Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
26. jan 2010

Nel, asi je to normalne, ale vies, nikdy som tehoska nebola, inac este stale tomu neverim, ze sa nam to podarilo, tak taketo pocity nepoznam.
ja idem zajtra zubarke, na kontrolu, ci naaahodou necucia maly moc zo mna, a mam v cudu zuby, ale tak necitim ziaden kaz, tak uvidim, ako dopadnem.
ja sa totiz zubara straaaaasne bojim. to je najhorsi moj lekar.

laxity
26. jan 2010

ahojte babule

minka...držím silno palce, nech všetko dobre dopadne 😉

adu...no vidíš, že všetko ide ako po masle 🙂

noe....som tu, ležím v posteli, bo ma chytila včera nádcha, tak nech to nie je ešte horšie. A s tým zväčšovaním bruška sa netráp, mne začalo rásť tiež až neskôr a prvé pohyby som začala cítiť až v 20tt. A to priberanie tiež, ja som prvé tri mesiace schudla 2 kg a až potom som pomaly začala priberať. Ja som schudla na 54kg a v 16tt ako si ty teraz som mala o 0,5kg viac...takže si na tom dobre neboj. A na tie kilá ešte budeš frflať, ja mám teraz 69kg...na parádu 😀, ale našťastie to mám len v bruchu a trošku tvár 🙂

ostatné baby...držte sa 🙂

noemarta
26. jan 2010

ahoj Lax,
len pekne odpocivaj, vykuriruj sa, nech si do porodu fit. boooze, to uz je len take cakanie ze kedy to pride coo.
a Lax, mas zaplatenu epiduralku ci nie??
a co kocik, mas uz??

nelia
26. jan 2010

Noe, zubára asi nikto nemusí, to je fakt 😒 .. ja mám termín až na marec, ale mám momentálne nejaké opuchnuté ďasná... raz za čas to mávam 😖
LAx, tak pekne ležkaj a oddychuj, nech Ťa to nechytí ešte viac. Čaj s medom a citrónom a šup do postele!! 😉 🙂

laxity
26. jan 2010

noe....no s tým čakaním máš pravdu, ale ešte je malá malá, tak musí ešte vydržať. V piatok ideme prvýkrát na Kramáre, tak sme zvedaví čo sa dozvieme. Epiduralku nemám zatiaľ, ale pre istotu si ju chcem dať a či ju použijem to neviem...dúfam, že nie a peňiažky sa mi vrátia 🙂. Kočík ešte nedorazil a tento týždeň by mal prísť, aspoň tak nás informovali. Ale nechýba mi tu, iba by tu teraz zavadzal a aj tak nemám ešte taký dobrý pocit, aj tú postieľku keď vidím prázdnu 😒 , ale tak čo chvíľa sa to zmení. A ty vieš kam pôjdeš rodiť?

noemarta
26. jan 2010

Nel, ja som bola naposledy u zubarky, ani to radsej nenapisem, paaar rokov dozadu, takze preto tie obavy...

nelia
26. jan 2010

Ja mám so zubami vždy kopec problémov, takže 1-2x do roka k zubárovi idem... bohužiaľ 😒 .. ale neboj, určite to bude dobré...
Lax a koľko sa za tú epidurálku platí?

laxity
26. jan 2010

nel....snažím sa, čajíčkujem, sirup pijem...tak snáď zajtra to už bude ok. Ja som mala vždy zúbky bez jedného jediného kazu a piškóta mi urobila 4 kazy ☹ , to bolo tiež vtedy a to mi kázal prísť ešte v siedmom mesiaci, ale už som nešla, beriem stále vápnik, tak dúfam, že sa už nič nepokazilo...neznášam zubára, aj keď ten môj je veľký fešáááák 😎

noemarta
26. jan 2010

ja som mala zatial vzdy zuby bez problemov, tak som zvedava ako zajtra dopadnem.
Lax ja mam teraz nejaky zmatok ze kam ist rodit, rozhodujem sa medzi antolskou a ruzinovom. ale skor asi antolska, ale lekara vobec neviem. chodim na tie kurzy pre tehotne a tam sa dost o tom rozpravame, takze zatial neviem. jedna povie tak, druha tak, moj lekar inak...... 😒
a tiez by som chcela bez epiduralky, tak hadam to zvladneme. a kolko ma mala teraz, ked je furt malicka?

orsulka
autor
26. jan 2010

LAX....JUJ...mojko...prajem rýchle uzdravenie ..... 🙂

mne zubar vychádza teraz na februar, bude cistenie kamena plus preventivka...... a toto ja mam tak nejak v pohode stym zubarom....len keby sa mi ten kamen netvoril jak blázon.....aj keby som fakt umyvala po každom jedle, tak sa spravi 😠

NEL.....kup si LACALUT...ked mas taketo dasienka...je sice draha pasta, ale naozaj pomože.... 😉

laxity
26. jan 2010

orsulka....ďakujem, aj mne naposledy čistil zubný kameň, ale to sa celkom dá, nie?

noe...fúha, no neviem, to sa už musíš sama rozhodnúť, ono je to aj tak všade rovnako, odrodíš, štyri dni vydržíš a ideš šťastná domov 🙂 . Neviem koľko má malá teraz, naposledy mi povedali v 30tt vtedy mala 1470g, tak neviem. Ale rátal mi to a v čase pôrodu by mala mať 3300g, tak to je taká normálna hmotnosť. Malá som myslela tak, že keby sa vypýtala na svet už teraz 🙂

noemarta
26. jan 2010

to nech este pekne vydrzi,no nie??? ved jej je tam hadam dobre.
zacinam byt akasi hladna, jeeej, ved to uz je obed. chvala bohu, dnes mi to uteka akosi v pohode.

laxity
26. jan 2010

noe...nech len vydrží ešte, veď aj sincer musí byť vtedy doma 😀 . Ale keď vydím, ako tam má už málo miesta, že zrazu na brušku len sem hrb tam hrb je to sranda 😀 . Ja chodím na cvičenie pre tehotné a jediná idem rodiť na Kramáre a ostatné skôr do Ružinova, lenže ja som mala v Ružinove zlú skúsenosť s jedným dr., tak som úplne vyradila Ružinov a Kramáre ani neviem prečo...možno práve preto 🙂

tak brú chuť prajem 🙂

orsulka
autor
26. jan 2010

lax.....ten zubny kamen je fakt pohoda....to sa da vydržať .-))))))
a tak ja si myslim, že ty si to pekne v pohode potiahnes pekne do tej 40 tt...... a 3300 je fakt dobra vaha...nie je čo riesit....

😉
noe...veru dobru ghut 🙂))) ja už mám po nej....a tesim sa domov na dobru polievocku.....
a hadam ten elektrikar co je u nas, tam už nebude.... 😒 😒 včera totižto robil jednu zastrcku aj s buranim steny...cca 3,5 hod......uff-uff-uff......taky trosku pomalsi...no , ale , kamarat .-))))))

nelia
26. jan 2010

Orsul, chvíľu som aj používala ten lacalut, ale teraz používam Paradontax... je to tiež dosť drahé a dosť hnusná pasta, ale zvykla som si... musela som, keď nechcem, aby mi v 40-ke vypadali všetky zuby 😝
Noe, segra rodila v antolskej a bola celkom spokojná.

adulik76
27. jan 2010

dobré ránko, dnes opäť prvá???? čo sa to deje?

k tým zubným pastám, my používame elmex a sensodyne a sme s nimi spokojní. Ono tie drahšie pasty majú asi čosi do seba. Teraz som sa dozvedela, že kolegyňa z roboty, čo mala chlapca cez IVF pred 4 rokmi, je tehotná.

nelia
27. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Adu, a otehotnela prirodzene či zase cez IVF?

adulik76
27. jan 2010

cez IVF čakala dvojčatá - chlapcov, ale narodili sa skôr a ten jeden zomrel. Tak mali len tohoto jedného a teraz čaká druhé bábo a určite to je prirodzene

minka051
27. jan 2010

Ahojte dobré ránko prajem 🙂
Tak zajtra je môj deň D 🙂 držte mi palce.

adulik76
27. jan 2010

minka, budem na teba myslieť

nelia
27. jan 2010

Minka, budeme 😉

orsulka
autor
27. jan 2010

ahojte moje.....som v druhej firme, a konik mi tu slape jedna radosť...takže problem bude asi v mojom PC 😠 😠 zavolam technikovi, nech sa mi na to skusi pozriet...dnes rano som pustila aj kontrolu na virusy a červy, makal skoro pol hodiny, ale chvala bohu nenašiel nič...takže PC čiste.....a dalej si neporadim, len ked zavolam technikovi...

MINKA.....tfuj-tfuj-tfuj.....

ja som teraz akože v takom "nič nerobení"......ale ozaj len čo sa tyka otehotňovania....inak sa nejak nezastavim...ani v praci, ani domka......a dni mi ubiehaju tak nejak rýchlesie......tým pádom aj stárnem rýchlejsie... 😀 😀 😀 😀 aaaaaaaaaaaaaaale to je jedno....

tak som Vas aspon pozdravila.....a idem sa presuvat na nakupy a spat do Novák....

zatiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂)))

a vsetky Vas pozdravuje Ferko..a..........ADULIK - nech sa velmi opatruje - povedal .-)))))

minka051
27. jan 2010

moc moc ďakujem ste zlaté 🙂 🙂

orsul tak ty sa tedy nabeháš 😀

orsulka
autor
27. jan 2010

minka...ale mám auto ...tak to celkom ide.....
len vonku je straaaaašna kosa!!!!!!! a kym sa zohreje auto tak vystupujem...hahahahahaha

minka051
27. jan 2010

No tak daj pozor!!!!! aby ti ruky o volant neprimrzli.... U nás je tiež poriadna kosa ale aspoň svieti slniečko.. No zajtra má byť hnusne. Vraj vetrisko sneh 😠 No som na tú cestu už zvedavá...

nelia
27. jan 2010

Na zajtra veru hlásia kalamitu... Minka, dúfam, že tú cestu v pohode zvládnete 😉
Orsul, ani ja sa akosi neviem odhodlať zavolať do centra na konzultácie, čo ďalej... ale vo februári zavolám.

minka051
27. jan 2010

nelia tak dúfam že tá kalamita začne až poobede to už budeme dúfam doma. len nech to zatial vydrží ako to je ale počasie je nevyspytateľné 😠 . No budeme opatrný pekne pomaličky. 🙂

adulik76
27. jan 2010

orsul, že ferka pozdravujem a opatrujem sa.

ešte som nešla dnes spať, lebo som teraz maťa vystrojila do školy, má obhajobu semestrálneho projektu a večer o 18,00 má tú matiku. No, nech už to má konečne z krku. Vyzbrojila som ho mojimi pľuvancami pre šťastie, hádam to pomôže. 🙂

nelia
28. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Adulik, dnes som Ťa predbehlaaaaaaaaa 😉 ... aj u vás tak kráááááááááásne sneží?
Minka, tfuj tfuj tfuj... myslíme na Teba!!! 😵 😵 😵 😵 Cesty vyzerajú zatiaľ celkom v pohode, tak dúfam, že to zvládnete ľavou zadnou 😉

sincerity
28. jan 2010

ahojte babulky 😉

to nam zase nakydalo snehuuuuuuuuuuuu 😅

nejak na vas vobec nemam cas.... dobieham minuly tyzden, je toho vela.... zajtra idem tiez do skoly, aj v sobotu.... okrem toho mam v sobotu skusku.... no otras... uz nech je po tom...

orsul.... tak ten tvoj Ferino... je to cislo.... ze ho aj my pozdravujeme 😉

minka... budeme silno na teba mysliet!

nel.... no u nas cesty nic moc, cestari zase niekde spia..... ty si uz v praci?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre