Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

lada_dee
13. nov 2012

@narcis11 ... Tak nech výsledky dorazia čo najskôr,aby ste šli na to 🙂

Takže odobrali 4 🙂 presne ako keď sme boli prvýkrát, tak zajtra uvidíme čo a ako 🙂 ...vklad buď piatok alebo nedeľa 🙂

orsulka
autor
14. nov 2012

kua kua kua!!!!! tak sa vyparím na pár dní.....a tooolko nového!!!!!!! nestííííham!!! hahahahahahahahahahahahahha
Ladka moja, ja viem ako si dopadla, ale tfuj tfuj tfuj...čakám na dalsí telefon.......
@adulik76 ty to más dnes, tak tiež tfuj tfuj tfuj a čakám napísanie správičky, kde kolko a tak......
@narcis11 aj ja ťa vítam.....ale hlavne verím, že sa splní presne to, po čom tu všetky túžime a co sa niektorým z nás už aj podarilo...takže tiež tfuj tfuj tfuj...

no a už som úúúplne bez slín, ledva pregĺgam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja som sa mala fajne, čo fajne, výborne...až na pár nedostatkov bolo fajn, precedurky, kupanie, masáže a tak...a ešte veeela veeela rozprávania.....síce som ani jednu noc neprespala celú (tak ako aj doma) ale v pohodke a oddýchnuto myslím 😵 😵 akurát som naspäť vo švungu, tak aj zabudam, že som niekde bola 😵 😵 😵

narcis11
14. nov 2012

@orsulka dakujem. No s dvojickami, to je asi riadna drina,ze?

adulik76
14. nov 2012

@orsulka no, už je po pokuse..... viac sa vyjadrovať momentálne nebudem. Verím, že to všetky pochopia

narcis11
14. nov 2012
bambibam
14. nov 2012

@adulik76 všetko bude tak ako má byť, prajem šťastný začiatok

lada_dee
14. nov 2012
ivkaj
14. nov 2012

@lada_dee jak se mají embryjka?
@adulik76 co to??? ☹ 😖 ☹

Jedna "vtipná" historka od nás doma. Dneska měl mezi 10-12 dorazit opravář na kotel (podle paní co to vyřizovala toho mají hodně, tak spíš k té 12). Bylo po 9.30 já v pyžamu kojila Emču a volá opravář, že už je u nás. Ještě že jsem už aspoň byla umytá a učesaná, ale tak rychle jsem se ještě nepřevlíkala 😅

nelia
15. nov 2012

@adulik76 ☹ ☹ ☹ hlavne buď silná moja a teš sa z Lenušky ...

adulik76
15. nov 2012

@nelia bola som aj nahnevaná, aj mi to bolo ľúto, ale máme Lenušku, a to je hlavné. Až tak to neprežívam...Uvidíme o tri mesiace

sincerity
15. nov 2012

ahojte babulky

@adulik76 co to moja.... drz sa.

@bublinkaa2 z celeho srdca gratulujem k drobcovi! Je nadherny! A Lucinka je krasna a aka velika uz.... tak to nejak leti ten cas. Drzte sa!

@mortiiss krasna princezna.... tiez to uteka, nedavno ste sa rozhodovali pre ivf... drzim palce, nech vam to ubieha a za chvilku si drzis malicku v naruci!

@lada_dee styri kusy su fajn! z toho aj styri deti mozu byt! Kocka drz sa a drzime palce, nech to dobre dopadne!

ostatne babulky tiez pozdravujem a ospravedlnujem sa ze sem malo zavitam, ja sa snad polepsim.... to depresivne obdobie ma este nepreslo uplne....

nelia
15. nov 2012

@adulik76 a doki niečo pokašľal? no veď keď budeš mať chuť, napíšeš viac... som rada, že to neprežívaš uplne tragicky, aj keď to určite nie je 1 😒

@sincerity moja, dúfam, že tá depka Ťa už čoskoro opustí, je to ťažké, ja viem, treba to nejako vydržať a bude lepšie, ver mi!!

bublinkaa2
15. nov 2012

@nelia, @sincerity - dakujem vam velmi pekne, ste zlate... 🙂 I ked sa sam maly prihlasil, tak sa tak ci tak musel robit cisarsky.. Da sa to zvladnut, ale treti krat by som to uz zazit nechcela.. stacilo... No a lekar este pred porodom na mna prehovoril, ze treti cisarsky je nesmierne nebezpecny ako pre mna tak aj pre malinke.. ze ci nerozmyslam, nad podviazanim vajecnikov, ze by to spravili hned pri cisarskom. Oci mi z jamiek skoro vypadli. Ale i keby som sa v tom momente rozhodla ze ano, tak uz bolo neskoro, lebo to musi byt podana ziadost 30 dni pred porodom a uz som do toho nespadala, kedze mi to povedali az v nemocnici, 3 tyzdne pred terminom... Keby som o tom vedela skor, tak mozno nad tym aj uvazujem...

adulik76
15. nov 2012

@nelia momentálne som bez chuti...

orsulka
autor
15. nov 2012

@adulik76 ☹ je mi to moc luto moja......nemám potuchy kde sa stala chyba a prečo je už po pokuse....a hoci som neskutočne zvedavá, počkám....

@narcis11 no drina ako drina.....atiež ako kedy......sú dni a sú dni...chápete však??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 najhoršie spojenie býva, ked nemaju svoj den ani oni dvaja a ani ja.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@sincerity moj pokladík...trvá to teda trvá.....ale ten čas sa posúva a posúva a stále vpred a vpred.....on sa o veľa vecí postará...cmuk cmuk cmuk

sincerity
15. nov 2012

@orsulka sak na ten cas sa spolieham....

@adulik76 moja, ja som uz bez chuti druhy tyzden, tak verim, ze sa z toho skoro dostanete.

sincerity
15. nov 2012

@ivkaj 😀 mala si mu otvorit s Emcou na prsniku a v pyzame .... a povedat mu ze nech pride o pol hodinu, ked si to vybavis 😀 ale hlavne ze si bola nacesana a umyta 😀 😀 😀

adulik76
15. nov 2012

@sincerity ako fakt tragicky to neberiem, najlepší balzam na dušu je Lenuška. Včera som bola viac-menej nahnevaná, ale je to OK. Však ma poznáte, len tak ľahko sa nedám zlomiť... 😉

orsulka
autor
15. nov 2012

@adulik76 cmuuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵

lada_dee
16. nov 2012

kočky... myslim na vas... 🙂 .... chce to len čas... 🙂
@adulik76 🙂 ... posielame tuhé objatie.. 🙂
@sincerity ... a tebe tiež... 🙂

narcis11
19. nov 2012

som znechutena z lekarov....pohadzuju si ma..ten nechce to potvredit, ten to...Prahu mi odhovorili,ze to robia aj tu, ale tu nie je ochota to dotiahnut do konca...strasneeee!!!! Vsetko je to len o peniazoch v nasom zdravotnictve...a ze bezplatne zdravotnictvo!! Ha-ha-ha....

orsulka
autor
19. nov 2012

@narcis11 no práve že je všetko len o peniazoch a to nie len v zdravotníctve...bohužial.....ja som velakrát už fakt rezignovala nad týmto systemom....čo už...... 😝

narcis11
19. nov 2012

uz mi to behanie po doktoroch zacina liezt na nervy...prosit sa, aby mi urobili nejake vysetrenie navyse..ja nie, to musi ten, ten tiez nie, to my nie...Slovensko!!!

narcis11
19. nov 2012

a tie dosticky mi odmietli vysetrit...

ivkaj
19. nov 2012

@narcis11 to je pech, když s doktory není rozumná domluva a jen čekají s otevřenou rukou na nějaké "všimné" 😝
Jak ti valstně zdůvodnili, že ti to vyšetření neudělají?
@lada_dee co ty, jak válčíš?

narcis11
19. nov 2012

@ivkaj ze nie je u mna indikovane toto vysetrenie...ako opakovane potraty to nestaci...Tak ja uz neviem...

tara9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lada_dee
19. nov 2012

@narcis11 .... ja som tiez po 2 MA, sama som si zavolala na Hematologiu, popisala som sestre co chcem, ta ma spojila s lekarom a dohodli sme termin, .... v Martine nemali s tym ziaden problem... 🙂 ... zatial u mna len pozitivne skuenosti.
Je strasne ak narazas na neochotu a nezaujem... ☹ ... uff... je mi z toho blivno... ☹
Drzim palceky... nech sa ti to vsetko podari... 🙂

Ja... oddychujem doma... 🙂 ..uz nech je 29. ... 😀

nelia
20. nov 2012

@lada_dee už nech je nejaký ten august a nech rodíš, nie?? 😉 😀 😀

@narcis11 práve preto už vyše roka nič neriešim s lekármi a čakám na zázrak... proste ma to prestalo baviť, človek len príde o nervy pri chodení po ordináciách... a výsledok žiadny 😒 ... volala si priamo tej doktorke na Antolskej, čo Ti dala Adulik na ňu kontakt? Ja som to riešila priamo s nimi, nie cez gynekológa ani obvodného hematológa. Kto Ti to odmietol vyšetriť?

adulik76
20. nov 2012

nechápem, čo tí lekári robia. Ale za zvýšenie platov by vraždili.... je mi z nich všetkých zle 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre