Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
13. aug 2010

@orsulka kráááááááásne fotky 😵 😵

nelia
13. aug 2010

sorry.... Lenka sa narodila (nie Lucka)... som totálne mimo 😝 😀

sincerity
13. aug 2010

ahojte babulky!!!!§

ANO ANO ANO... sms prisla... je to neuveritelne!!!! velmi sa tesim 😀

nelia
13. aug 2010

a teraz ma napadlo, že 13. v piatok 😀 😀 😀 😀 ... nehovorili ste s ňou niekto? či sa narodila prirodzene a tak... ale predpokladám že ano... to mala potom rýchly pôrod... ale bola by si ho fakt zaslúžila po toľkom trápení...
Ja som z tej správy ešte stále totálne vzrušená... fakt neuveriteľnéééééééé 😵 😵

sincerity
13. aug 2010

no tiez tomu nemozem uverit.... muselo to byt velice rychle!!!

a piatok 13... odpadnem! no pre nu to uz bude vzdy stastny den!

@noemarta.... dakujem za IP.... uvidim, rozmyslim, nechcem otravovat.... dam ti urcite vediet....

sincerity
13. aug 2010

@orsulka ... krasne fotky, strasne ti to svedci 😉

sincerity
13. aug 2010

@nelia ... neboj, aj my sa raz dockame, ze ta potvora nepride.... 😉

a s tou Ladkou... velmi drzim palce... monik, urcite nas hned informuj!

nelia
13. aug 2010

@sincerity jasné, že sa dočkáme, o tom nepochybujem 😉

sincerity
13. aug 2010

ved ani ja 😀

orsulka
autor
13. aug 2010

ja sa tesim s vami, aj s lenkou, aj adulkou a matkom !!!!! fakt je to nádheraa.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja som prave dozavarala hriby a mam normalne dost, a este mam pol kosika na sesenie, ale teraz na to prdim, idem si lahnut, lebo mi vydrapi kríže 😝 😝 😝

BABY...to je jasne, že idete hned za nami!!!! a to vsetky a to co najskor !!!! 😵 😵

bambibam
13. aug 2010

Adu gratulujem ,prajeme veľa zdravia , akosi si sa poponáhlala , v piatok 13 má vojsko rozkaz - sobotu ,nedelu oslavovať. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Dúfam ,že ked prídete domov tak sa ozvete. 😎

orsulka
autor
13. aug 2010

@bambibam no a vy ako ?????? nemala si dnes ist do nemocky, alebo na kontrolu ??????

bambibam
13. aug 2010

boli sme,na kontrole všetko je v poriadku ,malinká sa na svet nepíta a vraj na tento víkend si môžem kludne niečo naplánovať. V pondelok mám prísť znova a potom sa zas uvidí. 🙂
Už sa neviem dočkať ,cítim sa ako balón a hlavne ked všetci okolo rodia a jááá 😲 😲 😲
Tak sme sa rozhodli, že budeme relaxovať. 😎

laxity
13. aug 2010

ahojte

@adulik v prvom rade veľká gratulácia 🙂 a ozaj to bolo tuším na rýchlo...som zvedavá čo popíšeš 🙂

@orsulka krásna profilovka 🙂 a Ladke nech už nepríde držím palce 😵

orsulka
autor
13. aug 2010

@bambibam tak asi toto čakanie je najhoršie, ci nie ???????

orsulka
autor
13. aug 2010

@laxity no večer s Ladkou budem, tak som velmi zvedava, co mi povie....ja ju určite budem tlacit do testu 😉 😉 😉

noemarta
13. aug 2010

adulik, velka gratulacia!!!! nejak ste sa poponahlali, hi hi 🙂 🙂
@orsulka pekna fotecka, hereeecka. 🙂
@bambibam ahoj, presne ako u nas, malej sa vobec nechcelo na tento svet, my sme prenasali 9 dni a aj tak nechcela ist von. Najhorsie je to cakanie, veruuuu..... drzim palce.
@sincerity ako chces, ale nie je probleeem.
prajem pekny vikend vsetkym.

orsulka
autor
13. aug 2010

@sincerity a ty co vymyslas?????? treba zobrať podávanu pomocnu ruku.....pre dobro veci !!!!! nebud labuť 😉 😉 😉

ivkaj
13. aug 2010

Ahojte, tak ještě že sem nakoukla, jiank bych přišla o tu skvělou novinku;o) Jestli budete někdo s Aduš mluvit, tak že posílám obrovskou gratulaci ;o)

Mějte se o víkendu krásně! Já vyrážím na dámskou jízdu, tak budu sbírat moudra od zkušených matek 😎

bambibam
13. aug 2010

však to čakanie 😖 ,mám dojem že je nekonečné - najhoršie na tom je ,že po celé tehotenstvo - problémy - a teraz na fairont nič ,ešte sa aj začínam cítiť celkom fain ako by som zvykla.
No muž ma utešil ,čakáš Stelu a hviezdy prichádzajú nakoniec 😀 😀 😀 😀 😀

mortiiss
13. aug 2010

Orsulkaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Citam Tvoj popis ....

HNED JE MOJ DEN KRAJSI ...... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dnes som na Teba myslela, ze ako ... a reku idem kuknut ... a tot .. ze dva kousky 😀 😀 😀 😀

Tesim sa moc !!

mortiiss
13. aug 2010

Prepacte moju nezdvorilost ... 🙂 Ostatne baby zdravim samozrejme tiez ... a tehulkam blahozelam.

My nic ... ale neva .. uzivame si aj tak 😀

adulik76
14. aug 2010

ahojte, trocha som sa už spamätala, tak sa ozývam. Nemali sme prirodzený pôrod, ale plánovaný cisársky. Môj dr. to chcel po tých zlých výsledkoch aj tak ukončiť a potom čerpá dovolenku, tak sme sa len dohodli na dátume. Sorry, že som to neprezradila, ale chceli sme si to s Maťom užiť len my dvaja. Maťo porobil aj fotky, takže keď mi ich upraví, tak ich sem hodím, aby ste videli náš pokladík. Je to taký malý chrústik, ale najkrajší na svete. Pred chvíľou maťo odišiel, malú sme si popestovali, pofotili a hlavne potešili sa z nej. Ja ju tak ľúúúúúúúúbim 🙂

adulik76
14. aug 2010

tu pridávam fotečky nášho zázraku

laxity
14. aug 2010

@adulik76 jééééééééééééééééééééééééj tak Lenka je krááááááásna naozaj ...neviem sa jej vynadívať 😵 😵 😵

laxity
14. aug 2010

@adulik76 pekne si to teda tajila...a odkedy si vedela termín? a bol Maťo pri tebe? Bozkávame Lenku a pozdravujeme šťastného tatinka samozrejme 🙂

adulik76
14. aug 2010

maťo bol pri mne a bolo to super

laxity
14. aug 2010

@adulik76 tak určite to bol nezabudnuteľný zážitok 🙂

noemarta
14. aug 2010

@adulik76 este raz gratulujem, malinka je kraaasna. 🙂

adulik76
14. aug 2010

@laxity termín som vedela od tohto pondelka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre