Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
30. sep 2010

ahojte

@adulik76 bude neboj, detičky majú radi vodu...veď v nej boli 9 mesiacov je im to prirodzené 🙂...a ako vychádza u vás kurz? koľko hodín?

@donalona 😕 potom sa teda ozvi ako to dopadlo, keď si nás takto informovala 😉

adulik76
30. sep 2010

@laxity 75 eur na 8 lekcií

nelia
30. sep 2010

@adulik76 😀 😀 ... neboj, aj mimo si sem-tam užívame... no pravdu povediac, ja mám väčšinou chuť hlavne v 1. polovici cyklu... asi je to hormónmi, či čo...

laxity
30. sep 2010

@adulik76 a my za 8 lekcií 20 minutových 110 Eur...SILA 😀

minka051
30. sep 2010

@nelia
Myslím že si urobila velmi dobre že si sa na všetko vybodla. je pravda treba sa zamestanať inými a príjemnými vecami , aby človek nemyslel len na jedno lebo potom je stále len v napätí a to je myslím zlé. Človek má byť v pohode a potom sa aj všetko darí. 🙂 🙂 ja som to začala tiež tak robiť a žijem pre prítomnosť a nemyslí veľa do predu, lebo to sú potom také myšlieky nad ktorými sa stále len rozmýšla, človek si stále len kladie všeliaké otázky a má z toho zmätok v hlave. Ja sa sústredujem teraz len na to ,čo je práve v deň ked sa ráno zobudím a ďalej sa nesnažím riešiť. Niekedy je to trochu ťažké ale dá sa to a cítim sa lepšie a zistila som že aj dobre poslednú dobu spím, lebo hlavu večer vypnem.

adulik76
30. sep 2010

@laxity neviem, koľko trvá jedna lekcia, ale nejak je to tu lacnejšie. A vy kde plávate? V Pezinku?

sincerity
30. sep 2010

ahojte dievcence!

nel ... ja tiez citam kadeco, a na nazve velmi nezalezi 😉 hlavne, ze si sa pritom zabavila

orsulik .. co sa tyka genetiky, no predpoklad je okolo 13.10.2010. To bude mesiac po odberoch.

sincerity
30. sep 2010

Máme schválenú žiadosť!!!!! 😀 😀 😀

minka051
30. sep 2010

@sincerity gratulujem tak sa ide do boja 🙂 🙂 Držím palce 🙂

adulik76
30. sep 2010

@sincerity držíme palce celá rodinka celej vašej rodinke a posielam maminkovské pľuvance pre šťastie tfuj-tfuj-tfuj

nelia
30. sep 2010

@sincerity supeeeeeeeeeer.... aj my budeme moc moc držať palce!!! A kedy sa do toho púšťate?

nelia
30. sep 2010

@minka051 to je super, že sa takto snažíš vypnúť... dúfam, že Ti to dlho vydrží... inak ja som ten typ človeka, čo veľmi ťažko "vypína", furt mi mysel nad niečím uvažuje (aj nechtiac) 😠

sincerity
30. sep 2010

dakujem dievcence 😉 ..... neviem kedy zaciname, tazko povedat.... cakame minimalne 2 mesiace este asi na vysledky dalsich spg... ak to nebude dobre, ideme na mesa/tese... a po nej sa uvidi, ci sa nieco najde.... no este dlhokanska cesta pred nami.

minka051
30. sep 2010

@nelia no mne to ide tiež ťažko ale veľmi sa snažím 🙂 Mám toho v živote veľa. A hlavne ked mám deti čo študujú a stále treba niečo riešiť.

noemarta
30. sep 2010

@sincerity gratulujem a presne ako pisu baby, a hor sa do toho, straaasne moc vam drzim palce aby to dopadlo pozitivne 🙂 🙂 a verim ze to dopadne pozitivne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sincer,a ku komu chodite v gynfive??? my sme chodili k harbulakovi, a boli sme spokojni s jeho pristupom. 🙂

adulik76
1. okt 2010

dobré ránko, máme tu piatočeeek. Prihodila som jednu fotečku do albíčka 🙂

nelia
1. okt 2010

Dobré ránko 😉

@adulik76 Lenka nemá chybu 😵 😵 😵 😵

adulik76
1. okt 2010

@nelia ja viem, taký škero je tam, hrozne sa mi páči tá fotka. To sa zadarilo neteri, keď sme sa už balili od našej mamy domov. 🙂

sincerity
1. okt 2010

ahojte babulky

noe... chodime k Drabekovi.... no kadeco je o nom popisane... je to taky zvlastny typ... tak uvidime ako budeme spokojni my s nim.

bambibam
1. okt 2010

Ahojte ,veľa času síce nemám ,ale dnes sme boli na preváženie - 5080g tak mám pocit ,že tá malá len smotanu papá. 🙂

noemarta
1. okt 2010

@bambibam booze to ste ozaj na smotane, my mame o mesiac viac a mame 5400g a 60 cm a to nas teraz pani doktorka pochvalila, ze ci sme na plnotucnom mlieku. 🙂 🙂 Ale vyyy, ste ozaj na smotane, co na smotane, slahackeeee. 🙂

@sincerity nooo Drabek, v mojom okoli neboli na neho dobre odozvy, myslim v pristupe v gynfive, aleee v nemocnici v ruzinove si ho chvalili... takze ako pises, rozne nazory su na neho, ale kazdopadne drzim moc moc palce. 🙂

@adulik76 mala je kraasna. 🙂

adulik76
3. okt 2010

... noe, bambi, pekné váhy 🙂

máme nové prírastky v albíčku

adulik76
3. okt 2010

@bambibam všetko najlepšie k meninám vašej Stelke 🙂

laxity
3. okt 2010

@bambibam všetko naj prajem k prvým meninkám 😵

bambibam
3. okt 2010

Ďakujeme ,všetkým malinká sa od rána usmieva 🙂 tuším ,že bude rada oslavovať. Ozaj dávate už fusak do kočíka?

noemarta
3. okt 2010

🙂 @bambibam malej Stelke vsetko naj naj k dnesnym prvym meninkaaaam. 🙂
My fusak este nedavame, je zabalena len v spanielskej deke.
peknu nedelu prajem vsetkym.

noemarta
3. okt 2010

@adulik76 adu, a vy ste mali kedy krstine vcera, ciii??? 😕
Torta vyzera supis, my sme mali podobnu....

noemarta
3. okt 2010

takto vyzerala nasa, a bola veelmi dobra. 🙂

adulik76
3. okt 2010

@noemarta no, my sme mali včera oslavu a krstíme až dnes o 17,00

orsulka
autor
3. okt 2010

ahojte.....
tie torty nemaju chybu, ani jedna...hned by som si dala...mnaaaaaaaaaaaaaaam 🙂))
@adulik76 malinka aj darčeky prekrásne 😵 😵 😵

@bambibam malinkej aj ja prajem vsetko najlepsie...hlavne zdravičko nehc služi 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre