Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
22. feb 2010

no jasne, ty abstinovat musis moja teraz 😉

ano tatino videl malicku po porode, niesla som mu ju na chodbu 😵
skoro odpadol 😀

ivkaj
22. feb 2010

Jéééééééééé, já to věděla ;o)
No tak, já sice bude doma sama, ale snad mě nikdo neodsoudí když si na zdraví Natálky připiju sama 😎

orsulka
autor
22. feb 2010

sincer....supeeeeeeeeeeeer !!!! podla mna jej treba pekne pripiť na zdravie na celý život !!! 😀 😀 😀

a ty si kde teraz???? v praci???? či už "nasávaš" ??? 😀 😀 😀

nelia
22. feb 2010

Ivka, my Ťa odsudzovať nebudeme, neboj 😉
Sincer, tak už chápem, prečo nebol pri pôrode 😀 😉 ... však o pár dní ich bude mať doma, tak bude mať o zábavu postarané 😀

sincerity
22. feb 2010

ja uz makam dievcata 😀

tomu ver nel 😉 inac sak ja musim kupit este ten kolotoc 😅

nelia
22. feb 2010

Sincer, no ano, musíš byť zodpovedná krsná a ten kolotoč kúpiť 😉
Kde ste babule???? 😕 😕

adulik76
22. feb 2010

supeeeer, pozdravujem lax a vítam medzi nami natálku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Hlavne, že to mala rýchlo za sebou.

my sme na tom tiež dobre, podľa sona som 12+6, podľa cyklu by som mala byť 12+2, tak asi nejak rýchlejšie rastieme, alebo čo.. Na ďalšiu poradňu mám ísť o mesiac. Pozerala som si výsledky minulých odberov a PAPP-A mám hodnotu 1612, len som sa zabudla opýtať dr., či je to dobré, alebo zlé a tak teraz pátram po nete.

nelia
22. feb 2010

Adulik, to je paráda... teším sa s vami, že je všetko OK 😵 😵 😵 .. a čo, už ste sa dohodli, či nastúpiš do roboty?

adulik76
22. feb 2010

hej, od pondelka 😉

nelia
22. feb 2010

Tak to je super... ale dúfam, že to s robotou moc preháňať nebudeš 😉

adulik76
22. feb 2010

nebudem sa moc pretŕhať, budem pracovať len takým rekreačným tempom 😉

nelia
22. feb 2010

inak ani som vám nespomínala, že dnes bola moja polovička zaniesť TV Kuzminovej... od firmy ako sponzorský darček (keďže sponzorujeme aj olympiádu) 🙂 ... a ona má toho malého syna, tak ten sa najviac vytešoval, keď telku montovali... veľkú 55-ku tuším..

adulik76
22. feb 2010

no super 🙂, ten malý je celkom podarený

nelia
22. feb 2010

dnes padám o hodinku skôr domov... tak pekný večer 🙂

adulik76
22. feb 2010

pekný zvyšok dňa 🙂

ivkaj
22. feb 2010

Teda tomu se říká pracovní morálka ;o)

bublinkaa2
22. feb 2010

Ahojte babenky... 🙂

Lax - z celeho srdca gratulujemeeeeeeeeeeeeeee!!!!! A vitame Natalku na tomto svete... Prajeme jej vela vela zdravia, stastia a uspechov na tomto svete.... Krasny datum... 😉

Adulik - tesime sa, ze sa mate takto k svetu... 😵 😵 😵

Neli - nevolnosti Ta este obchadzaju...? 😀 Ako sa inak citis?

Pozdravujem aj vas vsetky ostatne... 😵

My sa mame zatial dobre, chodime poctivo pondelky plavat a cvicit, tak sledujeme pokroky... Krpec sa obcas uz snazi po nas opakovat niektore slova, co ma niekedy dost zaskoci... 😕 Ale je to sranda... 😀 Pekny vecer zelame... 🙂

lilienka13
22. feb 2010

ahojte babulky ...

lax: gratulujeeeeeeeeeem, nech ste obidve zdravucke a v pohode, aj s ocinkom 😉

sincer: tebe gratulujem k dobre odvedenej praci 😉 ... nechces si na to zalozit zivnost? 😀 😀 😀

adulik: tesim sa, ze je vsetko ok, tak nech to tak pokracuje az do zdarneho konca ... 😵

orsulka: ako sa mas moja?

ivkaj: neboj, ani si nestihnes zvyknut, ze si doma a mesiac uplynie ako voda ... 🙂

... no a mna dnes navstivila mrcha 😝 ... ale chvalabohu to neprezivam nejako tragicky, lebo som sa nejako naprogramovala, ze otehotniem tohto roku v aprili 😉 😀 ... citala som si horoskop na tento rok a tam mi vyslo, ze april je najvhodnejsi cas, aby som pocala dievcatko - to tam bolo doslova napisane 🙂 ... a jedna moja teta sa tiez vyjadrila este davnejsie, ze ked som potratila minuly rok v aprili, tak tento rok v aprili otehotniem 😕 ... tak drzte palce, aby to vsetko tak vyslo a aby som sa pridala k nasim stastnym tehulkam ... 😉

lilienka13
22. feb 2010

bublinka: vasa malicka je fakt rozkosna a pekne je ostrihana ... kto ju strihal? ty? ... a ze vraj snehuliacik 😉 ... ved je vacsi ako vy dve dokopy ... 😀 😀 😀 ... mate sikovneho ocinka 😉

nelia
23. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Bublinka, nevoľnosti ma zatiaľ našťastie obchádzajú... klop, klop, klop.. ja totiž vrcholne neznášam komunikáciu s WC misou 😝 ... inak cez víkend som u našich omylom zjedla pokazenú paštéku a celý deň som čakala, kedy to zo mňa vylezie... ale našťastie to môj žalúdok zvládol a strávil to v pohode 😵
Malá Lucinka je krásna a som veľmi rada, že už opäť chodíte plávať 😵

orsulka
autor
23. feb 2010

ahoooooooooooooj vsetky....🙂))))

lili....mam sa celkom fajn, aj ked som vyťažená skoro celu časť dna, tak je to aj dobre....čas ryhclejsie ubieha a stale je co robit .-))))))) a ty este prazdninujes????
ja držim mooooc palčeky na ten april....no a pokial to más už aj v horoskope, tak verim, že je to TUTOVKA!!!! 😀 😀 len sa asi moooc velmi na ten april nesustred, lebo ved vieš, že niekedy kto chce až moc velmi...tak....... 😉 😉 aby si nakoniec nebola tehu už v marci .-)))))))

Neli.....tak super žaludok, ked zvladol pokazenu pašteku !!!! uff.....to by som sa ozaj bala 😝 😝

Adulik....takže už aj Mato suhlasil s nastupom do prace??????
alebo on o tom este nevie ??? 😀 😀 😀

Sincer.....ako krstná ???????????? nejake novinky???????? kedy ide Marek na tu kontrolu zas??? som nejako pozabudla.....

Lax.....Ferko velmi krasne pozdravuje, tesil sa včera, ked som mu povedala.....on hned, ked som mu povedala že Katka - tak že Hrasková?????? hihihihihih......nechápem prečo si Lax aj Sincer pamata hlavne podla priezviska 🙂))))))

mam od svokry krááásnu fotečku Ferka, ked bola maly...včera som ju dala do ramiku...a vravim...aj kcem take babo už....a Ferko.....AJ JA !!!!! tak nech sa už ten božik nad nami zlutuje!!!! 🙂 🙂 😉 😉

nelia
23. feb 2010

Orsul, ja Ti moc držím palce, aby sa božik už ozaj zľutoval, lebo vy si to veľmi zaslúžite 😔 .. a idete teraz niečo riešiť či Ferko sa musí ešte zotaviť?

adulik76
23. feb 2010

dobré ránko,

orsul, samozrejme, že maťo o tom vie, že idem do roboty. Bude ma totižto voziť ráno tam a poobede domov.

bubli, nemám slov na tú vašu malú, je to taký malý škero 🙂

lili, tak nech ti to v apríli vyjde, alebo ako vraví orsul, tak aj v marci 😉

neli, tak je dobre, že ti ešte nič nie je. Mne začali tie moje "stavy" až po srdiečku, ale každý organizmus je iný.

orsulka
autor
23. feb 2010

adulik...dobre ranko aj tebe 🙂 🙂

u nas atmoška v praci pod bodom mrazu.......sef je neskutočne unaveny a otravený z tohoto celkoveho kolotoča aokolo vsetkych jeho firiem.....normálne na nom vidim, že už nemá ani chuť pokračovat.... ☹ ☹ ☹ je aj nervozny, a tak dokonca si " sem tam" zliznem pohlad "od spodu" aj za veci za ktore nemožem.....ale čo...

Neli.....som mu vravela o tych vitaminoch od Lax...tak napodiv suhlasil bez reptania, akurat sa nerozhodol, ci che aj on 😀 😀 no a musim mu pripomenut, že co a kedy a ako....ale rozmyslam, že tie navstevy a objednavky do CAR-ov nechám asi až po tej jeho lyžovačke...takže niekedy v polke marca.....to by mal byt aj sef na dovolenke, tak nebude taky frmol...si myslim......takže už by sme sa mohli rozhybat 😉

adulik76
23. feb 2010

orsul, to by bolo super, keby tie vitamíny pomohli, ani nevieš, ako moc vám to prajem

...no, ja idem čosi papať

orsulka
autor
23. feb 2010

adulik......aaaaaaaaaaale vieeeeeeeeem!!!! 🙂 😉 dobru chut .-))

nelia
23. feb 2010

Adu, dobré ránko 😉
Orsul... Ferko si teda trúfa na tú lyžovačku? Nohu už bude mať v poriadku?

orsulka
autor
23. feb 2010

nELI......ano...stale si trufa....poctivo maka na stacionarnopm bicykly, aby spevnil stehna...a od zajtra ide aj na rehabilitácie a aj od zajtra si vybavil na každe rano od 6 do 7,00 plavaren, aby mohol plavat.....
uprimne povedane, ani si neviem predstavit, ako a co by sa stalo, keby nemohol isť......to by bol veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi smutný, lebo fakt sa snaži urobiť maximum......už dokonca aj chudne 😀 😀 lebo sa odvažil a vraj pribral 3 kg.....

nelia
23. feb 2010

no ja niekedy obdivujem tých chlapov, čo dokážu pre šport urobiť.. keby také veci dokázali urobiť pre nás... 😝 😕

orsulka
autor
23. feb 2010

Neli...... 😀 😀 😀 tak nad týmto sa nejdem ani zamyšlať.......zbytočne - hoc pravdive...

😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre