Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
7. dec 2009

Dobré ránko 😝 ... no z postele som vyliezla cca. pred hodinkou.. cítim sa stále totálne pod psa.. no teplotu nemám.. napriek tomu asi skočím k Dr. pre nejaké antibiotiká.. veď podomácky sa liečim už asi týždeň, no nič nezaberá 😠 😠

dracekmracek
7. dec 2009

ahoj prdelky,nestihla jsem se ozvat dřív,něco pro vás 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

věřím že brzy budete všechny šťastné,posílám pusinku

sincerity
7. dec 2009

Ahojte babulky 😉

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee katuska strasne moc gratulujeme! Maly je krasnucky! Moc vam zelame vsetko dobre!!!

adulik76
7. dec 2009

malý je zlatučký, tak nech ste obaja zdraví 🙂

adulik76
7. dec 2009

Hlásim, že KET v piatok o 11,30 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelia
7. dec 2009

Dracekmracek, gratulujeme!!!!! 😉 Malý je krásny.. pekne sa o neho starajte a sem-tam sa ozvi ako sa vám darí. Nech vám maličký prináša len a len radosť 😅 😅

Adu, super správičky!!! 😅 😅 😅 A dávaš si teda vkladať dvoch?

Ja som navštívila Dr. a vyfasovala som antibiotiká na 10 dní 😒 .. v stredu máme firemnú akciu a budem musieť byť nasucho 😠 😠 😝 ... Ale radšej si tie antibiotiká vyberiem, for the istota..

Orsulka nám asi pekne oddychuje, keďže sa celý deň neozvala..

adulik76
8. dec 2009

dobré ránko,

neli, určite si dám dvoch, lebo sú zamrazení spolu

orsul, len tak pekne ďalej, oddychuj 😉

orsulka
autor
8. dec 2009

dobre ranko.....som Ferka už vystrojila do prace....myslela som, že aj ja dnes už pojdem, ale nakoniec mi neopravili auto a pojdem si pren až dnes...a tak som este ostala doma.......
v sobotu vsetko prebehlo velmi dobre....teraž zas už len čakat......ako vždy 😉 😉 😉

Adulik.......piatoooooooooooooooooooooooooooook!!!!!!!!!! tak toto bude piatoooooooooook!!! super zlatko........ 😵 😵 😵

katuska...vitam medzi nami Lukaška Františka 🙂))))) velmi pekne fotky......a tak ho už len krásne opatrujte 🙂)))))) a veru sa nám aspon z času načas pekne ozvite, nech vidime ako sa mavate 🙂)) posielam pusu....pa

orsulka
autor
8. dec 2009

ha...no tak a este....satnik stoji...v sobotou ho prisli postavit....no akože supeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!! takv nedelu už sme pomaličky stahovali veci do noveho 🙂)))))) fajne...aj kolacik som upiekla, 1x podla receptu, ale vysiel....vyborny....z dzusu🙂))))))

adulik76
8. dec 2009

Orsul, len sa moc neprepínaj a oddychuj. Veru, na piatok sa teším. 🙂

nelia
8. dec 2009

Dobré ránko 🙂... nestíííííííííííííííííííííííííííííííííham ☹ ☹ ... asi tu dnes vôbec nebudem, lebo neviem, kde mi hlava stojí... l 😖

adulik76
8. dec 2009

vyzerá to tak, že som tu nejak celý deň sama 😕

ivkaj
8. dec 2009

Já na rychlo nakukuju a písnu večer, je toho nějak moc 😒

orsulka
autor
8. dec 2009

tak ja osm už navrila, a bola som konecne u kozmeticky a konečne mám obočie 🙂))))))))))))))))

ale inak vegetím 🙂))))

este som sa vam nepochvalila, ale Ferko mal super spg.....hoci v piatok mal tu firmenu akciu a dosiel mierne pod parou.....až sa ho lekar opytal, či by nemal záujem byt darcom..... 😉 😉 😉 nejaky vysledok že N4.....tak ja vobec neviem čo to znamena...... 😀 😀

bambibam
8. dec 2009

Adu dúfam že teraz to už bude úspešné IVFčko ,veľmi by som sa potešila. Veľmi vám to prajem. 🙂

lilienka13
8. dec 2009

ahojte kočky,

tak v prvom rade samozrejme aj ja gratulujem Katuske: k naaaaaaaaadherneeeeemu Lukaskovi 🤐

orsulka: tebe gratulujem k novemu obociu a Ferkovi k super spg 😉 😀 ... proste dokonala dvojica ... 😀 😀 😀

adulik: tebe gratulujem k dohodnutiu terminu na KET a drzim palce v piatok 😉

neli: tebe momentalne asi nemam k comu gratulovat 😒 , tak ta aspon zdravim a prajem skore uzdravenie 😉

lilienka13
8. dec 2009

ivkaj: a tebe gratulujem k tomu, ze si prezila ten odber krvi ... 😀 😀 😀

lilienka13
8. dec 2009

ja mam zajtra skolu a zase 2 pisomky, tak mi drzte palce 😉 ... ale potom uz mam veget az do januara, takze sa celkom tesim, ze to uz budem mat za sebou ...

uz mate pokupene darceky na vianoce? ... ja este nic 😅 ... sak casu dost, ta ne? 😉

tak vam prajem pekny zvysok dna a aj zvysok tyzdna, keby som sa nahodou nedostala k pc ... 🤐

orsulka
autor
8. dec 2009

lili.....ahoj moja...a ja to prajem, aby tie pisomky boli na same jednotky 🙂)))) alebo na A-čka???? neviem ako sa to u vas hodnoti 🙂))))))) a potom ten sladky klud nič neučenia do januara...no super 🙂)

tak ja osobne už mám vsetky darčeky, okrem nejakej tej drobnosti pre Ferka... a to idem riesit tuto sobotu...s kamoskou na nakupy, a potom na dobry obed .-)))))))

adulik76
9. dec 2009

dobré ránko, tak, my ideme zajtra na nákupy do makra. Mám už kúpené dve knižky pre maťa a to je asi tak všetko, čo sme stihli. Tak dúfam, že zajtra to vyriešime na 100%. A potom sa už len jedenkrát vyspím a pôjdeme si pre detičky 🙂

nelia
9. dec 2009

Adu 😕 😕 😕 😕 ... ten čas Tvojho príspevku ma zase trocha zaskočil 😀 ... ano, ano... o nejaké tie 2 týždne nám tu budeš hlásiť //... teším, teším 😉
Lili, dík... to uzdravenie by som fakt potrebovala... včera ma k tomu totiž zase seklo v krížoch, takže dnes som už 100%-ný krypel 😝... a to máme dnes firemnú akciu.. aj bowling.. tak sa už vidím ako hádžem gule jak invalid..
Lili, držím palce na písomky 😉
Orsul, tak s tým super SPG to už ozaj musí vyjsť... vlastne ty by si nám ešte pred Adulikom mala hlásiť // 😉
Bambibam, ako to s Tebou nakoniec dopadlo? Mrcha došla?

adulik76
9. dec 2009

bambi mrcha nedošla, má //

sincerity
9. dec 2009

ahojte babulky

adu.... dakujeme za spravy od bambi, to je uzasna sprava! a oni boli na ivf, alebo prirodzene sa im to podarilo? Na svete predsa len existuje mala spravodlivost! Drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku.

a adu samozrejme, super, ze mate termin, budeme sa modlit aby vsetko dobre dopadlo a ty si nasledovala po bambi s //

a po nej samozrejme orsul 😉

nel..... chuda, tiez sa to na teba nejak kopi... snad to skoro prejde a cez vianocne sviatky si uzijeme pohodu

u nas nic noveho... cakame este tyzden na tie vysledky od urologa... snad sa nieco dozvieme a budeme mudrejsi....

no co sa tyka darcekov.... tak ja mam najviac pre seba 😀 ... marekovi este ani jeden, pre lax jeden, pre svagra tiez, inac nic... tak neviem kedy to postiham....

a este nas caka fotenie s lax... tentokrat interier s holym bruskom 😀 , tak snad z toho nieco bude.

adulik76
9. dec 2009

konečne tu aj všetky zablúdite, ja som tu bola včera sama ako taký prst 😕

noemarta
9. dec 2009

dobre rano babenky,
nooo konecne same dobre spravy !!!
Orsul, drzim velmi velmi palce aby ste mali pod stromcekom ten najkrajsi darcek, a a a potom uz Ferkovi nemusis nic kupovat, iba maleeee topanocky.... hi hi
Adulik, aj Vam moc drzim palce aby vsetko o.k. dopadlo a tiez sa tesili z kraasneho darceka pod stromcekom.
Nel, ty sa ryyychlo daj do kopy a sup sup zaraaabat babatko... hi hi
Nooo a ty moja zlata Sincerity, u vas zatial nic noveho, ale priiide aj na vas, ver mi !
A co sa tyka darcekov, som na tom podobne, skoro este nic nemam, a hlavne nemam vybavene deti, vcera som bola v draciku asi hodinu a pol a ledva som vybrala nejake dve hry, fasa....

orsulka
autor
9. dec 2009

ahojte dievcatka moje prenádherne...!!!!! 😵 😵 po dvoch dnoch, co som tu nebola, akože celkom fofry......ale z najhorsieho som a už vyhrabala.........
noe...že aj zavitas moja 😀 😀 😀

bambi...velká gratulacia...... 🙂 🙂

neli....ty by si mala ostať doma a poriadne sa dať do poriadku, lebo na miesto peknych Vianoc sa budes dopavat liekymi...... neviem si s takymi križami predstavit hrať bowling.... 😕 😕 no porozmyslaj moja....ci to stoji za to.....

sincer....a o pekne si si kupila na vianoce??????? 😀 😀 😀

adu.........ja už sa toho piatku neviem dockat!!!!!! budete tam v piatok este volat, že ako sa rozmrazili???, alebo aky je tam postup?????

adulik76
9. dec 2009

orsul, kázali mi rovno prísť na 11,30 - tak sa to dozviem asi až tam. Mala som pocit, akoby lekár ani len nepredpokladal, že môžu neprežiť rozmrazenie. Nuž, uvidíme 🙂

sincerity
9. dec 2009

orsul.... ved pekne.... to vies najlepsie si viem kupit sama 😀

orsulka
autor
9. dec 2009

adulik......tak to je super.....inak ja tiež nevidim žiadn dovod, preco by to malo byt inak 😉 😉 😉
a potom ostavas doma??????? PN ???? ,alebo dovolenka???????

sincer....oprava....čo pekne si si kupila ??????????? 😀 😀

sincerity
9. dec 2009

no ja som si cisto nesebecky kupila dva svetriky, koralky, a podobne veci 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre