Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
6. máj 2010

Lacu, ahoj pracantka 😉 ... čo nového u Teba??
Lax dúfam, že sa s doktorom dohodnete, ako to Tebe najlepšie bude vyhovovať... 🙂
No to stretko asi nebude skôr ako v júli, keď Sincer písala, že skôr moc nemôže...

nelia
6. máj 2010

oprava... Labu 😀 😎

noemarta
6. máj 2010

ahojte babule, dobre ranko vam prajem, aj ked uprsane.
mne/nam sa tak dobre spalo tuto noc, ledva som rano vstala...
aduuuu, a a a ty uz vies, ze to bude ona, ci to je tajne prianie??? uz si bola ci teraz niekedy ides na 3dcko?? uz som nejaka domylena. viem ze v pondelok ides do poradne, ale 3dcko....
Hm... ked sa chcete stretnut az v juli, hm... tak to ja nehrozi, ze dojdem, to uz budem v ocakavani.. 😉
ivkaj, moc moc drzim palceky, a ocakavam tiez len a len tie naj naj spravicky.

laxity
6. máj 2010

posielam nejaké foto ako sa hrá 🙂

adulik76
6. máj 2010

noe, 3D mám 16.5

nelia
6. máj 2010

zlatunkáááááááááá 😵 😵 😵 😵
Kde máme Orsulku????? Mala ísť zase na kontrolu? Či???

adulik76
6. máj 2010

asi už nie, veď v sobotu by mala mať odber, aspoň sa tak pamätám

noemarta
6. máj 2010

lax, zlatunka je mala, uz sa neviem dockat tej nasej krpani...
adulik takze az 16teho, tak som zvedava, ci to bude dalsia baba do partie...
orsul asi maka na vyplatach, mam taky pocit...

adulik76
6. máj 2010

hádam sa mi podarí pripojiť fotečky z prerábky

adulik76
6. máj 2010

a tu ešte niečo z chaty...

laxity
6. máj 2010

adu...super a kde bude postieľka?

adulik76
6. máj 2010

máme ešte miestečko v pravom rohu, ale to predné čelo z postele bude musieť ísť preč

orsulka
autor
6. máj 2010

ahojte kuraaaaaaatenka.......

toto su mi novinky.....vytesujem sa !!!!!!!!!!! VELMIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!
v prvom rade ....IVKA!!!!!!! uplne že skvele !!!!!!!! že zo 6 folikov je 5 krásnych vajok !!!!!!!!!!!!!! to je super, a pokial idte cez ICSI tak verim, že sa vsetkych 5 pekne aj oplodni......verim že budete mat este aj na mrazenie 🙂)))))))) fakt sa tesim.....

ja som bola na kontrole...takže NELIK mala pravdu !!!!!! 😉 😉
moj doktor sa potesil, že som velmi dobre zareagovala na to, že len lieky a par injekcii menopuru.....a vysledkom su po dva fofiky na každej strane.....su tam aj mensie, ale z tych už asi nic nebude.....do Brna som poslala mail vysledkami a cakam co mi mlaďas napise.....al verim, že dnes večer si pichem Pregnyl a v sobotu pojdeme do Brna na odber......ale presnejsie Vas budem informovat.....

Adulka....máte velmi peknu tu spalnicku....velmi sa mi páci...no a chata tiež pekna, aspon to co si nafotila 😀 😀 😀

NOE......tak Adu by ti mohla rozpravat o zážitkoch s lekarmi a strasenim a posielanim na kadejake vysetrenie, lebo..."im sa nezdá"....... ale je fajn, že ste uplne v poriadku.....

LAX.....no a NATY??????? že ako rastie??? jak z vody, už je to poriadna slecinka 🙂 🙂 je fakt krásna.....

STRETKO.......!!!!!!!STRETKO.......!!!!!!!STRETKO.......!!!!!!!STRETKO.......!!!!!!!STRETKO.......!!!!!!!STRETKO.......!!!!!!!STRETKO.......!!!!!!!STRETKO.......!!!!!!!STRETKO.......!!!!!!!STRETKO.......!!!!!!!STRETKO.......!!!!!!!STRETKO.......!!!!!!!

ten jul je OK......resp. este aj koniec juna by to slo 🙂)))

nelia
6. máj 2010

Orsul, parádne správičky aj od Teba............ juj, tak sa za vás teším, hneď mám lepšiu náladu. Musí to tentokrát obom vyjsť!!! Tak by ste si to zaslúžili!!!! 😉
No koniec júna by bol aj pre mňa lepší... a aj Noe by sa možno mohla zúčastniť... len Sincer sa musí vyjadriť, že čo a ako 😵 😕
Segra mi volala, že nám prišla poukážka na ten víkend (dala som to poslať k nej)... tak už len zaplatiť a potom sa objednať... no som zvedavá, či sa polovička poteší 😕 😕

nelia
6. máj 2010

Adu, krásne ste to urobili... chýba už len postieľka a malinké do nej 🙂 🙂

orsulka
autor
6. máj 2010

Nelik.....ten koniec juna myslim fakt posl. vik 26a 27.6. 2010 ....... ci ???? lebo mi to mame skor nejak obsadene......

sincerity
6. máj 2010

no dievcata, ja ak stihnem urobit skusky tak statnice su 21. - 25.6.. , potom promocie 6 - 7. jul. takze vikend medzi tym by mal byt v pohode, ak sa s tymi terminmi nic nepresunie...

ak skusky neurobim, tak budem mat skuskove predlzene do konca augusta, tak to by ten jun v podstate tiez mohol byt.

orsul... super sprava s folikmi 🙂

noemarta
6. máj 2010

orsuuuuul, supeeeeeeeeeeeeeer spraavicky, drzim moc moc palce a posielam riadny tehotensky pluvanec, tfuuuuuuuj !!!!
adu, my sme boli tiez nuteny dat spravit roldor, tento mesiac chcem ist pozriet nejaku komodu na prebalovanie, detsky kobercek, zaclony uz mam aj nahodene, nejaku detsku borduru, obrazky a prkotiny do detskej. my uz postielku mame, takze tu nemusime zhanat.

ivkaj
6. máj 2010

Čaute, ráno jsem byla ještě na akupunktuře ;o) Volala jsem do laborky a zorávy jsou takové, že čtyři se oplodnili krásně a to páté se jim nepodařilo moc zkontrolovat, takže se ještě uvidí. Ale na transfer to vypadá v sobotu, tak snad se budou drobci do té doby držet 😵

Jo a musím se s vámi podělit o zážitek z cesty. V metru stála třída z mateřinky a paní učitelka poprosila všechny dospěláky co jsme šli kolem, aby jsme si po jednom dítka rozberali a pomohli jim po těch jezdících schodech. Noo, měla jsem co dělat abych se dojetím na těch schodech nerozbulela 😨 Ty hormony jsou fakt nářez 😅

Orsul, ty jsi na tom taky skvěle, když ti na tolik folíků stačilo pár prášků a inkejcí. Tuším, že něco pdobného mi Dr. navrhoval v případě neúspěchu (ale to bylo po druhém pokusu). Teď mám prostě pocit, že to vyjde a už se mooc těším, až budeme těhulit spolu. Pak sek nám přidá Sincer s Nelia a založíme mezinárodní mateřskou školku 😀

Přihodím termín, kdy na stretko nemůžeme 28.5.-30.5.a pak 25.6.-27.6. jinak je nám to asi jedno. Snad to dáme nějak dohromady 😕

adulik76
6. máj 2010

ivik, orsul, gratulujem, krásne správičky, verím tomu, že vám to obom tentokrát vyjde 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a ako noe, tak aj ja vám posielam tehu pľuvance TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ, TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ

na stretko sa s dátumom prispôsobime, nám je to v podstate jedno, pridáme sa k väčšine. A už miesto stretka máme ujasnené? 😕

som rada, že sa vám naša spálňa páči, mne sa páči hroooozne moc

orsulka
autor
6. máj 2010

Ivik.......aj ja viem,že ti to vyjde tentokrát.....urcite...🙂))))) je to super......
tak ty budes mat ET.....a ja už mám v sobotu potvrdený odber vajok rano o 8,00 hod. mam byt na klinike, a bude tam tento moj doktor co ma má na starosti 🙂))) asi sa aj budem takeho mladeho hanbit, kurnik 😖 😖

Adu.....Noe....dik za pluvance .-)))))))))))))))))))
Adu...spálna je fakt suprová 😉 😉

stretko..kedže Ivka nemože 25-27.6. tak to necháme na 9.7.-11.7.2010 prípadne ten dalsi 16.7.-18.7.2010 ????????
miesto na stretko sa kludne opytam zas na Chvojnicu.....ak mate záujem 😉 len zas bude leto a neviem ako to bude s vodou 🙂)))) ale studnicka je blizko...ta ne ???????
pripadne dajte dalsie návrhy........ 😕 😀 😀 😀

ivkaj
6. máj 2010

Orsul, to bys měla vidět toho mladého fešáka co byl včera na sále. Nabýt zblblá léky, tak se pěkně stydím 😀 Sem zvědavá kdo tam bude na transfer. Joo a v neděli je den matek, což už snad lepší konstalace být nemůže 😵

Tak podle našeho rodinného kalendáře jsou oba termíny u nás dobré. Teď ještě co na majitelé chaty ;o) Pozdravuj je ode mě😉

orsulka
autor
6. máj 2010

Ivik !!!!! tak s tymi datumami a podobne to už nie náhoda !!!!! to je jasná vec!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 podla mna možes v nedelu kludne oslavovať !!!!!! 😉 😉 😉

Chvojničanov pozdravim....ved si tam včera Ferko makol, lebo vlacili furikmi beton do pol kopca na vybetonovanie pľacu, aby Vilkovi mohli prist postavit drevenný domcek.. .... a vraj je na ozdravnom pobyte 😀 😀 😀

labutienka
6. máj 2010

od rána som tu nebola, tak vás idem dočítať 🙂
keby ste vedeli, ako je u nás už krááááásne 🙂
slniečko vyšlo a teplúčko je a po daždi ani stopy 😎

labutienka
6. máj 2010

a ináč dobrú chuť 😉

ivkaj, ver mi, že tie deti v metre, to nie je náhoda 😉 to tak je zariadené, aby si si to tak narýchlo odskúšala 😉 🙂
strááááááášne vám orsul a ivi držím palce a jednoducho viem, že budete tehule 😉 a veľmi sa z vás úprimne teším 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

labutienka
6. máj 2010

ja mám dnes náladu, že by som mohla vybozkávať celý svet 😀 😀 😀
to asi preto, že som vyhrala v lote 4,20 € 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
6. máj 2010

Labu, to u nás pred chvíľkou totálne lialo... a teraz opäť vykúka slniečko... no typické aprílové počasie.. škoda, že je už máj 😀
Môj brácha sa 10.7. žení, takže vtedy určite nemôžeme , ale 16-18.7. by sme teoreticky mohli...

orsulka
autor
6. máj 2010

labu...tak platiš, ked si vyhrala...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak znacim: 16-18.7. NELI, ADU, ORSUL........ ????? 😕 🙂 🙂

nelia
6. máj 2010

Labu, wou wou wou... to je ale riadna výhra 😀 😀 😀
Ivka, vyzerá to u vás veľmi nádejne... moc sa s vami tešíme 😵 😵 😵 ... tie detičky museli byť zlaté... inak aj ja som v poslednej dobe v prítomnosti detí akási precitlivelá .... a s tou mezinárodnou materskou škôlkou súhlasím... dúfam, že čoskoro aj ja prispejem nejakými detičkami 😅 😅

nelia
6. máj 2010

Asi aj Ivka, lebo ten dátum nevylúčila.... a NOE vtedy rodí 😕 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre