Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
18. aug 2010

@nelia no teda.... ale na druhej strane je dobre, ze sa mozes ako tak orientovat podla bazalnej teploty, a naplanovat pripadne rosambo pocas ovulky....

no ja by som sa uz najradsej stahovala pravdupovediac.... ale ved uvidime ako to pojde. S tou zahradou to je super, ze by ste tam mohli stavat, ale najlepsie mat fakt svoju pristupovu cestu... ale asi vas caka vela papierovaciek... my sme toto skusila na dvoch pozemkoch /u nasich ti maju 43 arovu zahradu, a u svokrovcov, tiez maju velku/ ale neuspeli sme ani raz..... drzim palce.

nelia
18. aug 2010

@sincerity však práve toho sa bojím aj ja... že to možno nevyjde.... ale snívať môžem, nie? 😀 😀 ... kolmo k tej záhrade je iný pozemok, z ktorého by sme chceli kúsok odkúpiť na príjazdovú cestu... býva tam len 1 vdova (nedávno jej umrel manžel).. pýtali sme sa jej dcéry, že by nám to niekedy v budúcnosti možno aj predali, no ale to musí potom aj obec súhlasiť, aj susedia, takže to je asi dosť komplikovné 😒 .. a na čom to stroskotalo u vás?

sincerity
18. aug 2010

@nelia no u nasich to bolo tak, ze polna cesta, ktora je zozadu vedie vlastne cez sukromne pozemky... takze tam je, ale ci by do buducna si niekto nepostavil hlavu, tazko povedat.... a druha moznost u nasich bola cez vedlajci pozemok - my sme posledny dom... ale ten sused, co tam ma vlastne len pozemok /dom nie/ nesuhlasil.

druha moznost bola u svokrovcov, pristup zozadu... tam je potok a sprava tych vod a tokov nepovolila premostenie z bezpecnostnych dovodov.

takze tak....

keby bolo mozne u vas odkupenie, to by bolo super, bolo by to vase....

adulik76
18. aug 2010

hlásim, že už sme domaaaaa 🙂

nelia
18. aug 2010

@adulik76 parádička 😉 .. tak dúfam, že sa Lenka rýchlo udomácni a raz-dva si na seba zvyknete 😉

@sincerity no aj keby sa nám to podarilo odkúpiť, neviem, či si nebudeme musieť ešte vyžiadať aj súhlas ďaľšieho suseda, či môže ísť vedľa neho príjazdová cesta... alebo keď je to moje, tak si tam robím čo chcem??? Ja sa v tých zákonoch ešte moc nevyznám 😝

orsulka
autor
18. aug 2010

@adulik76 super, že ste domka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz to už pojde, verim, že hravo .-)))))))) viem si vas predstaviť ako sa spolu s manželikom vytešujete !!! 😀 😀 😵 😵 😵
@nelia kurnok , nejak ten cas leti, už je dalsich 28 dni prec???? 😀 😀 😀

adulik76
18. aug 2010

@orsulka no, odkedy sme prišli, malá ešte stále spinká, a to spinká už asi od nejakej 11.00. Ešte mi ju tam prikŕmili, ale neviem, či jej tam nešupli aj nejakú drogu, či čo, keď ešte furt spí.

nelia
18. aug 2010

@adulik76 možno sa jej len jednoducho doma páči a je spokojná 😉 .. bodaj by nie .........😎

nelia
19. aug 2010

Dobré ránko 🙂

@adulik76 aká bola prvá noc doma?? 😕

sincerity
19. aug 2010

@nelia ...no co sa tyka tej prijazdovej cesty fakt neviem.... predsa nie je to dom.... zalezi kolko aut by tam chodilo pocas stavby, potom kolko neskor.... vies ono taka cesta vedla domu moze narusit jeho statiku... a susedovi by sa to nemuselo pacit....

@adulik76 ... veru aj ja som zvedava ako ste to s Lenuskou zvladli....

prajem krasne ranko vsetkym babulkam 😉

adulik76
19. aug 2010

dobré ránko, ja som vstala pred chvíľkou, Lenka ešte spinká, v noci sme boli hore o 0,00, 3,00 a 5,00. Ešte budeme musieť nájsť nejaký ten systém a hádam to pôjde, ale je zlatučká.

sincerity
19. aug 2010

@adulik76 .... no sak na zaciatok dobre, len 3 x hore za noc 😀 ... ale ty si asi nie moc oddychnuta.... co este nespis teraz ked malinka spi?

adulik76
19. aug 2010

@sincerity maťo ide pobehať po úradoch, tak som mu prichystala papiere

nelia
19. aug 2010

@adulik76 tak celkom fajn... ona si časom nájde svoj vhodný režim, neboj... a ako kojenie? už je to lepšie?... aj dokrmuješ?

adulik76
19. aug 2010

@nelia no, to prvé prisatie je brutálne, potom už sa tá bolesť dá zniesť

laxity
19. aug 2010

ahojte

@adulik76 má len 6 dní nemôžeš chcieť veľmi od nej systém...ja ho s Natálkou nemám poriadne ešte teraz 🙂 ...a keď sav noci zobudí napapá sa spinká dalej? Bo my sme s Naty bývali dlho hore aj 2 hodiny kým zaspala ale to bola trošku staršia...zato teraz mi to vynahrádza 😵

a prečo jej dávali príkrm v pôrodnici veď kojíš nie?

adulik76
19. aug 2010

@laxity lenže zo začiatku jej to mlieko moc nestačilo - prikladala som ju pomaly každú hodinu a mlieko sa mi tak netvorilo, ako bolo treba, tak mi ju prikŕmili

noemarta
19. aug 2010

dobre ranko babule,
my sme sa pred chvilou zobudili, ta nasa krpana bola tuto noc co hodku skoro horeeee, pomoooc. takze adu, ako pise lax, system ani u nas este staaale nie je.
ideme dnes do pk na klbiky, tak hadam to bude vsetko fajn.
drzte sa, letim sa rychtovat. paaa

nelia
19. aug 2010

No keď vás tak čítam, aj sa celkom teším na tie "starosti" niekedy v budúcnosti... 😝 😵

laxity
19. aug 2010

@noemarta dúfam, že si si tam telefonovala 🙂

na režím si ešte počkáte...nejak rýchlo by ste ho chceli babule 😀

orsulka
autor
19. aug 2010

ahojte dievačatka......
sledujem, že tu vsetko v poriadku a Lenočke sa domka velmin paci 😉 😉 😉
tak nasa kontrola dopadla na vybornu, vsetko je v poriadku, srdiečka biju, bublinky rastu, maju tak 11 cm a 70 dkg... 😉 😉 skrining dopadol dobre, teda negaativne, doky povedal, že aj krv a toto vsetko je fajn, tak na 95 % je vsetko v poriadku......aj tak nas posiela bud. týžden na gentiku do martina, kde zas vezmu krv, vraj ma poslu na utz opat, a zopakuju testy.....posiela nas tam teda ale hlavne kvoli veku...lebo nad 35...ved viete......
ale asi si viete predstaviť aka som šťastná 🙂)))))
Ferko ma dne sdovcu a davaju do poriadku tu garaž, vsetko stare vyhadzuju a potom id pomahat kamosovi do restiky, ktoreho komplet vytopilo......pojdem o chvilku s nimi na obed, a peciem im jablkový koláč 😉 😉 😉

noemarta
19. aug 2010

@laxity uz sme doma, nie nevolala som tam, kamoska povedala, ze tam treba dojst a hotovka. a tak aj bolo, plnaaaa cakaren ale islo to velmi ryyychlo, a klbiky mame v poriadku, takze nemusime aj nadalej balit na siroko a za tri mesiace kontrola, tak sa teskujem. 🙂
Lax, ja viem, ze na rezim, si este hooodne musime pockat.... 😉 tuto noc sa nasa besnila, bola skoro kazdu hodku hore, ale teraz spi ako ukazkove baaabo, nooo a potom sa na nu hnevaj, hi hi 🙂

@orsulka mooooc sa tesim, ze je vsetko v poriadku, len tak dalej tfuuuuj tfuuuuj. 🙂

nelia
19. aug 2010

@orsulka moc moc moc sa z vás teším... a maličké sa neodhalili????

orsulka
autor
19. aug 2010

@noemarta
@nelia dakujem.......nie, zatial sa neodhalili ..... a aj skoda, už som myslela, že by sa mohli 😉

Noe...super, že ste OK.... 😵 😵 použivala si aj normalne latkove plienky????

laxity
19. aug 2010

@noemarta tam si treba radšej volať bo zvyknú mať často dovolenku 🙂

noemarta
19. aug 2010

@orsulka nie nepouzivala som vobec, uz v nemocnici nam povedali ze netreba na siroko balit, tak som ju zbytocne netrapila. 🙂
@laxity jaaaj, tak to som mala zistene, ze nemaju dovcu, v utorok tam bola kamoska. 🙂

nelia
20. aug 2010

Dobré ránko 🙂
Zase som prvá?? 😕 😕 ... dnes je piatoooooooook 😵 😵 😵

adulik76
20. aug 2010

dobré ránko, táto noc bola o niečo lepšia. Včera som sa rehnila, keď maťo prebaloval malú, poriadne mala naložené v plienke a trocha mu to rozkopala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
20. aug 2010

@adulik76 no viem si vás živo predstaviť... 😀 😀

orsulka
autor
20. aug 2010

dobre ranko.....F. si dnes zobral tiež dovolenku a pojdeme na nakupy, len sa musi ešte zobudiť .-)))) to ja už mám za sebou aj ranajky 😀 😀 😀

@adulik76 sledujem, že tatko sa zacvičuje hned od začiatku...hihihihihih...a to je psrávne 😉 😉 tesim sa na fotky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre