Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
21. júl 2010

@sincerity ty čo tak skoro?

sincerity
21. júl 2010

@adulik76 no moja, to ja kazdy den robim od 6.15 ... vynimocne idem na pol deviatu, ale skor chodim takto skoro.... a vcera som odchadzala o 17.45 ... fuj

adulik76
21. júl 2010

@sincerity to ja som včera už o 13,00 zmizla - mali sme telocvik, tak som cvičila ako divá 😀 - v aute so zapnutou klímou to ide celkom dobre 😀 😀

sincerity
21. júl 2010

@adulik76 no moja to ale ty mas uz narok, takto cvicit 😀 😀 😀

adulik76
21. júl 2010

@sincerity však aj ja si to myslím 😀 😀

nelia
21. júl 2010

Dobré ránko babuľky 🙂

@bublinkaa2 ty si bola cez víkend v Bojniciach???? Mala si sa fakt staviť na chate... veď aj Laxity prišla iba v sobotu s malou a polovičkou... nabudúce nám toto nerob!!!! Inak ďakujem za podporu... no už začínam stresovať a chodiť na záchod (dnes-zajtra má prísť mrcha 😝 )...

@sincerity ty pracantka naša... konečne už trocha povoľ v tom tempe, aby bábo mohlo prísť 😉 ... inak ja mám tiež takto pred dovolenkou neskutočne veľa roboty... robím aj za kolegyňu, keďže je už PN a myslím, že už do materskej nepríde a zároveň zaúčam novú kočku... a pripravujem ju, aby to cez moju dovolenku ako-tak zvládla 😒

@adulik76 ako písala @sincerity, ty na také cvičenie máš už veru nárok... hihi

ivkaj
21. júl 2010

Čaute, vy jste teda ranní ptáčata;o)

Já mám dneska odpolko, tak jsem si mohla přispat. Ale P. jel služebně pryč, tak mě ráno probudil, ale i tak jsem si pak ještě pospala.

Adu, máš pravdu nic se nemá přehánět. Vážně platí, že po prvním trimestru přejde únava?

Sincer, když oni teď mají ve slevách oblečky buď modré nebo růžové. Právě že nic univerzálního.

Nelia, jak já ti závidím to moře. Užij si to i za nás. Hlavně si to s L. pořádně užijte! 😉

Orsul, co ty, už ti přepočítali termín porodu nebo budeme rodit den po sobě?;o)

adulik76
21. júl 2010

@ivkaj u mňa to aspoň tak bolo, že únava prešla, ale bolo to asi aj tým, že som prestala cpať do seba všetky tie lieky, čo som pchala poctivo tri mesiace.

ivkaj
21. júl 2010

Taky tajně doufám, že jak se vysadí Utrogestan, tak se to zlepší. Ale jinak je to teda občas nářez 😝

sincerity
21. júl 2010

@ivkaj... odpolko? to ze mas poobednu znamena? 😀

ivi, orsul... to by bolo keby ste rodili v jeden den!

@nelia ... tiez to mas perne v tej robote....

adulik76
21. júl 2010

no, baby, ja tu zaspím 😝

nelia
21. júl 2010

@adulik76 L. sa veeeeeeeeeeeeľmi potešil 😵 😵 ...veľké dík 😉

adulik76
21. júl 2010

@nelia ešte nie je zač, ešte to nemáte 😉

noemarta
21. júl 2010

dobre ranko baby,
ja som staaale doma, v nezmenenom stave - kinderko. 🙂
mam tu rodinu z polska, tak sa im venujem, ale dnes na vecer uz idu domov. teraz isli k nasim idu spolu niekam na vylet, tak si idem upratat, trosku oddychnut.
nooo a krpani sa stale nechce, co uz, asi to bude az v tu sobotu.
Bublinka 2, aj vy mate krasne fotky, mala uz je hotova slecna.
vsetky vas pozdravujem a drzte sa.

sincerity
21. júl 2010

@noemarta ... preco v sobotu.... nemoze to byt v nedelu? to je taky krasny datum 😀

noemarta
21. júl 2010

@sincerity ahoooj, v sobotu to vyvolaju a mozno to pride az v nedelu a a ten datum nasej dcery by si si moooooc dobre zapamatala cooooo?????? 😀 😀 😀 🙂
uvidime sincer, mozno ti aj radost spraviim.... ale poviem tak, ja by som to chcela mat uz co najskor za sebou.
v julovkach ma uz vsetky predbehli a a a a my furt nic....

nelia
21. júl 2010

@noemarta aspoň si sa stihla aj návšteve venovať... kebyže si v pôrodnici, tak by sa to už nedalo... takže asi to tak malo byť 😉 ... ja teda dúfam, že už v sobotu porodíš... a ja sa to dozviem až o týždeň, keďže už v piatok cestujeme... ale budem na vás myslieť 😉

@sincerity a ty budeš mať nebodaj narodeniny??? 😕

adulik76
21. júl 2010

sincer tie narodky spomínala ešte na chvojke - len tak sa zmienila 😉

sincerity
21. júl 2010

to som sa zmienila, kvoli tym zapalkam, co sme chceli dat namiesto sparatiek do tych jednohubiek.... ze by sme to mohli zapalit a ten kto ma narodeniny najblizsie to moze sfuknut.... takze jaaaaaa 😀

sincerity
21. júl 2010

@noemarta no jasne ze zapamatala..... taky paradny datum..... no mozno to fakt vyjde na nedelu.... ale skor myslim, ze tak den dva a Nelka bude na svete 😉
hlavne nezabudni napisat sms, ze rodiiiiiiiiiiiiiim.... a potom kedy sa narodila, miery, a tak vsetko!

noemarta
21. júl 2010

@sincerity jasne ze napisem, ved uz tolko ludi na tuto spravu caka.....
uz aby to tu bolo.
prajem pekny den, paaaa

nelia
21. júl 2010

Pri tých jednohubkách som nebola... ale @sincerity keďže tu už cez víkend nebudem, v predstihu prajem všetko najlepšieeeeeeeee.... a hlavne nech sa konečne zadarí!!!! Z celého srdiečka Ti to želám 😉

adulik76
22. júl 2010

dobré ránko, už len zajtra idem do práce 🙂

sincerity
22. júl 2010

ahojte babule 😉

adu.... konecne co? aspon si oddychnes poriadne pred tym kolotocom co ta caka potom 😉

noe ... no tak teda cakame .....

nel... dakujem moja

nelia
22. júl 2010

Dobré ránko 🙂

@adulik76 hneď by som s Tebou menila.... 😉 ... pekne si to doma potom uži, kým príde malá(ý) 😀

No u mňa to vyzerá na dovolenku s mrchou 😠 .. dnes teplota totálne klesla (ako vždy v deň mrchy).. bola som včera ešte u liečiteľa, hovoril, že mám viac mrchovského hormónu, ale je tam aj tehu hormón, tak mi ešte niečo robil a že mám dobehnúť aj dnes... ale myslím si, že to by bol už fakt mega zázrak, keby sa mrchu podarilo zastaviť... ale nabudúce to určite vyjde!!! 😎

adulik76
22. júl 2010

@nelia o malom ma ani nestrašte, ja mám kúpené aj ružovučké vecičky 😀 😀 😀

sincerity
22. júl 2010

@nelia nestresuj, vsetko bude tak ako ma..... pride pride, nepride nepride.... hlavne keby aj prisla, na dovolenke si to uzite a kaslite na nu potvoru 😉

@adulik76 ... no neviem neviem ako by chlapec od mamy vojacky a tatina vojaka vyzeral v ruzovych satach 😀

nelia
22. júl 2010

@adulik76 veď aj chlapi nosia ružové tričká aj košele 😉 😀

nelia
22. júl 2010

@sincerity neboj, nestresujem... to bolo viac-menej len také konštatovanie, nech viete, ako sa moja situácia vyvíja 😀 ... a dovolenku si na 100% užijem či s potvorou alebo bez 😉

adulik76
22. júl 2010

si robte prču zo mňa 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre