Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
1. apr 2010

minka, tomu ver, že je to dobré znamenie 🙂

orsulka
autor
1. apr 2010

Lenka......pekneeeeeeeee....,meniny 4.6. 😉 😉 😉

Minka.....tak tomu ver, ked to povie Adulka, tak to je tutofka!!!!!!! 🙂 😉 😉

adulik76
1. apr 2010

aj mne sa to páči a veľmi to ide k priezvisku

nelia
1. apr 2010

Adu, no v tomto prípade to nebudú iba 3 mesiace... lebo teraz mám čakať na mrchu, nech príde sama, čo môže trvať aj 6 týždňov a až potom začnem brať tú antikoncepciu... no neva, užijeme si leto bez bruška a potom sa to snáď znova podarí.. je to vo hviezdach, je to vo hviezdach............... 😎
A Lenka je ozaj pekné meno 😵

minka051
1. apr 2010

no ja verím 🙂 a kedže je dnes taký krásny dátum tak duplovane 🙂 Len škoda že už nieje tolko dní aby som si mohla urobiť test. Keby vyšiel tak by som tomu asi ani neverila a myslela by som že je to 1.apríl 😀 😀 😀

orsulka
autor
1. apr 2010

neli...taký dobrý relax nikdy nemože byť zly ..... 😉 😉 🙂 🙂

orsulka
autor
1. apr 2010

minka...len este počkaj....ako si pisala, aspon do zajtra .... 😀 😀 ja by som možno aj dlhsie....ale...ako kceš .-)

sincerity
1. apr 2010

ahojte babule, prajem krasny prvy april 😎

my dnes v praci konecne trosku volnejsie, sefino neni, budem sa tu len tak motat.

adu.... pekne meno.... my mame tiez par favoritov na dievcenske meno, ked sa nam raz konecne podari 😀 a chlapcenske zatial vobec... aj ked ja si myslim, ze budem mat chlapca najskor 😀

min.... to je urcite dobre znamenie, neboj 😉

nel.... neboj, smutky urcite raz prejdu, a opat zasvieti slniecko 😉

orsulka
autor
1. apr 2010

sincer..... že "motať"..... 😀 😀 to si ani neviem predstavit....... ale doprajem ti moja...... 😉

nam sa tiež šefinko dnes este neukazal, ani sa nezahlasil, že kde je....... 😀

minka051
1. apr 2010

orsul nejdem dnes testovať až zajtra dnes len kúpim testík. 🙂 🙂

orsulka
autor
1. apr 2010

minka....tfuj-tfuj-tfuj.........pre šťastie !!!!! 😵

sincerity
1. apr 2010

orsul.... no ved to ti nevadi, ze sa neukazal, no nie? 😀

min... budeme silno drzat palce!

adulik76
1. apr 2010

môj šéf dovolenkuje až do 12.4, a to sa ja potom chystám na PN, tak sa dllllllllllllllllllllllllhoooooooo neuvidíme 😀

orsulka
autor
1. apr 2010

sincer......sak nevadi......mne teda nie, len vyvolavaju ludia, co s nim mali mat stretko, alebo by chceli, a tak neviem co povvedat, ci dojde, alebo vobec nie......ale to su len take prkotinky......doriešime po velkej noci.... 😉

orsulka
autor
1. apr 2010

Adu.......óóóóóóóóó...komu lepsie !!! 😀 😀
ale si vravela, že tak na tyzden na PN-ku.....kvoli oddychu...ci dlhsie chceš ??????

adulik76
1. apr 2010

nie, chcem len týždeň, ale tento týždeň sa už neuvidíme, budúci tiež nie, potom som PN, takže stretko bude až 19.4. To je dosť dlhá doba, nie?

orsulka
autor
1. apr 2010

ADU....to ano.....3/4 mesiaca !! 😀 😉

ivkaj
1. apr 2010

Čaute, povaleč zdraví pracanty ;o)

Tady dneska vykouklo sluníčko, tak je hned krásněji, i když poněkud chladno 😅

Sincer, ty si to nedělání v práci pořádně užij. Už jsi viděla malou s naušničkama?

Orsul, jak ti vlastně šlo chození na těch tvých 12cm podpatcích? Já bych se asi přizabila a hlavně už bych měla tak 2metry 😀

Adu, jen si to volno pořádně užij😉

Bubli, doufám, že se dáš brzo do kupy. Mě to naštěstí skončilo biopsií, pak se to všechno samo nějak zklidnilo.

adulik76
1. apr 2010

my tu máme nejak hmlisto
priniesla som si dnes so sebou do práce knihu, lebo svojim babám som dala voľno a ja normálne pracujem ako včelička 😕

orsulka
autor
1. apr 2010

Ivuska....ahoj mojenko !!!!!! vyzdoba ukoncena??? vajicka a kuriatka po celom dome??? 😀 😀 kedy sa ti dovali drahy zo služobky???????
s tymi topankami v pohode.....zo zaciatku som si bola neista, ale casom v pohode......ale utekat v nich nemožem!!! 😀 😀

Adu.....tak pracuješ ci citaš ???? 😉

adulik76
1. apr 2010

😀 robím ako ďas 😝

orsulka
autor
1. apr 2010

moj Ferko je naceste do B.B. do nejakej specialnej gastro kliniky na vysetrenie žaludka.....už sa zacinam bat aj za neho... 😝 😝 bude papať hadičku......
ale hlavne, nech zistia priciny tej zvysenej kyseliny a refluxu....a odporucia nejaku liečbu........

adulik76
1. apr 2010

hadička je ble-ble, nikdy som to síce nepodstúpila, ale keď som praxovala v nemocnici, tak som to vyšetrenie niekoľkokrát videla 😝

ivkaj
1. apr 2010

Noo, tak to bude na Ferka myslet. Párkrát jsem tu hadičku viděla a to mi stačilo. Nedají mu nějaký prášek na uklidnění?

Adu, bude ti ta knížka stačit do konce pracovní doby? 😉

adulik76
1. apr 2010

ešte som ju ani neotvorila, furt je v kabelke

orsulka
autor
1. apr 2010

oni mu hrdielko umrtvia trosku takym sprejom, aby to trosku znecitlivelo a nedraždilo ho to......ale ani jest nemože od rana ani pit a objednali ho na 1,00 hod.....to bol rano este plavat a teraz. ked som snim volala, tak je vraj uplne dehydrovaný alepia sa mu pery ked rozprava.....moje zlate...... už to raz podstupil v Bojnickej nemocnici, takže vie do čoho ide....

adulik76
1. apr 2010

tak mu držím palce, nech to má čím skôr za sebou

orsulka
autor
1. apr 2010

dakujem baby..... 😵

ivkaj
1. apr 2010

ferko je statečný, tak věřím že to v pohodě zvládne. A nemůže si třeba jen pusu vypláchnout vodou a nepolikat?

Venkuje krásně, tak já jdu zahradničit ;o)

adulik76
1. apr 2010

to sa niekto má..... ivik, už si to na tej záhrade

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre