Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
3. aug 2009

to je hnus, ze? ja som prilepena o tu mys, o stolicku.... no otras
uz nech je piatooooook 😀

adulik76
3. aug 2009

Ja som prilepená v maskáčoch

sincerity
3. aug 2009

no adu.... 😅 mali by vam vymysliet nejake sukno - maskace.... 😀

baby.... teraz ma napadlo, skusali ste niektora ovulacne testy? Z cista jasna ma to napadlo.... ze sme to nikdy neskusali....

adulik76
3. aug 2009

Ja som to počas jedného cyklu skúšala, ale nestálo to zanič, lebo u mňa ovulka nebola, tak ti nemôžem stopercentne posúdiť kvalitu tých testov 😕

nelia
3. aug 2009

Teraz som pre zmenu na chvíľu zmizla ja.. pracovala som 😝 😀 😀
My tu máme príjemné počasie, aj keď som nadávala, keď som vstúpila do budovy, lebo ma doslova ovalila zima.. Doobeda mi bola zima na nohy, ale teraz je to celkom fajn.
Ja som ovulačné testy nikdy neskúšala, takmer vždy viem na 100% kedy bola ovulka a takmer vždy sa vtedy aj snažíme no zatiaľ je to na 2 veci... no vlastne je to celkom príjemné trávenie voľných chvíľ 😀 😀
Myslím, že Ivka tu zvykla spomínať ovu testy, tak by Ti možno vedela poradiť.
Sincer, ale ty predsa zvykneš mať pravidelný cyklus, nie? Lebo to potom vieš, kedy je približne ovu...

sincerity
3. aug 2009

no ved nerozumiem tomu, lebo mne sa ti zda, ze mi ta ovulacia beha od 13teho do 19-teho dna.... Je to vobec mozne? Preto som si to chcela overit... ci sa mi to nezda... lebo mavam take bolesti, ze sa ti mi ani snazit nechce....

Niekedy som si meravala aj teplotu, ale to sa mi proste nechce, zabit tym cely mesiac.... zase na druhej strane je to zadarmo ... ale fakt je to otravne....

Ale teraz ked sme sa rozhodli sa na umele vykaslat, berieme vitaminy, tak by bolo dobre sa aspon trafat....
😀

nelia
3. aug 2009

Sincer, s tými bolesťami to poznám... aj ja ich zvyknem mať dosť silné, že sa mi tiež nechce snažiť 😝
A mrcha Ti chodí vždy rovnako? Lebo ovulka sa môže o pár dní posúvať, ale mrcha sa potom tiež posunie - tá druhá fáza cyklu je totiž u jednej ženy vždy rovnako dlhá, takže ak mešká mrcha, to vlastne meškala ovulka. No ale za vyskúšanie tých ovu testov nič nedáš (teda okrem tých pár centov), tak to podľa mňa vyskúšaj a sama zistíš, či sa Ti to oplatí alebo nie.

sincerity
3. aug 2009

no cyklus je viac menej 28-29 dnovy. Tak potom neviem..... Este uvidim, co napise ivkaj, pripadne orsul... no ved uvidim, pripadne skusim nejaky ten mesiac.....

nelia
3. aug 2009

No podľa mňa by nebolo na škodu, keby si sa 2-3 mesiace sledovala spolu s ovu testami... zistila by si, čo tie bolesti signalizujú.

sincerity
3. aug 2009

veru by som to mohla skusit.... pockam na tuto mrchu a od buduceho cyklu by som skusila.... ved to neboli 😅

laxity
3. aug 2009

uuuuuuufffffff baby....s tou vodou je to sila...vidím, že si zaspomíname na staré časy...oki no veď uvidíme, ja sa rozhodnem...dúfam, že wc je funkčné, bo keby to nebolo...tak neviem neviem 😀

inak taká otázočka, psíka by som si nemohla zobrať? Ja si priplatím, ale ak by bol s tým problém, tak to nechám tak...len ma to napadlo, že aj Lilenku by sme zobrali 🙂

držte sa baby a pracujte cez deň...neflákajte sa 😀

fotečky už mám, ak teda pôjdem, tak zoberiem nejaké na klúč a notebook 🙂

orsulka
autor
3. aug 2009

ahojte.....tak som fakt nestihala skor, ale poobede som zabehla do Topolčian konečne pozrieť moje najstarsie krsniatko......🙂))

WC je funkcne, aj hore aj dole......akurat tam bude ten velky sud, a zalievat sa bude vedierkom .-)))))) takže to je pohoda.....

lax...ak to niekomu nevadi, podla mna si hava možeš zobrat, ale myslím, že tam už dvaja budu .-))))))) jeden zlaty retriver Bekina, a potom take to male strapate.....Lili.......a akeho hava mas ty??????

teraz som pozerala pocasko, takže malo by sprchnut, a ked poriadne zleje, tak aj voda bude 🙂)))))
a umyvat si zubky v tej horskej vodičke...tak to vam poviem, že to je pohoda 🙂))))))

laxity
3. aug 2009

orsulka...kríženec Jack Russel Terier...je to sestrin...tak ešte to premyslíme, aby nebola bitka 🙂

...nech už pršííííííí aspoň do piatku obeda 😀 , nech je studňa plnáááááááááá 😀

orsulka
autor
3. aug 2009

😀 😀 😀 ja teda neviem naisto, či tam bude aj Beky.....ale povacsine, ked su tam mladí, tak ju tam beru,nech sa vyblazni......

laxity
3. aug 2009

a čo sú to za rasy?

laxity
3. aug 2009

už som si všimla jeden je zlatý retriver a to malé strapaté? ale sestra moc nemsúhlasi, kvôli spaniu a otravovaniu......a všetkého čo sa týka starosti o psa 🙂

orsulka
autor
3. aug 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaa...takže aj vy chcete relax...chááápem....🙂)))

adulik76
4. aug 2009

dobré ránko, 🙂

orsulka
autor
4. aug 2009

dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

orsulka
autor
4. aug 2009

tak na vychode burky.......a ja tak čakam, že čo tu......ved to potrebujeme....a zatial padli 4 kvapky!!!!! 😠 😠 😠 ale verim prirode, že to zariadi 😉 😉 😉

sincerity
4. aug 2009

dobre ranko kocky

no ved ked tam hentak funguje zachod to je super.... hlavne ze nebudeme musiet ist na latrinu 😅

Lax.... hlavne nehovorit, ze je to krizenec jackrussla, lebo nas vsetci vysmeju! Ta Lila to je riadny orech 😀

adulik76
4. aug 2009

orsul, a máme si čosi brať na spanie, lebo ja som to nejak nepostrehla 😕 (myslím tým navliečky...... atď)

nelia
4. aug 2009

Dobré ránko 🙂
U nás toho v noci dosť veľa napršalo 😲

sincerity
4. aug 2009

no u nas prsalo tiez... nemusime polievat beton 😀
adu mne sa zda, ze orsul pisala, ze obliecky netreba... ale ved ona nam snad da vediet.
Mali by sme veru doladit posledne detaily.

Tak ja hlasim 1DC si predstavte... takze som mala 26dnovy cyklus.... sak to mam fakt nejake posramotene tymi hormonami....

adulik76
4. aug 2009

ja tiež ešte behám s vložkami 😝

sincerity
4. aug 2009

adu.... no uz by sa to tiez mohlo upravit nie.... 😒

adulik76
4. aug 2009

veru, mohlo....ale som spokojná, že mrcha došla 6 týždňov od zákroku

sincerity
4. aug 2009

orsul... tam este neleje? U nas je strasny lejak! To bude vodyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀

adu, to je pravda.

adulik76
4. aug 2009

u nás doteraz spadlo asi 6 kvapiek

orsulka
autor
4. aug 2009

babule...mesacna uzavierka...tak trochen nestiham......ale...navliečky tam su, byvaju tam už aj navlečene...takže ak niektora chcete kludne si prineste svoje, aby ste si ich navliekli a podobne... ale nemusite... tu stale neprsi a neprsi, ale hádam nam to posuniete aj sem do stredku Slovenska.....zamračene je, a dusno....

ja som s menzes skoncila už vcera......a Adu, tak s tou tvojou je to sila...!!!!!!!! fakt by sa už mohla poupravovat na poriadok.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre