Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
3. nov 2010

joooj, tak ja sem nakuknem a a a tu je nejak smutno, precoooooo 😔 😔 😔
@minka051 velmi ma to mrzi, a tak som sa tesila, ze to vyjde, ze budes dalsia v poradi.... 😢
Moc ta obdivujem, ze mas tolko sil, ja by som urcite nebola taka bojovnicka.
Prajem vam vsetkym pekny vecer.

minka051
4. nov 2010

@laxity ja verím tiež a ďakujem urobím pre to všetko čo sa dá 🙂

nelia
4. nov 2010

@minka051 mňa to tiež tak veľmi mrzí... a absolútne sa viem vcítiť do Tvojej situácie, veď som si to nedávno prežila 2x... som rada, že sa snažíš byť silná, ale viem, že je to veľmi ťažké... tak prajem hlavne veľa síl, aby to čím skôr prebolelo 😔 😔

Krásne ránko prajem všetkým 😉

minka051
4. nov 2010

@noemarta ale myslím že bola, no ešte jeden pokus to istí. 🙂 A ja mu verím

minka051
4. nov 2010

@nelia ved časom prebolí a na budúce sa to už podarí na 100% 🙂

adulik76
4. nov 2010

dobré ránko, zajtra je piatooook 😉

nelia
4. nov 2010

@minka051 určite sa to podarí... fakt Ťa obdivujem, že to nevzdávaš 😉

@adulik76 dobré ránko 😉

laxity
4. nov 2010

ahojte

@minka051 tiež máš môj veľký obdiv, ja s mojou povahou neviem neviem...ale si silná 🙂 a nech to čím skôr prebolí 😔

@nelia ahojky moja a ty sa mi ako máš?

@adulik76 piatok? ty to registruješ aký je deň? 😀 ale super, aspoň viem, že mm bude s nami celú sobotu a nedeľu 🙂

laxity
4. nov 2010

@noemarta ako sa vy máte? čo máte nové? ako si žijete? popíš niečo 🙂

adulik76
4. nov 2010

@laxity občas sa mi zadarí registrovať, aký je deň 😀 , niekedy rozlišujem len tmu a svetlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
4. nov 2010

@laxity ja sa mám momentálne psychicky aj fyzicky dobre 😵 😵 ... od budúceho týždňa tu máme zase 2 audity, takže to bude "zaujímavé" 😒 ... ale ja sa nesťažujem 😉

laxity
4. nov 2010

@nelia tak to ma teší 🙂

@adulik76 😀

adulik76
4. nov 2010

@laxity ... sa mi nesmej.... 😀

noemarta
4. nov 2010

@laxity ahojte babenky, my si zijeme super, ako pise adulik, niekedy aj ja mam take dni, stavy, ze vnimam iba tmu a svetlo, rano a noc, ale nestazujem si, uplne si uzivam materskuuu.
Vcera sme boli na ockovani, tak mala to zvladla supis, bez teplot, ale dnes je akasi nepokojna, tak som jej dala pre istotu vibrucol a teraz konecne zaspala. Od januara zaciname plavat, tak sa tesim, a vobec, straaasne moc sa tesim na vianoce, asi aj vy sa teskujete lax a adu, ze prvykrat s malym cvirom.... 🙂
A vy ako Lax, ako Natalka zubkov jej urcite pribuda zeee?? Kedy si zacala s prikrmami??? ja by som za dva tyzdne chcela zacat s nejakymi prikrmami, myslim zeleninkou. 😉

adulik76
4. nov 2010

@noemarta naša slečna už dva týždne popíja mrkvovú šťavu a moooc jej chutí, až tak mľaská. Čo je to ten vibrucol?

noemarta
4. nov 2010

@adulik76 ahoj, to faaakt, ty uz prikrmujes??? 😕 ja chcem az tak od stvrteho mesiaca...
vibrocul su homeopatika, su to cipky, ktore su prave dobre ak je dieta ockovane a hrozi horucka, alebo nepokojnost dietata. Mam pre istotu aj paralen, ale tieto cipky uplne v pohode zabrali.

adulik76
4. nov 2010

@noemarta už som si vygúglila, čo je to zač ten liek. A hej, už jej pomaly dávam aj čosi iné, ako mlieko.

laxity
4. nov 2010

@noemarta ak by nemala teplotu tak by som nič nedávala...zbytočne jej nepchať svinstvo...no ale ty musíš vedieť 😕

Moju Naty som začala prikrmovať presne keď mala 6 mesiacov ani o deň skôr...ale my sa stále len kojíme...dva krát za deň niečo spapká trošku zeleninky a trošku ovocia ale stále len MM ona je taký môj prísavník 😵

orsulka
autor
4. nov 2010

ahojte kuriatka.......tak ja som mala dost pracovný dniček......ale už vacsina vybavena 😉 😉 zajtra ma zas caka robotka a poradna v nemocke 😉

ivkaj
4. nov 2010

Čaute, tak se mi podařilo vás dočíst ;o)

Od neděle jsem byla v nemocnici s vysokýma teplotama a bolely mě záda. Tak nejdřív bylo podezření na zánět ledvin, pak dokonce na slepák a nakonec se z toho po všech odběrech a výtěrech vyklubala nějaká střevní bakterie. Takže mě s klidem propustili, že dietu můžu držet doma. Za těch pár dnů o čaji a sucharech sem zhubla 2kg, tak se to teď pokusím dohnat. Hlavní je, že mrňous je v pohodě a dokonce je podle UTZ o týden napřed ;o)

Minka, moc mě mrzí jak to všechno nakonec dopadlo. Jen mě tak napadá, bereš kyselinu listovou?

Orsul a na tebe sem myslela celou dobu v nemocnici, byla jsem totiž na pokoji s holčinama co čekají po IVF dvojčátka. Tak doufám, že budeš mít pohodovější konec těhu než ty dvě. Jo a špiónila jsem kočárky, tak jedna ho má z anglie a druhá má koupený Easy walker.

A je fajn, že se máte všechny dobře ;o)

orsulka
autor
4. nov 2010

@ivkaj no toto???? no toto???? a ja že co si sa tak dlho neozvala......ale chvala bohu, že ste už preliečený, teploty su prec, a malinký je OK 🙂))) tak aspon si si oddýchla 🙂))) hihihihih...skoro ako ja .-))))
este budeš držať dietu aj doma?????? a do kedy?????
dik za tie kociariky...ten easy walker je stale moj favorit 😉 😉 😉

ivkaj
4. nov 2010

To víš, nemohla jsem si to nechat ujít, taková rekreace ;o)
Zrovna sedím u netu a přemýšlím jaké že to dieta má vlastně být. Zatím jsem došla k tomu, že ne smažený, tučný a hodně kořeněný, ale to nejím stejně. Takže asi budu jíst normálně po svém a bude. Jen ten řízek se salátem si o víkendu u tchýně nedám 😅

nelia
5. nov 2010

Dobré ránko 🙂

@ivkaj vidím, že máš za sebou ťažký týždeň... som rada, že je Ti už lepšie a malinký je OK 😵 😵 ... tak pekne oddychuj aj doma... pôjdeš vôbec ešte do roboty?

adulik76
5. nov 2010

dobré ránko, ja som dnes od 4,00 pilná ako včelička 😅

nelia
5. nov 2010

@adulik76 ja som sa vtedy ešte len otáčala na 2.bok 😀 ... čo, malinká chcela papať? či si nevedela spať?

adulik76
5. nov 2010

@nelia malinká papala o 3,00, tatinko...... 😀

ivkaj
5. nov 2010

Dobré ránko;o)

Nelia, no vypadá to, že do práce už nepůjdu. Uvidím co mi řeknou příští týden v poradně, ale když sem volala šéfové, že je to asi na měsíc doma, tak říkala, že už povolá můj zástup. Takež bych se vlastně neměla ani kam vrátit. A P. mrčí, že by byl radši abych už byla doma a odpočívala, tak mu nechci přidělávat starosti.
A co že vám pořád do práce chodí auditoři? Doufám, že nebudou otravovat moc dlouho.

Adu, vy máte ale ranní ptáče. Ty mi vážně bereš iluze o miminech 😀

adulik76
5. nov 2010

@ivkaj radšej zostaň doma a nerisku, to dávam palinovi za pravdu
... a čo sa týka lenkinho vstávania o 3,00 - tak spala od 19,45 😉 a to je celkom slušný výkon

adulik76
5. nov 2010

@orsulka daj mi vedieť, či došiel balíček v poriadku, nech môžem kľudne spať 😉

nelia
5. nov 2010

@adulik76 aha, tak už chápem 😀 😀

@ivkaj veru, do roboty sa už nežeň... pekne si doma oddýchni bez mimina a potom budeš aj ty vstávať o 3 😉 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre