Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
16. dec 2009

som zvedavá na neline správičky, možno motyka nejak vystrelila aj napriek liekom, čo brala

nelia
16. dec 2009

Dobré ránko 🙂
No ja som nezaspala, ale šéf ma už stihol brutálne vytočiť... škoda reči 😒 😒 ☹ ☹
Mrcha už prichádza, takže je to OK. Práveže som si myslela (podľa tabletiek), že som mala dostať včera, lebo už od zajtra beriem ďaľšie balenie.. podotýkam posledné!!!! 😵 😵 😵
Adu, Maťovi držíme palčeky 🙂 ... a tie Tvoje bolesti sú fakt dobré znamenie!!!! Mňa pár dní po transfere brutálne bolelo brucho.. som si fakt myslela, že hneď príde mrcha... a bolo to uhniezďovanie... takže sa s Tebou začínam potichučky tešiť 😔 😅 ...
Orsul a ty si dnes koľký DC? A koľko dní po IUI?

nelia
16. dec 2009

Adu, to by bola iná haluz, že 6 rokov neviem otehu a počas antikoncepcie by sa to podarilo... ale to už teda nehrozí... ako som písala, už sa mrcha rozbieha 😎 ... pozitívne je, že ma nebude otravovať počas sviatkov.

orsulka
autor
16. dec 2009

NELINKA.....tak vitaj moja....na sefa kasli.....idu Vianoce..... 😉 😉 😉
som 21 DC a 11 den po IUI......................

inak sa to aj mne zazdalo cudne, lebo ved vraj kto berie antikopncepciu tak mrcha chodi uplne presne na hodinu!!!!!!! tebe zameskala......

adulik76
16. dec 2009

no, ja som si povedala, že sa začnem tešiť, až keď uvidím srdiečko. Kiežby som sa toho už v blízkej budúcnosti aj dočkala

orsulka
autor
16. dec 2009

adulik......veríííííííííííííííííme!!!!!! veríííííííííííííííííííme!!!!!!!!!!!! verííííííííííííííííme !!!!!!!!!!

😵 😵 😵 😵

adulik76
16. dec 2009

však, však 🙂

nelia
16. dec 2009

Adulik, dočkáš sa, ver tomu 🙂 ... ja tomu verím 😉
Orsul, no ona vlastne ani nemeškala, len ja som nevedela, kedy mala prísť... minule som krvácala už pred mrchou (ešte po kyrete), takže poriadne neviem kedy to z krvácania prešlo do mrchy.

nelia
16. dec 2009

Baby, ja sa už neviem dočkať vianoc... kvôli tej pohode hlavne... a že nebudem chvíľu v robote... akosi ma to tu v poseldnej dobe nebaví a to nie je vôbec dobre ☹

adulik76
16. dec 2009

no, ja som sa tiež nemohla dočkať aspoň toho, že vypadnem z roboty. Jedna riadna P..A ma fakt štvala. Vytáčala ma denno-denne.

orsulka
autor
16. dec 2009

tak ja sa tiež tešim...velmi velmi....ta pohoda...nič nerobenie.......láááááááááááááááááska...... 😵 😵


Adu...beries utros??????? ake davky????

adulik76
16. dec 2009

utroš 3x2 a estrofem 3x1

orsulka
autor
16. dec 2009

adu......ja mam 2x2.................. a už nič..........
ale aj minule si mala takato, vsak??? že 3x2..........

adulik76
16. dec 2009

hej, utroš som mala takto isto, ale estrofem som vtedy nemala vôbec

orsulka
autor
16. dec 2009

adu...ten sa berie len pri KET.....

mna začalo boliet podbrusko....ako na mrchu.........

adulik76
16. dec 2009

orsul, možno je to dobre, či nie? Už ma dosť bolí hlava, idem do postele. Som ako omámená.

orsulka
autor
16. dec 2009

adulik.......len pekne chod................oddychuj....pa pa pa

nelia
16. dec 2009

Adu, oddýchni si a potom zasa nakukni 😉

ivkaj
16. dec 2009

Ahojte;o)

dneska na vás chvilku mám;o) Po pravdě je toho nějak moc, jsem ráda, když vás stihnu přečíst 😖

No každopádně to zatím vypadá tak, že si nebudu kazit svátky a v lednu (pokud se nestane zázrak a šéfka se nezmění) se asi konečně odhodlám k tomu dát výpověď.

Vy dvě moje potencionální těhule, doufám, že mi uděláte radost a kolem svátků budete hlásit pozitvní zprávy😉

Nelia, a co bude u tebe až dobereš tabletky?

Sincer, jak to to vlastně jde ve škole?!? A kdy jste to měli s LAx fotit bříško?

A vůbec, doufám, že se všechny máte moc fajn!

orsulka
autor
16. dec 2009

ivik.......ahoj pokladik.........
tak to už vyzera s tym rozhodnutim na január celkom aj dost važne...... ale jedna pravda, že by ta nemala až tak využivat!!!!!! je to preboha len a len práca!!!! ci?????

lenisko1
16. dec 2009

Ahojte baby .... mam strsnu depku... brala som clostilbegyt... na 12DC som bola na merani... ovulacia prebehla... snažilkovali sme ako divy.... na 27DC som si urobila test... bol pozitívny... volala som sestricke tak som bola na krv... hcg pozitívne len velmi nízke lebo je to zaciatok dnes bom bola na ultrazvuku t.j. 33DC samozrejme že este nic nevidel ale povedal že mam nizko sliznicu a endometria 7mm vôbec neviem čo to znamena... bojim sa že ani tehotna nie som a ked som tak že plotratim .. viemi niekto poradit že co to vlastne znamena?

noemarta
16. dec 2009

caute baby,
tak konecne po hektickom vcerajsom dni som tu.
baby, ja si myslim, ze to je dobre ked vas bolia bruska, lebo ja ked som bola na IUI 3x ani raz ma nebolelo brucho, nic. a tak to aj dopadlo a teraz ked som otehotnela, tak normalne som citila ze dojdu kramy, tak ma bolelo brucho, takzeeee 🙂 🙂 veriiiiiime !!!!!!!

orsulka
autor
16. dec 2009

leni.......to že más nizko sliznicu nie je moc dobre, ta by mala byt hore.....konkretne enometria presne neviem co to znamena.....a tak podla mna...si tehotná URCITE...!!!! nasvedcuje tomu vsetko, test aj krvny test.....jednoducho potrebujes len nohy hore.....a ležať a ležať a ležať....žiadna namaha, stres...nic...takže sup do postele alebo na gauč.......!!!!!! nedavaj nicomu sancu, aby sa to male, ked sa uchytilo dostalo prec...oki?

lenisko1
16. dec 2009

na buduci týžden mam ist na kontrolu či nieco uvidi.... tak myslis ze by to už mohol vidieť??? velmi sa bojimm...ked tí doktori ta vedia tak zdeptat

orsulka
autor
16. dec 2009

LENI....ani bud. tyzden este nemusi nic vidiet....je to u každej ženy rozdielne, a každa sme ina........ treba sa na to pripravit......ale určite bud v tom klude s nohami hore....

a to ste mali planovany styk, alebo IUI????

lenisko1
16. dec 2009

styk... sme mali no ja som v praci tak tu s nohami hore velmi nemôžem byt ale budem sa snažiť ich mat aspon doma hore... viem že sa musim v prvom rade ukludnit ale to sa lahko hovori... a to som na vianoce chcel povedat rodcom že cakame a teraz ani neviem či čakame či nie... mam v tom neskutočný chaos

orsulka
autor
16. dec 2009

leni....no tak pokracovanie je už len na tebe.......ja keby som bola na tvojom mieste už som doma na PN-ke a ležim cely den....určite by som nesla do prace.... ale to sa už musis rozhodnut sama.....a s tym kludom to mas pravdu, je to velmi ťažke.......

orsulka
autor
16. dec 2009

uff.....keby som tak ja mohla povedat rodicom niečo na Vianoce......to by bolo............ 🙂 😉 ☹ 😕

lenisko1
16. dec 2009

už budem mat dovolenku tak to niejak musim zvladnu a ku doktorovi idem až 25 dece. takže nemôžem to povedať až ked tak vtedy

orsulka
autor
16. dec 2009

leni...asi by som to povedala ,keby som to mala potvrdene......ale to je moj pripad...... ty neviem ci to budes chciet povedat skor......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre