Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
6. máj 2010

u nás je ten dátum 16-18.7 OK

orsulka
autor
6. máj 2010

Neli.....ved nemocnicu mame aj v *Bojniciach 🙂)))) keby to na Noe prislo 😀 😀 NOE??????? co ty na to ????? 😀 😀

orsulka
autor
6. máj 2010

Adu....jasne, šak teba som aj napisala .-))))))))))))))))) 🙂 do kedy si este PN?????

adulik76
6. máj 2010

už od soboty som PS, výsledky z krvi som mala dobré

noemarta
6. máj 2010

nooooo, verim ze tam mate nemocnicu, aleeee, to by som uz radsej neriskovala.....
na buduci vikend sme mali ist do polska, mame tam rodinu a teta oslavuje 60tku, uz ani tam sa neodvazim ist, aj ked moje brucho sa da zvladnut, nie je este take velke, ale je to uz risk a to urcite nechcem riskovat. takze ja sa budem uz iba tak v okoli domu guuuulat....

orsulka
autor
6. máj 2010

adu..... to od tejto co pride soboty, nie???????

noe.....ja som akože srandovala......hoc rada by som keby si dosla......a....konečne si si dala tu fotku !!! huráááááá !!!!! 🙂 😀 😀

noemarta
6. máj 2010

nooo to som si tam narychlo dala, ale musim si tam dat volajaku inu, taku nejaku peknucku ako ma Nel napr... pri kvetinke atd....
a vsak so mnou by nebola na chate ani sranda, by som nepila, hi hi, by ste ma tam draaazdili s hrustickou.... siiice, neviem kto tam vlastne bude pit, asi aj nikto, noooooo, ved tam budu same tehulky.... 🙂 🙂

orsulka
autor
6. máj 2010

NOE..... a to nemás pravdu......aj Lax takto s nami bola, a bola s nou celkom sranda .-))))))) sa o nas pekne starala.....aj ked naviac sa o nu starala sincer 🙂))))
pit budu chlapi predsa 🙂))) ako naposledy, ked sa stratili na 3 hodiny na pivo........ a mys me sa na nich potom ked s avratili celkom pekne zabavali......-))))) 😉

laxity
6. máj 2010

orsul... 🙂 sranda ako sranda, ja som sa cítila skvele, aj keď zabaviť som sa veľmi nevedela, ale mne stačilo sa baviť na ostatných...predsa sa lepšie baví, keď je čosi popiťé 😀

chlapi si dajú určite to nemám pochýb...a Maťo možno urobí aj buchty 🙂

a nezabudnite zobrať fľašky v ktorých sme dostali sirup od Ladky 🙂

nelia
6. máj 2010

Juj, baby, ja sa už taaaaaaaaaaaaak teším na to stretko... a veľká škoda, že Noe nepríde... no ale dúfam, že v tom čase už bude svoju malinkú Nelinku držať v náručí 😵 😵 ...
Noe, pekné foto 😉
No a na chate budem s chlapmi piť asi iba ja 😀 😀 ... ostatné už nebudú môcť 😉

sincerity
6. máj 2010

no mne toho 16-18.7 OK malo vyhovovat....
a inac zo sirupu sa mi vobec neuslo!!!

sincerity
6. máj 2010

no moja neli.... ja si s tebou urcite dam... ak medzitym nebudes tehu 😉

nelia
6. máj 2010

Sincer, nikdy nevieš... motyka môže vystreliť a tehu môžeš byť aj ty... my sa podľa mňa dovtedy ani snažilkovať nebudeme... som fakt zvedavá, čo mi povie doki bud.týždeň... možno ma poriadne sfúkne, že som nenasadila antikoncepciu 😝

adulik76
6. máj 2010

prvé, čo povedal maťo, keď som mu povedala o stretku, že: OK, berieme parák na buchty 🙂

sincerity
6. máj 2010

jeeee jasne buchty musia byt, bez nich by sa ani neratalo! ze pozdravujem Mata! 😉

ivkaj
6. máj 2010

Noo, i u nás je toho 16-18.7. OK

A na parené buchty se teším jak malé děcko 😵

sincerity
6. máj 2010

super, takze to by sme mali termin myslim, nie?

orsulka
autor
7. máj 2010

dobre ranko prajem !!!!!!!! PIATOCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK !!!!!! .-)))))) som tu prva, tak som predbehla Adulik 😀 😀

super, žakže stretko 16/18.7.2010 ....!!!! jupi 🙂)))))

JA+1,NELKA+1,ADU+1, SINCER + ????? , LAX + 1+ ??????, IVKA +1, LADKA +1

kto sa k nám pridá?????? LILIENKA...ako ty tento rok?????? zvladla by si to k nam???? a čo LABUTIENKA ?????? tebe to tiež minuly rok nevyslo...???? tak ako ?????

a Maminky.......BUBLI, SISIDANI ?????????

takže teraz už len miesto.......

orsulka
autor
7. máj 2010

ty kokso !!!!! teraz som si vsimla.....!!!! SINCER!!!!!§ ty más fotku...????????????? 🙂 😵 😵 😵 😵
už je jedno ci ta niekto spozna a ci nie ??????? 😉 😉

orsulka
autor
7. máj 2010

PARENE BUCHTY budu jednoducho nasim "talizmanom" na nasich stetnutiach.......Mato si na seba uplietol bič, ale bez nich to už nepojde !!!! 😵 😵 😵 ja by som prosila makove 🙂 🙂

sincerity
7. máj 2010

ahojte....

tak super, snad to vyjde.... miesto mne je jedno kde, nech to mame tak v strede vsetkych 😀

no fotku... sak ked to niekto cita zo znamych a lax tu dava fotky, tak to musi byt jasne.... a ja som dala taku malinku, kde ma neni moc vidiet.... ste vsimli jak pyyyyysim s kocikom 😀

sincerity
7. máj 2010

a inac neviem ci pride ten moj.... ved opytam uvidim, zase je to predsa leto a mozno bude stavat nieco... no ved uvidime... ale Lili sa urcite hlasi 😀 😀 😀

nelia
7. máj 2010

Dobré ránko 🙂
vy mi tu od rána robíte chute... mňaaaaaaaaaaaaaaaaaam... ja si prosím lekvárové 🙂 🙂 🙂 ... ešte že tu mám raňajky, lebo by som to tu asi nevydržala... ale aj tak mi slinky tečú 😝 😀
Sincer, pekná fotka 😉 ... Orsul, ale to by ju akou lupou museli pozerať, aby ju na nej spoznali 😀

nelia
7. máj 2010

Ako mohla Orsulka zabudnúť na Lili??? 😠 ..... 😀 😀 😀 .. Sincer, veru Ti to s tým kočárom sekne 😉
Tak ste ma navnadili tými buchtami, že si musím dať niečo sladké 😝 😎

adulik76
7. máj 2010

tak dobré ránko, zisťujem, že termín máme istý, buchty sú isté 😀, no a ja donesiem MASLO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
7. máj 2010

no ale ja neslubujem zeleninu, sak neviem ci bude dovtedy 😀 😀 😀 ale nieco uz vymyslime 😀

orsulka
autor
7. máj 2010

tak teda...ja som ale....tabudla som na LILI a na MASLO!!!!! 😀 😀 😀

ale tak opytam sa na tu cvhojnicu....ci ????????? alebo najdeme niekde na nejakej stranke (ako napr. CK LIMBA SK ) nejaku chatu a tu si objedname ??????? ale to zas budu peniažky naviac......tak co...????

nelia
7. máj 2010

ano, maslo, maslo, maslo 😀 😀 😀 ........... a ja donesiem mätu, tá sa zelená už teraz 😉
Mne by Chvojnica vyhovovala, keby Ladkini nemali nič proti. Aj vodu by sme nosili 😅 😅 😅

orsulka
autor
7. máj 2010

nelik...za opytanie nic nedam...a okrem toho, sme predsa minuly rok dostali pozvanie na stretko o rok 🙂))))))) priamo od Ladky 🙂 😉 😉

iank som vcera s miernym strachom, ale predsa len zvladla pichnut pregnyl do nohy........
som mala vacsí strach pichnut do svahu ako do bruska !!! 😀 😀 😀 ale nakoniec sap odarilo a to celkom aj bezbolestne 😀 😀

nelia
7. máj 2010

Orsul, klobúk dole... aj keď sa injekcií nebojím, ja by som si ju sama asi nepichla 😝
A to je fakt, že nás pozvali na stretko o rok 🙂 🙂
Ivka by sa mohla ozvať, ako sa detičkám darí 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre