Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
28. okt 2009

orsul... no ked sa nabuduce stretneme tak ja si musim dat zavazok nepit.... lebo potom mi vzdy dva dni trendzi v hlave...

a sme v pk... preco?

no ja mam tej roboty nejak vela... tak nestiham....

adulik76
28. okt 2009

fakt vás nestíham čítať, nestíham ani s kolegynkou kecať, skrátka mám fofry 😀

sincerity
28. okt 2009

adu.... ved kolegynke povedz, ze nemas cas, ze ved vidi, ze stale pracujes... a nam mozes pisat 😀

nelia
28. okt 2009

Adu, že aké fofry... normálne rozmýšľam, že Ťa začnem ľutovať 😉 😀
Noe, my sme mali v októbri 6.výročie svadby, ktoré som oslávila v nemocnici 😒 ... ale mangel bol našťastie pri mne..
Sincer... aký alkoholik????........ hruškoholik!!!.......... TA NE???? 😀 😀 😀
Orsu, taká otázka na telo... nad svadbou ste ešte ani neuvažovali?

orsulka
autor
28. okt 2009

adulik...asi si nemala dat tu poradu .-))))))))))))))))))))))))))))

sincer....no nabuduce ak sa stretneme a ty nebudes pit, ta ja ani nedojdem.........radsej..... ☹ ☹

adulik76
28. okt 2009

😀 orsul, porada trvala 15 minút

nelia
28. okt 2009

Baby, nabudúce, keď sa stretneme, všetky budeme mať brušká, takže piť budú len polovičky a my sa budeme prizerať 😉 ... nájdeme si inú zábavu 😀

nelia
28. okt 2009

Adu, takže môžeš povedať, že už!!! 15 minút si dnes pracovala, nie? 😉 😀

orsulka
autor
28. okt 2009

adu...no ved prave...teraz más min. 15 min. sklz!!!!! 😀 😀 😀

adulik76
28. okt 2009

a prečo mám sklz??? nechápem, a to som ani nič nepila

... a keď budeme mať brušká na stretku, tak budeme piť mliečko a ohovárať kadekoho a PREDÝCHAVAŤ !!!!!!!!!

nelia
28. okt 2009

Orsul myslela asi 15 min. sklz v klábosení... Orsul, pochopila som to správne? žeby mi konečne začalo dnes páliť? 😕 😀 😀

noemarta
28. okt 2009

a a a viete co, okrem predychavania budeme chodit staaale cikat, hi hi, pamatas Sincer....
Ja som sa zakecala s kolegynou, ale uz som tu.

orsulka
autor
28. okt 2009

NELIA....no presne....nejakou poradou zabila 15 minut 😀 😀 😀 😀 už sa chytas nelinka 🙂)))))
a ako sa mo tvoj drahy???????? v pohode????????

a nemusi byt to mliečko teple??????????
😝 😝

sincerity
28. okt 2009

no veru.... to by bolo mat brusiska 😀 potom budeme pit detske sampanske 😀

noe ... pamatam 😉 a tiez na tie .... ...

nelia
28. okt 2009

Orsul, má sa celkom dobre.. no teraz má také divné obdobie v robote, tak sem-tam trocha depkuje... 😒

Sincer, Noe, vy tajnostkárky!!! aj my chceme vedieť, čo zanenajú tie .... ... 😕 😕 😕

noemarta
28. okt 2009

nooo, boli sme na jednej stretavke asi pred mesiacom a boli tam same tehosky a cerstve mamicky, tak si viete predstavit ako sme sa tam mohli citit, ina tema tam neznela len ako koja, kakaju ...... a tie tehosky chodili stale cikat, nooo a nam sa tiez akosi furt chcelo, tak sme si robili srandu ze sme asi v tom.... jak sme sa tam bali ist, tak sme si urobili supis naladu a robili sme si z toho srandicku.

sincerity
28. okt 2009

tie su nase spoluziacky, ktore si priviezli na stretavku albumy svadieb a deticiek.... a my sme s noe len dyyyyyyyyyyyyyychalllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiii naaaaaaaaaadyyyyyyych a vyyyyyyyyyyydyyyyyyyyych

adulik76
28. okt 2009

tak neli to začína zapaľovať a mne už asi dohára....

no, tajnostkárky, čo to tu za tajnosti vediete?

noemarta
28. okt 2009

Nel, mas to od nas oboch vysvetlene a a a chvala Bohu sme sa zhodli, takze vidite ze nesalime.. hi hi

nelia
28. okt 2009

ale vynašli ste sa ... a hlavne že ste sa nezadusili 😉 😀 😀

adulik76
28. okt 2009

aha, tak už som v obraze

inak, ivkaj sa nám nejak nehlási - možno objavila // a možno s Palim oslavujú 😅

orsulka
autor
28. okt 2009

sincer ...noe..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no hlavne, že ste sa potom nakoniec dobre pozabávali 🙂)))) viem si to celkom živo predstaviť....
akurát na mojej stretavke už byv. spolužiacky riesili, že na aku strednu skolu pojdu ich deti 😀 😀 😀 😀

sincer...takže viem si ťa predstaviť, že si bola vcelku dobre PREDÝCHANÁAAAA 😀 😀 😀 😀

sincerity
28. okt 2009

to sme chodili cikat na ten zachod.... to rozdychat 😀

adulik76
28. okt 2009

myslím, že už všetky máme celkom dobrú kapacitu pľúc 😀

orsulka
autor
28. okt 2009

adulik.........no...ona chcela dnes testovaat, aj ked sme ju trosku od toho odhovarali......hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...tak neviem neviem neviem.......ale hádam nie su spoločne v tej ich zhrádce!!!!! ...... aj tak by mala este oddychovat s nohami hoooore 🙂))))))
alebo len možno u nich vo firmách nemaju státny sviatok 😉 😉

baby neviem ako vy.....ale tym, že sme sa videli tak povediac NA ŽIVO.....tak ja si fakt viem Adulik predstavit "bordovu" pri PC ako predýchava.......a
Sincer zas na tej stretávke...rozhorčenu a unavenu z tých rečí o kojeni a o kakani a o ....... 😀 😀 😀

orsulka
autor
28. okt 2009

adu........... 😀 😀 😀 😀

a myslim, že k Vladusikovi si sa dnes ani nevyjadrila...... 😕 😕

😉 😉

nelia
28. okt 2009

A neviete, čo je s Katuskou? Strašne dlho sa nám neozvala... dúfam, že je všetko OK 😔

orsulka
autor
28. okt 2009

nelia.....vobec.......aj som jej pisala, ale neozvala sa.......................... 😔 😔 😔

adulik76
28. okt 2009

no, čo ti mám povedať, musím fakt všetko okomentovať? žiaľ, už je to raz tak.

sincerity
28. okt 2009

no mna isiel slak trafit.... nastastie tam boli aj spoluziaci, ktori taketo problemy nemaju... tak sme rozoberali ich problemy.... 😅

no veru vobec nevieme co je s katuskou 😕

kedy ona mala vlastne termin?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre