Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
1. dec 2009

Dobré ránko 🙂
Ahoooooooooooooooooj Labu... dlho si sa neozvala.. ale som veľmi rada, že je Ti už lepšie... ja som si medzičasom prežila to isté, čo ty 😒 , ale asi si to tu čítala.. aj ja sa už veľmi teším na vianoce, no fakt by už mohlo trocha začať mrznúť 😕

Baby, si predstavte, že som si včera zabudla dať tabletku... čo, keď otehotniem??? 😕 😕 😉 😀 😀 ... no a kvôli komu asi???? Môj drahý mangel bol včera doma a zas "upratoval" no a nezabudol odpratať moje tabletky z kuch.linky... 😠 😠 no a ja keď ich nevidím, tak ma to nenapadne (asi preto ich mám pred očami)... no povedzte, zabiť ho je málo, nie? 😀 😀

adulik76
1. dec 2009

neli, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
1. dec 2009

neli, adu.......dobre ranko...🙂)))

neli 😀 😀 😀 😀 tak ide ti, dievča 🙂))))))))))))

inak ja som vcera tiež zabudla dat tabletku na obed.....takže som dala až podvečer...a večer dalsiu.....no čo... 😀 😀

Labu...aj tebe prekráasne Vianoce..... 😵 😵 😵

Adulik...tak si užívaj svet ako gombičkuuu .-)))))))))))

adulik76
1. dec 2009

ja zatiaľ beriem tie tabletky poctivo, hoci ich beriem len tretí deň, ale aj to je úspech 😉

nelia
1. dec 2009

No viete, nemala som poruke ten notes, kt. by mi to pripomenul 😕 😀
Ale vy berte pekne poctivo, pre vás je to teraz oveľa dôležitejšie než pre mňa 😉

adulik76
1. dec 2009

orsul, tak to vyzerá, že opäť ideme do toho spolu, čo? 😉 Len s rozdielom pár dní.

orsulka
autor
1. dec 2009

adulik...veru ano moja...... sak ja sa v sobotu dozviem ako sme na tom...teda resp. už skor vo stvrtok u obvodneho......spon približne :.-)

orsulka
autor
1. dec 2009

ADU.... a s tymi botkami bielymi mas pravdu.....aj to mi vcera vravela ta doktorka, ale som na to zabudla 🙂)))))))) tak aj solarko absolvujem potom neskorsie......

nelia
1. dec 2009

Baby a teraz vám to už musí aj vyjsť!!!!! To je rozkaz a neopovážte sa ho nesplniť 😉

orsulka
autor
1. dec 2009

nelinka......a vieš, ako veeeeeeeeeelmi ťa ja túúúúúúúúžim posluchnut???????

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!

a este kusok viac...... 😉 😉 😉

adulik76
1. dec 2009

orsul, o tých bodkách písala neli, nie ja. Ja som s tým nemala ešte skúsenosti

orsulka
autor
1. dec 2009

aaaaa...tak sorry....................adulik.....

neli...mas pravdu .-))))))))

adulik76
1. dec 2009

nič sa nedeje 😉

orsulka
autor
1. dec 2009

som spat od zubarky......tak super, len čo som došla ma vzala, opravila zubok a doplnila plombičku..... 😉 😉

este som po ceste zaviezla Ferko domov, lebo si vcera na basketbale pokazil pravy clenok - vyron...... 😀 😀
takže ja som sa prave ako tak vyliecila z toho lytka, a teraz Ferko......okrem toho ma narazene dva prsty....každy na jednej ruke..... 😀 😀 😀

a este zavolala dnes svokra na obed na kapustne halusky...mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam....a nemusim varit........ 😀 😀 😀

adulik76
1. dec 2009

orsul, vy sa nejak obaja kaličíte, ešteže dnes nemusíš variť, ešte by si k vašim diagnózam pridala aj nejakú obareninu 😀 😀 - dávajte si pozor na seba 😉

orsulka
autor
1. dec 2009

adu......tak ja som taký záchvat vcera chytila, ked dosiel domov.........booooooooooooooooooože vravim si...!!!!!!!! 😀 😀 aj Ferko sa smial, aj ked ho to bolelo..... že taky dorasany raz jeden potom druhy.....
ved sa snažime davat si bacha......ale....niekedy........ 😉

adulik76
1. dec 2009

najhoršie je to, keď sa to takto nakopí naraz, že?

orsulka
autor
1. dec 2009

adu....ved keby aspon naraz......by sme boli spolu doma a raz by krivkal jeden niečo vziať, potom zas druhy 😀 😀 😀 ale takto!!!!!!! aj vtedy som krivkala sama.....a teraz budem krivuliačika obskakovat...... 😉

adulik76
1. dec 2009

no, niečo podobné sa stalo mojej kolegyni, ona bola doma po operácii nohy a jej muž si dochrámal ruku. A vybrali sa spolu na nákupy do Tesca autom. Muž šoféroval, šliapal na pedále a ona hádzala rýchlosti. Keď mi to rozprávala, tak som sa dosť nasmiala 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
1. dec 2009

Orsul, tak od nás Ferka pozdrav.. nech sa dá rýchlo do poriadku 🙂

adulik76
2. dec 2009

dobré ránko, ako sme sa všetky vyspinkali????? 🙂

orsulka
autor
2. dec 2009

dobre ranko .-))))))))) adulik po Tvojom prispevku o tom soferovani, je mi pekne veselo .... 😀 😀 😀 😀 ale hlavne, že si poradili .-)))))

som vyspinkana...... 🙂 🙂

a sincer už dáááááááááááááávno nebola........

adulik76
2. dec 2009

veru, nebola, dáme jej pár po prdeli 🙂

nelia
2. dec 2009

Dobré ránko 🙂
Ja som sa vyspinkala celkom fajn.. až na to, že ma fest bolí hrdlo ... už 3.deň 😒 😒

nelia
2. dec 2009

Asi nemá miesto v diári 😕 😕 😕

adulik76
2. dec 2009

no, ani ivka moc nechodí, čo síce chápem, keď viem, akú má šéfku. U nás zasa jeden debil kontroluje ranné rozcvičky - dnes ma hľadal, či sa nezašívam vo svojej kancelárii. Vari som blondínka? Ja som bola niekde úúúúplne inde. 😀

orsulka
autor
2. dec 2009

nelinka.....a čo bosá spavas????? 😉 😉 😉

sincer možno ten diár nevie nájst 🙂)))))))

sincerity
2. dec 2009

ahojte dievcata....

tak vidim, ze ma tu spominate 😀 , diar mam.... ale plny 😅 v robote toho moc teraz v podstate nie je tak robim take sprostosti - nie na pc.... takze nemozem sa tvarit, ze pracujem ...
po veceroch robim bakalarku..... lebo vo stvrtok musim odovzdat dalsiu cast....
okrem toho davam dokopy maly vreckovy kalendarik pre obcianske zdruzenie.... nech to moze ist do tlace aby sme to stihli pred vianocami.... takze tak

dnes som si splnila manzelsku povinnost 😀 a marek uz isiel spg odviest... tak uvidime, ci to stihne do tej hodiny.... lebo blava je rano hrozna..... ani nevieme kedy budu vysledky, musi sa tam opytat....

orsul.... pozdrav ferinka, nech sa skoro vylieci....

adu.... ty ides kedy na prve sono.... fakt vam to vychadza tak tusim naraz s orsul.....

orsulka
autor
2. dec 2009

sincer.....ty vycitiš, ked už ti chceme dat po zadku a rychlo prifrčis.... 😀 😀 😀

mas toho ozaj vela, ale tá bakalarka je fakt doležita, takže pekne po večeroch pracuj a pracuj........
ale prosim ťa daj vedieť vysledky.... teda daj vedieť kedy budu vysledky.... 😉 😉

pozdravim Ferka...pozdravim..... 🙂

sincerity
2. dec 2009

veru veru, ja vas citam priebezne... a akonahle sa to schyluje k vyprasku, tak hned pisem.... aby som nevyfasovala.... 😀
vysledky dam vediet.... strasne som zvedava... snad to stihne....

neni toho zase tak vela, len casu je malo 😀 .... ja by som chcela aby mal den 48 hodin.... to by sa robilo!

a informujem, ze v piatok idem zase do skoly.... tak aby ste vedeli, ze nebudem pisat....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre