Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sisidani
13. jan 2012

Tak jsem přidala pár foteček do albumu, můžete mrknout. 🙂

lada_dee
13. jan 2012

@ivkaj tak teda ...len to naj naj naaaaj... 🙂 veela zdravicka,stasticka, lasky a nech ho rodicia posluchaju 😀
Lada a Vily

lada_dee
13. jan 2012

Ahojte kocky,
ta akoze ja ... poviem vam, som uplne ze jak vyflusnuta... des hruza ... v praci taham pomaly 12 hodin... ludom sibe statocne.. a dnes, ze 13teho tak to uuuplneee 😠 mala som ich chut aj vyhadzovat... 😅
Takze v utorok smer BA... uvidime co pani doktori povedia... 🙂

Majte sa mi tu krasne... zajtra sa asi ide na lyzovacku... 🙂

orsulka
autor
13. jan 2012

pripájame sa ku gratolantom a malému Kryštofkovi prajeme predovšetkým zdravíčko, vela lááásky, pohody, a stály úsmev na tváričke 🙂))))

@sisidani aj vašej kočenke prajeme vsetko naj...naj..naj .-)))) hlavne to zdravičko....tak potom ide všetko 🙂

ivkaj
15. jan 2012

Čaute, děkujeme všem ;o)

Oslava se snad vydařila, jen fotek nemáme moc, protože jsme měli 13lidí a tak jsme kmitali. Dárečky jak fajn jak od koho (nějak jsem čekala, že se babičky víc vytáhnou, ale co už). Obrovský úspěch měl takový ten dětský stan, Lego a mluvící pejsek. Věci na písek přijdou vhod na jaře ;o)

@lada_dee aspoň že po náročné práci máš príma relax;o) Co Vilko a jeho nožka?
V úterý jen samé dobré zprávy! 😵

adulik76
15. jan 2012

lenuška dnes prvýkrát vyskúšala sane "naostro", predtým sa po nich liapala len doma 🙂

adulik76
15. jan 2012

zabudla som na foto

ivkaj
15. jan 2012

@adulik76 Vypadá spokojeně ;o) Super, že je u vás sníh, tady jen na horách a v nížině je skoro jaro 😝

orsulka
autor
16. jan 2012

@ivkaj verím, že ste sa sa fakt snažili, aby oslava dopadla na jednotku...nás to čaká túto sobotu, počítam, že tiež tu bude tak okolo 15 ludí 😉 😉 mám jednu kámošku, ktorá fotí na objednávku a dostali sme od nej darčekový poukaz na fotenie detí, už pri narodení....ale nejak nebol čas na fotenie, keďže aj ona má doma dvojročnú dcerku...a tak som sa s nou dohodla, že ten poukaz využijem na fotenie tejto rodinnej oslavy....inak ak by fotil Feri alebo ja, tak neviem kolko by tiež tých fotiek bolo 🙂)))) torty sú už objednané, a doobeda pripravím pohostenie.....

@adulik76 vidieť, že Lenuška si to krásne užila.....aj malý bol zo sánkovania úplne unesený 😵 😵 😵 v sobotu ho Ferko zobral na Klak. s malou sme boli doma, lebo ešte nebola v poriadku....

ivkaj
19. jan 2012

@orsulka trošku předem, ale to snad neva, přejeme drobcům všechno nejlepší k 1.narozkám. Užijte si oslavu a halvně pohoda, klídek, takbáček.

Naše skóre z roční prohlídky - 81cm a 10,350kg.

Já si jdu v sobotu vybrat vánoční dárek - kurz focení dětí, tak se moc těším, jen doufám, že se něco naučím s našim obyčejným foťákem.
Krásný víkend!

nelia
20. jan 2012

@orsulka všetko naj naj naj drobčekom, posielame pusinku!! 😉

noemarta
20. jan 2012

@ivkaj hm...pekne miery mate na rocne dieta, nela ma teraz 10,50 kg a 82 cm. 😉
A my sa tiez pripajame @orsulka drobcom prajeme k prvemu rociku len to naj naj, hlavne zdravicka, aby vam aj nadalej rastli do krasy, krasnu oslavuuuuu !!!! 😵 😵 😵 😵 😵

adulik76
20. jan 2012

@orsulka chrústikom všetko naj naj naj 😵

laxity
23. jan 2012

@orsulka Monika joj mrzí ma, že som to nestihla...hlavne, že som pozerala 19-teho : ☹ dodatočne Šarlotke a Adamkovi želáme celá rodinka všetko len to najlepšie, hlavne veľa veľa zdravia a krásnych chvíľ cmuk 🙂 🙂 🙂 Hraškovčatá 🙂

tešíme sa na foto 🙂

sincerity
24. jan 2012

ahojte dievcata

@orsulka ja samozrejme uplne posledna a neskoro, ale aj tak prajem drobcom vsetko dobre! A posielam pusinu obom 😉

orsulka
autor
24. jan 2012

ahojte bambulky.....dakujeme krásne za všetky gratulácie...sme veľmi radi, že na nás myslíte 😵 😵 😵 oslava dopadla výborne, akurát, že drobci poobede nie a nie zaspať...ani sa nedivím, keď tu bolo toľko ludí 😀 😀 😀 ale držali sa statočne....fotky budu, len este neviem presne že kedy .-)
tento vikend nás čaká dalšia oslava s priateľmi, tak idem dohodnuť s kamoškou nejake to menu, dufam, že mi pomože....ideme k nim na chalupu a ostaneme tam aj spať do nedele 😉

@ivkaj tak mi už dalsiu kontrolu akože ročnú mať nebudeme...najbližiw ideme k lekárke v apríli a to bude aj ďaľšie očkovanie, asi to MMR.....takže ich tak akurát budeme merať doma 😀
nového inak nič, akurát, že sme sami doma, lebo Ferko siel na služobku do Milána včera, ale dnes v noci priletí spat..

laxity
25. jan 2012

Ahojte

@orsulka tak super, že oslava dopadla skvele...čo podostávali drobci? a to už nezrušili? MMR-ko?

adulik76
27. jan 2012

moja tanečnica

noemarta
28. jan 2012

@adulik76 zlatunka je, kolko vazi lenka a meria, sa mi zda jak ta nasa....

adulik76
31. jan 2012

@noemarta každý deň ju chcem odvážiť, len nejak to časovo nevyjde 😀, ale môže mať tak 11 kg a okolo 80 cm. Furt je to taký drobček

kde ste babulky????

noemarta
31. jan 2012

@adulik76 aj nela ma 10,5 kg a 82 cm.....
ozaj je tu nejak mrtvo.... 😕 😕 😕

laxity
31. jan 2012

Ahojte

ako sa máte? čo nové?

@nelia ty ako? žeby? 😕 😕 😕

Naty má 86 cm a 12 kg oblečená 😀 . My sa máme fajn, dnes zostal Kubko doma, tak išli svokrovcom, ja varím, ešte umyť zem a mám voľno. Zajtra asi pôjdeme na Pezinskú Babu pozrieť, trochu sa posánkovať....ale uvidíme či bude veľká kosa 😅

@noemarta a vy ako dievčatá? čo máte nové?

noemarta
31. jan 2012

@laxity tak potom napis ci bol sneh, a ako bolo, aj my by sme vybehli cez vikend....
my v pohode, chvala bohu zdravi, nele sa total rozvezuje jazyk, no zlata je....

laxity
31. jan 2012

@noemarta určite je sneh....kamoška bola 🙂

tak to je fajn, hlavne, že sme zdraví...bo v tejto kose vrrrrr 😅 a kedy dorazíte? 🙂

noemarta
31. jan 2012

@laxity vsak uz by sme mohli hodit rande, co vy na to??? 😉

laxity
31. jan 2012

@noemarta tak ja som ti to vravela už pol roka dozadu 😀 tak niečo navrhni, ja s Naty problém nemám 😉

ivkaj
31. jan 2012

Teda ta je najednou příspěvků ;o)

@adulik76 to by mě Lenička do stretka (jestli nějaké bude) poporůst nebo bude Kryštof větší než ona ;o)

@laxity @noemarta už si holky nějaké to rande domluvte, vždyť se na něm domlouváte, co já si pamatuju 😉

Taky by mě zajímalo zajímalo co dělají pracantky, asi toho mají toooooooooolik, že na ostatní už není čas. Tak hodně sil!

adulik76
1. feb 2012

@ivkaj moja zlatá, ale štofík má na takú výšku dedičné predispozície 😉 , a ak bude lenuška po mne, tak to moc teda nenarastie 😀

laxity
1. feb 2012

Ahojte

@adulik76 @ivkaj vy by ste nejak veľa cm a kg chceli, nemyslíte? 😀

@ivkaj už sme ako tak s @noemarta dohodnuté 😀

a čo chata v lete? 😕 😕 😕

nelia
2. feb 2012

@laxity aaaaaaale kde... zatiaľ nič... teraz som začala chodiť na reflexnú masáž a máme na chvíľku zákaz, ktorý moja polovička jasné, že nedodržala, takže uvidíme... 😝 ... no tá reflexka sakramentsky bolí, ale keď to má zabrať....
Inak u nás nič moc nové, Lacimu bohužiaľ umrel dedko, včera bol pohreb, tak je u nás teraz tak posmutnejšie, ale inak v pohode... Ale v nedeľu sme zase mali krštiny bratovho syna, takže našťastie máme aj pozitívne novinky...
Vidím, že detičky pekne rastú - niektoré viac niektoré menej 😀 , ale hlavné je, že sú všetky zdravé 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre