejeme brké uzdravení. A tobě pevné nervy 😉
@adulik76 teda ty jsi z té práce nějaká nadšená 😎

noemarta
10. okt 2011

@ivkaj ani nehovor, brutal ten cas leti, mne to tiez pride, ze som si este nelu ako babatko dooost nevychutnala.... 😉

ivkaj
10. okt 2011

@noemarta jo jo, ani se nedivím, že má někdo víc dětí ;o)

majulosa
10. okt 2011

Ahojte baby. Chela by soms a opýtať snažíme sa už od decembra o bábo a ked som si kukla dozadu tak stáel som dostala na ten 32deň a max. 33 deň aj to hned ráno MS. Dnes mám 34 deň a nič len ma strašne boleli bradavky teraz už menej a mám stále taký výtok ale bez farby a BT ám už druhý deň 37,3. Vie my niekto poradiť či môžem byť tehulka?? A zvykne ma pchať aj v podbrušku najprv na ľavej strane a potom na pravej a nikdy som sa nebudil pred tým že mi treba cikať a teraz už druhú noc sa zabudím a musím ísť cikať. A stále by som iba spala a som veľmi citlivá hoci čo ma rozplače aj hocijaký film alebo seriál.. Prosím poradte mi Ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre