Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
28. okt 2009

veru... najlepsia.... po ktorej mi bolo snad ale najhorsie... co sa tyka fyzicky 😅 😀

nelia
28. okt 2009

Ja som to na počudovanie celkom dobre zvládala aj fyzicky 🙂 .. až na nedostatok spánku..

orsulka
autor
28. okt 2009

ale tá svalovica, ktoru sme vsetky mali 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
28. okt 2009

jaj, na tú som už aj zabudla... fakt.. to bolo veru brutálne 😀 😎

orsulka
autor
28. okt 2009

mna tu chvilu otravoval riditel, že ešte toto urob a ešte hento urob........

ale už odisiel......... 🙂 🙂

sincerity
28. okt 2009

no ja som tu soboto-nedelu rozdychavala dva dni..... 😅
ale ze jaka akcia.... skoda ze uz taka nebude.... lebo to je vzdy len jeden krat....

orsulka
autor
28. okt 2009

sincer......ved sa pochval...aká bola akcia????????????? 😕

nelia
28. okt 2009

však tá naša, nie? či čo? ja som nejak zas mimo 😕

orsulka
autor
28. okt 2009

ahaaaaaaaaaaaaaa......hahahahahaa 😀 😀 😀
ja som si myslela, že túto sobotu-nedelu co bola mala sincer nejaku akciu.... 😀 😀 😀
tak mne nedopina na záver smeny!!! 😀 😀 😀
asi som už myslienkami niekde inde .-))))))

nelia
28. okt 2009

aha, takže ty si mimo a nie ja... bébé bébé....... xixixixixi 😀 😀

adulik76
28. okt 2009

čaute, hlásim, gumy vymenené 😀

adaamato
28. okt 2009

Nazdar kočky,
Ja som adulik76 manžel a píšem sem prvý krát (sľúbil som si to už od augusta) a neviem, či sem vôbec patrí názor osoby s pipíkom.

Dneska sa mi dostali do môjho PC fotky zo stretka z Chvojnice, ktorú organizovala orsulka a tak som sa rozhodol, že napíšem dva riadky na margo tej akcie. Bolo to SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER .

Je neuveriteľné, že ľudia, ktorí sa predtým nikdy nestretli sa môžu takto zabaviť. Najprv som chcel zverejniť aspoň jednu fotku, ale potom som pochopil, že to predsa vôbec nie je treba.

Chcel som napísať nejakú slohovú prácu o tom, ako je dôležité, keď sa ľudia, ktorí majú spoločný problém navzájom podporujú..........ale po zhliadnutí dvd-čka od Mirky na to seriem . Baby, vy máte toľko sily....

Fandím Vám a keby sa dalo nosím dresy Vášho mužstva-ženstva.

lilienka13
28. okt 2009

ahojte babulky, tak uz som po dlhsej dobe opat tu ... tesite sa? 😉 😀
dnes som bola v skole, pisali sme prve pisomky ... no pisali. predstavte si, ze tym, ktore maju vysoku skolu povedali, ze pisat nemusia a mozu urobit seminarku na danu temu 😵 ... no a preco by som to nevyuzila, TA NE? 😀 😀 😀 ... sice z psychologie by som vedela skoro vsetko, ale s pedagogikou by to bolo horsie 😅 ... no na svoju obranu musim napisat, ze o pisomke z pedagogiky som sa dozvedela az vcera doobeda 😝

inak velmi, velmi drzim palce ivke, dufam, ze tu v najblizsich dnoch napise pozitivnu spravicku 😉 a orsulka, zlatko na teba fakt siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno myslim zajtra rano, nech sa ta krasna basnicka, co ti poslala kamoska splni do poslednej bodky 😉 😵

a ked uz spominate tu Chvojnicu, zakazdym je mi fakt luto, ze mi to vtedy v lete nevyslo ☹ ... ale dufam, ze ma preto nevylucite zo svojho uuuuuuuuuuuuzasneho muzstva-zenstva ako napisal Aulikov muzicek 😉 😀 😀 ... mimochodom musim ho pochvalit za to, aky je na chlapa inteligentny 😀 😀 😀 ... nic proti chlapov, ved ich potrebujeme, teda aspon na jednu vec 😀 😀 😀 ... dufam, ze som nikoho neurazila, to by ma mrzelo 😝 ... bol to len pokus o vtip ... ale myslim, ze tu su vsetky baby faaaaaakt chaaaapaveeee 🙂

lilienka13
28. okt 2009

inak aj ja som sa chcela opytat na Katusku, ci o nej nic neviete, ale uz som si v podstate precitala aj odpoved 😒

marmite
28. okt 2009

Adaamato - 😀 😀 😀 😀 😀 Adulik, mas super muzicka... 😀 😀 😀 😀

Ivi, Orsulka drzim silno palceky... drzte sa....

adulik76
29. okt 2009

dobré ránko, babulky, 🙂

...orsul, dnes máš veľký deň, držím moc-moc palčeky

nelia
29. okt 2009

Dobré ránko 🙂
V prvom rade: Orsulka... tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
Nazdar Maťo, vitaj v našom mužstvo-ženstve 😉 . Tvoj príspevok hodnotím na 1******* 😀 😀 😀 😀
Lili, ahoj stratená kočka... aká si ty šikulka 😉 ... a jasné, že Ťa nevylúčime... veď na ďaľšie stretko už prídeš... TA NE???? 😀
Marmite, ahoj 🙂. Ako sa máte?

sincerity
29. okt 2009

ahojte babulky

orsul drzime velmooo palce na dnes a myslime na teba... 😉

ivi... ako.... ? ci si si povedala, ze skusis sem par dni neist.... ? velmi na teba myslime....

mato!!!!! ze jaky mam hned dnes lepsi den! tvoj prispevok ma veeeeeeeelmi potesil. Adu moze byt stastna, ze ta ma.

lil... samo ze sa tesime ze si sa opat ozvala 😉 a ty mas vlastne vysoku skolu a robis si druhu... tu pedagogiku?

nelia
29. okt 2009

Sincer, ahooooooooj... Lili chce tuším učiť malé detičky, preto si robí tú školu.

sincerity
29. okt 2009

aha..... takze asi vyssi stupen chce ucit..... hmmm.... no jedovat sa s pubertiakmi... to chce odvahu!

sincerity
29. okt 2009

a medzi nami.... idem sa firovat do roboty... takze dalsi prispevok najskor o deviatej.... to len pre istotu.... 😀

adulik76
29. okt 2009

ja viem, že mám doma super mužíčka 🙂

nelia
29. okt 2009

Sincer, nie.. ona chce práveže učiť maličké deti v škôlke.. no neviem akú má vysokú školu.. asi je iného zameranie... veď ona nám to vysvetlí, keď zase nakukne... tak príjemú cestu do robotky 🙂. A ako dopadlo včera klábosenie s Noe? 😕 😉
Adu, to je dobre, že si to aj uvedomuješ... potom môže byť aj on šťastný, že Ťa má 😉

adulik76
29. okt 2009

my sme radi obaja 😵

orsulka
autor
29. okt 2009

no cavko.......
teda prispevok od mata.....to bola bomba!!!!!!!!!! dakujeme za pochvalu Matko 🙂 my sme sa tiež s tymi nasimi chlapmi citili na Chvojke velmi dobre.......a čo potom, že my sme dobre bavili, ked už sme ako tak poznali cez pismenká!!!!§ ale ako to zvladli tieto nase polovičky, tak to si myslim, že bolo naozaj obdivuhodne!!!!!!!

takže ja som už obehla obchod, upratala co sa dalo a vari sa segedák.......o 9, tej idem teda volat do heliosu, že kedy, ako a tak.....takže tak o hodinku.....

Lilienka....no ty sikula jedna...ty to zvladas lavou zadnou tu skolu!!!! hihihihihih....stále si tu urcite vítaná, len keby si aj častejsie nakukla 😉 😉 😉

nelia
29. okt 2009

Orsul, takže si si zobrala dovolenku alebo budeš PN?

orsulka
autor
29. okt 2009

neli...mám dovolenku......do práce pojdem až v utorok...takže tri dni....... 🙂

noemarta
29. okt 2009

dobre ranko babenky,
v prvom rade, drzim moc moc palceky Orsul!!
Nel, hm... nejak sa nam nepodarilo sa stretnut so Sincer... cas nam nepial...

orsulka
autor
29. okt 2009

takže segedák je hotovy.....a už ma mrle žeru , že kedy bude tých 9 hodin!!!!!!

dakujem vam bambule, že držite plačeky!!! vsetky!!!!!! 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵

nelia
29. okt 2009

Orsul, ja som netrpezlivá s Tebou 😔 ... daj nám hneď vedieť čo a ako 😅
Noe, to je škoda, ale veď si poklábosíte tu 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre