Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
16. jún 2009

sincer.......no o tom mojom si myslim to iste, ako ho poznam asi by sa tam necitil moc dobre... 😉

orsulka
autor
16. jún 2009

chata je v dedinke Chvojnica....krasne prostredie, kusok od Prievidze.... 😀 😀
a vidite mortiss.....som s nou v kontakte aj na facebook-u......ja jej skusim napisat, či by tiež neprisla....no s nou by tam bolo tiež veselo ..!!! 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
16. jún 2009

nelia...............zaltinko..už tolko nepracuj...a pod sa s nami dohdadovat na spolocnom stretku!!!!!!!!! čo ty teda???? ako???? dufam, že ....................... a nezabudni, že myslíme pozitívne🙂)))))

NELIAAAAAAAAAAAAAAAAA 🙂 🙂

orsulka
autor
16. jún 2009

tak som morttis napisala spravičku nech sa vyjadri...uvidime 😉 😉

sincerity
16. jún 2009

prievidza je v pohode, teda aspon pre nas 😉
som zvedava, co na to ostatne kocky 😀

lilienka13
16. jún 2009

noooo moj muzicek by asi tiez nesiel, nemame my nahodou toho isteho muza? ... 😀 😀 😀

orsulka
autor
16. jún 2009

lili................no je to dosť možne!!! 😀 😀 😀 su si aspon v tomto dost podobní 🙂)))))) ale inak asi aj v tom, že máme doma nse zlatička 🙂))))))))

sincerity
16. jún 2009

ze by to bol jeden a ten isty? 😅 😕

orsulka
autor
16. jún 2009

na tolkych miestach naraz????????? 😀 😀 😀 😀 nič baby...treba doniest fotky...nech sme si radsej na istom .-)))))))))))))))))))))))))

sincerity
16. jún 2009

veru.... treba 😀 to vies chlapi su niekedy nevyspytatelni 😀

orsulka
autor
16. jún 2009

BABYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak to vyzera veeelmi super........ja už sa teraz tesim...to bude stretkooooooooooooo....juchuuuuuuuuuuuuuuu 🙂))))))))) damska jazda ??????????🙂)))))))

mortiiss
16. jún 2009

Jaaaaaaj, Moncus .. si ma navnadila, si tu vcul predstavujem, ze jake rososo by sme spravili ... 😀 Ked kukam Tvoje fotky z akcii, a Ty moje, je nam jasne, ze na Paarty sa urcite nenudime ... 😀 😀

Krasky moje zlate, sjevaste .. Orsulka mi pisala, ale my sme v tej dobe na Sumave - vratime sa 09.08. v nedelu a aj keby sme boli doma, mame este taky ten predpotopny vztah na sposob: "vecer budes doma" .. 🙂 teda zaviedla som to ja kedysi, a kedze chcem aby to mlady dodrziaval, musim aj ja. Ale potom nekedy nabuduce by sme mohli spravit rososo zas nekde na Zahori, a to dojdem urcite na 100 % - co vy na to?

orsulka
autor
16. jún 2009

dievčatka moje...tak ja idem domov.......ozvem sa asi až zajtra teda....dnes to asi nestiham doma.....kopec povinnosti.....

cakam: NELIA,IVKAJ,DRACEK.....

laxity
16. jún 2009

sincer...ja ho brať nebudem, myslím, že on si iný program hneď nájde a počúvať babské klebety fakt nemusí 😀

no my so sestrou prídeme určite autom, to bude najlepšie, však sincer? 😉 ... svokruša moja má práve vtedy narodeniny, tak snáď to zoberie ok 🙂

aj ja sa tešííííím....ja takéto akcie móóóžem 😀 😝 😀

nelia
16. jún 2009

Orsulka, tak aby som sa vyjadrila aj ja.. skvelý nápad, veľmi rada by som sa s vami stretla osobne 🙂 ... no ten termín 😕 neviem, neviem - mám totiž 5.8. 30-te narodky a plánovala som zorganizovať nejakú tú rodinnú oslavu a vychádza to práve na ten víkend...
Inak ja by som šla radšej s polovičkou ako Adulik - ale on by šiel len v prípade, keby tam nebol sám, ale aj ostatné baby by tam mali partnerov, tak teda neviem 😒

ivkaj
16. jún 2009

Orsul, kam by se to mělo vlastně mělo jet? Zpetám se doma maži, co by na takový hromadný výlet říkal;o)

orsulka
autor
17. jún 2009

dobre ranko.....dnes je streda 17.6.2009...................to len ako INFO 😀 😀 😀

nelia............no super...ale ved to možeš oslavit aj s nami 🙂)))))))))))))) pripadne oslavu urobit o vik neskor...no porozmyslaj......a partnerov vravim.....kludne, ak budu chciet prist tak si to dohodnite 🙂))))))

ivkaj..... opytaj sa zlatko, to by bolo super, keby ste mohli dojst.......pozrite si Prievidzu......krásny stred Slovenska .-))))
z Prhy po dialnici až do Brna a odtial smer Trencin a Prievidza .-))))))))))

ivkaj
17. jún 2009

Dobré ránko, tak dneska budu první den bez injekce;o) A na 14h mám domluvenou Mojžíšku na srovnání, aspoň pro můj dobrý pocit, že víc už jsem pro zárný konec udělat nemohla.

Orsul, manža sice otevřel pusu do kořán, ale je pro každou legraci. Takže předběžně hlásím, že by sme dorazili oba. Jen doufám, že tam nebude jediný chlap. Tedy pokud se nepřihodí nic co by nám cestu do zahraničí překazilo.

orsulka
autor
17. jún 2009

ivkaj.....no tak super!!!!! 😀 😀 ja viem, že je to dlha cesta, už som parkrat Prahu odtialto absolvovala, ale dá sa to zvládnuť 😀 😀
fakt by sme v sobotu mohli ist aj na cely den do Bojnic, zamok ZOO, alebo čo budete chciet 🙂 🙂

ivi.....a tak potom kedy bude odber????? zajtra už??????

nelia
17. jún 2009

Dobré ránko 🙂
Tak keď sa pridá aj Ivkin chlap, aj Adulikin, tak to by už boli traja.. 🙂 No ja sa ešte rozhodnem, ako to urobím s tou oslavou. Takže mňa nechajte zatiaľ otvorenú, že na 50% prídem.. no ak nie na celý víkend, určite prídem aspoň na chvíľku, nech vás konečne spoznám 😉 🙂
Ivka, tak to je super, že si skončila s injekciami.. a ako sa cítiš? Unavená?

orsulka
autor
17. jún 2009

nelia.............tak by ste mohli dobehnut aspon z piatka na sobotu....... ale najlepsie na cely vik, nech sa si seba najvzájom užijeme 🙂)))))

a odpisala morttis.....že nemože tento termin, lebo su na dovolenke na Sumave ..... oni sa prave až toho 9.8. vrátia..... 😉

orsulka
autor
17. jún 2009

dve kamaratky:"Tiez musis manzelovi hovorit ked dosiahnes orgazmus?-"ja nemozem, nesmiem mu volat do prace!!!!"

😀 😀

nelia
17. jún 2009

😀 😀 😀

Volala som do poisťovne: lieky sú vraj už schválené, ale ešte nebolo vydané rozhodnutie či čo 😨 .. mám vraj zavolať začiatkom budúceho týždňa.. tým to ale trvá.. no povedzte..

orsulka
autor
17. jún 2009

nelia...ty si pisala , že si v dovere tusim........tak ako aj ja...
vieš oni to tam schvaluju na 2x.....jeden doktor schvaluje lieky, ktore mas brat....a druhy doktor schvaluje ten výkon, že ti to može urobit....a tak sa musi čakat jeden na druheho...
už som tu pisala, že pri jednom IVF- ku mi sice poslali schvalene lieky, ale nie schválený zákrok, že ho možu vykonat...no sranda .-))))))

orsulka
autor
17. jún 2009

adulik..a ty ako dievcatko...ideš zajtra??????? 😕

lilienka13
17. jún 2009

orsulka: ... 😀 😀 😀 ... to je este reakcia na ten vtip 🙂

neli: neli, tak drzim palce, aby ti to co najskor schvalili, aby si uz mala srdiecko na pokoji a pokojne leto 😉

lilienka13
17. jún 2009

ivi: tak si tu mojzisku pekne uzi a neboj, vsetko dopadne dobre ... urcite 😉

orsulka
autor
17. jún 2009

lili...a co ty?????? no ahooooooooooooj....este ta vela zožieraju v praci????????? 😉

nelia
17. jún 2009

Orsul, ano, som v dôvere.. no je to sila s tou poisťovňou.. ja si kvôli tomu ale nervy nerobím, veď raz ju hádam schvália, nie? 🙂
Lili, takže ty budeš ešte celý júl v robote? 😒

sincerity
17. jún 2009

ahojte kocky 😉

tak som doteraz nemala na vas cas....
som zvedava, ako to stretko teda nakoniec dopadne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre