Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
25. jan 2010

Adulik, tak to je super, že je všetko ako má byť 😵 😵 ... to sono asi fakt nechcú často robiť... ale keď nemáš nijaké problémy.. nešpiníš a nekrvácaš, tak je fakt zbytočné sono tak často robiť.. aj keď nervóznym čakajúčim mamičkám to niekedy lekáry ťažko vysvetlia, však? 😉 😀

Minka, skús sa veru ukľudniť.. ako píše Adulik, môže to byť kľudne reakcia tela na hormóny... určite Ti to vklad neprekazí, neboj sa... hlavne mysli pozitívne!!!! 😅 😅 😅

noemarta
25. jan 2010

ahojte babule,
adulik, drzim palce, verim ze to do tych dvoch tyzdnou zvladnes, ze neprepadnes panike, lebo nemas preeeco !! 🙂 🙂 krpcek je v poriadku. Ja idem 2.2. do poradne a uz sa tiez neviem dockat, kedy uvidim maleho.
no nie Neli?? ahoooj inaaac.
vidim ze ste mali super lyzovacku, aj som na vas cez vikend myslela, ze vam vyslo super pocasie. my sme si uzivali snehu tu u nas, boli sme na prechadzke, takej riadnej. a kde ste boli presne lyzovat? my sme boli pred 5 rokmi lyzovat na kaprune, to ti bola jedna kraaasna rozpravka. supeeer.
Orsul, vidim, ze sme sa nemylili, a fakt tak ako sme spominali, si sa starala o polovicku.

minka051
25. jan 2010

nelia no som v klude a ležím zatial je to dobré. Písali mi že na kultiváciu mám 12 vajíčok tak to som rada. A vklad mám štvrtok o 10:30

adulik76
25. jan 2010

budem ti držať palce, minka

adulik76
26. jan 2010

dobré ránko, žeby som bola po dlhej dobe prvááááááá? 😕

nelia
26. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Adu, ty by si o takomto čase mala ešte spinkať 😉
Minka, budeme na Teba vo štvrtok myslieť!!! 😅
Noe, boli sme v Rakúsku v stredisku Stuhleck-Semmering. Bolo tam fakt nádherne... so slovenskými strediskami sa to nedá zďaleka porovnať. Aj svalovica už pomaličky ustupuje 😝 😵

adulik76
26. jan 2010

ja ten spánok okolo obeda doženiem 😉

nelia
26. jan 2010

Potom je všetko v poriadku 😉 ... a ešte sa doma nenudíš?

orsulka
autor
26. jan 2010

dobre ranko.......

Adulik..so mrada, že vsetko dobre dopadlo, aj chapem lekarov, že stále nechcu robit sono, aj ked inak je to dobre na nervy ..... ale myslim, si aj ja, ako aj vsetky, že je to naozaj v poriadku....a tak kliiidek babula 😉 😉
PS: to sono idete kupit teda????? 😀 😀 😀 😀 😀

Minka...a ty nápodobne....verim, že to vsetko dobre doapdne, tych vajok je požehnane a verim, že nebude problem o uchytenie pri ET......tak vo stvrtok držime paleky!!!!!!!!!!!!!! tfuj-tfuj......

ja sa tu momentálne trapim so zamestnaneckou premiou ..... 😠 😠 😠 čitam a studujem a podobne....
Ferko dakuje za pozdravy....tak sa chudatko moje doma trapi...ta noha stale boli a boli avecer najviac...ja neviem, kedy už konečne bude "lepšie".... 😔 😔 😔

Ivik...a ta tvoja vypoved akože plati?????? takže už len tento týžden ????????? 😕

adulik76
26. jan 2010

sono je asi drahá záležitosť, tak mi to v rodinnom rozpočte neprejde 😀

neli teraz je doma aj maťo, tak mi nie je smutno 😉

minka051
26. jan 2010

ahojte dobré ránko 🙂
Dakujem všetkým... Včera som mala trochu stresujúci deň kvôli tomu špineniu , ale je to preč. Dnes je už všetko v poriadku. Neviem čo to bolo ale to je už jedno. Som doma a poriadne si oddýchnem.Dnes len telka PC a postel. No samozrejme niečo uvarím. 😀

adulik76
26. jan 2010

to je ono, minka

orsulka
autor
26. jan 2010

minka.....tak super........ale ked niekedy to s tym stresom nejde ani pohnut......jednoducho pride, a nech si človek vravi čokolvek ako keby nechcel prejst......
ved tym sme si presli hádam každa.....ale som rada, že je preč 🙂)))))
Minka...pojdes na PN-ku po ET???? alebo už si na PN??????

aj ja by som taaaak rada...PC,telka....nooohy hore .-)))))))

Nelinka...ty pracujes, vsak????? nech tu akože nestraším sama...... 😀 😀 😀

minka051
26. jan 2010

adulik.. no modlím sa nech to tak aj zostane. Ešte dva dni a idem na to.

adulik76
26. jan 2010

neboj, bude to ok.

minka051
26. jan 2010

orsulka už som od včera na PN. Už len kvôli Utrošu ktorý mám 3X2 vkladať, a to v práci si neviem predstaviť. A včera som po ňom aj zaspala. Tak doma je doma. Už ma síce obháňali v práci , ale som si povedala že aj ja mám nárok mať chvílu pokoj a hlavne teraz. Tak mobil mám na ticho a nedvíham len deťom mame a drahému. Svet sa nezrúti ked pár dní v práci nebudem. 😉 A možno aj pár mesiacov 🙂

orsulka
autor
26. jan 2010

MINKA.......a tak veru mas pravdu, ved vieš prečo to vsetko robiš.....a ta pohoda doma je ozaj nenahraditelna .-))))

noemarta
26. jan 2010

dobre ranko,
aj ja som v praci aj ja Osrul... 😒
ale tiez by som prijala byt doma, zas ma chyta nejaka unava, by som len spala a spala.
Kde je nasa Lax? hadam doma tiez odpociva....

nelia
26. jan 2010

No ano, aj ja pracujem 😒
Noe, na tú skrátenú prac.dobu si sa nepýtala?

noemarta
26. jan 2010

Ahoj Nelia, vies co, nemala som este odvahu. skusim asi az po marci. vies, do marca treba spracovat roc.zuctovanie dani + aj zdrav.p. a to by som tu aj tak prescasovala, tak to mam za jedno. tak skusim radsej potom. ale tak uvidim, ako sa to ma so mnou stupnovat k vacsej a vacsej unave, tak sa ozvem skor.
dnes idem na kurz pre tehotne a a uz sa bojim ako to tam vydrzim, je to totiz od 18,00 do 20,30 hod. a aj ked je to zaujimave, je to na mna dost.
babyyy, mne este furt nevyslo brucho, len fakt take ako keby som sa lepsie najedla. pribrala som iba kilo. ako z toho sa tesim, ale ja nemam ani pocit , ze som tehotna, a nie to este v 16tt. baby co tam chodia so mnou, oni maju take kotle a ja si pripadam, ako psychicky chora, ze tam chodim, ze vsak nemam brucho, nie som tehoska.. hi hi kurnik, ved tento tyzden vhupnem do piateho mesiaca a jaaa nic...
noo Adulik, teraz to chyta asi mna...... nic necitim, brucho nerastie...

minka051
26. jan 2010

orsul už si niečo naštudovala oladne tej zamestnaneckej prémie??.

ivkaj
26. jan 2010

Baby, klí í í í í í í í í í í í í í í í í í í í í í í í í íd ;o) Všechno u všech bdue v pohodě ;o)

Orsul, já to mám až do konce února, ale i tak se to rychle krátí.

Adu, a ty jsi stále na PN?

nelia
26. jan 2010

Noe, hlavne, že malinký rastie... ty nemusíš 😉 ... ono Ti ešte bruško dorastie, nič sa neboj... a o pár týždňov pocítiš aj prvé pohyby, takže budeš už aj cítiť, že tam je 😵 😵 😵
Ivi, ahoj 😅 ... a už niekoho aj zaúčaš? Ešte stále na nás nemáš moc veľa času... veď ty nám to vynahradíš, keď budeš doma 😉

orsulka
autor
26. jan 2010

minka...niečo ano....ale mam vytlačene papiere a vysvetlivky a zajtra sa skusim na to pozriet bližšie, dnes mam kopec faktur ☹

Ivik......tak to som zle pochopila......ale aspon te unor ma len 29 dni 🙂))))))))) co mate noveho Ivik????? ako cinska medicinka????? nejake učinky pocitujete??????

NOE,NELI.......(hihihi2xN)......tak ste moje spolupracovnicky 🙂)))))

Noe....tak ty si možno s tym brusko možno ten prípad, kedy najviac bude rast od 6mesaica!!!!!! 🙂))))))

inak ja som si kilo prirbrala len tak......a nie že za 4 mesaice...ja len tak...za tyžden .... 😀 😀 😀

noemarta
26. jan 2010

hm... asi som nejaka ina... hi hi, mozno mi fakt vyskoci tak za mesiac...
Ozaj ked tak studujes Orsul, mas uz nastudovane aj rocne zuc.dani a zdr.p. ??? si uz taka sikulka, lebo ja sa len este chystam na to. vsak hadam sa nic podstatne nezmenilo.
A ozaj Orsul, teraz ste v stadiu nic neriesenia s babom, alebo zvazujete to Brno ??
Nel, a ty uz si vysadila tabletky??? a a a co cinska medicina???

nelia
26. jan 2010

Orsul, s tými kilami ani nehovor... ja som od leta zase pribrala okolo 5kg... a pritom fakt nejem extra veľa.. len mám málo pohybu.. No ale sme zase začali s tancom, tak dúfam, že sa už budem pravidelne hýbať. Brucho mám jak v 5-tom mesiaci a pritom tehu nie som 😒.. Noe, ja by som si bruško s Tebou vymenila... chceš??? 😉 😀

nelia
26. jan 2010

Noe, tabletky som už vysadila... tieto dni čakám prvú ovulku 😵 .. aj sem-tam cítim bruško... len nemám moc chuť na ťuťumuťu, tak neviem neviem... a zase nútiť sa mi do toho nechce... poraďte nejaké afrodiziakum 😀 😀 😀 ... a berieme s manželom tú celulózu a čaj.. ešte týždeň...

orsulka
autor
26. jan 2010

noe.....zdravotne neriešim, lebo pocitam, že sa to nikoho v mojich dvoch firmách nebude týkať....hihihihihih...tak momentálne na to kaslem......
26.2. idem na skolenie na cely den a tam sa bude inak preberat vsetko od sociálnych zákonov, cez novelu zakonnika prace, a rocne zuctovania ..... uvidim co mi povedia.....

tak sme zavažovali to Brno...ale kym sa Ferko neda do poriadku možem fakt len planovat....takže neriešime nič.....a momentálne tiež ani tutu.mutu......lebo šak sa ani zvalit na neho poriadne nemožem.... 😀 😀 😀

Neli...ja sa zas ako tak konecne hybem...ale nechce sa mi nejak prestať "žrať" .... a tak o nie je vidieť 😠 😠

noemarta
26. jan 2010

Nel, jasne na silu to nema zmysel, hm... afrodiziakum.... hm... to by som teraz aj ja potrebovala....hi hi
nehovorim, ze mi to nechuti, ale nie je to na 100 % ono. mam taky akysi respekt, proste viem, ze ten maly cloviecik je tam, tak sa asi neviem riadne uvolnit. najskor som bola z toho hotova, ale docitala som sa v mame a ja, ze je to uplne normalne, ze to ma vacsina zien takyto stav.
tak si teraz dajte kludne nejaku vacsiu pauzu a potom ten sex bude taky vzacnejsi.
Orsul, ja chodim na skolenia Mihalovi, on sa mi zda taky naj v tomto. a zakupila som si skolenie cez internet, to je pohodlnejsie nez sa niekam trepat, cez poradu.
u nas asi tiez nehrozi zdravotne, ale robim doma aj zivnostikov, tak hadam sa tam nic nezmenilo.
Jasne, musi sa dat Ferko do kopy a potom mozete nieco riesit.

nelia
26. jan 2010

Noe, tie Tvoje pocity sú asi uplne normálne.. veď predsa v Tebe rastie nový život, o ktorý sa už teraz bojíš a nechceš mu nijako ublížiť.
Inak Laci má ešte stále problémy s tým zubom, čo mu vytrhli... vlastne už len s jeho miestom... stále tam niečo cíti a bolí ho to... tak aj preto je taký nemastný-neslaný.. včera tam ani jeho zubár nebol, tak k nemu ide dnes.. dúfam, že mu to pekne vyčistí a už ho to nebude bolieť 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre