Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
19. sep 2011

Dobré ránko 😉... ako ste víkendovali? Zase to tak rýchlo ubehlo 🙄
@ivkaj ako dopadli krštiny??

@sisidani a aké máte vybrané mená? Fakt neviete, čo to bude?

lada_dee
19. sep 2011

Ahojte kočeny,
tak víkendik za nami, my tradične na chalúpke... Vily pracovne a ja oddychovo 🙂

Už nech je piatok.... hadam sa dozvieme dalšie pozitívne správičky... 🙂

nelia
19. sep 2011

@lada_dee ten čas by si teraz o pár mesiacov posunula, však? Neboj, všetko bude v najlepšom poriadku 😉 A ako sa cítiš?

sisidani
19. sep 2011

@nelia Fakt nevíme co to bude, pro chlapečka už máme vybráno Ondráška a na holčičku pořád máme dvě jména Anetka nebo Nikolka, ale zatím přemýšlíme jestli nedáme i jiné jméno.

lada_dee
19. sep 2011

@nelia ahojky... ako sa citim, no bolo mi dost zle, zaludok ako na vode cele dni... teraz je to lepsie, tak snad to nevesti nic zle.... teraz len obcas zly zaludok, hlavytocenie... pobolievanie podbruska akoby mala MS dojst...

tak snad v piatok ma potesia a budeme aspon nieco vidiet... 🙂

ivkaj
19. sep 2011

@lada_dee v pátek to bude jak dlouho od transferu?
@nelia křtiny byli moc fajn a pan farář byl úžasný. Mrňous zvládnul i polití svěcenou vodou bez pláče. Jen má teď období kdy na všechno dělá "óoóóóoó" a barevný kostel plný světel byl velké lákadlo 😎
Až budou fotky, nějaké sem dám.

lada_dee
19. sep 2011

@ivkaj tak vidim, ze Kristufek to zvladol... 🙂 parada ..tesime na fotecky 🙂

No vklad sme mali 1.9. 🙂 tak to by mal byť 3. týždeň... 🙂 alebo ako to mám rátať?

ivkaj
19. sep 2011

@lada_dee tak to už by mohlo být vidět kolik embyí se chytlo😉 A těhu týdny se počítají od 1dne MS 😉

lada_dee
19. sep 2011

@ivkaj tak dla MS to v piatok bude presne 5tt..... 🙂
snad nieco uvidime... 🙂 ...jedna mala bambulka potesi... 🙂

ivkaj
19. sep 2011

@lada_dee tak ta už něco vidět bude, ale na srdíčko bude asi jště brzo. Zo aby ses nelekla, že ještě není vidět 😉

lada_dee
19. sep 2011

@ivkaj 🙂 citam tu na nete vselico, tak viem, ze na srdiecko moze byt dost skoro... 🙂 ..nechame sa prekvapit... 🙂

ivkaj
19. sep 2011

@lada_dee koukám, že píšu jak tatar 😅
Jo jo, překvápka jsou nejlepší, hlavně ta pozitivní 😵

orsulka
autor
20. sep 2011

čaves...tak sa hlásim z našej minidovolenky z Košíc....cesta ubehla nad očakávanie dobre, detušky spinkali hodku, po cete spať už aj hodku a pol.......zvysok sme s prehrali, a asi dvakrát stáli.......a odreagovala som sa jedna radosť, aj sme čo to popili, krstní si detičky dosýta užili, a kedže aj tam z druhej strany čakaju dvojičky, tak bolo o čom kecať 😀 😀 😀 😀
dostali sme slivky, takže včera som piekla slivkový koláč, ale kedže sa hned zjedol, tak už mám v rúre ďalší 😀 😀 😀 seti su na prechádzke so starkými, tak sa realitujem....a este chcem dnes urobiť slivkové gule, nech sa už konečne minú tie slivky 😀 😀 😀

@ivkaj som rada, že krstiny dopadli dobre, a ani som nečakala, že by drobec mal nejako vyvádzať....on je totižto fakt pohodák.......sak aj rodičové su, tak prečo by nebol????? a aj hostina dopadla dobre????

@lada_dee v piataok to dopadne určite na výbornu, len hlavne klud pokoj a rozvahu a pozitivne myslenie...šak vieš.... 😵 😵 😵 😵 ja sa už neviem dočkať reakcií ked to oznámite okoliu.....to bude super.....

tu v PD v našej partii sa to teraz fakt rozrastá, a rodí sa jedna radosť, a som velmi rada že aj ladka s Vilim idu do toho s kolektívom.... 😵 😵

bublinkaa2
21. sep 2011

Ahooojte baby... 🙂

Tak som sa k vam znovu zatulala po dlhej dobe... A opat s pozitivnou spravickou... Zajtra koncime 7tt... 🙂 Dnes som bola u lekara, je to tam kde to ma byt, ale este to bolo prtave a bez srdiecka, tak mam prist o 2 tyzdne... Nasadili mi utrogestan, co som doteraz nemala, tak tajne dufam, ze by to mohlo pomoct... Ani si neviete predstavit co by som za to dala, aby to uz vyslo... Ale jednoducho teraz som naladena, ze uz je to to prave orechove a rodim v maji!!!! Je mi zle jak psovi, tak verim, ze nie nadarmo... Nasa Lucka nam zacala 5.9. chodit do sanatoria pre deti so znizenou imunitou, tak mi to teraz padne velmi vhod. Lebo som jak sklesla mucha, co by len spala a vracala...
Pozerala som fotecky nasich detureniec... No prekrasne su kuriatka. Velmi rychlo nam leti cas a vidime to len na tych detickach...
Sisi - len nedavno si pamatam, ze cakate druhe a uz aj rodite? To je nadhera... tfuj tfuj tfuj pre stastie..
Lada_dee - citam ze aj tu sa testikuje pozitivne... tak vela vela vela stastia zelam...
A vas ostatne baby srdecne pozdravujem a vsetko dobre zelam... Oplujte ma prosim, ze by to konecne vyslo.. 🙂
Pekny den zelam... 🙂

lada_dee
21. sep 2011

@bublinkaa2 Tak teda tfuuuj tfuuuj tfuuuj... 🙂

V piatok ideme na kontrolu, mozno prve sono, tak uvidime... 🙂 ...nam by to tiez malo vyjst na koniec maja... 🙂

nelia
22. sep 2011

@bublinkaa2 no to sú mi teda super správičky... gratulujem a tfuj, tfuj, tfuj pre šťastie!!! 😉
Dúfam, že sa k vám už čoskoro pridáme aj my so @sincerity....

sincerity
22. sep 2011

Ahojte babule.

@bublinkaa2 v prvom rade gratulujem! Je to super sprava, verim, ze tentokrat to pojde vsetko tak ako ma.

no dievcata uz to tak vidim, ze vsetky rodime v 2012.... musi to vyjst 😀 okrem sisi tusim ta to stiha tento rok este 😀

@lada_dee budem na vas zajtra mysliet 😉

tak mne uz zacala skola... v utorok som bola na zapise, a hned zajtra a v sobotu mam prve prednasky.... no des...
a v sobotu som bola na tandemovom paraglidingu... no zazitok... tak som sa rozhodla, ze hned po porode idem na kurz 😀 😀 😀

bublinkaa2
22. sep 2011

Ahojte baby.. 🙂

Lada_dee - dakujem... jeeeej, drzim palce na zajtrajsie sono, verim, ze tam uz nieco bude vidno, ale ani nemusi, lebo je to skoro, tak sa nenaplas... 🙂 Maj lasky cas, taky pekny mesiac... 🙂

Neli , sincer - dakujem... 🙂 no to mi je na beton jasne, ze rok 2012 je nas... taky pekny rok narodenia... 😀

Krasny slnecny den vam vsetkym zelam... 🙂

orsulka
autor
22. sep 2011

@bublinkaa2 ftuj tfujm tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!!!!!!!!!!!!!! kedže vam to vychádza krásne spoločne na ten rok 2012......tak to určite teraz je to pravé orechové... 🙂 🙂 🙂 🙂

@sisidani držim palčeky, nech porod je čo najlepši a drobček bude konečne s nami...sama som zvedava na to Vaše prekvapko......aspon mená su už pripravené???????? a aj nám prezradíš???????
som zvedava, cooo????? no čo...ako ženská 😀 😀 😀 😀

ja som dnes konečne bola na masaži chodidiel aj chrbta, lebo to čo prežívam za posledne obdobie je fakt des.....už su tie bolesti sústavne, jedine v noci dokážem trošku vypnuť a oddychnuť si, aj ked vždy len tak 2,5 hod. max. v kuse...... 😀 😀 ale aj to zaberie....akurát vždy večer som už jak zbitý pes.....a deti rastu a priberaju a je to čím dalej tým ťažšie nosiť ich na rukách....

sisidani
22. sep 2011

@bublinkaa2 tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, tfffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjj.
Posílám zatím ještě těhu , potichounky gratuluji, však už jsem si říkala co je s tebou.

@orsulka já už jména psala na této stránečce tak kuk o několik řádek výš.
Adámek se Šarlotkou pěkně rostou, však si pamatuju, že se teprve nedávno narodili. Toto ale utíká.
No manžel si jako při minulém těhotenství samozřejmě myslí, že to bude chlapeček 😀 , no ale nějak mu to minule nevyšlo a myslelo si to i spousta dalších lidí. No však se do měsíce ukáže.
Teď ve středu jsem byla na kontrole a prý čípek už měkne tak to může být coby dup. Už se moc těšíme.

majusa123
22. sep 2011

Ahojte dievčatá!
Ja som tu nováčik, vidím, že vy sa tu už dobre poznáte... My sa s manželom snažíme o bábätko, ale stále nič, pritom to nie je tak veľmi dlho, asi pol roka, takže na vyšetrenie ešte nemusíme ísť, aj keď ja som bola na štandardnej prehliadke a všetko je v poriadku. Ja len nechápem, prečo sa to nedarí, snažíme sa hlavne, keď mám ovuláciu a stále nič... ☹
Prosím, ak viete, poraďte mi nejaký dobrý tip, čo by mohlo zabrať ? 😉
Pekný deň!

ivkaj
22. sep 2011

Čaute ;o)
@sincerity @nelia vy jste si už pořadí v těhotenství ujasnily? ;o)
@lada_dee zítra od tebe čekám jen samé pozitivní zprávy😉
@orsulka kolik už prckové váží? Ale i tak maminky si relax zaslouží🙂

Já mám po pondělním plavču pěkné nachlazení. Normálně mi přišlo, že Kryštof drkotá zubama (teda kdyby jich měl víc než 2) a tak jsem ho honem utírala a oblíkala a sama byla jen v osušce, až mi zima přebehla po zádech 😝 Takže jsem to přehodnotila a budu raději jezdit na dražší plavčo, ale s lepším zázemím.

Joo a včera to vypadalo že Kryštof poprvé řekl Mama ham a večer při koupání řekl Táta. Však to znáte co dokáže bujná fantazie ;o)

adulik76
22. sep 2011

čaute, babule. Zajtra má laďka s vilkom deň D, tak dúfam, že bublinky sa pekne ukážu 🙂 . My sme sa pred chvíľkou vrátili z plávania, lenuška oddychuje v postieľke a máme novú hrču na hlave.... 😖 , nejak sme ju neustrážili....to bolo ale slzičiek, moje bubátenko

adulik76
23. sep 2011

čítam dobrú knihu, taký relax, ale rehocem sa vkuse 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@majusa123 ťažko ti poradiť "zaručený" recept, ak chceš niečo pre to urobiť, tak začni brať vitamíny, hlavne kyselinu listovú, ak fajčíš, tak prestaň, snaž sa očistiť svoj organizmus, takisto aj partner. Pol roka je ešte málo na to, aby si sa stresovala, že nemôžeš mať dieťa. Zatiaľ to ber tak športovo 😉 . Hádam som ti nejak poradila

sincerity
23. sep 2011

@ivkaj na poradi velmi nezalezi, hlavne aby sme to stihli v tom 2012.

Som rada, ze Vam ten krst nakoniec vysiel tak ako mal a tesim na fotecky.

@lada_dee na teba - vas silno myslim dnes.
@orsulka zasluzis si sem tam nejaky relax.... ale asi ta znepokojim, cim je ta Naty vacsia tym je s nou viac roboty .... a pri dvoch moja.... no ale zase prespi pekne celu noc viac menej....

@adulik76 co to? na kupani sa buchla?

sincerity
23. sep 2011

@majusa123 no tazko radit, nam v tejto teme zaberaju len umele oplodnenia 😀 😀 😀 😀

pol roka nie je moc, ale ako radi adulik ta kyselina listova je fajn, mozno nejaka ocista organizmu, viem ze babizne piju alchemilkovy caj.... dolezita je psychicka pohoda, chodte vela na vylety, uzivajte si seba, veeeeeela sexujte - vtedy kedy mate..... a ked to nepride do roka tak doktor.

ivkaj
23. sep 2011

@adulik76 ty si doma nebo si čteš v v práci? ;o)
@lada_dee čekám na pozitivní zprávy 😵
@sincerity tak doufám, že doma nezahálíte 😎

Sem se po ránu dobře pobavila, Kryštof se "rozběhl" ke dveřím a chystal na nich svůj stín 🙂 Jak se začal plazit, tak je ho všude plno - odnáším ho od odpakového koše, ze dřeva od kamen a vyprošťuju ho když se zasekne pod stolem. Co budu dělat až bude lézt fakt netuším.

adulik76
23. sep 2011

@sincerity na kúpaní v pohode, len potom v obchode sme to nezvládli a skydla vo vozíku

adulik76
23. sep 2011

@ivkaj ešte mám posledný deň dovolenky

lada_dee
23. sep 2011

Ahojte koceny.... tak prve sono .... krasny maly cervicek tam bol... 🙂
Pani doktorka vravela, ze vsetko v poriadku.... 5.10. snad bude zas vidiet viac... 🙂

@sincerity ... tandem je super, absolvovala som to pred asi siemymi rokmi.... geniáááálne... adrenalín... 🙂
tak celý kurz? co to stojí u vás? zeby som sa pridala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre