Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
14. apr 2010

Orsul, dobrý nápad 😅 .. idem si dať čokoládu z automatu... mňammmmmm
Noe, ja sa tomu snažím veriť, len ten škriatok pochybností sa sem-tam v mojej hlave objaví... ale vidíš, že proti nemu bojujem ako viem... takže idem na tú čokoládu 😀
Ada a Noe Ti dobre píše, určite je mimčo v najsamväčšom poriadku a hmýri sa, len ho tak ešte necítiš 😉 .. neboj, o pár týždňov už bude hrať futbal v brušku 😵

nelia
14. apr 2010

Tak ja pôjdem len pešo k čokoládomatu... hádam nikoho neoškrem 😀 ... ale ráta sa mi, že si ostala taká kľudná.. tak to má byť 😉

adulik76
14. apr 2010

nel, čo tak vaječný koňak, keď nie hruška???? To by som si dala ja, ale budem musieť ešte nejakú dobu počkať. Však sa to s tými pohybmi nejak upraví, teda určite sa to upraví, len ešte musím teda čakať.

noe, asi by som to takto nevedela vyriešiť s kľudom, mňa by to dosť naštartovalo. Máš môj obdiv 🙂

orsulka
autor
14. apr 2010

noe......tak s podobnymi problemami ale pri soferovani sa potykal moj drahy minuly týžden, lebo jeden mu pred nosom zabrzdil z 50 km rýchlosti do zastavenia, a on ostal hadam 0,5 cm za nim....lebo ten sa rozhodol pustit ludi cez prechod na poslednu chvilu tak flekoval.......potom sa dochodca rozhodol, že pojde mimo prechod a naramne sa rozculoval, ked ho Ferino skoro presiel, lebo mu vybehol spoza auta.........a na parkovisku sme zastavili za autom, kde sa vodič (chlap) rozhodol že zacuva auto na miesto na parkovisku ale nejak sa zabudol pozriet do spatneho zrkadla, že kusok dalej za nim stoji nase auto......drahy vravi, vraj keby " len ťukol" do auta, tak pojde von a už mu jednu natiahne a to vsetko bez reči..... 😀 😀

nelia
14. apr 2010

Adu, veru, musíš byť trpezlivá... 😉
Nám sa minulý týždeň tiež priplietlo pár neschopných vodičov do cesty, ale našťastie sme to zvládli bez ujmy na zdraví a na psychike 😅

noemarta
14. apr 2010

tak to sa jaj moj manzel cudoval, ze som bola taka kludna, ale od kedy som tehoska, tak taketo situacie vnimam trochu s nadhladom, kvoli babatku. Co uz, ludia su rozni, a hlavne to je smutne, ze su nesmierne zli, taka zlost v tych ludoch furt a stale prevlada...

adulik76
14. apr 2010

čo sa niekedy deje na cestách ani radšej nekomentujem. Niektorým ľuďom by som pobrala hneď a zaraz vodičáky a v živote by som im ich nevrátila.

....ešte nejakú chvíľku počkám a pôjdeme na obedík, dnes mám dukátové buchtičky, mňam 😅

orsulka
autor
14. apr 2010

dobru chut Adulik......ja tiež idem asi niečo dat do hrdla....

labutienka
14. apr 2010

Ahojte babuľky 🙂 nebuďte smutné, to je isto len tým dažďom vonku 😉

niečo na rozveselenie a dobrú chuť k obedu 🙂

Stojí dva policajti a koukají, jak chlap jí jablko.
Jeden povídá druhýmu: " Dávej bacha, až to sežere,
tak ten ohryzek určitě hodí na zem a my půjdem a opepříme ho."
Chlap dojí jablko a když vidí číhající policajty, vezme ohryzek a strčí ho do kapsy.
Policajti jdou k němu a říkají: "Chlape, proč jste to nehodil na zem,ale strčil do kapsy?
Chlap povídá: "Pánové, já když přijdu domů, tak ten ohryzek
vyndám,vydloubu z něj ty zrníčka, rozkoušu je a to perfektně bystří rozum!"
Fakt jo", povídá policajt "Hele chlape, neprodal byste nám ten ohryzek?"
"No, že jste to vy, tak mi dejte pětikilo a vemte si ho"
Policajti přijdou na služebnu, vyndají ohryzek, začnou
dloubat zrníčka a začnou je žvejkat. Najednou jeden povídá:
"Ty vole, my jsme ale debilové, vždyť jsme mohli mít za to pětikilo plnou nůši jablek!"
A druhý povídá: "Ty vole, vidíš, ono už to začíná účinkovat!"

adulik76
14. apr 2010

to bolo dobré 😀

orsulka
autor
14. apr 2010

😀 😀 😀 pekne.......

pozrite na foto ako sme vyzerali pri škarabani omietky......

adulik76
14. apr 2010

nejakí ste do biela 😀 😀

adulik76
14. apr 2010

jéééj, orsul, nové foto. Až teraz som si to všimla. Tiež si na tej fotke viditeľná jak ja 😀 😀

orsulka
autor
14. apr 2010

tak idem het.......pa

nelia
14. apr 2010

Labu, dobrýýýýý 😀 😀
Orsul, no zlatí ste boli 😉

lilienka13
14. apr 2010

ahojte babule,
tak dnes som bola v skole, ale pustili nas skor, lebo nam neprisli niektori profesori ... dobra skola, nie? 😉

som rada, ze sa vam tu mozem vykecat zo svojich pocitov ... ono sa to dost tazko vysvetluje niekomu, kto to nezazil 😅

orsulka: pekne fotecky 🙂 ... vidim, ze to prerabanie bytu beriete vazne - hlavne na tej prvej fotke to dost dobre vidno 😀

labu: super vtipek 😀 😀

a co sa tyka soferovania, tak ja mam sice vodicak asi 10 rokov, ale za volant ma nedostane nikto ... to by uz fakt muselo ist o zivot 🙂 ... ja sa pekne necham vyvazat a ked muzicek nie je doma, tak idem busom a mam pokoj - a este aj mozem hocikedy pit 😉 😀 😀

nelia
14. apr 2010

Lili, aké prekvapenie, že Ťa tu vidieť o takomto čase 😵 😵 ... to máte teda fakt dobrú školu 😉 .. ja šoférujem tiež iba sem-tam (keď polovička pije a pod.)... aj to na kratšie vzdialenosti a nie vo veľkých mestách... do takej BA by ma asi nikto nedostal 😝

adulik76
14. apr 2010

tak ja už mám aj nejaké väčšie trasy za sebou, šoférujem celkom dosť, až na toto obdobie, prvé tri mesiace som nesadla za volant vôbec, ale teraz trocha po meste si zašoférujem.

ivkaj
14. apr 2010

Čaute;o)

Tak dneska jsme si s manžou vyzvedli papíry a chvilku si popovídali s naší paní "sociálkou". Byla to strašně příjemná paní, taková ta hodná teta na svém místě. Papírů je sice spousta, ale snad se s tím nějak prokoušeme. A podle ní, budeme mít nejpozději do tří let doma malého prcka. Aspoň taková je ve středočeském kraji čekací doba na mimčo;o)
A co se týká práce, je to vcelku bída. Zatím nic zajímavého na obzoru. Ale je jaro, tak si to užívám 😉

Orsul, tety je mi moc líto. Tak hodě sil!

orsulka
autor
15. apr 2010

dobre ranko prajem......

tu je počasie uplne že pod psa, Ferino je chory, tečie mu z nosa, nevladze dýchat a podobne stavy.... takže sa dopujeme vitaminmi o dušu....

lili.....len sa vyrozpravaj, tu si na spravnom mieste 🙂

Ivik....... tak podla mna prvy dojem je doležity a ked ste si s pani socialkou hned sadli tak je to fajn.....ono je to dlhá cesta, ale verim, že vy ju zvládnete.....a uvidiš aj práca sa nájde, len možno tá pravá na teba este len caka 🙂 🙂

tak ja zas idem makat, lebo kopec faktur ma tu caka 😒 😒

nelia
15. apr 2010

Dobré ránko 🙂
Ivka, tak to znie celkom dobre... hlavne, že ste mali z toho dobrý dojem 😵 .. a tri roky ubehnú ako voda... a kedy idete na 3.IVF? Je mi ľúto, že sa Ti nedarí nájsť prácu, ale aspoň si trocha oddýchneš 😉
Ja som zase celý večer prerevala 😒 ... je to veľmi ťažké... v robote sú všade naokolo samé tehuľky a vždy sa objavujú ďaľšie a ďaľšie... a s polovičkou sme na tom tiež tak všelijako ... proste je toho na nás priveľa... nech už toto hnusné obdobie prejde... ja viem, že to chce len čas, ale ten by teraz mohol utekať trocha rýchlejšie 😝

orsulka
autor
15. apr 2010

Nelik.......moooooooooja pekna....... tak by som ti rada pomocť, ale neviem ako, lebo s tym časom mas pravdu... a budes mat aj nejake vysledky???? aby sa zistil nejaky dovod????? sorry, ale toto mi nejak uslo ak si o tom už pisala...... 😔

tak toto vsetko je neskutočná skuška partnerstva......to vieme asi vsetky, co sme tu... ja verim, že toto obdobie prejde, prestane už konečne pršať, a aj ked hned nevykukne slniečko, tak sa aspon otepli, prestane fukať vietor......a nakoniec aj to slniečko vyjde.....
ja ti velmi prajem, aby to bolo trebars aj zajtra!!!!!!
😉

nelia
15. apr 2010

Orsul, díky, si moc zlatá 🙂... výsledky síce nejaké budú, ale to nám asi nič nenapovie... lebo nejdú zisťovať podrobnejšie príčiny.. vraj sa to stáva a bola to proste smola... a musím veriť, že to nabudúce vyjde.
Už mi je trocha trápne sa furt dokola sťažovať, ale keď mne je tak ťažko na srdiečku 😔 .. hádam to so mnou ešte chvíľku vydržíte 😝

orsulka
autor
15. apr 2010

nelia.....tak tu sa teda vobec nemusíš citiť trápne !!!!! na každu z nas niečo pride, a preto sme tu.......takže len pekne treba pisať....a pisať....apisať.......a písať......
šak si len predstav, že na to vsetko čo preživaš, si ešte aj pocity budeš nechávať niekde vo vnutri.......!!!!!! tak to by sme mohli isť rovno na psychiatriu !!! 😀 😀 😀 ventil musi byť, aby sa aspon niečo z mala dalo vypustiť preč... 😉

inak mne vcra už disiel list, kde mam lieky...menopur co som kupila od jednej kočky.......
takže teraz napisať mail do Brna, a ak to vsetko pojde tak od mrchy začat stimulku.....tak teda by som to nejak chcela..... 😉

dracekmracek
15. apr 2010

😵 😵 😵 orsulko 😵 😵 😵

dracekmracek
15. apr 2010

iv tak budu držet palce ať je to co nejdřív 😵

sincerity
15. apr 2010

ahojte babulky...

neli... orsul... tak mi az vybehli slzy hned rano... tak mi to nejak prislo luto tiez, preco prave my musime toto podstupovat, a preco to nevychadza.... mne ta mrcha vcera dosla... tak asi tiez som nejaka precitlivena....

a je to pravda, je to neskutocna skuska partnerstva... kto nezazil ... nepochopi....

dracek... ahoj, vitaj... vidim, ze mas v statuse, ze sa snazite o babatko.... budeme drzat palce, verim, ze to pojde lahsie teraz, predsa len pri druhom babatku aj ta psychika musi byt ovela lepsie naladena 😉

ivi... no velmi si ma potesila tym prispevkom, vyzera to optimisticky.... ked prestudujete papiere, daj vediet, co tam vlastne vsetko chcu.... by ma to zaujimalo

noe.... co ty moja... kedy stretneme? ved po juli sa uz s tebou tak skoro nestretnem 😀 😉

orsulka
autor
15. apr 2010

seeeeeeeervuste !!!!! 😵 😵 😵 tak ako žijete Katuška moja??????????? rastiete?????posluchate?????? 😵

orsulka
autor
15. apr 2010

sincer....čaves........ale my sme ťa nechceli rozplakat...však Neli ?????? ale možno budeš menej cikať! 😀 😀 😀

dracekmracek
15. apr 2010

sincer děkuju necháváme tomu volný průběh,přijde přijde,nepřijde máme Lukáška,ten vystačí za dva 😀

orsulko rosteme rosteme,má 7,5kg už 😀 vyrostl z korbičky tak mu včera dědeček koupil nový kočár.Je zlatý spinká celou noc,skoro nepláče,jen když je hodně unavený a nemůže usnout.pořád se směje a brouká 🙂
tak tfuj tfuj na stimulaci 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre