Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
14. júl 2010

Dobré ránko, už len 2x sa vyspíme a je tu stretkoooo 🙂

orsulka
autor
14. júl 2010

Dobre ranko prajem..........

IVKA s tym nealkom pivkom je to dobry napad, urcite take dobre orosené padne vhod 🙂))))
no chlebik treba pocitat, že a v podstate bude jest skoro ku vsetkemu, okrem parenýh buchiet......na ranajky aj ku gulasu......

tak ja som zas trosku v praci......dnes si už chcem poslat vyplatu na ucet

😉 😉 tak idem na to....

nelia
14. júl 2010

Dobré ránko 🙂
Ivka, tak my prinesieme 4 kartóny minerálky a nejaké to pivo... no a jasné, že hrušku a medovinu 😀 ....... a to už je fakt pozajtra 😵 😵 😵 ... zajtra sa idem školiť do BA... veeeeeľmi sa "teším", sa uvarím vo vlastnej šťave 😒
Včera som bola zase u liečiteľa a vraj to vyzerá dobre... v pondelok idem k nemu znova... že vtedy potrebuje zase nastaviť hormóny... on normálne vidí, kedy moje telo potrebuje jeho pomoc... no je to fakt zaujímavé.. A bola tam ďaľšia tehula, ktorá včera začala krvácať, ale on zastavil krvácanie a bábätko sa zachránilo. Som fakt zvedavá, ako to celé dopadne, ale mám z toho veľmi dobrý pocit a som fakt pozitívne naladená a v psychickej pohode 😅 .

adulik76
14. júl 2010

@nelia tak to som strašne zvedavá, ako to dopadne, ale silno držíme aj s malou palčeky 😉

nelia
14. júl 2010

@adulik76 Ďakujem 🙂
... dnes sa mi zase nechce pracovať, no musím... lebo budúci piatok už idem na dovolenku... takže ma zase čakajú len samé pekné chvíľky... najprv VY a potom dovolenka 😵 😵 😵

orsulka
autor
14. júl 2010

@nelia tak toto je fakt teda super.... ja som stale s Tebou, a verim tomu tak ako aj ty....!!!!!! 😵 😵 😵 ked kazal, tak pekne treba k nemu chodiť....niečo na nom bude, ked mava navstevy až z Kosic a podobne 🙂)))

ja som sa presunula domov, aby som sa najedla....a teraz pojdem zas do druhej firmy urobit brigádnikom nejake dohody.......do obchodu a spat domkov.

😉

nelia
14. júl 2010

@orsulka ty máš teda fakt rušnú PN-ku... len dúfam, že to moc nepreháňaš s tou robotou... a Ďakujem za podporu 😵

adulik76
14. júl 2010

joooj, vytešujem sa, došli mi nejaké vecičky, čo som si objednala, aj vanička a stojan pod vaničku. Jupííí
Ešte čakám dodávku z 2 firiem, tak dúfam, že do konca týždňa to zvládnu 🙂

nelia
14. júl 2010

@adulik76 a to všetko pre seba alebo do "obchodu"?

adulik76
14. júl 2010

@nelia aj aj

orsulka
autor
14. júl 2010

@adulik76 tak to je super......potom pozriem ten stojan pod vaničku.... 🙂 😉

@nelia ved vieš, že tu más podporu vždy, stale a jednoducho furt !!! 🙂))))

s pracou sa snažim neprehánat....radsej len tak po 2-3 hodinky, a potom oddych, aby sa neudialo niečo zle a nepridvidatelne...... 😉 😉 a tento týždwn už do prace nejdem vobec.....a myslim, že ani bud. týžden nebude potrebne tam ist.....co sa tyka vyplat, malo by byť všetko hotove a OK 😉

ADU.....ty si este stale sama v praci a makas ???, alebo sa už nejake kolegyne vratili z dovci ???

nelia
14. júl 2010

@orsulka tak to si potom šikulka... ale to sme už dávno vedeli 😉 😵 😵 .... a Adulik by už mala ísť na tú materskú... hlavne v takomto teple... by Ti bolo najlepšie doma pri vani 🙂

adulik76
14. júl 2010

tak tento týždeň sme tu dve, ale budúci tu budem len jeden deň sama, ale to už budem asi posledný týždeň v robote.

orsulka
autor
14. júl 2010

@adulik76 a tak teraz tesstujem moj novy notebook 😉 klavesnica je ina a neda sa mi na nej dobre pisať s tymito mojimi nechtami 😀 😀 ale zvyknem sin hádam 😀 😀
ja už som stihla aj zdriemnut zas, a vonku sa mi zda lepšie ako včera 😉

adulik76
14. júl 2010

tak len pekne oddychuj, ja som zalomila v pondelok, keď sme prišli domov. Aspoň hodinku som si pospala a bolo mi fajn

orsulka
autor
14. júl 2010

@adulik76 teraz už mám v trube rybku a robi sa obedik.....a instalujem si tu potrebne programy, aby som mohla z domu pracovat......poobede si pojdem ku kamoske pre utros, lebo by mi nevydržal do pondelka.... 😉

nelia
14. júl 2010

@orsulka môžem Ti aj ja na chatu nejaký doniesť 😵

adulik76
14. júl 2010

skúsim aj ja pozrieť doma, či náhodou ešte niečo nenájdem

noemarta
14. júl 2010

ahojte babule,
noooo tak som dnes doma, bez Nelinky, stale som kinderko celeee!!!!
tak nase dieta sa asi laklo cisaraku, a v utorok rano mi robili usg a krpata sa otocila dole hlavickou, to je inteligentne dieta coooo??? tak mi porodnicka povedala, ze uvidime co bude do stredy, ze ma prezrie, a ak sa neotoci naspat, tak ma pusta domov, lebo sa vobec neotvaram, a zbytocne ma budu trapit s vyvolavackou. noooo, takze som doma. tak asi zacneme nejake domacke procedury, tepla vana, sexik, behanie po schodoch.... 🙂
tak som sa tesila, ze to budeme mat uz za sebou, ale proste akosi sa jej nechce, co uz.
takze najnovsie spravy som vam podala. a inac, ta moja porodnicka je bozska,fakt dobra zena, furt ma chodila pozerat, hladkat brusko, ze neboj a ty budes o chvilu mamina, no zlata.
babyyy, ze by som stihla este aj chatu, coooo?? to by ste mali prekvapko?

adulik76
14. júl 2010

tak takéto správičky o tebe som veru nečakala, už som si myslela, že nelinka je už tu. Dáva si nejak načas

laxity
14. júl 2010

@noemarta no a ja akurát volám sincer, že čo a ako 😀 ....ja som mala vyvolávačku a v poho 🙂 , a nechaj to na Nelku, nerob zbytočne domáce procedúry....ono to príde kedy to má 😉 , ale sexík si kľudne daj 🙂

a pôrodníčka? šak jasné, ty by si nebola milá, keby ti pekne zaplatili? 😀

každopádne sa drž 🙂 a nech všetko dobre dopadne 🙂

noemarta
14. júl 2010

noo veru fifinecka nasa, sme stvrdili, ze je inteligentne dievca, nechce aby mamu rezali, sa toho lakla, porad sa pretocila.
ale vsak uvidime, hadam to pride v blizkej dobe. pocitam ze cez vikend, neviem preco....
pozrite, aspon som si prezrela nemocnicu, viem ako to tam uz chodi, nemam az taky strach z toho porodu, proste mi to uz nie je az take cudzie, takze asi aj to mi zariadila mala, aby som bola kludnejsia, hi hi.
keby daco informujem vaaaas. paaa dobru noc.

laxity
14. júl 2010

@noemarta len aby bola taká inteligentná aj na svete 😀 😉 😀

drž sa a dobrú noc užívaj posledné dni 🙂

noemarta
14. júl 2010

@laxity noooo ved to, ale vsak haaadam bude, ved ma byt po kom, hi hi 😀 😀
idem sa konecne dobre vyspat, teda duuuufam, lebo v nemocnici nic moc.
paaaa a vybozkavaj malinku za mna, cmuuuk.

laxity
14. júl 2010

@noemarta len sa pekne vyspi, ak ti to Nelka vôbec dovolí 😉

vybozkávam až zajtra, dnes má už od 18.30 hlbokú noc 🙂

adulik76
15. júl 2010

dobré ránko, ako sme sa vyspinkali? Ja nie moc dobre, maťo mi hovoril, že som vykrikovala zo sna. 😝

ivkaj
15. júl 2010

Čaute baby, já včera vytuhla s migrénou 😝

Jestsli bude potřeba ještě něco nakoupit, tak písněte, večer mrknu a koupím. ¨
Ať v tom nejsouzmatky, tak zopáknu že bereme: 2balíky neperlivé a 1balík jemně perlivé vody, nějaké nealko a alko pivko, slivovici a pečivo na sobotu a neděli.

Joo a méte někdo petangue nebo ho máme vzít?

Mějte se fajn a já letém řešit s P. jeho kariéru 😅

nelia
15. júl 2010

Dobré ránko 🙂
@noemarta fakt by si ešte mohla stihúť chatu 😉 ... dúfam, že nebudeš dlho prenášať a malinká príde na svet coby dup 😵
@laxity ako sa cítiš moja? ty si sa nám po operácii tuším ani neozvala... ukážete sa v sobotu?

adulik76
15. júl 2010

jaaaj, super správička, už som si vybavila aj vojenského farára na krst, tak som spokojná 🙂

nelia
15. júl 2010

@adulik76 to už si vybavuješ krst??? fíííííííííííha 😵 😵

adulik76
15. júl 2010

tak, keď chcem mať súkromný krst s vojenským farárom, tak som to musela vybaviť ešte kým som v robote

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre