Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
9. sep 2009

možno ma poplietlo to, že som včera takmer celý deň prespala, tak som mimo. A kontrolu mám v piatok. Už som sa objednala aj na gyndu, tam idem v pondelok - kontrola podvozku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
9. sep 2009

adulik... 😀 😀 😀 len pekne chod, lebo sak 12 dni, aby ťa mrcha otrvovala??????? 😠 😠

inak ja idem na preventivu...17.9. k obvodnemu...... 😉

nelia
9. sep 2009

Dobré ránko 😉
No ja som zase pred chvíľkou vstala, do roboty idem až zajtra... takže dnes ešte oddychujem.. ale ja už pár dní neviem poriadne spať, tak strašne ma bolí chrbtica.. neviete mi na ňu niečo dobré poradiť? Ide ma z toho poraziť, tak to bolí.. cez deň to prechodím, ale v noci zas a ráno sa zobudím ako zbitý pes 😒

Sisi, ďakujem, si zlatá 🙂. Čítam, že Eliška krásne rastie... len tak ďalej 🙂.. a ako sa inak máš na materskej?

Adu a už je Ti o niečo lepšie?
Orsul a čo ty v robote?

orsulka
autor
9. sep 2009

nelia...dobre ranko, aj ked teda čitam, že nič moc.... 😔 na tu chrbicu neviem čo ti poradiť .... možeš byť aj nejako prechladnuta, alebo sa ti niekde zaškripol nejaky stavec alebo sval.....možno by pomohla masaž alebo niečo podobne....

v praci stale rovnako...teta kontrolorka vcera nevolala, takže vobec neviem ako pokracuje s konrolou.....
teraz robim vyplaty, nahadzujem a pocitam...vcera som len fakturovala a fakturovala, až sa mi cisla pred očami mihali jedna roadost.....

ale večer som bola konečne po 3 týždnoch cvicit...konečne!!!!!!! ale už som na tom tak, že sa nemestim do vela veci a zistujem, že nemám čo nosiť....
ani neviem, co si idem obliecť na tu svadbu v piatok ☹ ☹ ☹

nelia
9. sep 2009

Ideš na svadbu? super 🙂 ... tak sa na to vykašli a kúp si niečo nové... no čo sa budeš znervózňovať??? 😉

Inak čo sa cvičenia týka, ja som chcela naďalej tancovať ten brušný tanec... doki mi povedal, že on by to tých 14 dní radšej neriskoval, ale je demokracia... no a moja polovička mi to tiež nechce dovoliť... tak ešte počkám do toho budúceho týždňa a potom začnem zas bez ohľadu na výsledok testu. Keď budem tehu a bude všetko OK, myslím si, že ten pohyb len prospeje. A brušný tanec odporúčajú tehotným ženám.
Som z toho trocha smutná, lebo ja by som najradšej tancovala aj teraz.. ja si myslím, že to nemá vplyv na to, či sa malé uchytia alebo nie... či??? 🙂

ivkaj
9. sep 2009

Nelia, na protažení zad zkus http://www.cakry.cz/cviceni-mojzisova/zakladni-... cvik č. 5
Unás se tomu říká kočika, ale nevím pod jakým názbem to znáte u vás v zahraničí ;o)
A neboj, tyhle cviky můžou i těhule ;o)

Orsul, když nebudu počítat dnešek, tak opravdu už jen čtyři pracovní dny ;o)
A na svatbu si kup něco nového 😉

Adu, pořádně si odpočiň, aťse bacil brzo dostane z těla.

Sincer, vám teda stavba musí jí pěkně od ruky😉 Ale ani ty nezapomínej odpočívat!

Lili a ty si jak užíváš, když nemusíš pracovat?

Sisi, Marmit, pěkně si to maminkovství užívejte. Doufám, že svoje zkušenosti bude moct brzo předávat i tady u nás.

nelia
9. sep 2009

Ivka, u nás sa to mu nadáva rovnako... mačací chrbát 🙂... inak v noci som sa zobudila a robila som to... no moc nepomohlo.. to treba asi pravidelne.. Myslíte, že by som si ešte mohla dať nejakú tabletku? Alebo radšej nie? Svokra má také na uvoľnenie svalov chrbtice, ale keby to malo maličkým ublížiť, tak to radšej vydržím a budem s tým bojovať cvičením.. čo myslíte?

orsulka
autor
9. sep 2009

nelia.....taketo tabletky by som si nedavala......... skus si radsej najst nejaku polohu ked to neboli....a oddychuj.....a keby to stale bolelo, tak chod na PN-ku.....aby si nemusela robit v praci, teda pokial to pojde....

Ivkaj...na svadbu ideme len nasej tanecnicke, zatancujeme jej dve choreografie, ench sa dievča potesi 😀 potom tam samozrejme ostaneme chvilku jej tam urobit "zábavu".....ale na toto si nove veci kupovat nebudem....radsej 😉 😉

lili.....na to, že je doma, tak nas celkom zanedbava...zda sa.... 😉 😉

nelia
9. sep 2009

Idem na chvíľku kuknúť moje krsniatko... ten mi stále dodá veľa veľa pozitívnej energie a tú ja teraz potrebujem.. tak zatiaľ pá 🙂

orsulka
autor
9. sep 2009

nelia...pa pa pa......a nie, že ho budeš prevláka na rukách!!!!!!! na to si daj pozor, prosim.... 😉 😉

adulik76
9. sep 2009

neli, teraz si fakt dávaj pozor, pokiaľ možno, vyhni sa liekom a s tým tancom opatrne. Nech nedopadneš ako ja, tiež som bola hrdinka zo začiatku, keď sa drobec uchytil a jak to dopadlo. Fakt si dávaj bacha na seba.

nelia
9. sep 2009

Nebojte baby, odvtedy som malého na rukách nemala a ani ho nedvihnem... viem, že to musím vydržať... ale ste zlaté, že si robíte starosti... 🙂
Už naozaj idem.. pá 🙂

orsulka
autor
9. sep 2009

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

orsulka
autor
9. sep 2009

ja by som taaaaaaak potrebovala ostať tehotnáááááááááááááááááááááááá

nelia
9. sep 2009

Už som späť 🙂 ale ste toho "popísali" 😕 😀 ... Orsul, zase Ťa serkajú v robote? jeeeeeeeeeej.. nová foto???

orsulka
autor
9. sep 2009

ano nová foto...to je teraz z Chvojky.... 😀 😀 máme zas novú hru...výborne sme sa pri nej pobavili.....a jedna kočka, zhodou okolnosti čo sa bude vydávať, tak aj fotí, tak nám porobila pekne fotečky 🙂)))))

v praci furt rovnako ako som pisala......takže fakt by som to potrebovala......

ale ty ma určite predbehnes...!!!!! ja ti verím!!!!!! 😉 😉 😉

nelia
9. sep 2009

Orsul, si zlatá.. cmukkk 🙂 🙂 ... a čo je to za hru? A nebola vám na Chvojnici zima?

Ja som si poobede tak dobre pospala, ale zase cítim ten blbý chrbát... večer poprosím polovičku, nech ma opatrne trocha ponaťahuje a pomačgá... No idem mu chystať jesť, lebo o chvíľku príde z práce...

lilienka13
9. sep 2009

ahojte babulky, sorryyyyy, ze vas zanedbavam, ale ja fakt nechapem, co stale robim, ze sa k vam dostanem raz za 3 dni 🙂 ... dobrovolne sa vam priznavam, ze vlastne ked nemusim, tak k pc ani nejdem, dost som si ho uzila, kym som este robila 😉

neli: silno drzim palce tebe aj tvojim dvom zlatickam, aby sa svojej maminky drzali co najsilnejsie, najblizsich 9 mesiacov 😉

orsulka: no aka si fesanda na tej novej fotke, povedal ti uz niekto, ze mas velmi pekny usmev? 😉 ... v tej robote to mas fakt blbe, ale ty to zvladnes, ty si silna zenska ... teraz som mala na mysli dusevnu silu, nie tvoje proporcie 😀 😀 😀

ivkaj: noooo uzivam si to, to si pis. a hlavne, ked si citam, ake mate ostatne problemy v robote, tak som maximalne stastna, ze uz som toho uchranena 😉 ... a tesim sa do skoly, ja by som studovala az do dochodku, keby sa dalo 😀 😀 a este ked ide o predmety, ktore ma zaujimaju, tak nie je co riesit TA NE? 😉

nelia
10. sep 2009

Dobré ránko 🙂
Už som v robote a čuduj sa svete, som tu prvá 😕 Nebodaj ešte spíte????
Lili, to je super, že ideš robiť to, čo Ťa baví... a chceš potom učiť detičky v škôlke?

orsulka
autor
10. sep 2009

čafko baby!!!!!......
tak ako NELI????? podarilo sa vstať do práce???? a čo tvoj chrbát??? dufam, že ťa drahy moc "nedomačkal" včera 🙂))))))))

lili......no ja som silna ženska aj proporčne!!! 😀 😀 😀 ale šak sa snažim, len to nejde tak rýchlo.... 🙂 😉 😉 a kedže si sa dobrovlene priznala k tomu PC, tak je to v pohode.....ja tiež poobede aj ked nemám čo doma robit, resp. nechce sa mi, tak PC nezapnem hoc by som mohla.... 😉 😉 😉

na Chvojke bola kosa jak v ruskom filme!!!!! teda večer....sedeli sme vsetci zabalený v dekách 🙂))))) ale prihrievali sme s aahruškou a pivkom 😀 😀 😀

orsulka
autor
10. sep 2009

neli 😀 tak asi sme to pisali naraz .... 😀 😀

nelia
10. sep 2009

Orsul 😀 😀 ... k tej hruške ste si mali dať radšej čaj 😉 ... no môj chrbát je na tom už lepšie... svokra mi poradila, že si ho mám na noc poriadne zababušiť aj dekou, tak som už spala lepšie.. no a drahý mi ho večer natrel, takže to asi pomohlo... Len či som to ja nemohla mať z tej piatkovej narkózy... ktovie, čo so mnou robili 😝 😀

orsulka
autor
10. sep 2009

neli.....z narkozy??? chrbát?????? to asi nie....... 😕 😕 😉

nelia
10. sep 2009

No mala som na mysli niečo také, že som možno v narkóze cvičila a z toho mám svalovicu 😀 😀
Dnes sme tu zase iba my dve? Nejako to tu stagnuje, nie? 😕 😕

orsulka
autor
10. sep 2009

ja neviem...ale Ivi mám asi kopec práce pred dovcov....Adulik este asi buva,ved sa musi preliečiť...a Sincer máva poobednu, tak tiež asi dospava...... 😉 😉

ty sa mas inak ako Neli????? ina kpozdravuje vas Ferko, že velmi drži palceky!!!!!!!

nelia
10. sep 2009

Dakujeme, aj my ho pozdravujeme 🙂
Inak sa mám dobre, občas ma bolí bruško ale inak nič zvláštne... jaj, tak chcem veriť tomu, že to vyšlo.. moja polovička mi dnes ráno povedala, že volaj ma "tato" 🙂 🙂

orsulka
autor
10. sep 2009

NELI.........pekneeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂

ja musim do druhej firmičky na vyplatky....tak zatial....paaaaaaaaaa

a moc nepracuj........MAMINA!!!!!! 😉 😉

nelia
10. sep 2009

Orsul 🙂 🙂 .. pá... a ty sa moc nestresuj v robote, oki? 😉 🙂

ivkaj
10. sep 2009

Čaute;o)

Jsem v práci, ale potřebuju makat abych toho na poslední dny před dovčou neměla moc.

Nelia, tak se v práci moc nepřemáhej a odpočívej! 😉

nelia
10. sep 2009

Ahoj Ivka...
neboj, nepreháňam to... ani šéf tu dnes nie je 😝
Už sa tešíš na dovolenku? Kedy vlastne odlietate? Juj, ako vám bude hej 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre