Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
2. júl 2010

Orsul, máš pravdu... veď je jedno, či budeš sedieť doma alebo na chate... vlastne jedno to nie je, lebo na chate sa budeš cítiť určite oveľa lepšie 😉
Ja som totálne zavalená robotou... už sa neviem dočkať toho predĺženého víkendu 😒

orsulka
autor
2. júl 2010

@nelia moja rec Neli...moja reč......bude veselo 🙂 😉 😀

laxity
2. júl 2010

ahojte

ja len, že už to mám za sebou, som doma...prišla som okolo druhej. Operácia prebehla hladko, vybrali mi čo mi mali, hlas som nestratila ale som trošku zachripnutá, ale to bude ok 🙂

držte sa 🙂

orsulka
autor
2. júl 2010

@laxity tak som rada moja, že j vsetko OK...teraz už budes mat pokoj.......ved este trosku poodychuj, teda kolko ti piškotka dovoli 🙂))))))))
aj ty sa držkaj.-)))))

laxity
2. júl 2010

@orsulka ďakujem pekne a to isté platí aj pre teba 😉

adulik76
2. júl 2010

@laxity no, tak to sú dobré správičky, super, že to už máš za sebou 🙂

laxity
2. júl 2010

@adulik76 jojo konečne doma 😀

noemarta
2. júl 2010

@laxity som rada ze to uz mas za sebou, rychlo sa zregeneruj, ale hlavne ze si doma, s rodinkou. paaa vsetkym prajem krasny vikend, orsul, pekne oddychuj, nozky hore. 🙂

ivkaj
3. júl 2010

Čaute, užijte si krásný prodloužený víkend a hlavně všechny odpočívejte, máme na to přeci nárok ;o)

Na Chvojku se už mooooooooooc těším. Jenom nevím, jestli budu patřit mezi největší pařmenky, protože já padám únavou tak kolem 21 😅 Snad mě za to neukamenujete 😎

Tak mi držte pěsti, ať tu rodinnou oslavu přežijeme ve zdraví a bez pošramocených nervů 😅

orsulka
autor
3. júl 2010

krasny den prajem......
poctivo oddychujem kolko to len ide, vcera vecer ma F. zobral vyvenčiť na pifko na chvilku .-))))) v restike hrala ziva hudba, tak bolo celkom veselo 🙂))))

Noe...tak sledujem, že este s neli držite po kope......a tak snad to pekne vydrži este do toho 15-teho .-))))))

aj ja prajem krasny vikendik....tie ktoré možte aj krasne na slniečku !! 🙂 😵 😵 😵

orsulka
autor
3. júl 2010

@ivkaj to bude v pohode moja...ved možes kludne o 21,00 zalahnut, len aby si o dve hodinky nevstala na super zabavu vonku .-)))))))) tak dojdes zas za nami 🙂)))) 🙂 😉

adulik76
6. júl 2010

dobré ránko, aký bol predĺžený víkendík????

nelia
6. júl 2010

Dobré ránko 🙂
Ja som mala super víkend.... vodička, slniečko a rozlúčka so slobodou... a v robote som len 3 dni a potom som 4 dni zase doma, keďže sa brácha cez víkend žení... tak sa už teraz tešíííííííííím 😵 😵

Lax, som úprimne rada, že to máš za sebou a že si zase doma... dúfam, že Ti malinká necháva chvíľku času aj na oddych 😉

orsulka
autor
6. júl 2010

dobre ranko....
tak ja dnes tak na rychlo z prace...prisla som nejake matroše urobit k vyplatám, moju Pn a podobne.....ostatne beriem domov na spracovanie.....🙂))))
no pre mna bol vikendik dost dlhy......kedže stale doma a doma, ale bola som aj vonku, v restike a tak 🙂))))
ale inak pohoda 🙂)

adulik76
6. júl 2010

čaute, ja mám teraz nejak adrenalínové ráno, už som stihla byť aj doma, lebo nám priviezli kočík a ja som ho čakala až poobede. Tak som nabehla k veliteľovi, nech mi dá služobné auto a frčala som domov. 😝

nelia
6. júl 2010

Adu, takže kočík je už doma??? Juchú 😵 😵 😵 ........ 😉
Ja idem dnes po robote k Dr. na UZV... dúfam, že zajtra bude ovulka, aby som nemrchovala na dovolenke 😝
Orsulka, to Ti verím, že Ti musí byť dlho... zavretá medzi 4 stenami... a ako sa cítiš moja? Veľa oddychuješ??

adulik76
6. júl 2010

orsul, musíš to len vydržať, aj ja som bola prvé tri mesiace doma, tak viem, o čom to je.

nelik, hej, kočík už je doma, došli také tri veľké škatule a dúfam, že tam bude všetko, čo má byť

nelia
6. júl 2010

Adulik a kedy plánuješ nastúpiť na tú materskú? Či už si to tu písala? Nespomínam si... Teoreticky by si už mohla aj teraz, nie?

adulik76
6. júl 2010

@nelia toho 19.7 mám ešte poradňu a asi ma bude chcieť už vypísať, ale ja ten týždeň ešte nutne potrebujem byť v robote, tak by som sa s ním chcela dohodnúť od 26.7

nelia
6. júl 2010

Ozaj, ako to je s materskou zo zákona? Viem, že sa ide 6-8 týždňov pred pôrodom, ale môže sa ísť aj neskôr? A potom sa Ti dlhšie vypláca? Myslím o ten týždeň-dva..

adulik76
6. júl 2010

neskôr by sa nemalo ísť, ale skúsim to uhrať, jednoducho potrebujem byť v robote a tie štyri dni už nikoho nezabijú.

nelia
6. júl 2010

Však poprípade budeš už vypísaná na materskú, ale pôjdeš porobiť nejaké veci... či??

adulik76
6. júl 2010

uvidím, čo bude. Len v tom období som tu sama, baby mám na dovolenke, tak tu nemôžem zavrieť oddelenie a vypadnúť.

nelia
6. júl 2010

Adu a prečo nie? Však už budeš na materskej... bude to tam musieť ukočírovať niekto iný.. a fakt... bude Ťa niekto počas materskej zastupovať? kto bude Tvojim babám veliť???

adulik76
6. júl 2010

no, to bude dosť divoké, vybrala som si na zastupovanie jednu dievčinu z roty, ale ona je iba vojačka a ja som npor., tak je to dosť skok v hodnostiach, ale čo už.

noemarta
6. júl 2010

ahojte babule,
ja len tak v rychlosti, nasa mala nie a nie sa pretocit dole hlavickou, zajtra idem k porodnicke, tak som zvedava co nam povie, drzte palce. 😔 😕 😕 zajtra dam vediet co a jak.
inac sme v pohode.
paaaaaaa pekny zvysok dna.

orsulka
autor
6. júl 2010

tak sledujem, že to adu a neli dnes ťahali v dvojke 🙂))))))) bambulky...... 😉 😉

Adulik...tak prosim kočiarik pekne poslkladať, odskušať, ci tam je vsetko, odfotiť a dať do albumiku, nach aj my vidíme 😉 😉

Nelik...tak som zvedava na vysledky z UTZ....co a kolko folikov je 🙂))) a hlavne na to, že už sa možte snažiť 😉 😉

Noe... tak tvoja mala si myslí, že má este kopec času do toho 15-teho, aby sa otocila... 😉 😉 ale das nam vedieť, co povie porodnicka, verim, žel en same dobre spravicky.....

ja som dnes bola celkom utahana z tej prace, bola som aj druhej firme, takže som prisla domov o 11,30.....na hodinu som vyložila nohy, potom dola moja maminka na kafco......niečo som uvarila na obed.....ale to už ma celkom slušne boleli kríže, takže som zas vyložila nohy...... no a teraz som vas dosla kuknut 🙂))
zajtra budem pracovat doma, len priprava na podklady na yplaty......stvrtok pojdem do jednej fy tak na 2 hod....a v piatok zas do druhej firmy tak na 3 hodky......
Inak naozaj dost oddychujem, nerobim nič ťažke ani náročne, spinenie mi uplne prestalo, takže fajn.....
😉

noemarta
6. júl 2010

@orsulka ahoooj mamina,
tak to rada pocujem, ze oddychujes, a ze je vsetko v poriadku, ze uz ziadne spinenie. len tak dalej...
ale uplne ta chapem ze chodis do prace, lebo to nase zamestnanie sa zo dna na den neda pustit, vsak ma niekto zastupi, to presne som mala aj ja, az tento tyzden robi ta pani za mna sama vyplaty, tak som zvedava ako dopadnu.... zatial mi nevolala, ale neviem preco, citim, ze tam budem musiet asi este zbehnut a skontrolovat ju, co uz...
tak sa pekne opatruj, mysli na tie dve fazulky v tebe.
zajtra dam vediet co a jak.
paaa

orsulka
autor
6. júl 2010

@noemarta dakujem moja....
tak v praci sme ostali tak, že ostavam pracovat na vyplatách ja sama, ale tak, aby to vsetko mohlo ist z domu...teda pokial budem na PN, a potom dalej na materskej...... tak vsetko postupne ukaže čas 😉 😉
OKI..zajtra sa nám ozvi.....

a dufam, že aj LAx, Sincer a Ivkaj sa ohlasia, co noveho...
IVIk ma zajtra kontrolu.....tak hádam napise co je noveho.... 😕 😉

ivkaj
6. júl 2010

Čaute, tak u nás končí prodloužený víkend až dneska ;o)

Víkend byl v pohodě, jen ta cesta v 30stupních teda nic moc a to máme v autě klimačku. Tak doufám, že na cestu na Chvojku už takové vedro nebude. Ale jinak jsme to zatím zvládli v pohodě, tak ještě uvidím co nám řeknou zítra na kontrole 😅

Adu, ty to máš teda v práci taky docela perné😉 Co kočárek, už ste ho poskládali? Úplně si mě zaskočila tím, že to přijde v krabicích. Už vidím P. jak ten náš dává dohromady 😎

Orsul, a ty plánuješ jak dlouho být na PN? Ale máš fajn, že se dá se šéfem tak rozumně domluvit.

Noe, třeba se malá ještě otočí 😉 Co nějaké babské rady na otočení miminka, nezkoušela jsi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre