Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
7. jún 2009

no, nejak sa nám to tu drbká....

sincer, je mi to ľúto

nelia
7. jún 2009

Sincer, je mi to veľmi ľúto.. už tu fakt potrebujeme pozitívne správičky... no asi si všetky užijeme leto a potom sa nám začne dariť.. bodaj by to tak bolo 😔
Adulik, to je normálne, že je Ti to ľúto a poplačeš si.. plač pomáha, takže kľudne plač koľko treba..
My sme dnes boli kuknúť kamošku s pol ročnou dcérkou, tak aj mne zase prišlo trocha ľúto, prečo ja nemôžem... ale odohnala som tie myšlienky, nemôžeme sa tomu poddať a musíme bojovať ďalej!!! 😔 🙂

Sincer a kedy ideš do toho znova? Adulik a vy máte nejakých mrazáčikov?

adulik76
8. jún 2009

Neli, máme dvoch mrazáčikov. Takže možno v septembri by som to skúsila znova, ak sa bude dať.

sincerity
8. jún 2009

ahojte babule
nel... tak snad nam tie pozitivne spravicky prinesies ty, budeme ti velmi drzat palce.

Ja idem dnes volat dr, ze ci mam uzivat ten sprosty gel....
Adu, chvalabohu mate mrazacikov...
my ziadnych nemame, na dalsi pokus ivf nejdem, najskor asi tak za rok..... ja som z toho celeho tak psychicky vycerpana..... 😔

sisidani
8. jún 2009

Ahojky 🙂
Tak jsem si tu před chvílí v rychlosti přečetla vaše příspěvky a mám z toho v očích slzičky, vím jak se všechny cítíte, ale Adu, Siner, Orsulka, Ivkaj, Neli ono to miminko příde v ten okamžik kdy už to ani nebudete čekat, věřte mi 😉 . A kliďánko si poplačte, já taky hodně brečela, aspoň se mi na chvilku ulevilo a manžel mě utěšil a "jelo se odznova", jen to nevzdávat. Držím vám všem pěstičky 😉 😉 😉 .

My už jsme velcí, v sobotu jsme měli 5 měsíců, vážíme okolo 7,5 kg a měříme 63 cm, máme za sebou 2 očkování hexavakcínou a jednu dávečku prevenaru a druhou jdeme zítra. Minulý týden jsme byli na vítání občánků ( fotky dodám až budu mít víc času). Malá je totiž čím dál tím víc protivnější a chce se pořád nosit. Před 14 dny nám vylezly 2 spodní zoubky a v sobotu už mě teda pěkně kousala do bradavky. Teď momentálně si povídá v posteli ale už to vidím, že si ji za chvíli budu muset donést do obýváku do její druhé postýlky.
Tak jenom v krátkosti co se u nás děje nového.

Chtěla bych vás všechny láskyplně obejmout, čím vším musíte a vlastně procházíte, já na vás pořád myslím, babulky držte se. 😉 🙂

nelia
8. jún 2009

Ahojte 🙂
Sisi, dík za povzbudivé slová.. som rada, že sa máte dobre 😉
Adulik, takže pôjdeme do toho možno spoločne.. mne síce žiadosť ešte stále nedorazila, akosi im to trvá 😕. A ty sa ešte teraz chystáš do FC alebo len k vlastnému Dr.?
Sincer, to Ti verím, že je teraz toho na Teba moc.. stavba, škola a ešte k tomu aj too ☹ .. no ja verím, že do toho budeš chcieť ísť aj skôr.. je to len a len na Tebe.. hlavne si teraz oddýchni a potom uvidíš.

sincerity
8. jún 2009

sis.. som rada ze si sa ozvala a povzbudila nas. Krasne rastiete a som rada ze sa Vam dari 😉

nel... inac katastrofa, jak im to tam trva.... akonahle dorazi schvalena ziadost zacinate? Ktory den cyklu vlastne si?

Teraz sa musim zamerat na spravenie skusok, potom uvidim
Potom skusime uzivat leto, uvidime... Aj ked to takto dopadlo, uz som rada, ze je to za mnou, cela ta stimulacia, vecne rozhovory, strach... snad sa chvilu svet prestane tocit okolo toho a nacerpame nove sily.... Obdivujem kazdeho, kto to berie statocne.....

Zajtra idem na krv, nech to uz mam za sebou 😔

orsulka
autor
8. jún 2009

ahojte dievčatka....vitam spat Adulku.....pozdravujem Sisi a dik za povzbudive slovička....

som spat od lekara, od soboty krvacom, najskor len tak ale potom už poriadne.....tak či onak mi vzali krv, poobede vysledky....

Sincer....na predchadzajucej strane som citala, že test na 8 DC a že hned ti napisem, že ja som dnes Dr. ravela, že som testovala na 10 DC a povedal, že to bolo skoro....už ti ale ani nejdem pisat, kedže dalej som si prečitala, že si dostala menzes.......je mi to luuuuto....a pokial je to tak ako obycajne, nejdem ti moooc vkladat nadeje.....aj ked by sa kludne mohlo stat, ž odide len jedno a druhe ostane.....ale ved uvidiš na kontrole...kedy mas ist????

Adu....ty si mala ist tiež dnes na kontrolu.....
😕 😕 😕

sincerity
8. jún 2009

ahoj orsul.... sama si nerobim vobec ziadne nadeje... viem ako krvacam.... 😒 , na krv idem zajtra, uz som to pisala vyssie, asi si to este necitala.

orsulka
autor
8. jún 2009

sincer......ale ano......ale nejak som to prehliadka, ked som pridala prispevok, tak som to hned nasla....sorry....

sincerity
8. jún 2009

v poho orsul 😉

adulik76
8. jún 2009

tak som sa vrátila z kontroly: nechali mi vziať krv na hcg, plodový vak má 24 mm, takže rastie. Rovno som primárovi vyblafla termín zamlčaný potrat, povedal, že mám prísť budúci týždeň a potom už čosi poriešime. Vraj, aby som sa neznepokojovala, možno preto nie je plod vidieť, lebo je prilepený o vak. No, díky. Moc tomu však neverím. No, nič, počkám ešte týždeň a potom sa budem čo najrýchlejšie snažiť o ukončenie tejto záležitosti.

orsulka
autor
8. jún 2009

ahoj Adu...!!!!!!! noooooo....takže rastie...rastie ...rastie.......kedy budu vysledky z HCG?????

sincerity
8. jún 2009

adu! nadej umiera posledna, skus sa neznepokojovat, nepremyslat nad nicim.... proste skus vypustit z hlavy... moc na teba myslim!

adulik76
8. jún 2009

orsul, ale len vak mi rastie a nie plod - to tam nikde nie je vidno 😠

orsulka
autor
8. jún 2009

adu...ja viem, ved som citala čo si napisala.....ja len, že je zaujímave, že vačok rastie dalej, aj ked tam Možno plod nie je.....ja sa v tomto vobec nevyznam a preto tomu teda ani nerozumiem....ja vobec nechápem ako je to vobec možne.....a neviem či by mi to niekto vedel vysvetlit....

adulik76
8. jún 2009

ja tomu tiež nechápem, asi som nejaký mutant alebo čo 😠

orsulka
autor
8. jún 2009

adu...no tak to si mi to teda vobec neulahcila, ale mutant určite nie si!!!!! to potom čo som už ja, ked mna sa tie emryjka asi boja???????? 😉 😉

sincerity
8. jún 2009

ahojte babule,
tak uz poctivo makam po tyzdni "oddychu" v skole... 😅
adu tiez tomu nerozumiem, urcite ti lekari daju odpoved, vysvetlenie na to musi byt, predsa by ti nerastol len tak, keby tam nic nebolo... minimalne by ostal taky isty....
orsul... a Vam vobec niekedy niekto povedal preco to nejde? 😕

ivkaj
8. jún 2009

Ahojte, tak se hlásím i já. Dnešek byl hodně náročný.
Jsem už od 7.30 v práci (máme tu zase jednu príma akci) a pak rychle do CARu. Tam sem rovnou hlásila, že dneska fakt nemám čas čeakt a byla sem odhodlaná jít pryč, když by mě do půl hodiny nevzali. Musela jsem se vracet do práce, aby někdo neměl problémy, že jsem u Dr. moc často. Nakonce to dopadlo tak,že mám v sobě první píchanec (sestřičky byly celé "nadšené" že mě můžou píchnout) a v Pá jdu na kontorlní UTZ. Asi bych měla zvolnit pracovní tempo, ale vůbe nevím jak to udělat 😨

Adu, nechci dávat plané naděje, ale přijdem i hodně zvláštní, že by obal rostl, pokud by v něm nic nebylo. Strašně moc si přeju aby se tam nakonec to bijící srdíčko ukázalo.

Sincer, neívm co napsat, moc mě to mrzí. Ale myslím, že plány už máte svoje a bude jedině dobře když si pořádně odpočinete. Hlavně se nenechte do ničeho nutit.

Nelia, ani ty si nezapomeň pořádně užít léto. A necheš do pojišťovny zavolat v čem je zádrhel?

Orsul, ty jsi pro mě jedna velká záhada! Jendou to přeci vyjít musí a obzvlášť tobě s tak velkým srdcem !!!

Jo a ještě něco, víkend zpátky jsem viděla na vlastní oči 6 čápů (bocianů). Tajně jsem si myslela, že pro každou z nás tam je jeden. Takže to určiět zvládneme!

orsulka
autor
9. jún 2009

dobre ranko prajem hviezdičky moje..... 🙂 dnes to bude po troch týždnoch prvý den, ktorý tu strávim v práci uplne že celý!!! hihihihihihihih....hmmmmmmm...nejak som si odvykla 😀 😀 😀 poobede vysledky z krvi - neg.
v poho....

sincer....nám nevedia povedaž že prečo to nejde.....nikto to nevie povedať

ivkaj......takže už ta pichli a čo teda vlastne sa teraz ide diať??????? idete čo vlastne absolvovať???? IUI???? a s tou prácou.....no myslím, že aj ked máš vela práce, že by to moc nevadilo, ale keby si skusila viac v klude, nenahánaž sa, uropbit si vsetko so svojim kludom a hlavne bez stresu....jednoducho praca nie nie je zajac a neutečie a čo sa nestihne jeden den da sa urobit aj ten druhy alebo treti...ide len o to, aby si sa velmi nestresovala, a nerozculovala.... za pokus to stoji.... 😉

orsulka
autor
9. jún 2009

adu.......boli vysledky z krvi??????????????????????????? 😕 😕 ja stale tajne dufam, že boli presne opačne ako tie moje!!!!!!!!! 😵

adulik76
9. jún 2009

HCG okolo 40 000

orsulka
autor
9. jún 2009

😕 😕 😕 😕 no a???????????????? aj niečo k tomu povedali????? lebo ja som z tých čisel jelen!!!!!! alebo to všetko nechali zas na ten pondelok???????????????

adulik76
9. jún 2009

pekne si ešte týždeň počkám. Dr. mi včera povedal, že o týždeň opäť zoberieme hcg a ak bude rásť, tak je dobre, ak bude klesať alebo stagnovať, tak je zle a pôjde to už hádam von. A povedal, že plod môže byť aj prilepený na ten vak a preto ho nie je vidno. Aj ja som z toho jeleň

orsulka
autor
9. jún 2009

adu........................NERIEŠ TO............zober to normal....jednoducho si stale Tehu...a hotovo o tyzden sa uvidi.......cmuuuuuuuuuuuuk

orsulka
autor
9. jún 2009

a to s tym prilepenim ti fakt už zopakoval druhykrat.......takaže vsetko bude nad slnko jasnejšie o 6 dni.... 😉 😉

adulik76
9. jún 2009

no ja neviem, pripadám si fakt ako nejaký mutant, nič nemôže ísť normálne, ale nevadí, aj tak sa psychicky pripravujem na mrazáčikov

orsulka
autor
9. jún 2009

adu...a chodiš do prace normalne, vsak????????
no ja si myslim, že je to aj dobre, lebo sa zamestnas v praci a nie si myslienkami len pri "tom"....rozptylenie treba... 🙂 🙂

orsulka
autor
9. jún 2009

hihihihih......a kludne oželiem aj to, že v septembri nepojdeme na mrazáčikov spolu!!!! 😀 😀 😀 😀 možem mat v pohodeee už teraz predbehnuť 🙂 🙂 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre