Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
15. apr 2010

Sincer, tak vitaj v klube smutných a precitlivených žien 😉 .. no hlavné je, že nie sme bezradné, nie? 😉 😅 .. ja už mám druhý deň v kuse slzy na krajíčku (no asi to bude aj tým počasím)... bojím sa s hocikým sa rozprávať, lebo sa ma náhodou opýta niečo nevhodné a hneď revem 😠.. už tým sama sebe leziem na nervy 😀

Dracek, ahoooooooj... vy ste sa už pustili do ďaľšieho snažilkovania??? Ako si nažívate?

orsulka
autor
15. apr 2010

dracek...dakujem krasne hviezdička... aj som očakavala, že toto " vytúžene" a fakt zaslužene bábo Vám bude už teraz po cely život robit len a len radosť 😵 😵 😵 jak sa drži maminka ??????????

orsulka
autor
15. apr 2010

Neli...tak trosku sledujem, že včerajsia cokolada vela nepomohla 😉 😉 😉 tak dnes si kup pre seba niečo viac......napriklad pekne nove topanky!!!!!!! aj skabelkou samozrejme..... ved ako inak ???? 😀 😀

nelia
15. apr 2010

Orsul a zabudla som... budeme Ti držať všetko čo sa len dá, len aby to už konečne vyšlo!!!!! 😉

nelia
15. apr 2010

No akosi cez týždeň nákupy nestíham... a momentálne ani na tie nemám moc náladu... ale cez víkend možno nahovorím mužíčka, aby sme niekam skočili... už som si fakt dávno nič na seba nekúpila, treba to dobehnúť 😀 .. a cez víkend má konečne aj slniečko svietiť, tak verím tomu, že nám to dodá pozitívnej energie.

orsulka
autor
15. apr 2010

nelik........ja viem, aj ked to nenapises......ved este len sa idem skontaktoivat a uvidim co mi odpise.... 🙂 🙂
fakt má byt cez vik bez dažda????????????????????

ja mám cestovat do ZV, mame stretko s babami zo skoly, a pojdeme pozriet moje byv. spolužiacky, ktorým sa minuly rok narodili ako prvorodičkám dcerky.... ja viem, že ked ich uvidim, že budem revať......ale oni ma pochopia a držať v sebe to urcite nebudem!!!!! aj tak sa na tie male bambulky velmi tesim..... 😵

dracekmracek
15. apr 2010

orsulko má po ozařování a Lukášek jí nabíjí silou,říká mu doktůrek 😀 😀 😀 zkrásněla a je veselá tak jsem šťastná.Jde na testy jestli je rakovina pryč....
neli nlo snažíme....já jsem tak unavená že tomu v ložnici moc nedáme 😀 😀 😀 😀 uvidíme 🙂
a neboj bude líp....a stěžuj si máš na to právo

minka051
15. apr 2010

orsul no ty sa máš na tom stretku to bude asi fakt o slzičkách ale neboj ty to zvládneš 🙂 🙂 A ja pevne verím že raz im všetkým ukážeš aj svoje miminko. 🙂

orsulka
autor
15. apr 2010

dracek......no tak je skvele, že nasla v sebe silu a dovod prečo bojovat.......tak držíim palceky na vysledky....!!!!!!!! tak Lukášek je liečitelom pre celu rodinku .-)))))))))))

dracekmracek
15. apr 2010

a teď pěkně nahlas tlačí 😀 😀 😀

orsulka
autor
15. apr 2010

😀 😀 😀 všetkym pekne dava najavo co sa prave deje, keby vedel hovoriť, tak vam to povie...ale takto......je to takto 😀

minka051
15. apr 2010

orsul
tak práve som napísala do Reprfitu v Brne .Tak som zvedavá čo mi odpíšu teda ak mi odpíšu. Ak nie tak o dva dni zavolam.

dracek... tak to sa pekne snaží to je asi hotová búrka 😀 😀 😀 😀

nelia
15. apr 2010

Orsul, no má byť cez víkend konečne pekne.... dúfam, že sa im predpoveď splní... nech Ti to stretko vyjde... a hlavne nech je tam viac smiechu ako sĺz 😉
Dracek, ďakujem. To Ti verím, že malý dodáva každému energiu.. aj nám naše malé (už vyše 2-ročné) krsniatko dodáva fakt veľa energie...
Minka, ahoj 😉 ... ako sa máš?

minka051
15. apr 2010

nelia ahoj no ujde to a dávam sa na boj znova 🙂 Uvidím ako rýchlo to bude , ale asi to potrvá..

minka051
15. apr 2010

idem na poštu prišli mi nejaké veci čo som si objednala... Tak som hrozne zvedavá čo z toho mi bude dobré 😀 😀 Ak nič tak pošlem späť.

nelia
15. apr 2010

Minka, to je super správa 😵 😵 😵 ... a ideš znova do ČR?

orsulka
autor
15. apr 2010

Minka..... 😉 😵 😵 😵

tak na stretku budu najskor slzičky, ale urcite potom pridu na rad smiechy a usmevy....to nás už poznam.......
to nebude len kvoli detičkam, ale tak celkovo sa každá z nas niečim trápi a myslim, že nám velmi dobre padne zmena prostredia a hlaven, že sa usta nezavru !!!!! 😀 beriem so sebou aj Henku s jej dcerkou Zuzkou.....tak cakam ozaj to dobre počko 🙂))

kde mame Adulku dnes?????? 😕

nelia
15. apr 2010

Veru, kde je naša Adulik????? 😕 😕

noemarta
15. apr 2010

ahojte babule,
ja mam dnes fofri, dnes mame vyplaty, takze len tak v rychlosti.
v prvom rade Nel, viem presne o com hovoris, ked ti je uuuplne ze na nic, a este ma aj taketo stavy polovicka, tak to je hroza. My sme taketo stavy nastastie s mojim muzom mali vzdy na striedacku, takze sme sa vzdy vedeli navzajom podporit, a verim silno silno ze to zvladnete a to slniecko ozaj vyjde a bude vsetko o.k. !!! je to velmi velka skuska vztahom, ale verte mi, aspon u nas to tak bolo, ze nas to veeeeeelmi velmi este viac spevnilo!
Orsul, Sincer, Nel, moc sa za vas modlim, aby sa slniecko usmialo uz aj na VAS !!!!! hlavu hore a do bojaaaaaaaaaaaa...
Sincer, ved hadam hodime stretko, este pred julom, hi hi
drzte sa, mala som potrebu vam napisat, podporit vas, a teraz zas hor sa do vyplat. pa

orsulka
autor
15. apr 2010

ahoj noe 🙂))))) pomaly s tou pracou...pomalsie dalej zajdes 🙂)))) ale som rada, že sa ozves 🙂)))))

nelia
15. apr 2010

Noe, ďakujemeeeeee... každú podporu a každé vaše slovíčko si moc moc vážim a som veľmi rada, že vás tu mám 😔

orsulka
autor
15. apr 2010

tak som napisala do toho Brna a budem cakat na odpoved...... 😕 🙂 😉

nelia
15. apr 2010

Orsul, tak my budeme čakať s Tebou 😉

orsulka
autor
15. apr 2010

som zvedava, ci budem moct hned začat.........a este potom prosit mojho Dr o clostil a to sono pocas stimulky..... ale to budem riesit ked mi napisu, že kedy začat.... 😉 😉

nelia
15. apr 2010

A kedy má prísť mrcha?

orsulka
autor
15. apr 2010

neli...okolo 22-23.4. coskoro .-) 😉 len som cakala aby dolsi tie lieky, a už mam oznamko, že mam na poste list 1.triedy od tej kocky, tak dnes si to pojdem zobrat....ak stihnem aby bolo otvorene..🙂)))
ved mam aj to interne urobene, tak by mi to mohlo platit...teda neviem, ci to tam potrebuju....

ivkaj
15. apr 2010

Ahojte, máme tu v poslední době nějak smutno :-/ Ale bude určitě líp, věřím tomu 😵

Sincer, co jsem tak papíry zatím prošla, jsou to většinou dotazníky o představách na dítě (paní nám povídala, že si někdo dal požadavek "inteligentní" Netuším jak se to u takových malých dětí dá poznat 😀 ), nějaké informace o nás k tomu ještě máme přidat takový ten klasický životopis a potvrzení z práce . Až se do toho vyplňování pustíme, asi to nebude taková sranda 😅

Nelia, emoce musí ven, tak je v sobě nedus. Ani nevím jestli někdo ve vašem okolí ví, čím vším jste si už prošli? Neprospěla by vám s L. nějaká dovča nebo společný relax?

Orsul, Minka, už se vám Brno ozvalo?

Orsul, to čekáme mrchu společně😉 Takže navrhuju i společné těhu, co ty na to? 😎

Noe, ty na sebe dávej pozor, nic se nemá přehánět. U nás se říká, že práce nemám nožičky a tak nikam neuteče ;o)

orsulka
autor
15. apr 2010

Ivka....ahojček zlatusik.......tak ja to beriem kludne spolocne ........ žeby aj tato mrcha mohla byt posledná...OKI????? 😉

a teda kedy idete do toho CAR-u????? teiž mi to nejak vypadlo......

adulik76
15. apr 2010

čaute, ja som bola dnes na krvi kvôli štítnej žľaze, 20.4 idem na kontrolu a keď som sa dnes vrátila domov, tak som zaspala 😀 . Nejak ma to zmohlo.

orsulka
autor
15. apr 2010

adu...no teda aspon vieme ..... !!! ..... sme sa bali..... 😉 😉

ha!!! odpoved už prisla......su sikovní : citujem:

Dobrý den,

výborně, takže to uděláme následovně – začnete užívat Clostilbegyt od 2. do 6. dne cyklu 1-1-1 a zároveň s tím si budete píchat
Menopur 1 ampuli denně (také od 2. dne cyklu). Kontrolní sono bude 7-8 den cyklu a dáte mně vědět výsledek a já Vám řeknu další postup. Ještě budete potřebovat Pregnyl a Cetrotide (nebo Orgalutran).

Pěkný den

takže poznate niektora Cetrotide alebo orgalutran??????? lebo ja nie......musim niekde pozhanat ......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre