Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
24. mar 2010

a začinam mať pocit že tá hysteroskopi tento mesiac nevyjde........iba ak by ma lekar zobral na operaciu hned v utorok.....ale tomu budem este len v pondelok poobede volat, ak budem mat vysledky z krvi na HIV, a z interneho......vo stvrtok nemožem ist na operaciu, lebo tam nema kto so mnou ist, kedže Ferko je zas objednany do B.B na vysetrenie na reflux a žaludok.....a ten dalsi tyžden už by som mala dostať menzes..... 😠 😠 😠 no asi to nejdem riešiť a uvidim ako to cele pojde nejako samo.....tak neviem, potom už snad dva týždne hooore-dooole..... 😉

adulik76
24. mar 2010

oki, telefón na mňa máš.

orsulka
autor
24. mar 2010

jj...v pohodke zlatik..... 🙂 rada by som vas zas vidiet ....aj tvoje brusko !!! 😀 😀 😀

adulik76
24. mar 2010

predstav si taký malý súdok s mojim ksichtíkom a už vieš, ako vyzerám 😀

orsulka
autor
24. mar 2010

ADU ..... ALE LIVE JE LIVE 😉 😉

adulik76
24. mar 2010

no, tak to máš pravdu, fakt by som sa potešila, keby sa vám podarilo staviť sa aspoň na kávu

orsulka
autor
24. mar 2010

baby...hovori vam niečo liek Bravelle ??????? je to tiež na stimulaciu ako aj menopur, gonal ci puregon...poculi ste už o tomto lieky????? jeho vysledkoch a podobne?????

ivkaj
24. mar 2010

Ahojte, jak pak se máte?

Adu, a nebudeš dávat pupík do alba? Ať se můžeme podívat 😉

Nelia, co ty, vezme tě Dr. na kontrolu?

Orsul, tak to tom léku jsem nic neslyšela, ale vygůglila jsem tohel http://www.lekarna.cz/bravelle-75-iu-30x75ut-so...

orsulka
autor
24. mar 2010

ivik...ahojček 🙂))) dik za info...ja som to tiež na sla na nete......je to presne to iste ako v čestine , len v slovenčine 🙂)))) už som tej kočke zkopirovala 🙂))))

v piatok mate kedy mate zpicha v CAR?????? do ktoreho to vlastne chodite???????

ivkaj
24. mar 2010

Už jsem si myslela, že je to pro tebe 😉

V pátek mám být v CARu před 11h. Dr. toho má hodně, tak jsem zvědavá jak dlouho tam budu čekat. Ale jdu sama a beru si knížku, tak mi nebude vadit, že tam sedím. Když jsem s P. tak je to horší, ten spěchá do práce. A jinak chodíme do Podolí.

orsulka
autor
24. mar 2010

Ivka.......tak knižku pod pazuchu to urcite .-)))))) tam kde som chodila ja, tak som nejak dlho nikdy nečakala, uvidim ako to bude zajtra v tom druhom centre.....

a ides sa teda dohodnut že co a ako dalej???? alebo už aj rovno žiadost napisat......?????????? alebo ?????

ivkaj
24. mar 2010

Noo, teď když mám spoustu volného času mě už čekání nestresuje;o) Posledně nás třeba objednali na 8.30 a při tom byl Dr. na sále ještě v 9h.
Jak dál jsme se vlastně dohodli posledně - spermio se o moc nezlepšilo (takže na IUI to není). Pokud nám bude osud přát, tak si jdu pro rozpis stimulky ;o) Tak nějak mě to jarní počasí nabíjí energií a obrovským optimismem. Jen doufám, že si zase nenabiju 😝

orsulka
autor
24. mar 2010

Ivka......tak aj podla štatistik je to vraj tak.....že jak sa vsetko prebudza a nabija, tak aj IVF v tomto čase su velmi uspešne.... 😉 ...... 😉 .. 😉 ....tak hold také su štatistiky.....

P. bude este pokracovat v tych bylinkých, alebo ho to po kontrole totalne odpisalo ????????

adulik76
24. mar 2010

v podstate tou jarou máte pravdu, ja som tiež ivf-ko podstupovala v apríli a embryjká sa vydarili 🙂

orsulka
autor
24. mar 2010

hihihi....však vravim .-)))) 😉 😉

ivkaj
24. mar 2010

Tak fajn, mám taky v plánu zvýšit statistiku úspěšných IVF provedených na jaře 😵

No, uvidíme co P. u číňanů řeknou. Nechám to na něm, konec konců jsou to jeho penízky.

orsulka
autor
24. mar 2010

ivik..... 😉 😉 😵

adulik76
24. mar 2010

práve som sa vrátila z obeda a fučím ako parná lokomotíva a neskutočne mi je teploooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😝

orsulka
autor
24. mar 2010

adu...len si pekne podfukuj......no a co........ 🙂 😵 😵 mne do kancla nesvieti slniečko, tak až tak teplom tu nemam.....

a Neli ani nenapisala, kedy ide na tu kontrolu...... 😕 tak možno už ma aj po nej 😉

adulik76
24. mar 2010

hádam sa nám ešte dnes neli ozve, že čo a ako 😕

práve mi maťo volal, že im skrátili pracovnú dobu, lebo nemajú elektriku ani vodu, tak sa teraz po mňa staví a môžeme ísť domkov. Už sa teškám

orsulka
autor
24. mar 2010

adulik...verim, že ona určite napise a možno aj nejake fotečky da do albumiku 😉 😉
tak ja este 3/4 hodinu.....to nejak zvládnem 🙂))))

adulik76
24. mar 2010

no, tak to máš tie za pár... 🙂

adulik76
24. mar 2010

tiež,......som chcela napísať, už píšem ako tatár 😀

orsulka
autor
24. mar 2010

adu...ja som pochopilaaaaaa 😀 😉

orsulka
autor
24. mar 2010

tak asi som už jednina v praci......a tak idem aj ja .....

krasny den vsetkym......

ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelia
24. mar 2010

Bambuľky moje.... zase je koniec ☹ ☹ ☹ srdiečko nám vraj už nejaké 2 týždne nebije... zajtra ráno idem na príjem, ešte raz mi urobia ultrazvuk, ale na 99% podstúpim zajtra opäť kyretáž ☹ ☹ ☹ ... myslite na mňa 😔
Tehuľky, prosím, nedajte sa tým odradiť a nech vás nenapadajú negatívne myšlienky 😔 ... vy to musíte úspešne dobojovať!!!

bublinkaa2
24. mar 2010

Moje nervy neli - to mi je velmi luto... ☹ 😔 😢 Ked si raz napisala, ako si udrela bruskom do susaka v kupelke, mna az pot oblial a zmocnila sa ma zla predstava, ako jednoduche je prist k zbytocnym uderom a este si aj napisala, ze si sa rano zobudila a uz ti ani zle nie je, no mne nebolo vsetko jedno. Ja som presvedcena, ze ja som takto naposledy prisla o babo. Mala Lucka ked sme sedeli na gauci mi znenazdajky skocila celou vahou na brusko, ked som sa len na sekundu otocila od nej a vtedy ma prepadla cierna myslienka, ze toto nevyzera dobre. Lebo na toho drobceka vplyvaju vsetky takeho negativne vplyvy... A tiez som sa na druhy den citila az podozrivo dobre... Mozno to nie je dovod preco sa drobcek prestal vyvijat, ale chcem len povedat, ze nevesaj v ziadnom pripade hlavu, tak ako sa Ti podarilo zazracne otehotniet teraz, tak sa to podari coskoro znovu a ver mi, ze tentokrat to dotiahne drobcek do uspesneho konca. Jednoducho to tentokrat nemalo vyjst. Drzim Ti palce na zajtra... Bud silna...

nelia
24. mar 2010

Bubli, ďakujem 😔 .. nejdem hľadať príčinu, nebudem sa zbytočne obviňovať... ako píšeš, proste to tak malo byť... chvíľku mi to asi potrvá, kým to poriadne spracujem, ale život ide ďalej a my sa určite nevzdáme.

sincerity
24. mar 2010

neli .... placem moja placem..... 😔 strasne moc ma to mrzi.... ☹ 😔

laxity
24. mar 2010

nel....aj ja aj ja 😔 😔 😔 ...strašne ma to mrzí...drž sa ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre