Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
18. feb 2010

Kde sú dnes všetky? Orsul, Sincer, Noe, Lax.... halooooooooooooo... 😕 😕

sincerity
18. feb 2010

ahojte,

no ja som tu... len neni vela casu....
lax bola dnes zase na kramaroch, sa jej nieco nezdalo... potom musela ist 2x na monitor, lebo sa doktorom nezdalo.... ale uz je nastastie vsetko v poriadku a poslali ju domov....

my v robote totalny blazninec, takze tak...

nelia
18. feb 2010

Sincer a čo jej povedali? Ešte sa neotvára?

mortiiss
18. feb 2010

Caute, babule ... Taaaak sa vraciam v plnej sile ... 😀 😀

Ako sa dari? Mne uz dobre ... bola som zopar mesiacov dost na dne ... manzo prisiel o pracu, zobrala som na seba zavazok zastupit kolegynu na materskej, tak som okrem svojej prace 10 hodin denne, robila este 2 hodiny na vyse + sobotu .. zacala som mat neznesitelne zdravotne problemy, ktore vyustili v navstevu lekarov, zistili mi artrozu chrbtice + osteochondrozu platniciek a jak keby toho nebolo dost, neurolog potvrdil poskodenie obehovej nervovej sustavy, na zaklade coho mi predpisal lieky, ktore sa nesmu uzivat v tehotenstve. Takze antikoncepcia ... zazila som aj par vtipnych prihod ... 🙂 podla popisov na tych liekoch som polovicny blazon ... 🙂 a moj obvodak v suvislosti s diagnozou spomina ciastocny invalidny dochodok ... 😀 (asi by mal tie lieky na hlavu zacat brat on ... 🙂 ). Momentalne som PN .. ale teda chodim do prace, ale aspon PN-ka pokryje cast strateneho prijmu ...

Ake z toho vsetkeho plynie ponaucenie: "TY trubka, tvrdohlavo si cely zivot hovoris, ze zvladnes vsetko, co si zaumienis, a NIC Ta nezastavi ? Tu to mas ... 😉 Dufam, ze si zoberies z toho to, co si z toho zobrat mas. Ze clovek na uspesny zivot potrebuje hlavne pokoru a uctu k tomu, co mu bolo dane ... a nema to vedome nicit ... "

Takze tak - a co vy? Kolko mame novych tehuliek a maminiek???

adulik76
19. feb 2010

dobré ránko a máme tu piatooooooook

mortis, fuha, ani neviem, čo na to všetko povedať. A k tvojej otázke, lax už to má za pár a bude mamina a tehule sme zatiaľ dve, spolu s Neli. V tejto našej skupinke nám to tehuľkovanie ide troška pomalšie, ale isto. 🙂

sincerity
19. feb 2010

ahojte babulky 😉

mortiss... vitaj.... mrzia ma tvoje zdravotne problemy.... a s tym ponaucenim... uplne ako keby si pisala o mne... len si nalozit na plecia a robit jak taka mula, tiez si myslim, ze vsetko zvladnem na vsetky strany, a ono sa to nevyplaca... tiez mi raz museli volat sanitku z totalneho kolapsu... tiez to bolo od chrbtice a pretazenia a tak... takze treba zvolnit, co sa nestihne neutecie alebo nebude proste.... drzim palce, aby sa ti polepsilo a snad si aj manzel najde skoro pracu ....

lax sa ma dobre, este sa neotvara, poslali ju domov... ale uz predpokladame, ze by to mohlo prist co chvila....
ved snad vam napise 😉

adulik76
19. feb 2010

momentálne som celá napnutá - kukám hokej a fandím. Len nemôžem moc kričať, ešte je skoro. 😀

sincerity
19. feb 2010

jeeee a hrame my? tusim nie... kto hra a aky je stav? ... inac ze komu je lepsie ako tehotnym zenam... ja to hovorim stale... 😀

nelia
19. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Veru, je tu piatok... môj obľúbený deň... pravdaže až od 16,00 😀
Adulik, no moc ani nemáš dôvod kričať... klasika... tí naši by sa už ozaj mohli zobudiť, nie?
Mortis, pozitívne je, že si si z toho zobrala ponaučenie... tak dúfam, že keď skončíš PN, už nebudeš diktovať to brutálne tempo a trocha povolíš.. a uvidíš, potom príde aj to bábo... a ešte k tej Tvojej otázke by som dodala, že tu máme ešte jednu tehulu (noemartu), ale ona sem nechodila vtedy, keď ty, takže ju nepoznáš 🙂
Sincer, hráme my s Rusmi a je to zatiaľ 0:1 pre nich 🙂... a veru, aj ty si zober ponaučenie z Mortiss a trocha poľav v tempe 😉

nelia
19. feb 2010

Neviete, kde sa túla Orsulka? Včera sa tu celý deň neukázala 😒 😕

sincerity
19. feb 2010

fuuha, neviem kde sa moze tulat... mne niekedy nejake to info unikne 😅

no teda snad zase neprehrame.... 😠

adulik76
19. feb 2010

hokej radšej nekomentujem....

veru, orsul má za včera absenciu 😀

laxity
19. feb 2010

dobré ránko KOČENY 😀

no vidím, že tu sa už pozerá hokej 🙂 , len som to mužovi spomenula a už zapol TV 🙂

mortis...no sevas, dávaj na seba bacha....ale ako píše sincer, niekedy človek akoby do vzduchu rozprával....že sincer?

ja dnes straším nejak skoro, ideme akurát na poradňu, tak sa potom ozvem. Držte sa a dnes máte piatok...takže parádička 🙂

...pate 😀

nelia
19. feb 2010

Lax, to chodíš teraz na poradňu každý deň? Či včera to bolo len také výnimočné? 😕 ... držím palce 😉

laxity
19. feb 2010

nel...no včera to bolo vynimočné...sme sa ráno zľakli..bo som mala dosť mokrú vložku, tak sme radšej šli, ale nešlo o plodovku, len mi urobili monitor, po hodine ešte jeden, bo sa tam doktorovi niečo nepáčilo, ale nakoniec bol graf priam ukážkový-povedal, že by ho mohol ukazovať študentom...že takto má graf vyzerať. Pri tom prvom monitore malá asi tvrdo spala a neukazovalo tam žiadne pohyby. No a tak nás poslali domov a dnes musím ísť normálne svojej doktorke...sa ozaj strašne teším na tú radu 😠

nelia
19. feb 2010

Lax, tak prajem pevné nervy 😉

adulik76
19. feb 2010

je to 1:1, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

nelia
19. feb 2010

Mohli by sme dať ešte jeden 😎

adulik76
19. feb 2010

veru, mohli. Ani nejdem na WC, už sú to len 2 min. do konca, tak nejak vydržím 😀 .............dúfam

adulik76
19. feb 2010

ide predĺženie, tak idem na WC

adulik76
19. feb 2010

nasledujú trestné strielania..........oooooch mám nervy................

...nejak si tu píšem sama 😀

mortiiss
19. feb 2010

Dobre rano .. kocky .. a jeeejda, tu sa nam to rozmnozuje ... 😀 tak seckym moc gratulujem a zelam nadherne babatka.

Veru tak - clovek si mysli, ze sak som mlada, co sa mi moze stat? Hovori si to roky a zvysuje davky zataze. Ja som si myslela, ze nervovy kolaps je nieco take ako ze cloveku jedno rano prepne, a potom sa uz len priblblo smeje a nevie o svete .. 🙂 ne, ze to moze byt aj zlyhanie nervovej sustavy ... 😕 teraz som na liekoch, bez nich neudrzim ruky na klavesnici, a stracam koordinaciu .. mam prvu davku, na 3 mesiace - potom sa uvidi, ci sa bude davka zvysovat a tak .. v kazdom pripade, tehotenstvo mozem zacat planovat az potom .. chrbtica uz sa nenapravi, ale vsetko ostatne musi byt tip top ... 🙂 Ale sak co, nie je uz podstatne, ci mam 35 alebo budem mat 36 - ked zacneme zasa pracovat na mim. Odmietam sa stresovat vekom 😅

adulik76
19. feb 2010

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool vyhrali sme nad rusmi v samostatných nájazdoooooooooooooooooch, jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

sincerity
19. feb 2010

aaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnoooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!

adulik76
19. feb 2010

pripadám si ako blázon, sama som si tu húkala po byte, suseda si asi o mne pomyslí.... 😀

nelia
19. feb 2010

Adulik 😀 😀 😀
Mortis, takže vôbec nechodíš do roboty? Dokedy budeš na PN? Či ťažko povedať?

adulik76
19. feb 2010

neli, dnes už lepšie??

nelia
19. feb 2010

Dnes sa mám fajn... ani bruško ma dnes nebolí 🙂... Už som zvedavá ako dopadnem budúci týždeň u Dr. ... na srdiečko bude ešte asi skoro, keď budem podľa mrchy 6tt+1, však? 😕

mortiiss
19. feb 2010

Nelia: ale chodim 🙂 Len tu nie som 12 hodin denne, ale "len" 10 😉 Teraz je danove obdobie, nemozem ostat doma .. ale v aprili chcem byt mesiac doma ... chodit na prechadzky, nasavat caro prirody .. ako sa prebudzaju puciky, nerobit vooobec nic - ani nekuknut na pocitac a tak .. 😉 a potom chcem zacat prehodnocovat svoj sposob zivota .. coho sucastou je aj zmena zamestnania - resp. planujem robit ucto uz len doma. Tak uvidim .. ako sa mi to podari vsetko.

A Ty si po umelom, cicka ? 🙂

nelia
19. feb 2010

No ja som bola v septembri na umelom, ale v 8 tt sme o mimi prišli... potom som mala brať 3 mesiace antikoncepciu.. teraz v januári som ju vysadila a čuduj sa svetu otehotnela som prirodzene 😵 😵 😵 ... doteraz nechápem, ale sme z toho veľmi šťastní.. no na druhej strane sa trocha aj bojíme, lebo sme ešte len na samom začiatku a čaká nás ešte dlhá cesta 😔 ... no ja verím tomu, že to tentokrát bude to pravé orechové 😅

Inak si myslím, že by si sa mala na celé daňové obdobie vykašľať a prehodnotiť svoj spôsob života už teraz... hmmm??? čím skôr začneš, tým lepšie... viem, že sa to ľahko hovorí, ale zdravie je len jedno.. aby si si potom niečo nevyčítala 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre