Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
1. sep 2009

Dobré ránko 🙂
Baby, ja som taká šťastná, že tak dobre znášam stimulku... aspoň zatiaľ.. musím si zaklopať.. klop klop klop 😀
Dúfam teda, že aj zajtra nám doki povie len a len dobré správy... aspoň to IVF by u mňa mohlo prebehnúť ukážkovo a hneď na 1.x sa zadariť a potiahnuť to až do 9. mesiaca, no nie? Povedzte!! 😅
Inak včera som si čítala, na čo je ten Cetrotide, čo mi pichajú do bruška.. vraj to zabraňuje tvorbe prirodzeného hormónu, ktorý vyvoláva ovuláciu, aby folíky predčasne nepopukali.. tak hádam nepopukajú a vydržia do odberu..
Tak vidím, že nie len ja musím dnes pracovať... ešte že tak 😝 😉

ivkaj
1. sep 2009

Nelia, ani nevíš jak bych ti přála, aby tu už někdo tu smůlu prolomil 😵

ivkaj
2. sep 2009

Dobré ráno, tak jsem dneska zase první 😢

Kde se všechny touláte?

nelia
2. sep 2009

Dobré ránko 🙂
Teraz som dorazila do roboty... bola som v CAR-e.. vyzerá to dobre, podľa dokiho je "ich" dosť (presný počet nepovedal), dnes večer picháme pregnyl a v piatok odber 😀 😀 😀 ... trocha sa bojím, ale viac sa teším 😅 😅 ...

sincerity
2. sep 2009

ahojte babule

veru veru nejak nam to tu viazne.... ☹

nel.... tak to som rada... odber je uplne v pohode, nemas sa coho bat.... a hlavne ked mas dost vajok, bude to v poriadku neboj. A ta narkoza je uplne v poriadku. Manzela budes mat na izbe, takze neboj.

ivka ahoj.... veru post sme mali aj my, ale to vies... doktor nemusi vediet co vy stvarate doma za dverami 😀 😀 😀

nelia
2. sep 2009

Jaj a pýtala som sa dokiho na ten tanec... že nech netancujem.. proste nemám zajtra robiť takmer nič 😕 ... budem sedieť za PC a nebudem sa ani hýbať.. max. na záchod.. aby vajká nepopukali...
Sincer, dík za povzbudenie, ale už ma 2x uspávali, takže toho sa až tak nebojím... skôr mi máta v hlave, či spermijky oplodnia vajíčka a podobne.. ale veď to poznáte.. je to asi normálne, nie?

sincerity
2. sep 2009

veru, najlepsie bude proste ak sa budes setrit... a najlepsie uz rovno 9 mesiacov 😀

to ta bude matat... kolko ich bude, aka kvalita, ci sa oplodnia, ci sa uchytia..... no ale s tym proste nic neurobis.... musis verit, ze to vyjde a ako som pisala, setrit sa.

nelia
2. sep 2009

rozkaz šéfe 😉 😀 😀 😀
A čo ty? Už si zdravá?

orsulka
autor
2. sep 2009

ahojte kuriatka......
tak ja som dnes po ranu musela odist do tej druhej spoločnosti, nejake priajatia do zamestnania tam boli, takže papierovačky....no a teraz idem pokracovat tu, faktury, vyplaty....
vcera som cely den doma prala, a prala, a prala...a vesala, a vesala a vesala, a skladala...a skladala...a skladala.....
s drahym sme pozereali datumy a rozvrhy na ten KET.....nakoniec nam vyslo, že bude lepsi oktober, a to teda preto, že koncom sept. chceme preprabat splanu, a aj vklad by mi vysiel na zaciatok mesiaca, co je zle kvoli praci....a ten oktober vyzera byt lepsi casovo, aj v praci by to malo byt lepsie....

vcera mi kamoska, co sme boli spolu aj na dovci teraz, priniesla caj od Bosorky..🙂)) namiesany presne na mna.....su tam v jednom bylinky, v druhom rozdvene korene bylin, a tinktura......mam to zacat brat teda pit 2 dni pred vkladom, a potom pocas celeho tehotenstva...🙂)) je to teda hlavne na udržanie, kedže ona tej bosorke vysvetlila, že ja som už otehotnela, ale bolo to mimo......a tak som zvedava.......je to už tak, že mi snad pomahaju vsetci svatí a este aj znami 😀 😀 😀

nelinka moja....taka som rada, ako ti to pekne klape...!!!!!! je to fajn, ved vsetky vieme, že najlepsi je nejaky ten stred, kedy je dobra KVALITA, aj KVANTITA......takaže veru, žiadne tanečky.....oddych.....a velmi sa už tesim na piatok 🙂)))) teda nie, že ideme zas na Chvojnicu, ale že už budes mat po OPU......a vsetko bude OK! 😉 😉

sincer...ty si bola chora???? či čo??????????

ivkaj...ahoj kuratko.......praca???praca?????? ako sa maju podkanice?????? 😉

nelia
2. sep 2009

Orsul, díky... cmuk cmuk cmuk 😀 😀
Inak keď už tu píšeš o všetkých svätých, ja som voľakedy chodila k jednej pani, čo má liečivú silu v rukách... lieči rukami a dodáva telu energiu.. fakt to človek cíti, keď u nej je 🙂... no a po transfere by som k nej chcela zájsť.. už som jej volala a že v pohode môžem dobehnúť... ja proste chcem urobiť naozaj všetko pre úspešný koniec 😔 😅
Sincer bola soplaňa 😝 😉 😀

ivkaj
2. sep 2009

Nelia, v tom udělání maxima tě chápu;o)
Já mám v plánu se objednat na akupunkturu (podle nějakých amerických výzkumů to též pomáhá) a přemýšlím o homeopatii. Prostě cokoliv co pomůže 😎

Orsul, ty dostaneš diplom za nejdelší příspěvek dne;o)
Chlupatý holky jsou fajn;o) A aspoň pro mě je to príma relax ty chlupaté kožíšky 😎

Takže v octobery půjdeme do boje spolu? Tak to nám prostě vyjít musí 😵

orsulka
autor
2. sep 2009

nelia... 😀 😀 že soplana 😀 😀

ivkaj..... 😀 😀 že najdlhsi prispevok dna 😀 😀 😀 😀

ano Ivi.....a tak teda asi aj Adu pojde s nami do toho v oktobri......hihihih....do trojice všeho dobreho ... 😉 😉 😉

v octobery.....to je krasny nazov...hihihihihih

este som nevolal do Car......este pockam a budem volat tak okolo 13-tej......teraz robia urcite vklady este.....

sincerity
2. sep 2009

veru... bola som soplana 😀 ale uz je lepsie ...

treba naozaj urobit vsetko preto..... aby si clovek nemohol nic vycitat....

nelia
2. sep 2009

Baby, tak vy ste ma v tom takto nechali samú a vy do toho idete v októbri... vlastne ja som asi tá,čo zaostáva, čo? Veď všetky máte už min.1 IVF za sebou... no teraz na jeseň nám to všetkým musí vyjsť!!!!
Idem si urobiť kafe, lebo som dnes ešte nemala a mám točáky 😒

orsulka
autor
2. sep 2009

tak ja som bola aj na thajskej masaži......hihih...lebo kamoska bola na masaži a potom otehotnela.....tak mi to poradila, že ved ona nevie ci jej to pomohlo, ale vraj mam skusiť...a šak som skusila...a šak, že nist...a sak že nevadi......skusime ine 🙂 🙂 🙂

sincer.....to mas asi preto, že do noci niekde pracujes a natieras krovy a tak.......uaspon sa poriadne obleč alebo co..!!!! 😀 😀

ivkaj
2. sep 2009

A já se tak těším, až mi ten druhý pokus vyjde, protože pak už nebudu muset chodit do práce 😀

Teď už počítám dny do dovolené - už jen 9 pracovních dnů 😎

Nelia, a ty máš důvěru abys prorazila cestu s // a my tě pak spokojeně budeme následovat😉

sincerity
2. sep 2009

orsul... ale ked treba tak treba.... 😅

ivkaj.... a nejake miesto v kufri nemate volne nahodou ?

nelia
2. sep 2009

Ivka, veru, mohla by si nás pribaliť... jaj, nech už sú vianoce, lebo až vtedy budem mať dlhšie voľno.. veď už nemám dovolenku 😠 😒
A už viete, kam idete? Pochváľ sa, nech aspoň závidieť môžme 😝 😉 😀

nelia
2. sep 2009

Orsul a máš pravdu, my už fakt robíme možné aj nemožné, aby sa to podarilo... niečo z toho snáď raz aj vyjde 🙂

orsulka
autor
2. sep 2009

ivkaj...napis kam to idete????? sak ani ja neviem.....potom budem sprostučka 😀 😀 😀

labutienka
2. sep 2009

ahojte babulky 🙂
prave som vas docitala, ste zlate, ze na mna myslite. mam sa trosku lepsie. po kyrete som bola o.k., nejak ta tazoba zo mna opadla. aj v piatok mi bolo celkom fajn, lebo ved som sa vyrevala este pred tym. no a bum, v sobotu som mala narodky a ked som si citala gratulacie, tak som sa neudrzala a znovu rozrevala a preplakala doslova cely den. prvykrat ma napadlo, ze som sa akosi nevhodne narodila 😖 alebo len blba zhoda nahod... 😅
nuz co uz. v nedelu mi uz bolo fajn, lebo som uz nemala narodky. a snazim sa na to nemysliet.
v pondelok som bola na kontrole, vse je chvalabou o.k. a na 3. pokus by sme mohli ist uz v decembri. tak to mi dodalo viacej sily, ze nemusim cakat az 6 mesiacov. ved uvidim, kedy sa do toho pustime
zajtra rano idem na krv, idu mi robit testy na krvnu zrazanlivost, lebo ze ak je vysoka ci co, tak to mohla byt pricina preco som potratila.
ved vam dam zase vediet.

nelia drzim palceky na piatok, aby si mala bohatu urodu a aby sa vsetky vajka pekne oplodnili 😉

orsulka
autor
2. sep 2009

labu...no ahojcek......som rada, že sa takto držiš dievcatko....... velmi na teba myslim..... jednoducho si potrebovala dostať vsetko co sa dalo za tie dva dni zo seba von, a prec, a daleko.........
tak som zvedava ako dopadnu testy......ono ked je velmi husta krv, može to byt pricina potratu...
tak držim palce aj na to...... 😉 😉
a budeme cakať na infošky .-)))

orsulka
autor
2. sep 2009

oki...takže 28.9. pohovor s koordinátorkou v CAR-e......na kET...o 11,00 hod.....juchuuuuuuuuuuuuuu

to ja len aby ste vedeli......!!!!!

takže...tesite sa so mnouuuu ????? 😀 😀 😀 😀
to kym ja pojdem na pohovor neli už bude určite vedieť a vysledok.....)!!!!! že TEHU!!! .-)))))

labutienka
2. sep 2009

orsulka ja sa s tebou tesiiim 🙂 velmi 🙂 tak strasne NAM VSETKYM prajem, aby sme nielen otehulkovali ale aj donosili zdrave babatka 😉

nelia
2. sep 2009

Orsul, aj ja sa s Tebou tešííííííííííííííííííííííím 😀 😀 😀
Labu, ahoooooooj 🙂... som veľmi rada, že si taká silná... a vyplakať sa občas treba, z toho si nič nerob... aj ja si pamätám také narodky, čo som preplakala... takže to je v pohode.. hlavne, že Ti to pomohlo a už je lepšie.. ono to ešte chvíľu určite bude bolieť... ale december to istí!!!!! 🙂 🙂
A dík za tie palčeky 😉 🙂

orsulka
autor
2. sep 2009

dakujem...dakujem.......dakujem.......

ved viete, že ja sa zas tesim s Vami...........

alebo niekedy aj plačem s Vami.........

ale rasedj sa s Vami smejem !!!!!!!!!!!!!! a tesííííím 😀 😀 😀

nelia.......potom kedy budes mat vklad?????????? o tri dni????salebo az o pät??????

ivkaj
2. sep 2009

Orsul, tak přeci jen v září 😵 To víš, že se s tebou moc moc těším.
Bude to pěkná postupka - Nelia, ty, já a někdy mezi tím a potom nebo jak budou chtít i všechny ostatní 😎

Labu, poplakat si je důležité, emoce se aspoň uvolní a zase bude dobře!

U nás nakonec na dovču vyhrálo zase Turecko. Tentokrát vyrazíme na Egejskou riviéru (je tam totiž ještě kam jet na výlety) a hlavně se těším na turecké lázně (sauna, pěnová masáž, a klasická masáž) a prostě na relax celkově.

sincerity
2. sep 2009

ahojte babule, tak som rada, ze tu je veselo 😉

labu... ono to co si prezila, musi nejak von, a plac kludne ak to ma pomoct.... snad uz bude len lepsie...

obdivujem vas, ze ste sa rozhodli pre dalsie ivf alebo ket tak skoro....

nelia
2. sep 2009

Orsul, netuším, kedy bude ET... dnes som sa len tak mimochodom spýtala dokiho... ale on mi na to... no to ich najprv musíme vybrať, musia sa oplodniť a bla bla bla... no mal pravdu, teraz sa to povedať nedá... ešte sa môže prihodiť hocičo.. no ale neviem, či budem vedieť byť doma po ET.. mne by to najviac vyhovovalo tak vo štvrtok (no to je už asi neskoro), lebo neviem, čo mám povedať v robote.. ja klamať neviem a pravdu zas nechcem povedať... tak netuším 😒
Ivka, určite bude na dovolenke super... jaaaaaaaaj, ale vám bude hej 😅 😅

ivkaj
2. sep 2009

Nelia, tak se vymluv na ženské problémy. Každý troškou soudný šéf se dál neptá (teda aspoň pokud je to chlap). A v podstatě ani lhát nebudeš. Ta ne? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre