Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
14. júl 2009

hlavne nech je to maličké zdravučké

labutienka
14. júl 2009

marmite ako ťa poznám, už máš isto pre chlapčeka vymyslené meno 🙂

adulik76
14. júl 2009

tak ja sa lúčim, pálim domkov

sincerity
14. júl 2009

adu, tak si to uzi, ked ta uz teda pustili tak skoro domov 😉 ja koncim tiez tak....
inac, ty dokedy robis, ved zacinas tak skoro 😕

marmite
14. júl 2009

Pa pa adulik76...
Labutienka - veru mena uz mame nejake v zasobe... 🙂)))

labutienka
14. júl 2009

papa, adulik 🙂

práve papám nanuk,lebo u nás v kancli je neskutočne horko. keď vám napíšem, že tu máme 30 st.,tak mi asi ani neuveríte.... 😝

tija28
14. júl 2009

ahoj babenky............................este sa sice nepozname, som z temicky " sanatorium helios III." ale pridavam sa nateraz k vam, nakolko aj mna orsul volala na chatu, tak sa velmi tesim, ze niektore z vas aj ja osobne spoznam 😉.........................a hlavne nasu orsul !!!!! 😀 😀 😀

ja pridem pravdepodobne sama, pojdem z TN, takze ak niektora z vas nema auto, kludne ju mozem zviest 🙂
mne je jedno o ktorej sa stretneme, prisposobim sa - lebo ja nepracujem 🙂 🙂 🙂 ale myslim, ze ta 18-ta hodina na pumpe OMV by mohla byt pre vsetky prijatelna ????? - ved navrhnite 😉
...............cena za chatu je v pohode 🙂

no a co sa tyka alkoholu, tak som zato, ze kazdy by si mal zobrat so sebou, co rad pije 😉
a co sa tyka jedla, tak to neviem, ci so mnou budete suhlasit, ale keby si kazdy doniesol maso v mnozstve a chuti (krkovicka, kuracie) - na ktoru sa citi, tak by sme sa mohli poskladat uz len vyslovene na doplnky ako: horcica, kecup, chleba, maslo, zelenina a bolo by to mozno ovela vyhodnejsie pre nas vsetky...............ale to zalezi hlavne od vas 🙂 🙂 🙂

ja viem zohnat pre vsetkych kofolu, vineu, krekry ..................za nakup 🙂

orsul - prosim ako je to s perinami - oblieckami ???? 😉

no dufam, ze som vas mojou osobou nevyplasila, ked som sem hned hodila par navrhov 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
14. júl 2009

tijus...tak opat vitaj tu medzi nami....
tak by si mohla doniest to nealko, tak co ja viem po 2-3 flasky kofoly aj vinei, aj nejake krekry, to by som nekupovala ja....a potom sa vyrovname.....
s tym maskom by som to nechala na mna...hihihihih.....lebo bude dobre ked bude napacovane už od piatku, a nech každy toho nemusi vela trepat....
takže paplony, vankuse tam su, su tam aj obliečky, niektore su dokonca aj navlečene.....ale ak chcete, kludne si doneste svoje, možu sa prezliect..... poa vascine sme použivali tie čo tam su, ja som ich potom zobrala domov oprat, resp, ak ich bolo vela dala do cistiarne...ono to nestoji vela penazi, a hned to tam aj vyžehlia a žiadne starosti......
teraz pocitam, že tam je 12 posteli...teda na jednej posteli jeden človek....ale na tych rozťahovacich sa možno vyspime aj tri.....ja by som zobrala z domu este aj dve - tri nafukovacie postele, tak aby každy spal pohodlne...
aby ste rozumeli...budeme tam tak po hromade spinkat.....v jednej miestnosti je 5 posteli, v druhej velkej obyvacke tiež 5 ks....a v spodnej miestosti je jeden rozžahovaci gauč.....ostatne postele by sme rozložili hore v obyvačke....
ono to nie je obrovitánska chata, ale nas tam bolo už aj 20...a pomestili sme sa.....

orsulka
autor
14. júl 2009

takže si zancim....pre seba:
NELIA...donesie matu na mochito
ADULIK - maslo
TIJUŠ- kofola, vinea, krekry
SINCER - nejaká tá zeleninka
😉 😉

sincerity
14. júl 2009

ahojcek tija 😉

dobre ste to vymysleli 😀
orsul len si to pekne znac, nech je poriadok.
Este bude potom asi potreba posurfovat, co je ako otvorene, napr. ta zoo a zamok, aby sme neboli neprijemne prekvapeni, ako idu spoje, alebo ako sa budeme presuvat a tak...

dalej ma napadol gril... bude tam, alebo prinesieme? drevene uhlie bude treba? alebo budeme opakat na normalnom ohni?

orsulka
autor
14. júl 2009

gril je k dispozicii...a drevenne uhlie kupim, staci jedno vrecko.....

no spoje odtial do Bojnic, to by som neriskovala...ked tam , tak sa presunut nejako autami....autobusmi by som to neriskovala.....

tija28
14. júl 2009

orsul - to bude ina sranda s postelami - sa tesim 😀 😀 😀..........ja chcem spat vedla adulika - prosim, prosim 😀

sincerity - diky za privitanie 😉 ...............podla mna budeme len kecat a kecat a kecat po cely cas, a na zamok, ci zoo uplne zabudneme.......ved si mame toho tolko co povedat 🙂 🙂 🙂 ........aj tri dni su malo 😀

ivkaj
14. júl 2009

Uaaa, napsala jsem vám a spadl mi net 😝

Takže:

Martime, obrovská gratulace ;o)

Někdo se tu ptal na "milníky" je to něco jako důležitý milník v životě.

Joo a kočky, jsou u vás nějak zpoplatněny silnice?
Orsul, to dřevěné uhlí klidně dovezu já😉

Ale hlavně, jede tam ještě nějaký jiný chlap kromě toho mého?

adulik76
15. júl 2009

dobré ránko

ivkaj, ide ten môj a myslím, že aj neli berie svojho

sincerity
15. júl 2009

ahojte babulky 😉 to zas bude dneska hic.... 😀

ok, uvidime ako to cele dopadne, ci pojdeme do tej zoo a na hrad.... ale snad nejake to pivko stihneme 😀
moj povedal, ze pojde, len ak by nahodou lax nemohla, ze aby som nesla sama .... alebo skor aby som bola pod kontrolou myslim. 😀

orsulka
autor
15. júl 2009

dobreeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

Tija....myslim, že Adulik by chcela spat vedla manžela..... 😀 😀 ale možeš si lahnut n vedlajsiu postel!! 😀 😀 alebo jedine, že by ta zobrali na spoločnu dvojpostel 😀 😀 😀

Ivkaj....oki!!!!! znacim si . drevenne uhlie!!! 😀 😀 😀

ja už teraz mám v kacli asi 450 stupnov...takže den - nááádherny.....tano o 6,30 hod. bolo v PD 22,5 stupna....supiš pupiš...🙂))))

ADU,NELI,IVKAJ napisali, že beru mangelov..... 😉

orsulka
autor
15. júl 2009

sincer???????????????, ty co robis hore o 6:20??????? 😀 😀 😀 😀 😕

sincerity
15. júl 2009

no orsul, najnovsie pracujem od sest

labutienka
15. júl 2009

dobrééé rááánooo 🙂 🙂 🙂

čítam, že prípravy na chatu sú už v plnom prúde 🙂 tak viel Spaß 😀

ivkaj - ja som sa pýtala ale nie na mílniky, ale na mezníky.

som zvedavá na akú teplotu sa to u nás v kancli vyšplhá dnes, keď teraz je tu už 28 st. 😝 potom vám napíšem, ak mi to bude ešte myslieť 😀

labutienka
15. júl 2009

a budete robiť aj didžinu? 😀

orsulka
autor
15. júl 2009

labutienka........no nejviem či dzidžinu.....lebo máme v plane pochodovanie a poklus za spevu !!!! 😀 😀 😀

ak potom bude este niekto vládať tancovat - tak nech sa páci!! 😀 😀 😀

adulik76
15. júl 2009

orsul, všaaaak by ťa ten smiech prešiel, keby si mala v kanadách a maskáčoch s plným bruchom po obede a v tom horku klusať a spievať 😝

ivkaj
15. júl 2009

Dobré ránko,

tak já hlásím, že máme v práci 23 (přes noc běžela klimatizace) a venku se honí všichni čerti 😝

labutienka
15. júl 2009

ja pracujem už len dnes a zajtra a potom mám 2 týždne dofčuuuu 😀 😀 😀

ivkaj - tu je link, čo sa týka diaľnic na SK
http://www.ndsas.sk/dialnicne-nalepky/10790s?&l...

sincerity
15. júl 2009

inac to nase slovensko je naruby.... alebo ja som popletena!
Denna dialnicna znamka je drahsia ako tyzdenna!
Ivkaj.... viem na 100 % ze tyzdenna stoji 4,9 - tak ako je tam uvedene. Minuly tyzden som kupovala do skoly.

labutienka
15. júl 2009

sincer - 1-dňová do 3,5 tony ani neexistuje. je len pre kamiony, preto sa ti zdá drahšia. musíš porovnať tie správne 😉 😀

orsulka
autor
15. júl 2009

Adulik...ale ved ja viem, že to nie je žiadna sranda....ja to zas nezlahcujem, a myslím, že si tam vytrpite vela...

adulik76
15. júl 2009

ja momentálne trpím len v kancli 😝

labutienka
15. júl 2009

nepozerali ste včera správy? dávali tam jednu pani, čo si dopestovala v kancelárii ananás a už má aj banán plody a bola z trenčína. adulik nepoznáš ju náhodou? 😕

mzuzka
15. júl 2009

ahojte nevernice, aj ja chccem iiist 😀 😀 😀

a ostatnym super zabavku a oddych. ja som tu nahliadla len tak na kuk, ked som zbadala, ze sem zbehli helinky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre