Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
27. máj 2010

laaax, no super, akurat tu spominam sincer, takze uz iba posledna, tak drzim moc palce, duuuufam, ze uz potom total vypne a bude sa venovat inym a krajsim veciam !!
dakujem lax, vela vela veci mam z nextu, len sa mi to vsetko nechcelo vytahovat zo skrine.
pa drzte sa.

ivkaj
27. máj 2010

Baby, přišlo nám pozvání na psychologický pohovor k adopci a temín máme 14.6. (takže dva měsíce od podání žádosti). Jsem zvědavá jak se na to budou tvářit v práci - první pondělí jdu na kontrolu do CARu (ale tam to snad zvládneme rychle) a to další pondělí je ten pohovor na půl dne. Ale co se týká adopce ,tak jsme si s Pavlem řekli, že to všechno (pohovory, školení, návštěva kojeňáku) zkusíme zvládnout, než se nám prcek narodí. Přeci jen nechceme jedináčka a tak i tohle je pro nás pořád otevřené.

laxity
27. máj 2010

noe...mne príde dnes balík a už som objednala dalšie legíny 😀 , mm ma dorazí 😝

ivkaj
27. máj 2010

Lax, vyřiď prosím ségře, že už se na ni ta slivovice těší a že na ni budu v pondělí moc moc myslet aby to zvládla! 🙂

laxity
27. máj 2010

ivkaj...odkážem 😉

orsulka
autor
27. máj 2010

Neli...aj ja verim, že to pojde, a to aj prirodzenou cestou...ved vy ste to IVF 1x potrebovali len na to, aby si ta maternica uvedomila, že na com tam funguje...a vidiš, potom to už prislo aj prirodzene !!! 😉 😉 😉 verim ,že aj ten liečitel bude nápomocný a da ti dobru podporu....fyzicku aj psychicku .-))))))
Sincer.......tfuj tfuj babula!!!!! tak silno držim palceky na tu poslednu skusku.......a už z nej budeme mat Bc. !!!!§ ato sa bála že bude odkladat statnice a podobne...... verim, že aj ona sa potom viac skludni a vydýchne....a to tiež bude možno ten správny čas... 😉 😉 😉 ved možno aj M. už bude mat dobre vysledky.....

Lax....takže teplota je už preč????? dufam, že ste teda už OK....

Ivka....a tak si myslim, že dobre rozhodnutie....ked už ste sa do toho pustili, a budete stihat, tak prečo to neabsolvovat ????? 😉

laxity
27. máj 2010

@orsulka ...hej moja, dúfam, že sa sincer uľaví 😉 .My už teplotu našťastie nemáme...už je Naty spokojná a môže sa ďalej usmievať 🙂

a ty si v robotke moje? čo tak doma oddychovať? 😕

orsulka
autor
27. máj 2010

😉 lax...som zatial v robotke.....ale doma oddychujem......ved aj vcera, poobede som len co to uvarila a potom boli nohy hore 🙂))))) v pohodke 🙂)))

som rada, že je piškotke lepsie 🙂

laxity
27. máj 2010

@orsulka ...tak veľa veľa oddychu 🙂

idem za sincer majte sa pekne kočeny 🙂

orsulka
autor
27. máj 2010

pekne ju pozdravuj aj od nas....pa papa

nelia
27. máj 2010

Lax, aj ja ju pozdravujem... (no to už asi nestihneš prečítať... hmm)... takže malá zvládla injekcie celkom v pohode... to som rada 🙂
Gratulujem Sincer k tým skúškam a na pondelok držím palce, nech to má konečne za sebou. No chúďa sa potom ešte musí asi na štátnice učiť, čo? 😒
Ivka, tiež si myslím, že je dobré, keď v tom pokračujete... a v robote to hádam pochopia.. nebudú mať na výber 😉

orsulka
autor
27. máj 2010

Nelik...sak som napisala, pozdrav od nás .-)))) 😉

nelia
27. máj 2010

Ta dobre 😉 😀

sincerity
27. máj 2010

Ahojte babulky moje 😉

citam poctivo, len nepisem... az teraz vecer je trochu casu

ivi.... adoptovali by ste si babatko aj ked budete mat vlastne? velmi vas obdivujem!

orsul... som rada, ze oddychujes, len tak dalej 😉

nel... no neviem, do stretka asi nestihneme otehotniet, ale potom je do konca roka casuuuuuu ... to stihame v tomto 2010 😉

adu... este si chvilu pockas na tu dovolenku... a prva asi bude materska.... 😉 velmi by som necestovala daleko v tvojom stave .... radsej pekne oddychnite na chalupe...

noe... prajem aby si posledny den v praci zvladla v pohode, potom budes uz len oddychovat... a dohodneme to stretko 😉

bubli... mrzi ma ze malinka je zase chora.... snad bude vsetko co najskor v poriadku

u nas vsetko ok.... este mi chyba jedna skuska, na tu idem v pondelok, myslite na mna... a ak ju zvladnem, hura na statnice...
Marek mal ist zajtra na spg.... ale volal tam, a oni nerobia, neviem co sa vyskytlo... takze az po siedmom juni.... ale brali mu krv minuly tyzden tusim na biochemiu, tak uvidime....
my dovolenku velmi neriesime.... mozno par dni by sme chceli ist na Liptov.... pri tej stavbe je to tazko.... ozaj pridala som fotky okien do albumu, tak sa pyyyyyyyyyyyyysim 😀

martiska
27. máj 2010

Ahoj holky.

Pamatujete si ještě na mě?

Nějaká intuice mi řekla, abych Vás nalistovala a jsem v naprosté agonii - Ivko a Orsulko - potichoučku, ale z celého srdce gratuluju!!!!!!!! Čeká Vás ještě dlouhá cesta, ale strašně moc Vám přeju, aby to dobře dopadlo!

A ahoj Marmite!!!! - nevzpomínám si na tvé nové jméno 😀 😀

adulik76
28. máj 2010

dobré ránko, babule, máme piatooooooooooooooooooooooooooooook 🙂

adulik76
28. máj 2010

sincer, a kde nájdem tie fotečky ?

orsulka
autor
28. máj 2010

dobre ranko 🙂))))))

Adulik...tvoje piatkove privitanie...🙂))) to ti už je takáááá klasikááá.... 😀 😀 😀 normálne by mi to chýbalo !!!!

tie fotky Sincer som ja videla na Fb.....neviem ci ich dala aj sem..... 😕

tak u nas bol vcera ujo pomerat skrine o chodby....uff...bol dve hodiny a už som toho mala aj dost 😉 aj dvere su namontovane, nove....dokonca kym som prisla domov, tak F. poumyval schodište ,vyťah, a aj cely byt !!!.....šikulka moja zlata....a kedže boli vsetky vchody do izieb pozaliepane, tak vela prachu nikde nebolo...... 😉

v cera poobede som sa stretla s babami z PD z temicky Helios.....boli aj so svojimi zázrakmi z Heliosu, tak sme kvakali skoro tri hodiny .... malí drobci (vsetko chalani) boli nádherní !!! 🙂 🙂 aj som in take chladive hryzátka kupila....🙂)))

adulik76
28. máj 2010

tak z roboty nemám prístup na Fb, nuž musím počkať domov. Dnes má maťo o 16,00 skúšku, tak som už teraz nervózna za neho....

orsulka
autor
28. máj 2010

Adu....ty to preživaš horsie ako on 😀 len to na neho neprenášaj ..... 😀 😀

minka051
28. máj 2010

Ahojte prajem pekné u nás slnečné ránko 😎

Tak ja som dnes unavená, ale včera som zvládla všetko navariť a napiecť na dnešnú oslavu 🙂 O hodinku odchádzam aj z drahým na pozemok príde kamion aj s porfixom.. Celkom domček pekne rastie. Ešte príde aj kamenár aby som si vybrala dosku na kuchynskú linku. Tak ked to takto pôjde na viynoce bývame v novom. Potom už len drobca do nového domu.

adulik76
28. máj 2010

tak maťo je momentálne odo mňa cca 20 km, takže na neho asi nič neprenesiem 😉

orsulka
autor
28. máj 2010

Minka.....takže staebný materiál od nás ???? no skvele......urcite ten kamion nakladala moja naj priatelka...ona tam pracuje na špedicii 🙂)))))))) ale si šikulka, že si vsetko stihla.......a robite dobre, lebo do Noveho domčeka pride nový človiecik .-))))

Adu...tak mu radšej ani nevolaj 😀 😀 😀

adulik76
28. máj 2010

však ani nebudem

orsulka
autor
28. máj 2010

ja som tu v praci že uplne sama......a že pracuj.....!!!! a prečo by som mala, sak ma nikto nevidí !!!!! 😀 😀 😀 😀 ae ste sa mi aj nechce!!!! 😝

minka051
28. máj 2010

orsul tak to sme dve ja tu mám len šéfa a o chvílu sa idem od neho vypýtať lebo musím odísť. Ale on ma pustí iné mu nezostáva inak by som aj tak odišla. 😀 😀

Inak ako sa cítiš? 🙂

orsulka
autor
28. máj 2010

Minka....stale rovnako.......velmi dobre.....tak usmievavo nejak... 🙂 🙂

a kde mame Ne,linku dnes???? zatial sa tu neukazala vobec.....

noemarta
28. máj 2010

ahojte dobre ranko,
babyyyy, ja som dosla do roboty a a a teraz prisiel jeden sofer a doniesol mi kyticu ruzi a cokoladu akoze odchodne, taky bol zlaty az mi slzy nabehli. 🙂 😢
joooj, to bude asi tazky den dnes, nemam rada rozlucky, aj ked sa uz tesim jak blcha, ale predsa to bude dnes asi take dojimave. jaaaaaj....

adulik76
28. máj 2010

noe, tak to je milé 🙂

sincerity
28. máj 2010

Ahojte babule,

adu... fotky mam na modrej streche 🙂

orsul.... na buducorocne stretko heliosaciek dostanes aj ty hryzatko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre