Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
22. dec 2010

@laxity booze, mi to uplne vypadlo z hlavy... 😉 😉 ze ju pozdravujem, ze sa minula povolaniu....

noemarta
22. dec 2010

@laxity a natalke posielam boztek k dnesnym 10tym mesiacikom, velka baba je z nej. 😉

bublinkaa2
22. dec 2010

Ahojte baby... 🙂

Taaak a tazky den je za nami... Bol to v skutku tazky den, lebo sme sa tam nacakali az az, pokial nas robili a cas sa vliekol neuveritelne dlho ako este nikdy... (7 hod cakania!!!!!) Nastastie sme dnes isli domov, tak uz je dobre... Lucka bola dnes cely vecer na mne v naruci, lebo tiez prezivala tazke 3 dni, stale s niekym inym bola doma... Tak bola z toho dost vysachovana a trochu sa budeme z toho spamatavat... Ale uz je dobre... Hoci smutok velky, idu sviatky a tyzdnova dovolenka na horach, tak mozno vycistime hlavu a Novy rok zacneme s novym elanom... Dakujem, ze ste na mna mysleli, ste vsetky velmi zlate...

Nadherne vinsovania ste popisali, ja sa k nim pripajam a tiez zelam len to naj naj co sa zelat da, aby ste vsetci hlavne boli zdravi a stastni... Tak prekrasne Vianoce zelam a vsetko dobre do noveho roku 2011 a verim, ze onedlho v tejto teme nebude uz ziadna snazilka, iba same mamicky... 🙂 🙂 🙂

adulik76
23. dec 2010

dobré ránko, zajtra máme vianoceee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 šťastné a veselééé 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jupíííííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adulik76
23. dec 2010

dobré ránko, zajtra máme vianoceee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 šťastné a veselééé 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jupíííííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adulik76
23. dec 2010

dobré ránko, zajtra máme vianoceee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 šťastné a veselééé 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jupíííííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sincerity
23. dec 2010

ahojte babulky moje!

dakujem za krasne priania a tiez vsetkym Vam zelam krasne a pozehnane Vianocne sviatky. Prajem maminkam a tatinkom vela radosti s drobcami, buducim maminkam nech si uziju toto krasne obdobie a buduci rok sa tesime na drobcekov, a nam ktore sme stale snazilkami nech to proste uz pride!

Krasne Vianoce!

ospravedlnujem sa, ze som posledny cas nebola tak casto, bolo toho vela na mna, to stahovanie a operacia.... vcera som bola na stichoch, vsetko je v poriadku. Januarovy cyklus este nepojdeme na ivf - aj kvoli skole, aj mi to tak nejak blbo vychadza. Takze asi az februar.

@bublinkaa2 neskutocne ma mrzi, co sa Vam prihodilo... verim, ze je to o to tazsie, kedze sa blizia sviatky. Myslime na Vas a prajem aby si sa skoro zotavila. Verim, ze s obrovskou pomocou Lucky to zvladnete. Prajem pokojne Vianoce a Lucinke posielam boztek.

orsulka
autor
23. dec 2010

krásny predvianočný den prajem......

všetky si želáme len jedno...a verte mi, že sa nám to všetkým aj splní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na to možte vziať jed!!!!!! 😉

ja som práve dozdobila stromček. lampašiky nechávam na Ferka ked pride z práce 😉 😉 ale v podstate vela ležím a oddychujem, ako prikázali pán dochtor 😉 😉

ivkaj
26. dec 2010

Ahojte, tak svátky jsou pomalu za námi a nový rok před námi. Už se těším až se z návštěv vrátíme domů a konečně buke klid na odpočinek.

Doufám, že jste pod stromečkem našli to, po čem vaše srdce toužilo. I když je stejně nejdůležitější, že vedle sebe máme ty svoje drahé polovičky, které jsou nám neskutečnými oporami. A každé se tak ten její vytoužený sen splní.

Mějte se krásně a jak bude chvilka klidu, tak mrknu, co je tu nového. Jestli se nás třeba Orsulka už nerozhodla předběhnout nebo počká až na příští rok 😎

orsulka
autor
27. dec 2010

pekny den kuriatka 😉
tak co porábate???????????????????? moj Ferko sa isiel dnes lyžovať doobeda, takže mame ešte stále veget, a oddych......nožičky zas mierne opuchli, zajtra mám poradnu tak uvidim co ppovie doky......
@sincerity tak podarilo sa pekne Vianocovať v novom domčeku??? ako ste resp. si to vsetko zvládla?????
@ivkaj ja sa snažim nikam neponáhlať a s drobcami sa dohodujem stále, že nž na buduci rok pekne , ž eto pekne ešte spolu potiahneme 😉 😉 😉
@bublinkaa2 vy ako???? dalo sa to vsetko zvládnuť cez tie sviatky???? určite ste sa tešili ako Lucinke žiarili očká 😵 😵 😵
@adulik76 vy ste ešte vsetci domka či tatko pracuje medzi sviatkami???????? a mala dostala krásne darčeky 😉
nelik...ty určite pracuješ zas jak usilovná včielka, tak nech ti to rýchlo ubehne....

a čo Silvester???? plany???????

orsulka
autor
27. dec 2010

laxati.....a čo Natálka?????? ako zvládla svoje Vianoce a kopce darčekov??????? tesila sa????????

adulik76
27. dec 2010

@orsulka my sme domka, maťo si vybral voľno už od 10. decembra až do konca roka, takže paráda 🙂 . Lenuška ešte moc darčekom nerozumela, dostala aj taký hrajúci a blikajúci vláčik, tak po ňom akurát búchala 😀 😀 😀 😀 😀 . Túto noc sme mali hroznú, zobudila sa o 0,30 potom o 3,30 o 6,18 už som z toho dosť unavená a zvedavá, kedy tie potvorské zúbky vylezú 😒

laxity
27. dec 2010

ahojte

@orsulka Natáločka sa tešila, krásne s nami večerala dostala oblátku, chlebík a rybku ale iba trošku...potom sme šli ku stromčeku, dostala odrážadlo takého levíka, tak tomu sa tešila najviac stlačí na levíkovi nufák a hrá jej to, tak si to sama pustí a tancuje 😵

zajtra sa drž na poradni a napíš čo a ako 😉

@adulik76 neboj bude lepšie len treba trpezlivosť 😉, skús dať prípadne gél na zúbky 🙂

adulik76
27. dec 2010

@laxity už mám kúpený calgel a dávam jej to, ale neviem, či jej to pomáha 😒

bambibam
27. dec 2010

baby prosila som ježiška o živí darček, tak 31.12 urobíme test a uvidíme čo ježiško naježil 😀 😀 😀 pôvodne som chcela dievčatko ,a vačší byt. 😀 😀 😀 dúfam ,že sa mu niečo podarí .

sincerity
27. dec 2010

ahojte babulky!

takze sviatkovat sa podarilo naozaj v novom.... 😀 internet mam az odo dnes, tak skor sa ani nedalo pisat!
teraz mam tyzden dovolenku, takze budeme oddychovat.

orsulik, nozky pekne vyloz, a malinkych prehovaraj este chvilku teda, nech pockaju ...

ivkaj
27. dec 2010

@sincerity tak to je super, že jste zvládli svátky v domečku. Už jste tam přestěhovaní na stálo? Tak jen pořádně odpočívej, zasloužíš si to!

@orsulka tak to je fajn, že jsi se s prckama domluvila až an příští rok;o) Nás čeká poradna až za týden, tak jsem zvědavá. Ty dej vědět jak jste na tom.

@adulik76 snad dají ty zoubky Lenušce pokoj.

orsulka
autor
28. dec 2010

@sincerity aj ja sa teším, že ste to zvládli....musela to byť paráda 😉 😉 😉
@adulik76
@laxity aj ked možno bambulky ešte moc nechápali, určite to bol pre ne zážitok 😉 😉 takže Naty už aj tancuje??? no tak super!!!!! to by chcelo video 😀 😀 😉
@bambibam tak ty si si žienka nepriala len tak bohvie čo 😀 😀 😀 držím place hlavne na ten prvý darček, čo sa bdue o chvilku testovať 😉 😉 😉
z poradne sa ozvem co a ako nemajte strach 😉
@ivkaj citam tvoj status 😉 minule Ferko chcel vedieť kolko mám ja cez brusko, tak zobral meter a nameral rovných 115 cm 😀 😀 😀

laxity
28. dec 2010

@orsulka prdám ak sa mi zadarí to vložiť 🙂

laxity
28. dec 2010

@orsulka a čo strašíš tak skoro? 😕

adulik76
28. dec 2010

@orsulka si mala budíček? 😀

nelia
28. dec 2010

Čaute babule 😵 😵
Len narýchlo nakúkam, či je všetko OK... ale vidím, že sa u každého sviatkovalo v pohode a všetko je ako má byť 😵 😵 ... ja mám celý týždeň dovolenku, tak oddychujeme... no ale sem-tam doma čo-to popracujem, mám doma firemný notebook, aby toho zasa v januári nebolo veľa... ale inak je to pohodička.. vo štvrtok asi vyrazíme aspoň na jedeň deň na lyže... dúfam, že to vyjde..

@sincerity to muselo byť super... vianoce v novom domčeku... a ako sa cítiš po operácii??

sincerity
28. dec 2010

ahojte babulky

@nelia ahoj, no tak pozeram, ze si na tom presne ako ja... tiez tyzden dovolenky a firemny notebook 😀

po operacii mi je uz lepsie, prve dni hroza, ale to je asi rovnake u kazdej.... a si predstav, ze predvcerom mi svokra musela vytahovat stich, co mi tam doktor zabudol, a este sa mi to zapalilo! no ale uz je lepsie. Uz mi dal dr vsetky recepty, treba si ist vybrat lieky, absolvovat vsetky predoperacne zase, odbery... taaaak sa mi nechce a radsej sviatkujem 😀

orsulka
autor
29. dec 2010

ahojte kočenky moje......
tak ja ponocujem každu noc, už som si aj zvykla, že je to tak...s tým nic nenarobim, len niekedy sa mi nechce zapinať PC inokedy zas ano......tuto noc napríklad nie 😀 😀 😀 pozelala som v noci hokej nasi mladí do 20 rokov na majst. sveta...hrali s amikmi ale ked to bolo už 5:1 v nás neprospech tak ma to prestlo baviť a začalo sa mi konečne zas chieť spať 😀 😀

orsulka
autor
29. dec 2010

naša včerajsia kontrola OK, steh drži, prietoky OK, dalsiu poradnu mám o týžden kde dohodneme aj termín cisárskeho....absolvovala som hned aj interne predoperačne, takže toto už máme za sebou.......inak doky povedal že to vyzerá že jedno bábo má 2,9 kg a druhe 2,65...cca........

nelia
29. dec 2010

@sincerity no to je sila s tým štichom... ale aj doktori sú bohužiaľ len ľudia 😒 ... ja verím tomu, že sa vám IVF po laparke určite zadarí 😵 😵 ... a kedy sa chystáte do centra? Vlastne môžete ísť tak skoro po laparke na IVF?

nelia
29. dec 2010

@orsulka ahoooooooj 🙂.. to sú super správičky... takže to vyzerá, že bábätká ešte vydržia do konca roka.. hmm?? Chystáte sa na tú Chvojnicu?

orsulka
autor
29. dec 2010

@sincerity fakt...aj som zabudla reagovať na ten steh....že zabudla!!! tak akože paráda........aspon, že más sikovnu svokru 🙂 🙂
@nelia Chvojnicu sme zrusili, nebudeme riskovať zbytočne, teraz tu napadlo kopec snehu, furt mrzne a podobne...takže bud budeme domka , alebo skočíme ku zbámym...ešte uvidíme.... 😉 😉
inak som mooooc rada, že trošku oddychuješ, a držim palce nech zajtra vyjdu tie lyže.... 😉 aj ferko sa chystá zajtra lyžovať do Valče...... 😉

nelia
29. dec 2010

@orsulka my ideme do strediska Salamander, či ako sa to volá... to je nejaké novootvorené stredisko pri Banskej Štiavnici... tak som zvedavá... Laci tu práve stojí nado mnou a pozdravuje 😉

orsulka
autor
29. dec 2010

@nelia dakujem pekne....nápodobne aj ja jeho 😵 😵 😵 nasi boli aj na Martinkách....ukazovali mi fotky. bolo tam nádherne, slniečko svietilo 😉 😉

nelia
29. dec 2010

@orsulka aj na zajtra hlásia slnečné počasie, tak dúfam, že im predpoveď vyjde 🙂...
No ja sa na dnes lúčim, idem troška pracovať a potom sa chystáme do Šiach pre vínečko...
Neviem, či sa sem ešte tento rok dostanem, ak nie, tak prajem každej krásneho veselého Silvestra 😉

adulik76
29. dec 2010

@orsulka tina už má oliverka na svete 3080 g a 48 cm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre