Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
4. jan 2010

Adulik, ako sa cítiš/cítite? Kedy ideš k Dr.?

adulik76
4. jan 2010

cítim sa celkom fajn, stále spím, bolia ma kozy, ale nejaké väčšie ťažkosti nemám. A k dr. idem 15

orsulka
autor
4. jan 2010

AHOJ Adulik......odkažem...zajtra s nimi budem .-)))))))
tak sa mi zdá adi, že sa ti dari aj dlhsie pospinkat 😉 😉 😉

adulik76
4. jan 2010

moja, v sobotu som zaspala o 20,00 do nedele do 8,30 a potom som si ešte v nedeľu schrupla 2 hodinky 😀

nelia
4. jan 2010

Adu, tak nech Ti to takto ďalej vydrží.

adulik76
4. jan 2010

už som ako medveď uložený na zimný spánok 😀

orsulka
autor
4. jan 2010

ADULIK......no možno to bude tym, že už spis za dvoch...hihihih 😀 😀 😀

adulik76
4. jan 2010

dúfam, že to tak aj je 😉

nelia
4. jan 2010

alebo za troch 😉

adulik76
4. jan 2010

zas to nepreháňajte 😀

orsulka
autor
4. jan 2010

ved o chvilku budeme vediet vysledok !!!! 😉 😉 😉

ivkaj
4. jan 2010

Čaute, hlásím se též z práce aby ste nemakaly samy ;o)

Adu, já ti to volno zak závidím ;o)

Orsul, jak se mají Chvojničáci?

Nelia, už jste začli s tou očtistnou kůrou?

Bubli, i tobě potichounkou gratuluju 😉

orsulka
autor
4. jan 2010

ivik...ahoj bambulka pracovita 🙂 🙂

Chvojničaci sa tiež s vervou tento rok chystaju na babo....teda resp. už od min. roku kedy bol Viliam na operacii krčovej žily vo vajičku......a Ladka bola v decembri na HSG....zistili jej jeden vajcovod menej priechodny, ale zpriechodnili ho pod tlakom....a este je tam vysoka praavdepodobnost endometriozy.....dievča im tam od bolesti odpadlo - chudatko.....ale s tou jej postavou..... a teraz v januari ide na laparku, a budu jej odstranovat polip na maternici, plus odstranenie tej endometriozy a asi aj zrastov.....

no a potom sa uvidi čo dalej.....s Ladou sme na Silvestra boli neopitelne!!!!! hihihih....pili sme co bolo a nie a nie sa poriadne opit a ist spat....tak sme zalomili ako posledne o siestej rano 😀 😀 😀 😀

nelia
4. jan 2010

Ivka, tak vitaj v práci aj ty 🙂
My sme s tou očitstnou kúrou začali práve dnes... zatiaľ to zvláda aj polovička... dokonca bez frfľania.. tak dúfam, že mu to vydrží 🙂.. a vy beriete tie bylinky?
Chúďa Ladka... tiež to teda nemá ľahké... ale držím im palce, nech sa im napriek tomu čoskoro zadarí.
Ja som teda opitelná bola a preto som zaľahla niečo pred 3 😝 .. no o pol 5 som sa zobudila, lebo mi išlo hlavu rozdrapiť.. dala som si preto ibáča a ráno som sa zobudila ako rybička 😀

adulik76
4. jan 2010

no, tak ja som nepila nič - to sa ale čudujete, čo?????

orsulka
autor
4. jan 2010

Adu....a to už preco si nepila?????? .... 😀 😀 😀 😀 😀
tak ja cez to vsetko co sme popili......že nič mi nebolo, ani žaludok, ani hlava ..... len som bola nevyspata....za 48 hod. som spala 6 hod.!!!! ale po ranajkach sme si šťúrili za jeden....vyrovnali sme stav krvi v alkohole a bolo dobre dalsich 21 hodin.... 😀 😀 😀 😀

adulik76
4. jan 2010

ja tak popíjam čajíček, mliečko, citrusovú šťavu a tak.... to sú teraz nápoje, čo majú fakt grády 😀

orsulka
autor
4. jan 2010

adu...hihihih.....hlavne je, že aj taketo chutia......a možno aj viac ako nejake alko nápoje .-)))))))

adulik76
4. jan 2010

však chutia ako chutia, na vianoce som robila vaječný koňak a nemá ho kto piť. A ja by som si tak dalaaaaa 😝

orsulka
autor
4. jan 2010

mne priniesla moja mamina...tak som vcera robila - Angeliku kavicku, aj so slahackou.....aj s vaj, konakom...že mnam .-)))))))))

adulik76
4. jan 2010

len mi rob chute - ja teraz nemôžem ani kávu, ani koňak

orsulka
autor
4. jan 2010

adu......a mas na kavu aj chut??????? a preco vlastne nemožes kavu?????? či len tak pre istotu?????

adulik76
4. jan 2010

na kávu nemám vôbec chuť - ale čítala som aj na nete, že káva odvodňuje a v tehotenstve sa moc neodporúča. Tak nechcem zbytočne riskovať.

orsulka
autor
4. jan 2010

adulik.....dik za vysvetlenie.....
to viem, že odvodnuje......ale vela kočiek mi povedalo, že pilo kavu v tehu, ale oni otehotneli normalne.....a ja uplne chápem, že v nasom a teraz hlavne v tvojom pripade netreba nič riskovat......
a je fajn, že na nu ani nemas chut 😉

weronika131
4. jan 2010

je tu niekto, kto ide na druhe IVF???

orsulka
autor
4. jan 2010

weronika......ja momentálne nie.....

adulik76
4. jan 2010

robím pre to všetko, tak kvôli nejakej káve si to nenechám pokaziť, nie?

weronika, ja sa tiež nechystám, ja som po KET

orsulka
autor
4. jan 2010

adu...veď presne tak.....
a ja tento rok, že vobec neviem čo sa ide diať.......vobec....ani paru nemám....ani neviem čo chcem robit, co sa pustiť, čo čoho nie....taká som volajaká nijaka..... 😝 😝 😝 😝 stale mi chodi rozum po tej adopcii....
musim doma hodiť reč

adulik76
4. jan 2010

tak už nebudú žiadne pokusy?

orsulka
autor
4. jan 2010

adu...toto keby som ja vedelaaaaaaaaaaaaaaa 😔 😔 😔 ani neviem co mám robit......asi najhoršie na tom je, že ani nemám žiadne pocity, alebo niečo.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre