Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
25. jan 2011

@ivkaj no, pekne priberá a nech mu ten spánok vydrží čo najdlhšie. Lenuška včera spala od 20,00 do 6,35 a dnes 20,00 do 5,15. Tiež celkom pekne. Potom sa napapala a ešte si schrupla a potom dostala špenát so zemiakom a zasa si schrupla a teraz spinká. 😵 😵 😵 😵 😵
A čo sa týka orsulky, som aj ja zvedavá na správičky, moc ju nechcem otravovať telefonátmi, musí sa tiež spamätať z tej veľkej zmeny 🙂

minka051
25. jan 2011

@ivkaj
@adulik76 No to máte ukážkové detičky čo sa týka spinkania. To je moc dobre,aspoň si oddýchnete v noci. 🙂 🙂

laxity
25. jan 2011

ahojte som písala s Laďkou, asi pôjde orsul domov v piatok 🙂 , všetci sú v poriadku viac napíše ona 🙂

adulik76
26. jan 2011

orsulka je už od včera doma a všetkých pozdravuje 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nelia
26. jan 2011

@adulik76 ďakujeme 😵 😵 😵

adulik76
26. jan 2011

@nelia však nie je začo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

laxity
26. jan 2011

no pekne a toto čo mi tá Laďka povedala? 😀 😀 😀 a takto sa šíria klebety 😀

pozdravujeme samozjreme @adulik76, tak očakávame, že to odkážeš 😝

adulik76
26. jan 2011

@laxity vykonám!!!!! 😀

laxity
26. jan 2011

@adulik76 😀

ivkaj
26. jan 2011

Čaute, tak my máme za sebou první ukňouraný den. Nějak se tomu našemu drahouškovi nedařilo usnout a když zabral, tak se sám stihnul bouchnout ručičkou a to bylo řevu. K tomu nás potrápily prdíky a pak to má být spokojené mimčo ;o) Naštěstí už to snad všechno přešlo a mrňousek spokojeně chrupká. Tak doufám, že tak bude pokračovat i v noci ;o)

Baby, jaký máte s prckama dení režim? Přemýšlím jeslti chodit ven dopoledne nebo odpoledne, jak si vlastně porovnat celý den. Zatím to moc neřeším, když jsme s P. doma na dovolené, ale to mi za chvilku skončí.

laxity
26. jan 2011

@ivkaj ja som bola skoro dva týždne s malou doma a potom keď bola väčšia som sa snažila chodiť aj doobeda aj poobede a teraz chodím ako sa mi zadarí 😀 . Keď je teraz tak chladnejšie ešte, tak by som šla možno len poobede alebo niečo okolo 11.00 a potom o 15.00, proste aby nebolo už moc zima aj pre teba na prechádzku...ale v lete som chodila skôr aj o 9.00 už som behala po vonku 🙂

adulik76
27. jan 2011

@ivkaj tiež som sa riadila zo začiatku počasím, aby nebolo moc zima, teraz máme zavedené aj večerné prechádzky od 17,00-18,00, lenka si zdriemne a do kúpania je v pohode, tú ďalšiu hodinku a pol sa prehrá. Na to bruško by som ti odporúčala kúpiť Infacol, môžu to už novorodenci a brušku sa uľaví. Tu si o tom prečítaj: http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/inf...
Ja som to tiež mala kúpené pre Lenku a krátku dobu som jej to aj dávala

orsulka
autor
27. jan 2011

ahojte......tak ako pisala Adu, sme domka...snažime sa, makame, ako len vieme....pomahaju aj svokrovci, takže snad sa coskoro dostaneme do rytmu......
na začiatok len nejake fotky, ked bude viac casu tak aj poreditam co nove.....
@ivkaj tak dufam , že sa vam super daarí 😉 😉

orsulka
autor
27. jan 2011

drobci..
narodení 20.1.20111..........olánovaná sekcia, Dr, Hudec...vynikajuci odborník - skvelý chlap ako porodnik , gynekolog....
Šarlotka: 9,58 hod 49 dm 2450 g
Adamko: 9,59 hod 48 cm 2750 g

janula18
27. jan 2011

@orsulka sú krásny. Aj tatinovi to pristane

noemarta
27. jan 2011

@orsulka jeeeeeeeeeeeeeeeeej, krasny suuuu, cmuuuuuk 😉 😉 😉 🙂

laxity
27. jan 2011

@orsulka no nádhera orsul...a krásny dátum 🙂 , miery, mená všetko...úžasné a krásni sú veľmi už teraz sa teším na ďalšie fotky 😵

a Ferko veľmi ti to pristane, pyšný a nenormálne šťastný tatinko 🙂

adulik76
27. jan 2011

@orsulka krásne fotečky 🙂

bublinkaa2
27. jan 2011

Ahojte baby... 🙂

Orsulka - nadherni drobcekovia... 🙂 Tfuj, tfuj, tfuj.. 🙂

Ivkaj - my sme tiez zimne dietatko a kedze sa jej v kociku krasne spinkalo, tak sme chodili kazdy den na 2-3 hod doobeda a 2-3 hod poobede... Ale zacali sme az od 1mesiaca... A chodili sme von, ci prsalo, alebo snezilo... 🙂 Musela som chudnut tie moje extremne kg navyse... 🙂

ivkaj
27. jan 2011

@orsulka tak se držte, ze začátku je to fakt fičák 😅 Ale je fajn, že máte doma pomocníky, tak hlavně nezapomeň odpočívat!
Mrňousové jsou skvělí, koukám, že "mumijky" dělají všude ;o) A táta září štěstím jako vánoční stromeček.
S náma je zatím doma táta, takže pohoda. Jen se děsím příštího pondělí, to už budeme doma sami, tak jsem zvědavá jak to budeme zvládat.

@adulik76 Ten Infacol máme doma, ale od včerejška je zase klid. Domlouvala jsem s Dr. už na první návštěvě,jestli máme něco dávat a zatím jsme se domluvily tak, že když kojím budu brát probiotika a uvidíme jestli to bude stačit. Když ne, začli by jsme s těma kapičkama.

adulik76
27. jan 2011

@ivkaj u chlapcov je bruško háklivé, ale hádam tie kvapky nebudete potrebovať. 😉

sincerity
28. jan 2011

ahojte babulky!

@orsulka este raz z celeho srdca gratulujem k nadhernym drobcekom! Su prekrasni a tatinkovi to s nimi velmi pristane! A jak sa pyyyyyyyyyyysi jak taky pav! No ved ma preco!

@ivkaj no vas Stofik tiez krasne babatko! Super, ze zatial pomaha Pavel.

bambibam
28. jan 2011

@orsulka ešte raz gratulujem k bábikám 😀 😀 😀 sú krásne a dúfam ,že jedno po mame a druhé po tatovi. Prajem veľa zdravia a nech aj trochu pojedujú ,aby ste si spomenuli aké to bolo super ked boli v bruchu. 😀 😀 😀 😀 😀

@ivkaj u nás presný režim nieje.Všetko je približne. Riadim sa podla malej,ked chce spať spí,ked je hore tak je hore. Ale sama si spravila posledné 2 týždne režim ,že v rovnakom čase ráno vstáva a večer ide spať. nechcem to zakríknuť ,ale asi sa trošku umúdrila.Vonku sme aj doobeda,aj poobede. Ale keby sa dalo išla by som len cez obed von . Kúpem tak okolo pol siedmej ,aby o siedmej mala flašu v ústach a mohli pozerať správi.

orsulka
autor
28. jan 2011

😉 😉 caves.....vsetkych pozdravujem....Ferko tiež pozdravuje a dakuje za pochvaly za foto, aj ked ako hovorí, on je tam nepodstatný 🙂))))
vcera bola u nas pani doktorka, pokontrolovala deti, odporucila co a ako, bola fakt zlata...bud utorok už máme prvu poradnu a 4.2. ockovanie v nemocnici 😉 😉
@ivkaj odpocivat sa snažim, ale nejak to ide potom nie a pdobne....podla Dr. mam sono bruska OK, už mam vybrate aj clipy po operácii....ostali mi stále opuchnute nohy , ktore nechcu odpuchnut, a chytila som nejaku tehu vyrozu, male vyražky, ktoré ale srbia jak hovado..... je to fakt niekedy utrpenie......
dufam, že s vam suoper dari, system ano alebo nie...vead sami si najlepsie rozumiete co a ako..... 😉

adulik76
28. jan 2011

@orsulka a nezmenis si uz status? Predsa len 40 tt uz nie je aktualny 😀

nelia
28. jan 2011

Čaute kočky 🙂

@orsulka ahooooooooooojteeee... vítame ešte raz drobčekov medzi nami... krásne fotky.. že pozdravujeme 😉 .. a držíme palce, nech si rýchlo na seba zvyknete a nech vám "výchova" ide od ruky 😀 .. a Teba bruško ešte bolí? Dalo sa to po operácii vydržať?

Ja som mala dnes dovolenku, sme u našich mali zabíjačku... sme totálne unavení, ale atmoška bola fajn.. a poriadne sme vymrzli 😎 😎

Všetkým prajem krásny víkend 😉

laxity
28. jan 2011

@adulik76 nepodstatné teraz 😀

@nelia jéj zabíjačka...neznášala som to síce u nás doma, tam nikdy nebola atmoška fajn, ale čo by som dala za takú tlačenku alebo oškvarky 😅

pekný víkend podobne všetkým 🙂

adulik76
29. jan 2011

@laxity však ja viem, ja len tak 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
29. jan 2011

@nelia operacia v pohode...nič ťa neboli....no potom je to horsie....hned dalsi den po operacii nas donutili vstať z postele, ist sa umyť, chodiť.......vedeli sme vsetky co sme tam voli po sekcii, že je to to najlepsie co možme urobiť.....koniec koncov, aj Adulka radila co a ako a este aj dalsie kocky......ale inak brusko je fakt po tonmto hooodne bolestive, nevieš sa otočiť na posteli, zísť z nej a podobne.....naozaj až ked to brucho potrebujes, tak si začnes uvedomovať, pri akých pohyboch ho používas......ja som zistila, že skoro vždy zapinas brucho ...pri každom pohybe 🙂 🙂 ja ho este stale citim, ale inak je to pohoda, ale brusaky este robiťa nemožem 😀 😀 😀 myslím, že by sa mi ani nechcelo 😀 😀 😀

o zabijačke ani nehovorte......jedla by som ju vkuse aj týžaden...mnaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵

ivkaj
29. jan 2011

Čaute baby, tak u nás byl dneska uplakaný den. Mrňouse nějak trápilo bříško, tak už jsme najeli na "antiprdíkové" kapky a jsem zvědavá jak zaberou.

@nelia Zrovna dneska jsem básnila o domácích škvarkách. Jako bych měla tušení ;o) Tak si pochutnej i za mě 😵
@orsulka Mě pár dní po porodu taky otekly nohy, ale vzpomněla jsem si na cvičení (v leže propínat špičky a paty) co nám doporučovali a za pár dní dní to bylo v pohodě. Nejhorší jsou asi záda, ty mě občas dost bolí. Ale nějaké svičení je dovoelné až po šesti nedělí, tak to budu muset holt vydržet.
Tak se držte, pevné nervy a chladnou hlavu ;o)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre