Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
4. feb 2011

Dobré ránko 🙂
dnes je piatooooooooooooook 😵 😵 😵

adulik76
4. feb 2011

@nelia to máš pravduuuuuu, dnes ideš trsať, čoooo? 🙂

nelia
4. feb 2011

@adulik76 až zajtra 😉 ... ale keď sa podarí, tak dnes na Zumbu, takže budem trsať vlastne aj dnes 😀

adulik76
4. feb 2011

@nelia aby si sa nám celkom nevytrsala 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
6. feb 2011

prajem peknu nedelu
🙂
🙂

tak ako Neli??? nebolí dnes hlava????? hihihihihihihihihih......
😕

tak naše kojenie nepokracuje ako by som si predstavovala, lebo mi to mliečko nestací pre oboch, aby mali dosť.....takže hoci sa to snažim rozbehnut ako to len ide a odsávam a odsávam, tak uvidim kam sa dopracujeme.... ved sa budeme snažiť kojiť čo najviac a čo najdhšie...tak nám džte palčeky
😉

noemarta
6. feb 2011

@orsulka kraaasna rodinka ste 🙂 🙂 🙂 🙂
drzime palce drziime, skus si ich viac prikladat, nie odsavat.

adulik76
7. feb 2011

dobré ránko 🙂

nelia
7. feb 2011

Dobré ránko 🙂

@orsulka kráááááááááásni ste, veľmi vám to pristane 😉 😉 ... držím palce, nech sa mliečko poriadne rozbehne a vieš dosýta nakojiť obe hladné hlávky 😅

Ples bol parááááááááááádny, boli sme do pol 6, čo sa nám teda fakt nestáva často... hlava nebolela, no zato sa celý deň točila... ešte aj dnes som totálne ospalá, zívam tu v kuse 😒 , by som bola schopná prespať celý deň 😝

minka051
7. feb 2011

@orsulka júúúj ale ste zlatučký. Tak sa opatrujte a nech mliečko pekne pribúda 🙂 😉

orsulka
autor
7. feb 2011

čafte...
dakujem vam dievcatká 🙂))))
@nelia z toho si nič nerob, aj mne sa vcera točila hlava celý den...... 😉 😉 určite som mala nizky tlak, lebo mi boloé tak nejak vseliako...ked si predstavim že v nemocke som mala aj 160/90 !!!!!! ....hihiihihihi
inak...maminy...co si možem dať na zvysenie tlaku??? pijete kavu alebo tak?????

incer...dievča moje...tak ako skusky???? ako dopadol ten piatok?????????? som cela zvedava...... 😕 😕 😉

adulik76
7. feb 2011

čauuuuuute, tak sme prišli z poradne, máme 7080 g a 68 cm a sme bohatší o ďalší ZUUUUUUUB 😵 😵 😵 😵 😵

nelia
7. feb 2011

@adulik76 wou, parááááááááááda 😵 😵 😵 ... a ty už sa vlastne pomaly aj chystáš do roboty? či?? 😕

ivkaj
7. feb 2011

Čaute, u nás je tak krásně, že jsme hned po ránu vyběhli na procházku;o)

@nelia tu zumbu ti vážně závidím. Přemýšlím, že bych na ni chodila po šesti nedělí, ale nevím jestli budu moct kvůli kojení. Musím to někde zjistit. A co na plese, byla nějaká super výhra v tombole? ;o)

@adulik76 teda vy pěkně rostete;o) Ještě pořád platí, že malá půjde od září do jestliček?

@orsulka nezkoušela jsi ještě čaj na podporu mlíčka (hodně dobrý je prý od weledy. já mám jiné značky, ale hlavně by měl obsahovat jastrabinu a meduňku nebo fenikl) prý je dobrý i roibos nebo jsou i homeopatika.

nelia
7. feb 2011

@ivkaj ahoj 😉 ... ale kde, v tombole sme nič nevyhrali, ale zato sme sa poriadne vytancovali, čo je 100x lepšie... TA NE??? 😀 😀

noemarta
7. feb 2011

@orsulka ja pijem rano kavu s mliekom, a teraz si davam aj poobede, v pohode mozes 🙂

@nelia jeej, aj ja chcem plesovaaat, tisko zavidim 😉
@adulik76 aj my mame dalsi zubok, 4ty 😉 🙂

adulik76
8. feb 2011

dobré ránko, kde sa všetky flákate????

@noemarta no, už je celkom slušná "zubaňa" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 načim kefku kúpiť a zuby začať čistiť 😉
@ivkaj no, ešte stále to platí a teraz viac ako kedykoľvek predtým, keď sa mi už tlačia na miesto 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nelia
8. feb 2011

Dobré ránko 🙂

@adulik76 to sa Ti už fakt tlačia na miesto? A kedy teda nastupuješ? Zo zákona Ti ho musia udržať, nie?

adulik76
8. feb 2011

@nelia počas materskej mi držia moje miesto, počas rodičovskej už len miesto podľa hodnosti 😝 , a to by bolo mooooc zle. Nastupujem v máji, lebo budem čerpať ešte celú dovolenku z minulého roka

noemarta
8. feb 2011

@adulik76 tak to ti nezavidim, tak skoro, chuda Lenuska.... 😔 😔 a skym ju budes mat???
ja som zacala pracovat tento mesiac, ale ja robim iba z domu, a to vecer. Zatial sa to da, nie je to na ukor Nelinky. 😉

adulik76
8. feb 2011

@noemarta budem ju mať o poschode vyššie, u susedky

noemarta
8. feb 2011

@adulik76 tak este ze tak.... 😉

laxity
8. feb 2011

@adulik76 krásne miery...nás čo chvíľa predbehnete...Naty má 8900g a 73cm 🙂 , slížik môj 🙂

a ešte neumývaš zúbky? Mali by sa hneď ako sa tlačia zúbky a potom každý deň ako vyjde prvý zúbok...my ideme asi aj zubárovi už na prehliadku 😀

adulik76
9. feb 2011

dobré ránko

@laxity veru, lenuška rastie ako z vody, už je to riadna slečna 🙂

laxity
9. feb 2011

@adulik76 ono to ide teraz rýchlo ale potom sa to spomalí, my sme tiež vtedy priberali čo mesiac to kg a teraz to ide pomaličky...ale to je aj tým, že veľa veľa behá 🙂

adulik76
9. feb 2011

@laxity však ja z nej nechcem mať nakysnutého tučka, aby mala veľa kíl, to nie je môj cieľ. 🙂

laxity
9. feb 2011

@adulik76 ani nebudeš to vybehá 🙂 akurát som pozerala, Naty mala presne na 6 mesiacov 7890 g a 67 cm takže slušné a teraz má skoro rok a má iba o kilo viac 😀

laxity
9. feb 2011

ale u nás zase schudla, keď sme boli v nemocnici ☹

adulik76
9. feb 2011

@laxity tak to by som moc nechcela - skončiť v nemocke. Teraz mala soplíky a tak mi jej bolo ľúto, keď tak chrčala a začala plakať už len keď videla, že sa blížim s odsávačkou 😢 , ale von to ísť muselo

laxity
9. feb 2011

@adulik76 ak to nechce asi nikto ☹ ale tak keď nebola iná možnosť hlavne, že je Naty ok a to je dôležité 🙂

adulik76
9. feb 2011

@laxity však to je jasné, teraz lenuška spí, tak rýchlo, rýchlo robím papiere, balím balíčky..... 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre