Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
25. júl 2013

tu mám ďalšiu odpoveď:

mohu Vám nabídnout v termínu
Datum prijezdu: 19.9.2013
Datum odjezdu: 22.9.2013 ubytování za 220kč/os/noc
1x2lůžkový pokoj
3x3lůžkový pokoj
2x4lůžkový pokoj
každý pokoj má vlastní sociální zařízení ,WC ,umyvadlo a sprcha jsou součástí pokoje.
Na pokoji je také kabelová televize,stůl se židlemi, šatní skříń a potřeby pro stolování .
Příprava jídla je možná ve vybavené kuchyňce ,nebo se můžete stravovat v restauracích v blízkém okolí s velkým výběrem i dětských jídel.

NAVÍC BUDETE MÍT 1 HOD. ZDARMA v krytém bazénu s teplou mořskou vodou (28°C) JEN PRO SEBE .
Výhodou slané vody(mořská sůl ve vodě) je,že neobsahuje CL,takže nehrozí alergické reakce.
V případě zájmu,prosím o rychlou odpověd´nejlépe ZAVOLAT NA TELEFON
Lenka Pojerová
tel.608584567
www.levne-ubytovani-jedovnice.cz=

ivkaj
25. júl 2013

@adulik76 teda ty jsi šikula, mě se tady ten druhý zamlouvá moc ;o)
Mají volno, pokojů dost, zábava pro děti a do Brna (kde jsou tři porodnice) je to cca 40min.

adulik76
25. júl 2013

@ivkaj tak, ak sa na tom druhom zhodneme, tak tam treba zavolať. Mohla by si to potom vybaviť?

ivkaj
25. júl 2013

@adulik76 pokud se zvládneme domluvit dřív než odjedeme na dovču (což jsou tři týdny), tak jo.

sincerity
26. júl 2013

ja som za vsetko 😀 😀 😀

orsulka
autor
26. júl 2013

@adulik76 tak dik za info...teraz už len doladiť ten penzion..... 😀

dnes ma čaká kontrola u lekára na tie priedušky, nedá sa inak, len deťúrence zobrať zo sebou...od včera im vysvetlujem, že sa pojdu pozrieť ako ujo doky kontroluje mamičke srdiečko, tak verím, že to so mnou dobre zvládnu, a hlavne, že tam nebude koooopec ludí......a ak by náhodou ano, tak NÁS pustia dopredu 😀 😀 😀

sincerity
29. júl 2013

a uz niekto doladuje ten penziooooon? 😕 😕 😕 😅 😅 😕 😕 😵 😵 😵

ivkaj
29. júl 2013

@sincerity nějak nevím co se skrývá pod pojmem "doladit penzion"
Já myslím, že stačí vědět kolik nás pojede a kdo jak chce velký pokoj, ideálně tak do konce příští týdne. Ať se pak stihnou pořešit peníze, já můžu úřadovat tak do 16.8. a pak už balíme na dovču a tradá pryč.

orsulka
autor
29. júl 2013

aj my sme za......nedá sa mi to otvoriť, ale čo si Adulka napísala, tak úúúplná pohodičkaaaaaaa...berme !!!!!!!!

adulik76
30. júl 2013

@sincerity, @laxity, @nelia, @ivkaj, @orsulka, @lada_dee

Ja som rozmýšľala nad obsadením izieb a napadlo ma:
2 - neli lacko
3 - ja, maťo, lenka
3 - laďka a vili
3- ivka, pali, kryštof a emka (kryštof asi už spí na veľkej posteli a emka bude mať cestovnú postieľku)
4- orsul, feri, adamko a šarlie
4-sincer, lax, marek, naty

...ale to je len taký nápad. Ak by sa vám toto pozdávalo a odsúhlasíte to, tak by mohla ivka zavolať tej pani a už to zajednať.

nelia
30. júl 2013

súhlasím 😉

sincerity
30. júl 2013

my tiez suhlasime

lada_dee
30. júl 2013

Súhlas 🙂

adulik76
30. júl 2013

@ivkaj tak volaj tej panej a zajednaj to. Lenka Pojerová
tel.608584567

orsulka
autor
31. júl 2013

suuuuuuhlas 🙂

sincerity
5. aug 2013

no dievcata, krasne sme suhlasili, tak co dalej? @ivkaj volala si tam? ci skusime im niektora z nas napisat mail? aby sme sa pohli 😀 😀 😀 😅 😅

adulik76
5. aug 2013

@sincerity ja som už tam dnes opäť písala mail a predtým som aj napísala ivke, nech tej babe zavolá

ivkaj
5. aug 2013

Měla jsem teď toho hodně, chystali jsme Emčinu oslavu 1.narozenin, takže jsem tam volala až dnes.

Volno mají, rezervace je udělaná na moje jméno. Už jen zaplatit zálohu (což je 1000Kč a dám to ze svého), jen chci mít jistotu, že se pojede, ať mi v tom nezůstanou prašule.

Jinak příjezd je odpoledne, cca po 14h a odjezd mezi 10-11h

@adulik76 nějak mi uniklo kolik se bude platit za děti na pevném lůžku - těch 220Kč? Aby s tím případně @orsulka počítala. Nevím co přesně jsi s paní řešila, protože jsem mluvila s nějakým pánem.

adulik76
6. aug 2013

@ivkaj včera som písala aj ohľadne tých detí, ešte mi odpoveď nedorazila. Celú tú ponuku, ktorú som dostala, som sem skopírovala. Ja rátam s tým, že sa už ide a žiadne iné nápady sa už riešiť nebudú.

lada_dee
6. aug 2013

Kočky moje šikovné, verím, že nám to stretko naozaj výjde ...
A ako vždy u nás sa veci máličko skomplikovali 😉 Vily dostal ponuku popri práci hrať basket, ale ešte nie je nič isté ..teda na papiery. Ak by to vyšlo, môže sa stať, že v tom čase pôjde na turnaj alebo niečo ...tak v tom pripade pôjdem sama ...
My napríklad tyzden predtým ideme na veľkú rodinnú oslavu neďaleko Frydlantu. A dnes písala kamarátka z Cypru, že koncom septembra alebo začiatkom októbra príde a tiež chce rodinnú grilované 😀 ...no zaujímavo sa to vyvíja ...

Do toho všetkého by som chcela tie kúpele a hlavne Brno ... Stále premýšľam kedy opäť ísť ... Na dovolenke som dostala prvý menzes ... Ísť na stimulku od tretieho, teda okolo 20.9. alebo až od štvrtého... Ach jo ? 🙂
Chceme čím skôr, ale zas či to bude dobré ... Minulú jeseň sme šli stimulku od tretieho, do toho nám odišla Lilly a bolo to negatívne.... Všetko je to ....

sincerity
6. aug 2013

ahojte babule.

tak sa tesim, ze sa konecne veci rozhybali!... uz nebudeme spekulovat, miesto mame vybrane, nech je ake chce, ved sa pomestime a termin je stanoveny uz davno. Uz mi to svieti v dijari 😀

dievcata a neviete ako je to s Lili? Je tam zakaz, alebo ak moze, kolko sa za nu plati? V pripade samozrejme, ze by to ostatnym nevadilo.

@ivkaj malinkej gratulujeme k 1. rocku (neviem kedy to presne ma - ale sak jej to vadit nebude, par dni hore dole) posielam jej boztek. A ako dopadla oslava? Torta bola? ci sa to este ma len uskutocnit?

sincerity
6. aug 2013

@lada_dee netreba brat vsetko hned ako komplikaciu .... ved je super, ze Vily dostal ponuku, je to sanca na pracu predsa. Ved uvidite, ci mu tam nieco padne na ten vikend alebo nie....
a to Brno.... verim, ze mas tazke rozhodovanie.... ja to viem podla seba... mne sa do toho moc skoro nechce, ale zase na druhej strane si poviem, ze na co budem prepana cakat.... je to na... viem, musis rozhodnut ako sa citis ... to od tretieho ci stvrteho si myslela akoze cyklu? a co ti hovori lekar? mozes tak skoro po kyretazi? ci ty si nebola? 😕

adulik76
6. aug 2013

no, tak ja sa tam budem trepať v 33 tt, ale chcem sa s Vami stretnúť, hoci momentálne to máme pracovne narvaté až až. Škoda, že deň má len 24 hodín, potrebovala by som viac.... 😀 😀 😀

sincerity
6. aug 2013

@adulik76 a kedy pojdes vlastne na matersku? Nevychadza ti to nejak tak v tom septembri ako by sme uz mali ist?
Ja by som tiez prijala viac hodin... to by bola parada 😀 😀 😀 alebo, ze keby sa mi nechcelo spat 😀 😀 😀 to by sa dal vyuzit cas 😀

adulik76
6. aug 2013

@sincerity na MD by som mala ísť podľa mojich výpočtov od 5.10.2013. Tak uvidím, ale keď to bolo cez IVF, tam sa moc v dátumoch nepomýliš a malý zodpovedá tt pri každej kontrole, takže zatiaľ rastie tak ako má. Až na to, že zachvíľu sa budem už len kotúľať....Ale stále sa snažím žiť aktívnym životom, iné mi ani pri lenke neostáva 😀 😀 😀 .... no a ešte tá práca.....

sincerity
6. aug 2013

aha, tak to je tak dva tyzdne po stretku... no snad nebudes mat problem sa uvolnit, ked mate toho tak vela. No pri tvojej povahe verim, ze nelezis doma s vylozenymi nohami 😀 😀 😀 to je dobre samozrejme.

Este baba neodpisala z toho penzionu?

sincerity
6. aug 2013

tak som mrkla na ten link co dala @adulik76 kde by sme mali akoze ist, a tam pisu, ze pes muze - a cena 50-100 KC dle velikosti - tak predpokladam, ze Lila by sa zmestila do tych 50, ne? 😀 😀 😀

a este tam maju rozne ceny uvedene - zalezi ci sa jedna o dvojlozkovu alebo stvorlozkovu a tak... no sak uvidime, co napisu.

adulik76
6. aug 2013

@sincerity podľa toho mailu, čo som od nej dostala prvýkrát (ten, ktorý som sem skopírovala), tak dala cenu 220/os/noc. Mi to pripadá ako jednotná cena na všetko.
... čo sa týka roboty, viac-menej je to v súkromnej oblasti ako v tej mojej pracovnej, ale tiež teraz s maťom lietame ako odušu. V pondelok odchádzame do kopcov na dva týždne sa zrekreovať a potom opäť natvrdo zarezávať.

ivkaj
6. aug 2013

@adulik76 Vždyť já jsem měla loni na stretku v nějakém 34tt a za Emča se za tři týdny po stretku narodila 😉 Tak ty to určitě zvládneš taky ;o)

@lada_dee život není bez komplikací, tak co už 😉
Co se ubytka týká, pánovi stačí nahlásit změnu a on případně nějak přesune pokoje. Se stimulkou můžeš klidně začít už v záři a případně se v Brně rovnou stavit na nějakou konzultaci něco měření 😉 Lázně bych si zkusila vyřídit před pokusem, tělo bude pěkně odpočinuté a hlava snad taky. Nemáš v okolí někoho kdo se zabývá akupunkturou? I ta umí celkem vypnout hlavu. V číně se dokonce na klinikách kombinují IVF a akupunkturu s velkou úspěšností.

@sincerity Emča vykoukla na svět 2.8. a díky za gratulaci ;o) Oslava už proběhla.

ivkaj
6. aug 2013

Takhle nějak to u nás vypadalo ;o)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre