Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
14. máj 2013

kde ste fešandy?

sincerity
14. máj 2013

@ivkaj aj ten termin 5.-8.9., by bol fajn, ci nie?

@adulik76 no ja som tuuuu 😀 😀 😀 😀 makam od rana, aby som stihla ten hokej aspon pocuvat.... lebo to budu nervy, a neurobim nic 😀 😀 😀

adulik76
14. máj 2013

@sincerity my máme dovolené ho pozerať, takže ja ten nervák budem vidieť. Ale šéf to dovolil len do dvojgólového rozdielu, takže keď to bude 3:1 pre amíkov, tak končíme. No, v takom prípade by som to ukončila aj dobrovoľne.

sincerity
14. máj 2013

@adulik76 no to mate paradne 😀 ale ked budeme viest 3:1 tak to hadam mozete dopozerat, nie? 😀

adulik76
14. máj 2013

@sincerity v tom prípade áno

nelia
14. máj 2013

čaute... my máme v septembri prvé dva víkendy obsadené, môžeme iba po tom 20-tom...
No už mám výsledky od obvodného doma, tak sa môžeme objedať do BA... ale našli mi zase tie blbé kvasinky a aj nejakého streptokoka... už som z toho fakt na nervy, čo sa mi to furt vracia 😠

sincerity
14. máj 2013

@adulik76 aspon ze tak... 😀 😀

@nelia jaaaaj, tak to som nezaregistrovala, ze tam mate plno ...
ja to nechapem.... ... ale myslis, ze streptokok by ovplyvnil otehotnenie, alebo nejake kvasinky? sak toho je plno, a nic vazne to neni... ci sa mylim 😅 ?
A kam do BA? to na zaklade tych vysledkov? To ti obvodak neda lieky?

nelia
14. máj 2013

@sincerity no kvasinky to ovplyvňujú tak, že sa neviem "ľúbiť" - a bez toho asi (okrem IVF) ťažko otehotniem 😀 ... a toho streptokoka som čítala, že nebezpečný je iba vtedy, keď ho máš tesne pred pôrodom, lebo môžeš nakaziť dieťatko a môžu u neho nastať komplikácie...
A do BA - do centra podať žiadosť na ďaľšiu IVF, potrebovala som na to všelijaké vyšetrenia a tie som si bola dnes u môjho doktora vyzdvihnúť.. A chcem ísť aj na tú hematológiu, či sa ten SPS nezlepšil.

adulik76
14. máj 2013

vyhrali smeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 , super hokej, dobre sa na to pozeralo

... a teraz môžem ísť z práce domkov

adulik76
15. máj 2013

včera som stretla svoju spolužiačku z výšky a keď som povedala, že som mala IVF, tak z nej vyliezlo, že ona by určite umelé nechcela, lebo je to proti prírode a keď im to išlo raz, tak im to pôjde aj druhý krát - lenže rozdiel medzi deťmi by už teraz bol viac ako 10 ročný a teraz sa im nedarí..... a že my sme si bábo kúpili. Normálne mi vzala dych, ale len na pár sekúnd, potom sa mi opäť vrátila reč. Takýto predpotopný názor som už dlho nepočula.

sincerity
15. máj 2013

@nelia aaaaha, to je tiez pravda.... na to som nepomyslela.... ja som mala streptokoka kdesik v hrdle minuly rok a obvodak mi dal len tabletky a bolo.... no snad sa ti to da skoro do poriadku nech mozete este do jesene snazit a mozno nebude to ivf ani potrebne 😀

@adulik76 jeden by neveril.... to ste jaki bohati, ze ste si dieta kupili 😀 😀 😀 😀 ale nie, robim srandu.... take vyhlasenie moze podat len clovek ktory nevie co to obnasa.... keby to tvrdila po tom ako nemaju dieta niekolko rokov, nepoviem, su aj taki ludia, skusia adopciu, alebo su bez deti....
a preco si jej to vlastne hovorila? 😕

sincerity
15. máj 2013

@sincerity a inac hokej super, tiez som to mala nakoniec na internete pustene 😀 aspon ze tak

adulik76
15. máj 2013

@sincerity o lenke vedela a pýtala sa, či nechceme druhé, tak som povedala, že čakáme a nejak to vyplynulo z rozhovoru. Vraj, keď sa podarí prvé po IVF-ku, tak druhé už MUSÍ ísť prirodzene.....no nekomentujem.

adulik76
15. máj 2013

@sincerity ináč, ten posledný tvoj príspevok bol dobrý, odpovedala si si sama sebe 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
15. máj 2013

@adulik76 no darmo je to odbornicka 😀 😀 😀 ked MUSI tak MUSI.... 😀 😀 😀

no vidis, jak sa clovek osomari.... a ja ze co mi to doslo za upozornenie 😀

adulik76
15. máj 2013

@sincerity 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak si sa upozornila, že si píšeš

nelia
15. máj 2013

@sincerity 😀 😀 😀 😀 😀 ta čo, nepokecáš sama so sebou???

@adulik76 no comment... tá baba nemá potuchy, čím všetkým sme si tu niektoré museli prejsť...

sincerity
15. máj 2013

@adulik76 @nelia sa vam to naramne paci, ked len som vas pobavila 😀 😀 😀

adulik76
15. máj 2013

@sincerity veru páči, si ma vytrhla z letargie 😀 😀 😀 😀

sincerity
15. máj 2013

@adulik76 pockaj zajtra zase pri hokeji ziadna letargia nebude hrozit 😀 😀 😀

adulik76
15. máj 2013

@sincerity o koľkej hráme?

sincerity
15. máj 2013

o pol siestej vecer nastastie

sincerity
15. máj 2013

teraz ma napadlo, ze mne pred tymto poslednym neuspesnym pokusom aj m. povedala, ze "ze sa Vam to chce!". Ze asi to tak ma byt a mozno by sme mali porozmyslat nad niecim inym. ...... tak som jej povedala, ze mozem vyskusat postara 😀 😀 😀

adulik76
15. máj 2013

@sincerity 😀 😀 😀 listonoš alebo kuriér???

adulik76
15. máj 2013

@sincerity dúfam, že do 19.30 skončia, lebo začína na minimaxe Malý princ, a to nesmieme u nás vynechať ani jeden diel 😀 😀 😀

orsulka
autor
15. máj 2013

tak na ten september nám je to jedno....kludne aj 19-22.9. alebo aj skor kvoli Adulke...pohodka🙂

adulik76
16. máj 2013

dnes kto fandí???

adulik76
16. máj 2013

nikto nepracuje? 😕 😕 alebo nemáte chuť na moje blbé reči? 😢

sincerity
16. máj 2013

@adulik76 nezartuj.... 😀 ja osobne nemam casu, mam toho mrte dneska, a chcem vypadnut normalne, aby som mohla pozerat hokej z domu....

zajtra idem k novemu gyn. tak dojdem neskor, chcem postihat.... som zvedava co mi povie.... chudak, papierov mam teda dost pre neho prichystanych.... 😀 😀 😀

adulik76
20. máj 2013

dobré ránko, máme tu krásny upršaný pondelok 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre