Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
5. nov 2009

Orsul, ty naša šikulka 😒 😒 ... to sa Ti teda podarilo... tak pekne oddychuj a PC si môžeš zapnúť, takže nás tu môžeš rozveselovať aj so zraneným lýtkom 😉 😎
Ja idem dnes tancovať, tak mi držte palce, nech sa mi nepodarí podobný kúsok 😝

orsulka
autor
5. nov 2009

neli.......ja si ho zajtra domka tiež urcite zapnem neboj......ved nemožem fajt nic...ani do bochodu ani upratovať ani trt ani mrd.....este že možem, prd !!! 😀 😀 😀

a prosim ťa davaj si dnes pozor a po dlhsej dobre tancuj s rozumom a rozvahou !!!! dakujem vopred 😉 😉

orsulka
autor
5. nov 2009

bimbam...zabudla som ...vsetko najlepsie k narodeninám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

nelia
5. nov 2009

Orsul 😀 😀 😀

marmite
5. nov 2009

Orsul - diky.. 😉

marmite
5. nov 2009

Normalne mi dochadza miesto v poslednom albume... 😅 😨 Uz len dve fotky mozem pridat... 😝 Musim nieco vymysliet...ako napr. marmite2 ??? 😀 😀

adulik76
6. nov 2009

dobré ránko,

...no, orsul, ty si vieš vymyslieť dôvod, prečo ťa bude ferko obskakovať, však? 😉 a ja že, kde sa celý deň flákaš, moja. A ona si pajdá po doktoroch - aspoň stáli zato? 😀

nelia
6. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, zabudla si.... je piatoooooooooooooooooooooooooooooooook 😅 😅 😅 😅 😅

adulik76
6. nov 2009

nezabudlaaaaaaa 🙂

sincerity
6. nov 2009

ahojte dievcatka moje 😉

po dlhsej odluke sa opat hlasim.... na chvilu.... dnes totizto cestujem zase do skoly a pridem az zajtra vecer.... ze by sa mi dvakrat chcelo sa neda povedat, ale co uz.

poctivo som precitala vsetky vase prispevky, to len aby ste si nemysleli

k teme ferticent sa nechcem velmi vyjadrovat... neviem o co tam presne ide, necitala som to a domnievam sa, ze ste to tu uz tiez uzavreli

orsul.... no povedz taka smola s tou nohou.... ze Ta ma Ferko obskakovat, ze odkazujem 😉 davaj na seba pozor

marmite, mas prekrasnu dcerku, vyzera, ze si detstvo uziva a s nou aj jej rodicia a je stastna... krasa

ivi...ani neviem uz ci som pisala ako ma to mrzi, ze krvicka bola negativna.... clovek predsa dufa do poslednej chvile.... 😒

adulik76
6. nov 2009

sincer, kedy vlastne končíš tú školu? nejak sa už nepamätám...

sincerity
6. nov 2009

ahoj adu... ja som teraz len v tretom rocniku..... takze ked sa velmi posnazim tak o tri roky /tento a dalsie dva/ 😅

vy ste uz zdravi s Matom?

adulik76
6. nov 2009

tak, sme už celkom OK, ešte treba doliečiť nejaký ten "soplík" a bude to v pohode 😵

ivkaj
6. nov 2009

Čaute, tak i na nás doma už sedly nějaké becily, ale dá se to přežít,t ak se snad o víkendu dáme do kupy.

Orsul, co ta tvoje noha?!? Dej se halvně pořádně dohromady než začneš zase někde trdlovat😉

Sincer, z tebe věru bude moudrá žena ;o)

Nelia, co tanec, jsi celá? 😎

Marmite, je to věru k nevíře jak malá rychle roste. Přijde mi to nedávno, cos tu hlásila pozitvní test a ona už nahání chlapy 😀

A halvně, všem co měly narozeniny přeji všechno nejlepší ! ! !

nelia
6. nov 2009

Sincer, ahooooooj, aj Teba tu vidieť??? 😕 😎
Ivi, tanec bol včera výborný... zohnali sme si novú učiteľku a začíname sa teda učit nové prvky, tak je to super... troška ma teda po včerajšku tiež bolí lýtko, ale našťastie len málinko 😝

nelia
6. nov 2009

Inak zajtra idem na to meranie energie organizmu do BA.. to čo tu spomínali Noe a Lax... tak som veľmi zvedavá, čo mi zistí 😕

noemarta
6. nov 2009

Ahojte baby,
akosi nestiiiham cely tyzden sem zavitat.
Nel, takze si sa rozhodla tam ist, super, potom daj vediet co a jak. som zvedava.
Sincer, vidim ze ani ty nic nestiiihas, hm.. nasa kafe... ale bude neboj...
Orsul, hm... ja ze tiez makas v praaci a ty po lekaroch. tak sa pekne kuriruj.

orsulka
autor
6. nov 2009

ahojte...a dobre ránko .-))))) 😀 😀 teda ja som vstala už druhykrat dnes 😀 😀

orsulka
autor
6. nov 2009

dakujem za povtbudive slovka pre moje lytko......tak lave mám pocit, že s tymi antibiotikami a fastum gelom zlepsuje a to druhe, ktore to teraz tha za obe sa trosku zhorsuje 😀 😀 ale nie až tak velmi, ale trochu ho citim, no je toho na neho asi vela .......

neli, som rada, že pokracujes v tanci dalej, a že sa vam podarilo zohnat novu kocku a budete robit aj nove veci .-))))))

Adulka.....no tak vy sa s Matkom obskakujte doma jeden druheho, nech sa už date dokopy, lebo 17.11. sa nezadržatelne bliži!!!! 😉 😉

sincer, noe, vkaj...vitajte podlhsej dobre.....
Ivi...tak aj vy sa liecite doma, alebo budete.....a inak ako sa maju potjňkanie slečinky??????? ha???

adulik76
6. nov 2009

orsul, snažíme sa robiť jeden pre druhého maximum, ale 17.11 ešte len čakám mrchu, takže náš veľký deň by mal nastať až ku koncu mesiaca 😵

orsulka
autor
6. nov 2009

adulik...tak lae od mrchy začinas brat lieky...ne???????

adulik76
6. nov 2009

hej, začnem

orsulka
autor
6. nov 2009

tak ja som to tak myslela....asi by si od začiatku mala byt v pohode.....cmuuuuuuuuuuuuuuuuk

asi sa idem ospršit a dat trosku do poriadku......inak taketo ležanie doma, mna dost ubija...už neviem ci napravo ci nalavo či rovno mam ležať....... 😝 😝

marmite
6. nov 2009

Sincer, Ivkaj - ste zlate, dakujem... cas veru leti.. A uvedomujem si to iba vtedy, ked zo skrinky odkladam veci, z ktorych drobec uz vyrastol... 😅
Inak vsetkym prajem krasny oddychovy vikend... pa paaaa 😉

orsulka
autor
6. nov 2009

mne už je fajne po sprške.... 😉 a tak idem zas na postel... 😒

nelia
6. nov 2009

Práve sa ma jedna kočka z iného oddelenia opýtala, kedy mám termín... trocha ma to zobralo... ufffff ☹ ☹

orsulka
autor
6. nov 2009

neli.......mojko.....tak asi to nie je nič prijemne...
a len tak zo zvedavosti, ak nechceš nepis......ale co si jej povedala ako odpoved????????
ale asi to zavisi aj od toho, ako sa s nou poznas......

noemarta
6. nov 2009

ja za chvilu odchadzam, prajem vam pekny vikend, oddychnite si a uzivajte si vikendu ako napr. my. My ideme dnes kuknut babatko cerstvo vyliahnute, som si myslela ze budem mat problem vcera tej malej nieco kupit, ze budem z tych vsetkych veciciek detskych mimo, ale zvlaaadla som to a zajtra ideme na husacinu, tak sa v celku aj tesim na tento viiikend.
este raz, pekny vikend.

orsulka
autor
6. nov 2009

noe....no tak teraz ti aj tak trochu závidím takyto vikend.......ja ho asi preležim 😀 😀 😀

ale v nedelu pride ujo satniar zamerat do spalne satnik!!! huráááááááááááááááááá 😉 😉

noemarta
6. nov 2009

zeee.... dobry vikend, v pondelok napisem ako nakoniec dopadol.
hm... aj nas stolar slubil, ze sa nam na bud.tyzden venuje, ze uz sme na rade, tak som zvedava, duuufam, ze to do konca novembra urobi, ma nam robit obyvacku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre