Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
15. jún 2010

@nelia robiš mi radosť dievčatko......🙂)))) ono to chcelo aj trošku viac času, a potom zas bližia sa dalsie nove veci na ktoré sa clovek tesi a to posuva vpred 😉 😵

nelia
15. jún 2010

Som rada, keď niekomu robím radosť... a keď je to tehuľka, som o to radšej, lebo to je potom dvojnásobná radosť 😀
Ja sa momentálne teším najprv na bráškovu svadbu, potom na Chvojnicu a potom na dovolenku v Chorvátsku s našim nezbedným krpcom... 😵 😵 😵

orsulka
autor
15. jún 2010

neli....ved Teba caká jake krásne obdobie teraz......a stale sa je na co tesit......takže to musi byt super a OK 🙂)))))
😵 😵 😵 😵 😵

sincerity
15. jún 2010

ahojte babulky 😉

tak my sme odovzdavali vzorku spg dnes, vysledky budu okolo jednej... tak budem informovat, snad to dobre dopadne.

no co zase porobili s tym konom.... 😕

nelia
15. jún 2010

Sincer, ahooooj 🙂.. tak držíme palce 😉 ... jaj a ráno som zabudla napísať, že sa teším aj na Lili... príde, však? 😕

orsulka
autor
15. jún 2010

Sincer.........sevas !!!!! dobre,že som vas rano ohovarala a vypytovala sa....sak Neli dobre napisala, že tento týžden.....
tak nech su vysledky OK !!!!! dufam, že dnes bez nejakej buracky alebo podobne !!!! 😕 🙂

sincerity
15. jún 2010

orsul... no zatial bez buracky 😀 ... ale nakoniec to dobre dopadlo.... nebolo treba menit dvere, aj ked ten mechanik chcel.... ale dali sme to len vyklepat... sice je to trochu vidno, ale zase to nevadi... a aj tak 60 evri 😅 🙄

nel.... jasne ze Lilinka pride.... akurat ju idem dnes kupat, sak som jej vcera nasla 2 blchy!!!!! 😠
a ze posiela Lili pozdrav 😀

orsulka
autor
15. jún 2010

Dááááááááááááááma!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 je krásna....a he rečka !!!! 😉

a Sincer dojde aj M. ???????? tentokrát ???? ci ?????

sincerity
15. jún 2010

orsul... ze jak sa pyyyyyysi 😀

neviem ci pride, chcel by, ak mu do toho nic nepride, tak pride 😉

orsulka
autor
15. jún 2010

@sincerity aach ja hlava zábudliva.......ved si to už pisala....že ak nepride nic s barakom...alebo tak, tak že dojde......

😉

nelia
15. jún 2010

no že aká panička tá Lili 😀 😀 😀 ...

sincerity
15. jún 2010

že nel? 😀 😀 😀 tvari sa jak keby ani blchy nemala 😀 😀 😀

orsulka
autor
15. jún 2010

sincer......no vsudy vseho si nasla dve.....a pises jak keby ich mala milion !!!!! 😀 😀 😀 😀

nelia
15. jún 2010

Si predstavte, že dnes nám dovolili v robote kukať futbal... o nejakých 45 minút to vypukne 😵 😵 😵

sincerity
15. jún 2010

orsul... ale kolko vajec mala! tfuj 😅 dnes pojde dama do vane!

nel... neuveritelne....

orsulka
autor
15. jún 2010

neli....no bohovske......!!!!! to mate normalne telku v praci ????????????? tak ja idem pozriet na nete cez live kamery, ci to budu tiež davat .-)))))))ň

sincer...viem, že ju dás do pucu .-))))))))) 😀 😀 😀 a jej bude ako dobre!!!!! 😉

adulik76
15. jún 2010

čaute, ale ste toho popísali 🙂))

lilinka je zlatá, aj keď s blchami 😀

orsul, berie sa krv na AFP, tak to bolo možno ono. Výsledky síce budú, ale ono sa to dáva dokopy s tým druhým odberom, čo je v neskorších tt a podľa toho sa vypočítava pravdepodobnosť poškodenia al. ochorenia plodu. Dúfam, že som si to ešte dobre pamätala. Ale určite sa neplaš, keď ťa neskôr zavolajú na genetiku - aj kvôli veku, aj kvôli IVF-ku. Takže potom buď v pohode.

orsulka
autor
15. jún 2010

@adulik76 dakujem moja.....co je AFP?
pocitam s kadejakymi testami....presne kvoli veku este skor alp kvoli IVF.....aj odber plod. vody........tak sa spolieham pekne na to, že genetika ako taka u nas oboch je OK, tak preco by mal byt niekde problem ???? no nie ???? 😉

adulik...ty mas už 30 tt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! neskutocneeeee a nááádherneeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

nelia
15. jún 2010

Ano, normálne budeme kukať STV3-ku 🙂
Adulik, ty si sa nám kde tútlala celý deň? 😕

orsulka
autor
15. jún 2010

@nelia čo ti ona povie?????
len rano pozdravi......a už jej niet........... cely den ....... bez toho aby dala vediet......
no chápeš to ????? 😕 😕 😀 😀 😀

nelia
15. jún 2010

Ta nechápem 😀 😀 ...... 😠 ........ 😀

orsulka
autor
15. jún 2010

neli...ta vidiš...zasek jej niet!!!!! 😀 😀 😀 a to bez udania dovodu !!!! 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
15. jún 2010

ta chápte ma..... už som doma a kukám aj ja fotbal spolu s maťom

a moja neprítomnosť je tiež vysvetliteľná - mám už kolegyňu na zaúčanie, takže sa celé doobedie venujem jej a nemám moc času.

orsul, čo sa týka tej krvi, tak berú aj na zisťovanie krvnej skupiny a protilátok, mne to naraz brali všetko, lebo ja som išla k svojmu dr. až nejak okolo 10 tt a vtedy mi už brali aj to AFP. Čo sa týka tej genetiky - ide o dieťa a pravdepodobnosť výskytu porúch. Na odber plodovej vody sa nenechaj prehovoriť, iba ak by boli výsledky pre Downov syndrom a iné ochorenia zlé, moc zlé. Pretože pri odbere plodovej vody hrozí, i keď malé percento, ale predsa, potrat. Ale to môžeme rozobrať neskôr, keď tie tvoje tt budú troška vyššie - okolo 18 tt.

Aj ja som si všimla, že už mi tam svieti 30-ka a teší ma to 🙂

nelia
15. jún 2010

Adu, ta to chápeme... a máš teda ospravedlnenú absenciu 😉
No čo sa futbalu týka, sme jednoznačne lepší... už len dať aspoň jeden malilinký gólik 🙂

adulik76
15. jún 2010

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

adulik76
15. jún 2010

no, tak sme to dovrzali našim povestným spôsobom...... 😠

noemarta
15. jún 2010

ahojte babule,
ja som dnes bola od rana do pol siestej v praci, musela som ist spravit vyplaty, lebo zastupicka bola na skoleni. 😒
normalne som dnes unavena, idem asi za chvilu spaat. verim ze uz od zajtra si budem uzivat matersku.
dnes som bola aj na poradni, a to nase male sidlo, sa otocilo, ritkou dole, 😕 tak jej teraz dohovaram, ze nech sa otoci,tak ako bola. noooo. dnes extremne vela vela kope a hmyri sa, to zas bude noc.... 😔 😔
ale inac je vsetko v poriadku a to je hlavneeee. 🙂
vidim ze su tu celkom dobre spravicky, orsul som rada ze je vsetko o.k.
Nel, gratulujem tvojmu manzelickovi, vidiiiis, a teraz sa vam to rozbehne s tymi super spravickami, uvidis, vidim ze mate super program na cele leto a to znaci len a len super pozitiva ! 🙂 🙂
Sincer, drzim palce na dobre vysledky !
Lax, vidis, vidis ako si uzivam matersku, ale uz mam vsetko porobene, poprane, pozehlene, porobene v praci, tak verim, ze uz budem iba oddychovat. 🙂
Adu, straaasne to leti, ved tebe uz svieti 30tt !!! super len tak dalej, a a a uz aj nieco nakupujete, mate uz nejaku vybavicku, kocik objednaný ???

drzte sa a ja sa posnazim zajtra sa ozvat. paaaa

adulik76
16. jún 2010

dobré ránko, opäť škaredé počasie 😝
@noemarta, nuž, vec sa má tak, že ja si budem kupovať vecičky aj kočík cez firmu mojej netere (čo som tu už asi raz spomínala) a budem to mať tak lacnejšie. Ani v tom e-shope som nedávala nejaké vysoké ceny

orsulka
autor
16. jún 2010

dobre ranko....

Adulik...tak ked si mi to vysvetlila, že kde si vcera bola a co si sledovala.....ta chňááápem 😀 😉
ja som fotbal pocuvala v radiu kym som dosla domov........potom svokor u nas pozeral koniec druh. polcasu no a skoro dostal chudák infarkt !!!!
Inak...Dr. sa so mnou ani nebavil ci chem alebo nechcem odber plodovej vody...vraj pojdem......a tak vobec neviem......co mam robit...som myslela, že kvoli veku asi ani nemam na vyber......hoci....vždy mám mať na vyber, že ????

NOE......no toto????? a tebe co už nedaju pokoj a klud.....aby si cely den trcala v praci.....ved to už musi byt nárocne .... !! 😠 už si konečne uživaj matersku.... 😉

tak nám vcera montovali interierky, boli pomahat svokrovci....aj s F. makali ja k divy, nic som nerobila, len veceru som im navarila 😉 a povesala pradlo a tak......samožzrejme, že na kupelni sa pomylili a dali zle otvaranie dveri, takže tieto dvere musia prerobit a vo stvrtok to dorobit.... 😒

adulik76
16. jún 2010

orsul, podľa mňa sa všetko ukáže z výsledkov krvi, takže teraz sa s tým ani moc nezaoberaj. Moja podriadená, čo je teraz tiež tehotná, má 38 rokov a odmietla odber plodovej vody, lebo výsledky mala v poriadku. Tak si myslím, že ťa do toho nútiť nemôžu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre