Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
13. nov 2009

... aby mi dnes nenašli cystu 😉

sincerity
13. nov 2009

adu! jasne, tak pripajame k tomu aj toto prianie! kedy ides?

adulik76
13. nov 2009

objednaná som na 11,00

orsulka
autor
13. nov 2009

dobre ranecko..........
a mne sa este tomu kuri v kancelárii....!!!!! tak to je piatoček.....!!!!!!
adulke dnes oznámia super vysledok a sincer je niekedy až prehnane skromna....len si želaj moja, a potom to aj dostanes 🙂))))

ja nemusim cakat do Vianoc....hlavne ked si ich kupujem sama .-)))))))

adulik76
13. nov 2009

IUI nie je až tak finančne náročné, mňa to vyšlo tu v TN iba 1000

orsulka
autor
13. nov 2009

ADU......držim palčeky......ale viem, že si OK.....bez nejakej cystovatej cysty...!!!!! 😉 😉 pohodaaaa 😎

adulik76
13. nov 2009

baby, ani mi neuveríte, ale celú noc som nemohla spať a teraz mám taký roztrasený žalúdok a pritom sa jedná iba o obyčajné sono, že?

orsulka
autor
13. nov 2009

adu...ja ti uplne verim.........

je to obycajne sono, ale vysledok je pre teba doležity......takže....nádych -vydych............
ukludnit to vsetko treba.......lebo teraz ked si v "neistote"....tak nejaké zlé ego sa este priživuje na tomto tvojom stave, a potom aj dalsie rozmyslanie straca zmysel pozitívnosti.....
jednoducho si povedz, že si v bezpeči, ved ti nehrozi skutočne nejaká velká katastrofa........ 😉 😉 a okrem toho.....s iOK!!!!!

orsulka
autor
13. nov 2009

cestujes aj s manželom??????

adulik76
13. nov 2009

booože baby, čo by som ja bez vás robila??? už minule som rozmýšľala nad tým, že jak je fajn, keď sme sa tu my tak zišli. 😵

orsulka
autor
13. nov 2009

adulik.....milacik..............................tak toto si ja vravim skoro stale......pre mna je toto obrovska pomoc.....a prave v tom, že mi otvorene poviete svoj nazor, ked si myslite, že je to blbost, tak mi to poviete....ked je to fajn, tak mi poviete,že je to fajn.......

😉

vysledok a pocity zo stretka prave preto boli dobre, skvele a užasne...... 😵

orsulka
autor
13. nov 2009

a ni toto nie je náhoda....!!!!! verte mi.......my sme sa tu pre NIEČO takto zosuladili!!!!!!! a to niečo zistujeme už teraz.....a je toho podla mna ovela viac......toho "NIEČO".....
trosku prikladam tomuto aj to, že sa nám sem "netrepe" vela ludi.... 😀 😀 😀

laxity
13. nov 2009

dobré ránko baby

orsul, adu...držte sa 🙂, len takto v skratke radšej, ale samozrejme vám to z celého srdca prajem, ako každej jednej tu 😉

ja len tak v rýchlosti, ako sincer písala, všetko v poriadku, len malá sa nechcela trošku popredvádzať, stále mala ručičku na tváričke, raz sa vyplazila a to bolo všetko...takže zážitok z 3D a 4D nič moc...čakala som niečo lepšie...ale môže za to naša malá 🙂

idem na vychádzku, na poštu a kávičku do mesta, tak sa zatiaľ majte a pekný slnečný dník prajem 🙂

orsulka
autor
13. nov 2009

lax......som velmi rada, že ste obe v poriadku....

no a čo by sa mala predvádzala, ked je maminka pekne v klude....tka aj mala je pekne v klude.....a možes byt celkom rada, že to bude dobre babetko 🙂) 😵 😵 😵

nelia
13. nov 2009

Adu, držím moc moc palce... ale určite bude všetko v poriadku... skús tie nervy nejak zahnať, lebo to fakt nerobí dobre.. Cmukkkkk 😉 🙂
Lax, neboj, ona sa ešte veeeeeeeľmi veľa bude predvádzať 😉 🙂 .. som rada, že ste OK 😉
Musím ísť makať 😒 😒 😒

orsulka
autor
13. nov 2009

neli....tak šlap teda moja........ale nedaj sa upracovat, prepracovat....!!!!!!!!! nech si vela zas na teba nedovoluju!!!!!!!!

😉

orsulka
autor
13. nov 2009

Adu..... 😵 😵

viem si ťa predstaviť, ako si si otvorila temičku nasu.......s príjemným úsmevom na tvári.....
ja by som vyzerala presne tak isto......vitaj doma🙂)))) 😵 😵 😵

adulik76
13. nov 2009

tak, kočky, orsul som už písala sms, že cystáááááá tam nie jeeeeeeee, JUPÍ JUPÍ JUPÍ JUPÍ JUPÍ JUPÍ 😀

nelia
13. nov 2009

Adu, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😅 😅 😅 ... takže kedy začínaš? Tuším si písala, že mrcha má prísť v utorok... 😕

orsulka
autor
13. nov 2009

adu pocta tak nejak 17.11. aspon pred tym tak pisala .-)))))))))))))))))))))))))))))))))))) 🙂 🙂

adulik76
14. nov 2009

dobré ránko a aj pekný víkendík prajem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

veru, mrchu čakám 17

laxity
14. nov 2009

zdravím kočky

adu...no super, tak začína to dobre 🙂

ja som pridala jednu fotečku, nebolo z čoho vyberať 😀

adulik76
14. nov 2009

lax, aj tak je peknučká

my sa ideme zajtra kúpať do Brodu, už sa tešíííííím

adulik76
16. nov 2009

dobré ránko, tak aký bol víkendík? 🙂

orsulka
autor
16. nov 2009

dobre ranko.......satesim ,že zajtra je volno......
vikend....no........sobota zacala pracovne a upratovacio, ale vsade bolo cistucko.....potom jarmok v Nováckoch...a vecer som sa hroooooooozne zhruskovala....fuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
takže kludna nedela..... 😉 😉

a co vy?????? Adulik ake bolo kupanie????? a to kde je ten Brod, a co tamje??? kupalisko alebo co??????

nelia
16. nov 2009

Dobré ránko...
Lax, malá je zlatunká, aj keď sa nechcela predvádzať 😉
No ja som mala celkom dobrý hodový víkend... ale vládne u nás teraz také nepríjemné napätie a ja už fakt neviem, ako to mám riešiť 😔 ☹ .. inak ešte stále krvácam, v sobotu som dobrala antikoncepciu, takže aj mrcha by už mala doraziť.. takže momentálne sa mám tak "červeno"... ale nebudem sa tu sťažovať... vy sa pochválte, čo také ste robili?
Adu, vykúpaná???

nelia
16. nov 2009

Orsul, ahoooooooj 🙂... aj ja by som asi potrebovala poriadny reset hlavy, ale akosi mi nechutí 😒 .. taká Chvojnica by teraz bodla 😝 😉

orsulka
autor
16. nov 2009

nelinka...ahoj.......tak to krvacanie musi byt naozaj už "otravne"......ale myslim, že asi treba len pockat, aby si sa precistila ako sa len da.....asi sa s tym neda nic viac robit......
neli......napatie....... trochu je aj u nas....... jeden lepsie, potom horsie.......

adulik76
16. nov 2009

joooooj, vykupkaná to som, riadne sme sa vyblbli, bolo fakt super, zobrali sme aj našu neter - vysokoškoláčku, tak sme jej spravili pekné dopoludnie

orsul, hoď si do google kúpalisko delfín uherský brod a uvidíš, kam to chodíme. 😵

nelia
16. nov 2009

Orsul, presne tak aj u nás.. raz hore, raz dole 😒 ... asi by som nemala tak tlačiť na pílu.. Laco to chce teraz celé vyhodiť z hlavy, ale ja som chcela urobiť všetko preto, aby sa potom zadarilo prirodzene... lenže tomu on už vôbec neverí... že prečo by sa zadarilo, keď takmer 7 rokov nič...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre