Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
3. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Dnes sa nám láme týždeň... a vonku zase začína snežiť 😵 😵

orsulka
autor
3. feb 2010

dobre ranko.......už nás už pekne fujeli !!!!!!!!!!! juuuuuuuuuuuuuuuuujha......kazali že 10-15 cm dnes napadne!!!!!!!

po včerajsom treningu mam problem s pravym bedrovym klbom.....boli a boli...... ale som hlupa, lebo aj tak si možem za to sama, vymyslam kraviny a este sa to snažim aj urobit ako názornu ukažku 😀 😀 😀

adulik76
3. feb 2010

dobré ránko,

.....no, už by to s tým snehom aj mohlo prestať, nie?

orsulka
autor
3. feb 2010

adu....... 😀 😉

..... inak kydá ho fakt statocne...vobec si to ta zima nevie rozdelit na vsetky zimne mesiace...nasjkor 3 mesiace nic a a teraz to asi chce dobehnut za dva týždne !!!!! či čo !!!!! a možno už zas do konca zimy nebude snehákovať..... 😀 😀

ivkaj
3. feb 2010

Čaute ženy, malá chvilka po ránu, tak koukám jak se máte a všechny se máte dobře 🙂

Jinak v Praze místo sněhu padá déšť se sněhem, což je tedy ale pěkný hnus. Ale zbytek republiky už je zase pod sněhem, což jen potvrzuje pravidlo, že pražáci musí mít vždycky něco extra 😝

Joo a vypadá to, že se mi blíží první pracovní pohovor. Tak jestli umíte něketrá čarovat prosím jedno kouzlo 😉

adulik76
3. feb 2010

ivkaj, držím palce, nech tentokrát to dopadne dobre 😉

nelia
3. feb 2010

Ivka a kedy to presne bude? Aby sme vedeli, kedy máme švihnúť prútikom 😀 😀
No ja mám síce sneh rada, ale už by som veeeeeeeeeeelmi prijala leto.. hlavne kvôli obliekaniu... si niekedy pripadám ako maco 😠

minka051
3. feb 2010

Ahojte pekné ránko
No teda vonku je zas koniec sveta sype ho ako keby ani nemalo prestať. Ja som ešte len vyliezla z postele, no som nejaká mimo. takto dlho spať to ja nezvyknem. Teraz som ešte iac unavená. A prsia ma ak bolia že sa ich ani dotknúť nesmiem. No či je to tak dobre teda neviem. 🙂

ivkaj tak držím palce na pohovor aj s kúzlom aby to vyšlo 🙂 🙂

orsulka
autor
3. feb 2010

ivik......čááááááááááááááááááry.....máááááááááááááááááááááááry......FUK!!!!! a más to miesto !!!! 😀 😀 😀

tak to vyzerá tak, že si ani moc neoodychnes doma....co takto par mesiacov na podpore????? 😉 😉 😉

inak Orange nejde siet.......akože asi vsade v republike....a unas su z toho normalne ludia vsoku, že sa nikam nemožu dovolat!!!!! no normalne že stres.......aspon to tu nevyzvana...teda podla mna...... 😒

minka051
3. feb 2010

orsul aspoň nikto neotravuje a máš pokoj 😀 😀 😀

nelia
3. feb 2010

u nás sa zatiaľ nikto na sieť nesťažoval... a u nás už inak vôbec nesneží..
Minka, to s tými prsiami je určite dobré znamenie 🙂

minka051
3. feb 2010

nelia dúfam lebo sa mi zdá že je to iné ako to mávam pred mrchou.

noemarta
3. feb 2010

ahojte, dobre rano,
presne orsul, aj u nas je panika, stres, hlavne sef, lebo sa neda nikam dovolat, nasa firma ma siet orange, takze si viete predstavit, ze tu mam od rana zase stres. no a potom bud kludna. doma stres, v robote stres. fasa, ked si ma clovek uzivat toto dlhoocakavane krasne obdobie, tak nemoze, lebo furt treba nieco riesit. furt sa v nasej rodine riesi ten nas uzasny svagor.... 😒 😠 ale tak ja sa snazim, to az tak neprezivat, ale ... no niekedy sa to neda...
Ivkaj, drzim moc moc palce, nech ti to dobre dopadne, nebooooj ! 🙂
Minka, tiez si myslim, ze je to dobre znamenie 🙂
Adulik, ty uz si bola v poradni, ci len sa chystas ? nejak mi to uslo....
ja som bola vcera, zatial je vsetko o.k., za dva tyzdne idem znovu na morfolog.usg, tak sa aj tesim, uz by mali na 100% potvrdit, co to bude, ci to bude ten chlapec, samoska,ak bude pekne otoceny.
Juhuuuu, tu snezi kraasne, ja sa nahodou teskujem.... 🙂 🙂

adulik76
3. feb 2010

noe, ešte len v pondelok pôjdem do poradne

nelia
3. feb 2010

Noe, ako sama píšeš, skús to moc neprežívať, aby si malému neublížila 😔
Aj u nás sa zase rozsnežilo.. krása... kým nie je člapkanica, je to fakt paráda 😵 😵
Minka, podľa mňa to budú jasné // 😉 ... aj mňa bolia prsia a sem tam podbruško.. ale tak ako pred mrchou 😒 ... má prísť budúci týždeň

orsulka
autor
3. feb 2010

minka....noe....cafko babulky .-)))))

noe...aj my sme komplet fy v Orange...tak preto tie stavy...a inak plus dalsie dve vrlke sefovi firmy......bol klud, ale ked vsetci pochopili, že problem nie je v ich "uchu"...tak začali vyvolavat na pevnu, lebo sefa nevedia chytit !!!! 😠 😠 😠 už aj pevne linky su im dobre !!! hahahahaha

Minka.......tak ja držim pastičky, nech su tie prsia dobry m znamenim.....ale už aj možno to, že dlho spinkas a tak......to baby zvyknu ak sa vsetko dobre chyti.......
cooo ADULIK?????? 😀 😉

adulik76
3. feb 2010

nooo, ja som veru skvelý príklad na tú spavosť, ale už ma to prešlo, už tak nespím.

orsulka
autor
3. feb 2010

adu...už bola dnes zmrka????? alebo aj tieto chute ťa už opustili ??????

u nas tak sneži, že sa hádam poobede dostanem domov!!!!!! 😕 😕 😕 už napadlo dobry 10 cm snehu...cca za 2 hodky...... to zas bude na tom nasom parkovištiatku pred barakom!!!!!

adulik76
3. feb 2010

ešte zmrzka nebola, pred chvíľou som len zdlábla čosi na raňajky, idem si pustiť telku a pri tej príležitosti si dám posledný kúsok ruskej

minka051
3. feb 2010

orsulka u nás je to také isté . Auto mám zasypané hádam ho na jar nájdem 😀 A zajtra do práce a ked bude zas takéto počasie no to bude paráda. 😠

orsulka
autor
3. feb 2010

minka....sneh mi fakt nevadi, pokial nie je na ceste.....ak zaberu cestary, tak to bude v pohode.....ale ako pocuvam dopravny servis, tak na každom aj sebemensom kopci sa šmýkaju alebo sú skrážené kamiony......no a potom nečakaj niekde..... 😠 😠

ja zajtra planujem ,že od rana pojdem do druhej firmy pripravit podklady na vyplatky, a to mam v PD, len zbehnem s kopca do udolia PD a som tam......tak aspon nebudem musiet ykonanvat presun do Novak a spat....

a nas sef je v Blave......že okolo 11-tej bude spat.....no asi možme čakať 😉

minka051
3. feb 2010

orsulka tak sef asi ťažko bude späť to sa asi načakáte..

No a o tých kamionoch mi hovor. Užila som si to ked sme išli do Brna na ET. Nie že na kopci ale ani na rovine nevedeli ísť.

No zajtra budem mať teda v práci aj ja čo robiť.. Už sa "TEŠÍM"...

orsulka
autor
3. feb 2010

minka.....ale inak, tak trochu som to predpokladala.....prišiel v čas.....o 11,tej tu bol ako na koni...ale vraj hroooozne cesty!!!!!! nevidno ani cestu, čo tak fuka vietor a ked prejde odhrabavac na jednej strane tak to nafuka na druhu..... 😒

adulik76
3. feb 2010

čo ste všetky zapadli snehom, že sa ani jedna neozvete? 😕

ivkaj
3. feb 2010

Čaute, no já jak zaučujunový nástup,tak na net není čas :-/

A jinak pohovor mám v pondělí po ránu.

Nechci vás dráždit, ale u nás teď odpoledne začlo svítít sluníčko ;o)

nelia
3. feb 2010

No ja ešte stále čučím v práci 😠 😠 ... doteraz som mala síce aj ja robotu, ale teraz už len čakám na polovičku, lebo akosi nestíha... ešte budeme musieť aj auto "vyhrabávať" na parkovisku 😒
Pekný večer prajem všetkým 😉

minka051
3. feb 2010

ahojte pekný večer. No u nás už konečne prestal padať sneh zajtra mám byť odmäk tak sa musíme naučit plávať. Zas unás povodňové služby tak sa máme na čo tešiť.

nelia
4. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Ráno som si myslela, že je ešte len streda... potom som zistila, že štvrtok.. takže zajtra je už piatooooooooooooooooooooooooooook 😵 😵 😵

orsulka
autor
4. feb 2010

dobre ranecko...už som prisla do prace.....auto som ledva odškrabala ake bolo zamrznute.. 😀 😀 😀
Nelinka...ja om mal včera pondelok a ani neviem prečo !!!! cela som bola dopletená 😀 😀 privčerajsej kalamite v PD som zrušila aj poobedné masaže..... 😔 😔 😔

nelia
4. feb 2010

U nás sa včera hrozne šmýkali cesty... čistý ľad... auto šlo fakt kam chcelo 😒
Ako sa má Ferko? Už je mu trocha lepšie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre