Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
26. nov 2009

adulik.....a ty más čo dnes???????? klud??, alebo más niečo v plane vybavovat????? 😉

adulik76
26. nov 2009

skočím len mame do lekárne po lieky, lebo všetky jej včera nedali a museli nejaké objednať, nakúpim, chystám sa žehliť, čosi navarím, ešte neviem čo. Ja asi skončím pri kapustnici - tú stačí len ohriať 😀

sincerity
26. nov 2009

no ze nie je stale tehotna, temu zalozila tusim na konci juna.... takze sa snazia uz asi 9 mesiac..... a nist

adulik76
26. nov 2009

no, to je ale prekvapko. Fíííííha..... 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
26. nov 2009

...som zlá, ja viem.... 😔

orsulka
autor
26. nov 2009

kurnik...................

no tak neviem, ale už by som s tym niečo robilaaaaaaaaaa 😉 😉

adulik76
26. nov 2009

a čo ako? poraď, aj my sa snažíme a furt nič..... 😀

orsulka
autor
26. nov 2009

boooooooooooože...to by bolo na dlho.......lebo aj my sa snažime už dost dlho....a nič.......
tak by sme mohli o tomto pokecat a poradiť si, či???? 😀 😀 😀 😀

adulik76
26. nov 2009

no, moc skúseností nemám, som len taká začiatočníčka, čo je to tá skratka DC? Vôbec tomu nerozumiem..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
26. nov 2009

ani mi nehovor........!!!!!! to je na porazenie.......a potom tie dalsie skratky ako OPU?IVF?ISCSI?IUI? PK....OHSS

a DC????? fakt neviem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
26. nov 2009

DC ..... ja viem! ja viem! to je predsa DERMACOL!!!

adulik76
26. nov 2009

tak dermacol ja nepotrebujem, ja mám pleť jak detskú prdelku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 síce som teraz vyhádzaná ako puberťáčka, ale inak je to fakt pravda

orsulka
autor
26. nov 2009

ja mam dermacol....puder.....a potrebujem, lebo inak sa lesknem jak psikove gulky 😀 😀 a ja som s nim spokojnučkáááááá

😉 😉

orsulka
autor
26. nov 2009

som taká hladná, že by som aj paier požulaaaaaaaaaaaaaa ☹ ☹ ☹ ☹

adulik76
26. nov 2009

keby si mala zaváranú kapustnicu ako ja, tak by si si mohla podať prvú pomoc, presne ako ja. 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
26. nov 2009

adulik.......hihihih....asi si dám od Vas poradiť a zavarim 🙂)))))))))))) taká "prvá pomoc" nikdy nie je zlá....

ale zvládla som to až domov a nadlábla som sa fajneho gulasiku s knedlou...mnamiiii!!!!!

a ja idem zajtra do Zvolenaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! huráááááááááááááááá

inak pekny večer......

resp......DOBRE RANO!!!! 😀 😀

adulik76
27. nov 2009

dobré ránko, orsul, uži si tú dámsku jazdu 😀

orsulka
autor
27. nov 2009

adulik....no čaviko......dnes po ranu si opat taxikárka????? 😀 😀 😀

tu jazdu si užijem....tesim sa..... aj ked momentálne neviem, čo urobit, ak sa bude rysovat to stretko s tou kamoskou co by mala cochvila rodit..... ak by sme ju mali ist pozriet bud domov, alebo do nemocnice (neviem ci tam este je), tak neviem co mam robit..... aj chcem aj nechcem......

adulik76
27. nov 2009

dnes som zostala doma, maťo sa odviezol sám. Takže až posledný deň dovolenky by som mohla trocha porelaxovať domka, chystám sa žehliť, vlastne chcela som už včera, len to nejak nevyšlo. A teraz si idem spraviť niečo na raňajočky.

orsulka
autor
27. nov 2009

ja som to zvladla vsetko vcera.....kedže dnes chcem prist z prace, zbalit a ist......bola toho kopa, ale ja som šikovnica šikovna 😀 😀 😀

adulik...dufam, že u teba žiadne zmeny nenastali..........a...nerobila si dalsi testik???????????

tajne som nakukla do albumu, ale je tam len Linduska.... 😉 😉 a dobru chut......

a vcera sa neozvala Neli ani Ivuska......

adulik76
27. nov 2009

zatiaľ je skoro na testík 😉

orsulka
autor
27. nov 2009

no tak dobre...................... nie som teda moc spokojna, ale.... 😀 😀 😀 😀

ale teda nič sa nezmenilo, vsak??????

adulik76
27. nov 2009

nič sa nezmenilo a čo by sa vlastne malo zmeniť?

orsulka
autor
27. nov 2009

adu.........no že by dorazila taka tá hlupa mrcha...... len to som myslela, a ked je to takto...tak už som SPOKOJNAAAAAAAAAAA 😵 😵 😵 😵

adulik76
27. nov 2009

ale na mrchu je ešte skoro, keď ovu bola 17.11, mrcha by mala prísť 1.12

orsulka
autor
27. nov 2009

a este ked sa mi to vysvetlííííííí 😀 😀 tak pochopim.... 😀 😀 😀

a ty co planujes na vikendik?????????? relax?????????

adulik76
27. nov 2009

asi len relax, chceli sme sa ísť kúpať do Brodu, ale asi to odložíme, čo keby predsa? 😕

nelia
27. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Orsul, ja som tu včera ráno bola, len som potom nestííííííííííííííííííííhala ☹... mám toho v robote veľa, zistila som nejakú hlúpu chybu a teraz spätne opravujem výkazy.. bleeeeeeeeeeee 😠
Adulik, 1.12. budeme Tvoju mrchu spoločnými silami odháňať 😀 ... čo ty na to?

adulik76
27. nov 2009

dobre, aký si dáme signál?

orsulka
autor
27. nov 2009

nelinka...........servus mojko..................... bŕŕŕŕŕŕ...oprava výkazov.........

ja som zošokvala, len tak, co sa prace tyka...lebo dosla mi pokuta 66 evri zas za oneskoreny stvrtročny vykaz na danový urad u roku 2004!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 tak oni svine este aj takto dopzadu davaju pokuty, a to bolo len par dni rozdiel.....ale statna kasa ja prazdna a tak ju plnia takýmito nezmyslelnostami odhliadnuc od toho, že sme vsetko zaplatili načas, len nejaký papier im chýba.....juuuuuj...toto ma vie dohriat!!!! 😠 😠

signal......prezvonime si ???? 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre