Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
26. apr 2010

nel...fotky budú, len mi ich musí dať svokra na usb klúč 🙂 . Spirulína ešte nie je ☹ , ak bude dám info 😉

adulik76
26. apr 2010

no, tak aby sme toho nemali dosť, maťo skolaboval v robote. Ani mi to nechcel nikto dať vedieť, povedal mi to, až došiel ešte celý biely domov. Tak behám okolo neho. Zajtra ide k dr. a dúfam, že to nebude až tak zlé. Moc sa o neho bojím

laxity
26. apr 2010

adu...to ma mrzí, basi z vyčerpania či? Pozdravujem Maťa

laxity
26. apr 2010

nejaké fotos ale z krstu ešte nie

ivkaj
26. apr 2010

Lax, malá je fakt zlatá. Už se těším na fotky z křtin 🙂

Adu, copak Maťo prováděl? Vzkaž mu, že takhle by nikoho děsit neměl, jinak si ho osobně najdu 😉 A ty na sebe dávej pozor

Orsul, vidíš, u tebe dorazí mrcha později, u mě zase dorazila dřív. Ale měřila jsem, takže sem překvapená nebyla. Jak jste vlastně daleko s tou vaší "prerábkou"?

Nelia, moc ode mě Lacka pozdravuj. Ať se drží, kluk jeden šikovný. Co kameny, už ste je rozestavěli na místo?

No a já mám za sebou druhý píchanec a na to, že jsou do zadku, je nesu statečně (bez jediné slzy 😎 ) i když na měko jsem teď nějak pořád. Ve Čt je kontrola, tak jsem zvědavá co bude. Dopolko jsem si ještě stihla užít sluníčko na zahradě, takže relax jak má být. Tím ovšem nechci dráždit pracující lid😉

nelia
27. apr 2010

Dobré ránko 🙂
Dnes tu straším takto skoro... museli sme skôr do práce...
Adulik, Maťa pozdrav aj odo mňa a nech sa dá rýchlo dokopy. A z čoho vlastne skolaboval? Nech to s robotou nepreháňa!! 😒
Ivka, slniečko si pekne užívaj aj za nás.. my (pracujúci ľud) Ti doprajeme 😉 . No čo sa kameňov týka, väčšina boli prívesky, tak ich striedavo nosím a som plná pozitívnej energie 😀 😀 ...

nelia
27. apr 2010

Jaj a zabudla som napísať, že malá herečka Nataly je nádherná... niet pochýb... tie jej kukadlá nemajú chybu 😵 😵 😵

sincerity
27. apr 2010

ahojte babule.... dnes to vyzera na krasny slnecny /a pracovny/ den 😎

adu... pozdrav od nas Mata, co to vyvadza prepana, nech si odpocinie.... z coho to bolo? ja sa ani necudujem, tiez ma toho asi vela, tusim tiez skolu a tak....

orsulka
autor
27. apr 2010

dobre rano...poslušne hlásim 1 DC !!!!!! hihihih...od zajtra picham menopur a papam clostilbegyt, na kontrolu folikov sa idem preobjednat z piatku na pondelok alebo utorok..... jupiiiiiiiiiiiii......až na to, že ma hrozne boli bruch....!!!!! ☹ ☹ ale dnes vydržim, a potom to bude už OK....

Ivka...s prerabkou sme na tom tak, že v chodbe chýba už 1 stena, v kuchyni 1 stena a obyvacku treba komplet ostierkovat..... myslim, že by sa to za dnesok a zajtrajsok mohlo stihnut....(ak sa murarom bude chciet maknut).....mali by prist traja, ale to este nie je iste.....zajtra objednat podlahu.....vymalovat bude treba, to asi budem robit sama, lebo Ferko ide od pondelka na rekondicny pobyt z prace. Prosim pekne na tu Chatu vo Chvojnici kam sme sa boli prejst 😀 😀 😀 vcera boli pouriet dvere, vonkajsie aj vnutorne a poslu kalkulaciu, a v piatok berieme dovcu, este obehat nejakych dodavatelov na interierky....

No a mala Naty je nádherna bambulka........ 😵 😵 😵 v tych rifliach nemá chybu !!! 😀 😀 😀 je tale dobrucka a pekne papa aj spinka ????

Adulik......s tym Matkom ma to mrzi....aj my ho pozdravujeme velmi, urcite si uvedomil, že takto to nie je sranda a že zdravie je prvorade, a už musi mysliet na vsetkych troch.... možno sa mu pridružila nejaka ta chripajžňa do tej celkovej unavy a kolaps bol na svete....a ktovie co po nich chceli v robote !!!! takže teraz vobec nie je na skodu, že ostanes este domka na PN a budete sa starat jeden o druheho...... ved aj ty mas ist dnes na tu kontrolu......
držkajte sa....daj nam vediet co a ako.... a moc sa nestresuj a neboj, Matko je už "velký chlap" bude papat vitaminy a pit vela vodičky a bude o chvilku v poriadku.... 😵 😵 😵

nelia
27. apr 2010

Orsul, tak to je celkom dobrá správička na ráno.. až na tie bolesti bruška... tentokrát to už musí vyjsť ako Tebe tak aj Ivke!!!!! A do vynoveného bytíku môže prísť nový človiečik 😉
Ja mám dnes skoro celý deň školenie... vlastne začína o pol 10 ... tu v robote... taaaaaaaaak sa mi tam nechce ísť 😠 😠

orsulka
autor
27. apr 2010

ooooooooooooooooooo Nelik...to ti vobec nezávidím....skolenia moc nemusim, absolvujem naozaj len tie najpotrebnejsie, ked su nejake zmeny zákonov 😖 😖 tak nech ti to hlavne rýchlo ubieha.....
ako drahy????? lepsi sa trosku ????????

nelia
27. apr 2010

..a toto je ešte k tomu nejaké blbé školenie o vedení ľudí a tak... takže samé žvásty a zbytočná strata času... školiteľom bude dokonca korejčan, tak si to predstavte 😒
Polovička sa má našťastie už lepšie, ale mňa dnes zase akosi obchádza smútok.. no našťastie nie až taký ako minule, takže to zatiaľ zvládam.. a večer idem zase tancovať, tak sa už teším... 😅 😅

orsulka
autor
27. apr 2010

😖 😖 😖 😖 mala si si zobrat knihu ako Adulik 😀 😀
a ono asi aj to prispieva k tomu smutku, že taky na hovby program pocas pracovneho poldňa........ 😖 😖
mysli hlavne na ten tanečný večer, a hned ti bude veselsie .-))))

nelia
27. apr 2010

Len u nás by tú knihu hneď vymákli... podľa mňa tam budeme šaškovať, zapájať sa do všelijakých tímových hier a tak... možno to bude nakoniec aj zábava, ale nejako na to nemám chuť... no veď potom zreferujem, čo tam s nami vyvádzali...
Tak ja pomaly idem... pá neskôr 😉

orsulka
autor
27. apr 2010

adulik....tak som zvedava ako ste obja dnes dopadli...... 😕 😕 😕

ivkaj
27. apr 2010

Čaute, tak jsem se konečně mohla najíst ;o) Byla jsem na píchanci a tak jsme se včera dohodli, že mi rovnou vemou krev na předoperační.

Orsul, teda plánů máte hodně, ale nezapomínej na sebe, přeci jen by ses během stimulky měla šetřit! Já si teda po těch hormonech přijdu jak praštěná po hlavě. Takže jsem i ráda, že se nemusím přemáhat nikde v práci.

Nelia, tyhle hrací školení sem taky moc nemusela. Nejsem moc velký exibicionista, tak jsme občas trpěla. Tak snad přežiješ 😉

Sincer, nepochybuju o tom, že se se školou popereš. Jsi přeci šikovná ženská! ;o)

Adu, jak jste dopadli?

orsulka
autor
27. apr 2010

iVIK.....no tak ty napredujes....super.........verim, že tentokrat budu tie plne foliky !!!!! možno aj po dva v jednom 😀 😀 😀
a ja prave chcem co najviac stihnut teraz, kedže od zajtra picham....hlavne aby som po odbere a po vklade mohla mat vyložene nohy a zadok hore 😉 😉 už mi nehrozi nejake dvihanie 25 kg vriec, takže to je pohoda 🙂)))) a prach možem utierat .-)))) slubujem, že sa budem aj nadalej šetrit 😉 kedy mas tu kontrolu ????? pondelok?

minka051
27. apr 2010

Ahojte
tak vás trošku zdravím z práce 🙂
Už sa mi to blíži vo štvrtok doktorke na cytologiu a všetky odbery čo sa bude dať a v piatok na pohovor do Sanusu.
Konečne sa nám už aj na stavbe pracuje, tak sa teda doma nenudíme. Hlavne nech je pekné počasie.

orsul len sa moc neprepracuj a strááááášne držím palčeky, aby ti všetko išlo super až kým nenapíšeš že dve // kolajničky sú tam. 🙂 🙂

adulik76
27. apr 2010

čaute, tak sme doma síce už hodnú chvíľku, ale nejak mi ešte nevyšiel čas, až teraz. Ja som ešte stále PN, 5.5 mám ďalšiu kontrolu, tak asi celý budúci týždeň budem ešte doma. Maťo mal opäť vysoký tlak 160/110, EKG, podľa slov doktora, mal ukážkové, ale ten tlak... Zajtra ide zasa na nejaké vyšetrenie a dostane lieky. Je z toho trošku mimo, lebo mu dr. povedal, že vysoký tlak už bude mať do konca života, vyliečiť sa to nedá, len korigovať. No, tak moc dobrú náladu z toho veru nemá. Ale zvládneme to, hlavne, keď bude dávať na seba väčší pozor. Ďakujem za váš záujem o nás, ste zlaté.

ivkaj
27. apr 2010

Minka, ty teda taky nezahálíš ;o) Jsem zvědavá jak v pátek dopadnete, dej vědět.

Orsul, na kontrolu jdu ve ČT, tak jsem zvědavá 😅

orsulka
autor
27. apr 2010

Ivik...tak držim palec.....!!!!!!!!

Adulik.....tak to ma ten doktor pravdu...s tym tlakom už neurobi nič.....len lieky...kolegyna ma taky isty problem s tlakom ma ho vysoky a berie lieky, inak si nemože pomoct....aj ona ked ju prepadne nejaka chripka alebo co, tak to znasa dost zle, co je pricinou aj tlaku...ale aj stitnej zlazy, na ktoru tiež berie lieky.... a doteraz s tym tlakom nemal problemy???? ved Vy musite chodit na tie preventivky, ci ?????
asi najdoležitejsi bude klud a žiadny stres.....čo v jeho zamestnani...no neviem neviem......základ je, že vie čo je pricina a možes sa snažit tomu predchádzať....... tak ho pekne zatial potes, nech neklesa na duchu...práve naopak, stale lepsie ako keby nevedeli co mu je.... 😉

laxity
27. apr 2010

ahojte

orsul., ivkaj..držím palce 😉

ďakujem za komentáre Naty 🙂

my sme boli už aj na očkovaní, aj na 2-hodinovej prechádzke a teraz by som rada žehlila a upratovala, ale Naty mi to nedovolí 😀 . Neviem či som vám spomínala, ale čaká ma operácia štítnej žľazy, neviem presne kedy, ale zajtra idem k endokrinologičke a musím sa s ňou dohodnúť, ale odložiť sa to vraj nedá ☹ ☹ ☹ .

pekný dník baby 😉

orsulka
autor
27. apr 2010

lax.....no to si teda nespominala...... 😔 viem, že si chodila na kontroly aj pocas tehu, že ťa často sledovali.........
tak pokial to je dosť potrebne, tak asi treba ist......len sa budu musiet asi zariadit podla teba.....kedy budeš moct ist, aby bolo o malinku postarane..... 😕

nelia
27. apr 2010

Už som späť zo školenia... našťastie to chlapík skončil skôr 😅 😅
Adulik, dobre robíš, že ešte celý budúci týždeň ostaneš doma... aspoň si poriadne odpočinieš. S tým Maťovým tlakom je mi to fakt ľúto... aj moja segra berie už od 30-ky tabletky... aj počas tehu musela stále brať... a vlastne aj kvôli vysokému tlaku musela rodiť cisárskym a 2 týždne pred termínom... Nech sa s tým hlavne skúsi zmieriť. Ako Orsul píše, aspoň vedia príčinu, prečo mu bolo zle... bude brať lieky a bude to dobré, uvidíte 🙂
Ivka, moc Ti držím palce, aby si nám sem vo štvrtok napísala len pozitívne správy 😉
Minka, vidím, že ani ty neotálaš a zase si sa poriadne rozbehla... schvaľujem 😉 🙂 ... a staviate domček či prerábate nejaký??
Lax, spomínam si, že si hovorila o nejakej operácii... je mi to ľúto... ale keď doktori tak radia, tak by bolo asi dobré si to čim skôr odkrútiť... a ako to chceš zariadiť s malou (kojenie a tak...)? Koľko by si mala byť v nemocnici?

nelia
27. apr 2010

Orsul, tak vidím, že si to obe pamätáme inak 😀 😀 ... tuším niečo také Lax písala, že niekedy po pôrode, keď už bude maličká väčšia bude musieť ísť na operáciu... tuším má nejakú hrčku či čo... veď nám sama napíše, čo je vo veci... Je to určite nepríjemné, ale keď treba tak treba 😒 😔

laxity
27. apr 2010

hej baby mám tzv. uzol v krku a narástol mi počas tehu o dosť a aj teraz som bola na kontrole a od januára narástol zase...už má 2,3cm tak vraj to treba vyoperovať. Zajtra mám výsledky z krvi a podľa toho zistia, či ma musia ešte dopovať nejakými liekmi alebo nie a ak nie, tak sa mám objednať na operáciu...takže zase zavítam na Kramáre 😒 . Chcem si aspoň raz za deň odsať mlieko a malej dať namiesto toho Nutrilon, aby keď budem v nemocnici, tak aby nemala veľký skok, že len Nutrilon, tak Jakubko jej bude dávať čo bude namrazené. V nemocnici by som mala byť vraj 3 dni minimálne. Myslela som, že sa to bude dať odložiť aspoň kým bude mať Naty 6 mesiacov ale vraj sa to nedá ☹

nelia
27. apr 2010

Lax, nech to máš teda čím skôr za sebou... aby to ešte viac nenarástlo... a ten nápad s odsávaním schvaľujem.... asi si budeš musieť odsávať aj v nemocnici, aby sa Ti neprestalo tvoriť, však? Bude to určite ťažké, ale verím, že to s pomocou manžela zvládnete 😔

laxity
27. apr 2010

nel...určite budem musieť odsávať aj v nemocnici a asi to vylievať ☹ . Jasné, že to zvládneme...musíme to zvládnuť. Mne bude Naty veľmi chýbať, neviem si bez nej predstaviť jeden deň nie ešte tri 😢 . Ale budem musieť vydržať.

laxity
27. apr 2010

nel...a vravela som mm, že si sa pýtala na Spirulínu, tak ak by si mala záujem treba dať vedieť, pretože pôjde jedna pani do Kyjeva, tak tam nakúpi.

nelia
27. apr 2010

Ak sa teda dá, môže mi 2 balenia doniesť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre