Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
20. aug 2010

@nelia ahoj........kedy ides zase k ujovi bylinkarovi ?????

nelia
20. aug 2010

@orsulka idem zajtra... teraz síce mrchujem, ale na zajtra mám termín, tak sa s ním aspoň dohodnem, že prídem zas v období ovulky... a čo idete nakupovať?

adulik76
20. aug 2010

@orsulka tak musel sa zacvičiť, lebo ja som dnes bola na stehy a bol s malou sám. Ale zvládol to bravúrne.

orsulka
autor
20. aug 2010

@adulik76 to sa dalo čakať...on je sikulka..... 🙂
@nelia ja som si kupila teplaky, pyžamo nemali...kupili sme dvojičkám ich prve bledunko zelene bodička. frote krassne a zlacnené... 🙂 🙂 🙂 a Ferko si nakupil komplet oblečko na bicykel, od prilby až po topanky.....a boli sme v Partizánskom vo velkoobchode s kočiarmi presondovať čo a ako.....mam z toho tak trochen chaos.... 😒 😒

katz
20. aug 2010

@adulik76 Veeelka gratulacia, prave som si precitala, ze mala je uz na svete. Tak Lenka vitaj medzi nami a nech mas pekny zivot 🙂
Tebe adulik prajem prijemne stravene chvilky s babenkom, vela radosti a malo starosti

orsulka
autor
21. aug 2010

dobre ranko , poslušne hlásim, ranajky spravene aj zjedene, a prave sa maka na dalších skrinkách v chodbe...juchuuuuuuuuuuuuuuuuu....teda chlapci makaju a ja len tak...šuštonmky 😉 😉 😉

adulik76
21. aug 2010

@katz ďakujem za gratuláciu

my sme mali celkom slušnú noc, dala som ju spať o 20,00, vstala o 0,00 a 4,30 a doteraz spinká.

orsulka
autor
21. aug 2010

@adulik76 no to je poklad....aka je zlatučka.....takže verim, že už aj mliečko je OK .-)))))) a velmi jej chuti ked tak pekne spinka .-))))

adulik76
21. aug 2010

@orsulka no, to chutí, má riadny apetít 🙂 , vstala až o 9,30, tak teraz spinká znova. Len ma troška štve taký slabý výsyp na tváričke, asi to bude mať z melóna, čo som zjedla. Hádam jej to prejde.

orsulka
autor
23. aug 2010

dobre ranko.....tak co vikend dievčatka?????
Sincer....aka bola oslava s Lax, Naty ?????
Nelia...ako si dopadla u toho liečitela?????
a nviete co je s Ivkaj????? ta tu už tak dávno nebola ...... 😕 😕 😕

nelia
23. aug 2010

Dobré ránko 🙂
Baby, pamätáte si, čo som bola v júni na tej skúške... dnes mi prišiel výsledok, spravila sooooooooooom 😵 😵 😵 😵 ..
No liečiteľ mi len povedal, že mám totálne zanesený organizmus, čo aj cítim a vidím, pretože mám samé pupáky na tvári.. také bolestivé.. rozmýšľam, že by som mala ísť na nejakú detoxikáciu.. Raz som chodila k takej inej liečiteľke a ona robila aj to, tak jej asi skúsim zavolať... Mám k nemu ísť počas ovulky, ale túto asi nestihem, keďže práve bude dovolenkovať...
My sme mali super víkend... boli u nás také dedinské oslavy... L. síce včera celý deň preležal, lebo to kapánek prehnal, ale ja som bola v pohode 😎

adulik76
23. aug 2010

dobré ránko, nás dnes čaká prvá návšteva pani doktorky, zajtra by sme chceli ísť už aj von, tak uvidíme

adulik76
23. aug 2010

@nelia gratulujeeeeem

orsulka
autor
23. aug 2010

@nelia gratulujem moja .-))))) v podstate by sme aj zabudli, ale pamatam ako si napm pisala, že vysledky budu až tak neskoro.-)))))) ale super...myslím, že možeš aj povýšiť .-))))

@adulik76 tak vas pekne odvažia a pomeraju ako sa vam dari s Lenočkou .-)))))),

@nelia a nechces este brat tu kuru od lax ????? vtedy ti to pomohlo, nie????

noemarta
23. aug 2010

@nelia gratulujeeeem, si sikulkaaa 🙂
a nechces vyskusat tu ocistu od lax, tak ako spomina orsulka???
my sme mali taky celkom fajn vikend, taky rodinny, sice uz nam zacinaju same navstevy, ale v pohode to zatial zvlaaadame. 🙂
my uz mame 4650g , prikladam foto aktualne. 🙂

adulik76
23. aug 2010

@noemarta pekná buchtička 🙂

nelia
23. aug 2010

ďakujem babuľky za gratulácie......... Orsul, no povýšiť by ma mohli už jedina na manažérku a to asi nehrozí... mne to vyhovuje tak ako to je 😉

@noemarta krásna herečka... a ten účes nemá chybu 😉 😀
Tiež ma napadla tá očistná kúra... mala by sa vraj brať 2x ročne a robila som ju v januári, takže by aj bolo na čase si to zopakovať...

orsulka
autor
23. aug 2010

@noemarta mala je ako cukríček 🙂))))) krásna 🙂))

ta Ivkaj ma celkom hneva......preco nepiše??????

orsulka
autor
23. aug 2010

ja som dnes bola na preventivke u zubárky, všetko v poriadku, mam len zubný kameň a ten pojde von v septembri .-))))

ivkaj
23. aug 2010

Čaute, tak se hlásím po delší době, ale nějak nebyl čas.

Měli jsme od středy dovču a tak jsme si užívali. Byli jsme na 3D a měli jsme to štěstí, že tam službu měl náš oblíbený Dr. z IVF. Tak si s námi pěkně popovídal, ukázal co bylo potřeba no a taky nám odtajnil co se schovává v bříšku ;o) Tak ještě uvidíme jestli se to v půlce září potvrdí na velkém UTZ ;o)

A všem co mají něco úspěšně za sebou gratuluju ;o)

orsulka
autor
24. aug 2010

@ivkaj no ahoj kočenka !!!!! tak velká gratulacia k chlapčekovi !!!!!!! joooooj a ked poviem mojmu Františkovi, že to možno bude František...hihihihiih...bude v siedmom nebi 😉 😉 😉 ale som rada, že ste v poriadku, a vsetko OK..... 😵 😵 😵 to je fakt super 😉 😉

orsulka
autor
24. aug 2010

a dobre ranko prajem vsetkym 🙂 🙂 🙂 🙂

adulik76
24. aug 2010

dobré ránko aj ja prajem. Dnes by sme sa chceli vybrať s malou na chvíľu von, tak dúfam, že počasko vydrží

@ivkaj super, prvý ženích pre náš babinec 🙂

orsulka
autor
24. aug 2010

@adulik76 ahojček bambulky......no neviem neviem ako s tymi prehánkami, ale date prsiplásť cez kociar a melj sa bude dobre spinkat, ked jej dáždik bude klopkat na kočiarik 😉 😉 😉

nelia
24. aug 2010

Dobré ránko 🙂

@ivkaj gratulujem k chlapčekovi 😵 😵 😵

@adulik76 dúfam, že vám prvá prechádzka vyjde... aj otecko ide? ešte má dovolenku?
My sme včera ešte využili to výborné počasie a boli sme sa po práci troška slniť a kúpať... a relaxovať... 😵 😵 ... a dnes ideme zase na masáž....

adulik76
24. aug 2010

@nelia mali sme taký plán, že maťo pôjde behať a ja sa s malou budem prechádzať. Uvidíme, do akej miery plán splníme 😀 . A maťo bude doma s nami do 6.9 🙂

orsulka
autor
24. aug 2010

@nelia čaves🙂))) no vam sa ale žije !!!! samozrejme to myslím v dobrom 🙂))) 😉 😉 len si uživajte kym možte🙂))

adulik76
24. aug 2010

@orsulka a ty by si neprihodila nejaké foto s bruškom?

orsulka
autor
24. aug 2010

@adulik76 zlatko sak ani nemam, fotak je stale v oprave.....mam jednu fotečku v mobile, ale tu na totebooku ani v PC nemam naistalovany program na stahovanie fotiek z fotaku.....takže.......zatial nie 😉 😉

nelia
24. aug 2010

@adulik76 vzorný otecko... to sa mi páči 😅 😅 .. že pozdravujem a nech to s tým behaním moc nepreháňa 😉

@orsulka no aj ja som zvedavá ako bambuľky rastú....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre