Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
8. júl 2010

@adulik76 no buchty v sobotu, to pride @laxity 😀
a gulas neviem... v sobotu vecer?

sincerity
8. júl 2010

@nelia dakujem 😉
a je pravda, ak ma byt teplo, tak sa neoplati tam ist....

nelia
8. júl 2010

@sincerity nemali ste náhodou teraz niekedy ísť na kontrolný SPG?... a ako sa má sestra po operácii?

sincerity
8. júl 2010

@nelia ... no ved mali.... ale nesli sme, lebo toho bolo zase malo... proste sa tam neoplatilo ist... to uz vieme sami... 😔
tak teraz uvidime, kedy sa nam zase bude chciet robit odber 😅

nelia
8. júl 2010

Toľko prípadov som v poslednej dobe počula a čítala... že mali veľké problémy so SPG a predsa sa podarilo prirodzene.. tak veľmi vám držím palce, aby aj u vás motyka vystrelila 😔 😅 ... a zároveň dúfam a verím, že vystrelí aj u nás aj po 2.x a zázrak sa zopakuje.. tentokrát s úspešným koncom 🙂

orsulka
autor
8. júl 2010

ahojte mojenka prekrásne...... 😵

ja som dnes zas vybehla na chvilku do prace, prisla som domov, najedla sa a zaspala.......akože pohoda..🙂)))
som doma sama, vcera večer odisiel so synovcami na ten splav, takže vegetujem 😀 😀 😀

no v piatok na večeru ugrilujeme to masko, no na ranajky hodime dake parecky, potom možu byt buchtičky a neskor ten gulas, a tak ostane hadam aj na nedelny obed, a mame vystarano .-))))))))
ja som si ani neuvedomila, že to je už bud. týžden....huráááááááááááááááá 🙂 🙂

pocuvajte...nevieteco je s Ivkou ????????? ved vobec nenapisala moja ako sama.... 😕

orsulka
autor
8. júl 2010

Sicer...a nejaku peknu fotečku v promočných šatách ??? nedás ????? hmmmm?????? určite si bola kočena.... 😉

nelia
8. júl 2010

Orsul, ahoj 🙂... ja dúfam, že Ivka len nemala čas a preto nenapísala 😕 😕

orsulka
autor
8. júl 2010

@nelia ahoj moja.......sak to, ale na par viet ????????? sak počkaj ked sa ohlasi !!!! 😀 😀 😀
co si obliekas na svadbu ??????? dlhá roba ci mini???? pocasie im bude teda priať... 😉

orsulka
autor
8. júl 2010

@sincerity no tak videla som foto na Fb........ kočena ako vravim, akurat že ste mali asi teda všetci rovnaky munďur..... 😀 😀 ci ????? a z teba co bude??? pravnicka?????? 😕

sincerity
8. júl 2010

@orsulka ... no v satach nemam ziadnu fotku, len tu v tom batmanovskom ubore 😀
moja, ved zo mna bude hnojaaaaar 😀

nelia
8. júl 2010

@orsulka no počasie im bude priať až moc... všetci sa tam uvaríme... a hlavne chudáci chlapi v oblekoch 🙂... ale ženích bude fešák (však po sestre 😀 😀 )... ja mám také šaty nad kolená s bolerkom, takže to teplo sa v nich aj bude dať vydržať 🙂

@sincerity to ja som hnojaaaaaar-ekonóm 😀 😀

sincerity
8. júl 2010

@nelia ... no ja budem hnojaar - hnojaaar 😀 😀 😀

nelia
8. júl 2010

Babuľky moje, ja sa tu asi až do utorka neukážem, tak vám prajem krásny slečný víkend 😵 😵 😵
Zajtra idem ešte k Dr. (na kontrolu, či folikul praskol) a aj k liečiteľovi... tak mi držte palce..

orsulka
autor
8. júl 2010

@sincerity a to ste mali taketo úbory????? normálne sa čudujem 🙂))))) 😕 😕 😉

@nelia tebe dievčatko príjmenu zábavu, uži si to na tej svadbe, poriadne si s Lacim lognite dobre jhruštičky alebo vinka, ako Vám hrdielko bude ráčiť, u doktorky bude vsetko Ok, to som si ista, lebo podla mna ten folikul taký nápor spermií nemohol vydržať!! 😀 😀 😀 😀
a liečiteľa pozdravuj, nech ťa pekne popzerá a povie čo a ako 🙂))))) das nam potom infošky 😉

sincerity
8. júl 2010

@orsulka veru veru, do takych nas navliekli... to sme museli... nedalo sa z toho vyzut 😅

orsulka
autor
8. júl 2010

@sincerity a zjavne ani vyzliec ť 😀 😀 😀 😀

sincerity
8. júl 2010

orsul 😀 😀 😀

ivkaj
8. júl 2010

Čaute, včera jsem nějak padla únavou a po pravdě jsem neměla ani moc náladu.
Na kontrole jsme dopadli tak, že už nejsme 3v1 ale 2v1. Béčko to vzdalo, podle velikosti asi pár dnů po předchozí kontrole (P. dokonce spekuluje s myšlenkou, že už ani na té kontrole neměl srdíčko, protože to byl hodně rychlý a ne moc přesný UTZ od takového mladého Dr.). Takže teď ještě čekáme na genetický UTZ na konci července a pak snad budeme moudří, jestli je i Ačko v pořádku. Ale jinak jsme podle milého Dr. (vede i těhu poradnu, tak k němu budeme chodit dál) v pořádku a jak nás s radostí ubezpečil, teď už se nepřestaneme bát nikdy 😎

adulik76
9. júl 2010

dobré ránko, máme tu piatooooook. Ja som taká nevyspatá, Pohoda už začala, tak to hučí 😝 my nespíme a teraz vyzerám jak čínsky boh srandy 😀

nelik, príjemnú zábavku a dobre pochoď u liečiteľa a možno ho už ani nebudeš potrebovať po tej invázii 😀 😀

ivik, to mi je ľúto, ale to jedno určite vydrží až do konca, treba tomu veriť

orsulka
autor
9. júl 2010

dobre ranko prajem 🙂)))) do rána som zápasila s blbým snom.....a bola som velmi rada, že som sa zobudila......
neviem,asi by som nemala večer jesť, alebo čo... 😠 🙂 🙂

@ivkaj dakujem bohu, že si sa ozvala moja.....ale predovsetkým že ste hoci len 2v1, ale v poriadku...... je mi to luto, velľmi, že to takto dopadlo, ale tak ako povedal pan doktor ste v poriadku a to je teraz to najhlavnejsie... 😵 😵 máme Vas radi, a sme tu s VAMI!!!! 🙂 🙂 😵 😵

adulik76
9. júl 2010

na to, že je piatok, robím jak ďas - už mám obidve baby na dovolenke a lietam tu jak holubička 😝

orsulka
autor
9. júl 2010

@adulik76 tak ti prajem, nech ti to aspon rychlo ubehne takýto šialený piatok ... 😉 😉

adulik76
9. júl 2010

neviem, čo to malé v tom bruchu robí, ale mrví sa o 106 😀

orsulka
autor
9. júl 2010

@adulik76 ja viem co tam robi....mrví sa... 😀 😀 😀 😀

bambibam
9. júl 2010

Adu všetky deti sú divoké 😀 😀 😀 po rodičoch..... 😀 😀 😀

orsulka
autor
10. júl 2010

prajem krásnu sobotku aj nedelu vsetkým..... 😵 😵 😵
ja to sice odsedkám doma, ale večer dojde kamoška, tak ma hádam trošku "vyvenčí"...... 😀 😀 😀

adulik76
12. júl 2010

dobré ránko, opäť pondelok 😝 , keby som včera nečumela na fotbal, tak by som nebola taká nevyspatá 😝 😝

sincerity
12. júl 2010

ahojte babulky... tak ako po vikende?

to teraz v piatok je ta akcia?

volala som s noe, tak ta ma nastup dnes do nemocnice.... vsetky vas pozdravuje a ze da hned vediet co a ako 😀 ... ale ze mala si zatial sedi jak na trone, tak uvidi 😀

my sme boli vcera so svokrovcami kupat... no troska som zhorela ale inac ok....

@adulik76 ... ja som ani na futbal necumela velmi a nevyspata som tiez....
dnes som uz od 5.45 v robote... hnus.

adulik76
12. júl 2010

sincer, to stretko je naozaj tento týždeň, tak nezabudni 😉

malá nelka nejak noe naťahuje, čo sa jej v tom teple nechce ísť von???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre