Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

minka051
9. jún 2010

nelia velmi chcem aby to bola pravda 🙂 porobím čo treba a už ma aj vezú domov a hned som v posteli. Zatial mi je dobre klop klop klop 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
9. jún 2010

Minka...no tak to je super....🙂))) myslim, že dobre znamenie 🙂))

Nelik......ano stretko plati...... 😉 😉 😉

minka051
9. jún 2010

orsulka a tebe je dnes ako 🙂 🙂

nelia
9. jún 2010

Orsul, tak fajn 😵 ... a ty sa dnes cítiš už lepšie?

adulik76
9. jún 2010

ja s tým termínom stretka úplne rátam a stretneme sa teda na Chvojke?

orsulka
autor
9. jún 2010

zatial plati na Chvojka.....suhlasili aj Vilkovci...... 😉 😉

mne je dnes určite lepsie...aj ked to nie je bohvie čo.....držim sa ale 😝 😀 😀

nelia
9. jún 2010

Orsulka, aspoň vieš, že sa v Tvojom tele niečo deje.. a keď sa držíš, tak je fajn 😵 😵

orsulka
autor
9. jún 2010

@nelia tak to viem uplne jasne teraz 😀 😀 😀 a vydržať treba.....ved vieme prečo to robime 🙂))))))) a ked bublinka chce, tak bude trapiť pomaličky... 😉 😉 😉

minka051
9. jún 2010

jaj keby už trápila tak aj mňa 🙂

orsulka
autor
9. jún 2010

MINKA....a ty tu čo este robiš ??????? heš-heš-heš !!!!! 😀 😀 😀

adulik76
9. jún 2010

veru, minka, pekne šup-šup do postele

minka051
9. jún 2010

adulík orsulka ja hned padám tak o také 3 hodinky do vtedy to musím stihnúť. Papire tlačím o stošeť až je už lačireň horúca ako rúra 😀 😀 😀 už má odvoz pripravený len to tu musím dokončiť. Ešte keby tie eletronocké odosielania išli rýchlejšie lebo len to ma zdržuje 😠

orsulka
autor
9. jún 2010

minka...tak ok......cas pokročil, tak hádam ti už moc neostáva......a nie že doma budeš lietať okolo šporáku a zas daco kuchtit !!!!!!! más zákaz !!! 😉 😉 😉

adulik76
9. jún 2010

joooj, zas sa mi čosi podarilo, vypisovala som jednému Potvrdenie zamestnávateľa o príjme na pôžičku a názov zamestnávateľa som miesto Vojenský útvar napísala Vojenský ústav. Tak som tu spôsobila všeobecné rozveselenie.... 😀

nelia
9. jún 2010

Adu 😀 😀 😀 ... však niekedy to na vás aj platí, nie? Ako tu zvykneš popisovať tú situáciu u vás..... 😀 😀

orsulka
autor
9. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

keby si pisala len skratky, tak y si to každy moho vysvetliť po svojom .... 😀 😀 😀 😀

adulik76
9. jún 2010

nelik, niekedy je to viac než pravda, ale v tej banke by to asi moc nepochopili.... 😀

orsulka
autor
9. jún 2010

Adu...niekedy aj v tej banke sedia len také čúzy, čo by si to možno ani nevsimli.....ono aj tie banky su také "ústavy" same o sebe .-))))))) 😀

adulik76
9. jún 2010

no, ale načo riskovať, že?????? 😀

orsulka
autor
9. jún 2010

adu...jasne 😀 😀 😀

ja som sa prave nahlasila na pedikuru dnes...bude kamoska volat ci to ma volne.....dufam, že ano ...tak by som relaxla trosku
😉

dracekmracek
9. jún 2010

Po dlouhé době lásky moje,

orsulko co to vidím to je krásnéééé 😵 😵 😵 😢 😢 😢 😵 😵 😵 😵 cmuk 🤐 gratuluju moc moc

adu už 29tt 😕 😲 😲 😲 hrozně to letííííí 😵

moc všechny zdravíme!!!

orsulka
autor
9. jún 2010

Katuska......ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooj...a vitaj 🙂)))))))

ako sa mate??????? 😵 😵 😵

nelia
9. jún 2010

Ahoooooooooj Katuska 🙂 🙂... dávno si sa tu neukázala... ako si nažívate??? 😕

orsulka
autor
9. jún 2010

Nelik..dnes už je streda........zajtra mas tie skusky?????? a tie vysledky budu kedy?????? piatok ????? ci ?????
a potom s nimi pojdes za dr. ?????? ci až po tej dalsiej mrche, ci ako si to pisala??????

nelia
9. jún 2010

No veru, zajtra... no mám asi tak 10%-nú šancu urobiť, ale aj to je šanca, no nie? 😝 😀
A po tie výsledky by som mohla volať možno už aj dnes... tak poobede možno zavolám a uvidím, kedy by som po ne šla.. asi až budúci týždeň.

orsulka
autor
9. jún 2010

NELIK..... a preco len 10 %...aj ked určite aj to je šanca.......... ale ved si trosku do toho aj pozerala....a mas aj daku prax, nie??????? 😕

nelia
9. jún 2010

No aj pozerala, aj prax mám.. ale to sú tak strašne komplexné príklady a je to ozaj ťažké... a tá angličtina... niekedy má človek problém pochopiť zadanie...strašne veľa bude závisieť od toho, aké otázky dajú... ak budem mať šťastie, tak mám šancu spraviť.

orsulka
autor
9. jún 2010

Neli...tak ja držim palce, nech to vyjde a nech pri tebe stojí aj to povestné šťastíčko 🙂)))))))
a to mas na cely den ????????

adulik76
9. jún 2010

ja musím ešte stále predýchavať, lebo to, ako som sa nas...a pred obedom, tak to už som dávno taká nebola. 😠

orsulka
autor
9. jún 2010

adu........uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuha!!!!! tak toto vyzerá dosť vážne ........... 😕 potvrdzujem, že už si davno veru 😠 nebola.......kto ťa nas..l???????? niekto z ústavu ???????? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre