Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
24. sep 2009

asdaf 😀 😀 😀 asdršťsejaertawet

orsulka
autor
24. sep 2009

to bola len skuska, lebo mi nesiel pridat prispevok.....
ak ked napisem bludy, tak to ide 😀 😀 😀

adulik76
24. sep 2009

to je dobré, stávajú sa aj horšie veci 😀

orsulka
autor
24. sep 2009

noooooooooooo...podla mňa je už poobede............... 😀

adulik76
24. sep 2009

aj podľa mňa.

orsulka
autor
24. sep 2009

chuuuuuuuuuuda Neli......normálne mi to je luto, že ju takto naťahuju......

ako sa poznam, ja už by som mala druhy den migrenu!!!!

nelia
24. sep 2009

Baby, tomuto neuveríte..... HCG 47,07, čo je síce trocha zvýšené, ale.... zajtra mám ísť na kontrolný odber, či sa zvýšilo či znížilo... tu by boli výsledky až v utorok, tak sme sa s mangelom zhodli, že si ráno zájdeme do BA, aj do centra som volala a súhlasili... to budem mať výsledky už zajtra.. Takže zase ďaľší deň čakať 😒 😒 No uznajte!!! Ale beriem to takto: 😎 😎 😎 😎 😎 😎 .............. 😀

orsulka
autor
24. sep 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

no tak super.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adkine slova sa nappllllllllllnajuuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 veriť veriť veriť....... 😉

nelia
24. sep 2009

Tá moja sestrička mi povedala, že fyzicky sa mám chovať akože som tehu (akože nezdvíhať ťažké, nenamáhať sa, nekúpať sa v teplej vode), ale psychicky si to vraj nemám pripúšťať... no chápete, čo tým chcela povedať.. ale ja to tak aj beriem. Nič iné mi neostáva.

orsulka
autor
24. sep 2009

Neli...a určite hod do Blavy.......to schvalujem na miliooooooon % 🙂

orsulka
autor
24. sep 2009

nelia...........................hmmmmmmmmmmm...tak toto neviem ako by som zvladla......ale.......
a preco si to nemás psychicky pripusťať??????? nedopina mi???????????? ci?????

adulik76
24. sep 2009

neli, ak by to zajtra bolo vyššie, tak byť tebou, zalezem do postele a nevylezem najbližšie tri mesiace. Ale gratulujeeeeeeeem 😀

Som dobrá Sybila, ta ne?

orsulka
autor
24. sep 2009

adulik............................ JEDNOZNAČNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

si naj...naj...naj.....najsybilovatejsia sybila aku som poznala!!!!!!!!!!!!!!!

😉

adulik76
24. sep 2009

a preto teraz sybilujem, že nasledujeme teraz my dve 😀

nelia
24. sep 2009

Baby, ja si skôr myslím, že to ešte fakt nič nemusí znamenať, nie? Tak preto si to nemám pripúšťať... lebo mohlo sa stať, že ten výsledok bol zvýšený len dôsledkom nejakých hormónov, čo som brala.
No nechcem kombinovať, zajtra budem múdrejšia.. možno... v tejto situácii človek už fakt nevie... a to špinenie stále pokračuje, sem-tam aj krv, tak boh vie 😕 😕

orsulka
autor
24. sep 2009

neli....nie nie nien´nie nie

ja som toto už absolvovala 4x.....a vždy bol vysledok NEGATIVNY......hormony s tym nemaju...SI TEHU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

orsulka
autor
24. sep 2009

adulik....cmuuuuuuuuuuuuuuuk...a velke objatie ti posielam!!!!!!!!!!

nelia
24. sep 2009

No ja si radšej počkám na zajtrajší výsledok... ale ste veeeeeeeeeeeľmi zlatéééééééééééé 😅 😅 ... a verte tomu, že vám to v októbri vyjde!!!! 😅

adulik76
24. sep 2009

neli, si tehu a teraz si musíš dať na seba kua pozor. Radím ti, choď do postele.

orsulka
autor
24. sep 2009

neli.......počuvaj nasu sibču!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😉 😉 😉

adulik76
24. sep 2009

tak, tak, ešteže mám v tebe, orsul, podporu 😉

orsulka
autor
24. sep 2009

adulik...ja osobne si myslim to iste.....a zalahla by som.....

nelia
24. sep 2009

No ja sedím momentálne za PC v robote, tak tu asi ťažko zaľahnem... ale hneď z roboty idem do postele a tu sa teda tiež moc nenamáham.

adulik76
24. sep 2009

moja, ale ja mám na mysli, že by si mala ísť na PN.

nelia
24. sep 2009

Adu, ja viem... len tá moja robota... budúci týždeň závierka a taaaaak 😖 do zajtra ešte ostanem v robote a keď bude zajtra HCG zvýšené, tak by som asi radšej mala ostať doma, to máš pravdu 😒

adulik76
24. sep 2009

kašli na robotu a podľa zajtrajších výsledkov sa zariaď, ak to bude zvýšené, tak šup-šup na PN a do postele. Nehazarduj tak, ako som to spravila ja a doplatila som na to. Teraz som mohla byť v 23 týždni a som akurát tak v prdeli.

nelia
24. sep 2009

Adu, ja zas nemyslím, že to muselo byť tým, že si hazardovala... podľa mňa si si určite na seba dávala pozor.. ale niekedy sa proste bábätko nevyvíja tak ako má a v takom prípade určite nepomôže ani ležanie v posteli... Tak si to určite nevyčítaj!!!!
A ja sa určite zariadim podľa tých zajtrajších výsledkov, zatiaľ si nad tým nebudem zbytočne lámať hlavu. Jasné, že sa aj do zajtra budem šetriť 😉

adulik76
24. sep 2009

To mi už nikto nevyhodí z hlavy, že som to zavinila. Zmierila som sa so všetkým, ale s týmto nie.

nelia
24. sep 2009

Čo takého si robila, že si to myslíš? Ak nechceš o tom písať, ja to pochopím 😔

orsulka
autor
24. sep 2009

adulik...si na seba aaž priliš tvrdá.....nemyslim, že by si zbytočne skákala po schodoch, pila a zurovala.....
ved ani v praci to zas nebolo až atake ostre a mala si dokonca aj ulavvy.....asi to len tak jednoducho malo byt....
tak suhlasim s Neli, žiadne obvinovanie......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre